GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców
Gryf Słupsk

Typer - TYPER 2017/18

damjen2311 - Sro 27 Wrz, 2017 21:35
Temat postu: TYPER 2017/18
1kolejka do soboty 9:00

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia
GKS Kolbudy-Start Miastko
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze-Piast Gliwice
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork
MKS Debrzno-Start Miastko
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy

damjen2311 - Czw 28 Wrz, 2017 06:31

wystapil blad, do piatku do 18 typujemy te kolejke
m_gryf - Czw 28 Wrz, 2017 18:56

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 1:1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0:3 (BONUS)
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1:1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2:0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1:1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3:0
GKS Kolbudy-Start Miastko 3:0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1:3
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 2:1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 2:1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0:1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2:0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2:1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1:2
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3:1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2:3
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 2:4
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 3:2
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2:0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 3:1
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1:2
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1:2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0:3
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0:4
MKS Debrzno-Start Miastko 2:1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 1:0
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2:1

marcin s - Czw 28 Wrz, 2017 19:29

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 2-0
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 2-1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1-0
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 2-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1-1
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-2

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 2-1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0-1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2-0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2-1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1-0
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 2-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2-0
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 0-2
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 2-2
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2-0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2-0
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1-2
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 0-2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0-1
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-3
MKS Debrzno-Start Miastko 0-1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0-1
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2-1

damjen2311 - Czw 28 Wrz, 2017 19:39

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 2-1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 1-3
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 2-1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 3-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 3-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-2

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 3-1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 2-3
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3-1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 3-1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1-3
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2-1
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 0-2
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 2-4
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 4-0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2-0
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1-4 BONUS
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1-2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0-1
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-4
MKS Debrzno-Start Miastko 0-2
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 1-1
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 3-1

sałata - Czw 28 Wrz, 2017 19:58

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 0-2
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0-5
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1-1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 2-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 4-1
GKS Kolbudy-Start Miastko 2-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1-3 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 2-1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 0-2
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 1-1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3-0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2-0
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 0-4
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 2-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 1-3
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 3-0
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 4-1


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2-3
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 2-4
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 2-1
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 3=0
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-3
MKS Debrzno-Start Miastko 2-1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 1-2
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2-0

arag81 - Czw 28 Wrz, 2017 20:27

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 1-2
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 1-2
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1-0
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 1-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 3-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 4-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 2-1 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-2

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 1-0
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 1-2
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 0-1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1-0
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 3-1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1-3
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 1-0
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2-0
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 1-0
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 1-3
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 6-0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 1-0
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 3-0
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1-3
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 1-2
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-7
MKS Debrzno-Start Miastko 1-0
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 2-3
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Czw 28 Wrz, 2017 22:58

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 3:1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0:2 (BONUS)
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1:2
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 1:1
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1:2
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 2:0
GKS Kolbudy-Start Miastko 3:1
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1:3
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1:0

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 2:1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0:1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2:1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1:2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 3:0
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 0:2
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3:1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 0:1
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 2:0
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 0:2
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2:0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 0:1
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1:3
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 0:2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0:2
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0:4
MKS Debrzno-Start Miastko 2:1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0:3
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 1:1

lukasik_gryf - Czw 28 Wrz, 2017 23:01

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 0:2
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk no nie wiem
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1:2
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2:0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 0:3
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3:0
GKS Kolbudy-Start Miastko 1:1
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 2:4
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1:1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 3:2
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0:2
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2:1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 4:0
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1:3
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 2:1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 0:0
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 0:2
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 3:3
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2:2


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2:1
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk remis, dogrywka, odpadamy w karnych BONUS
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 0:2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0:0 dogrywka
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0:3
MKS Debrzno-Start Miastko 2:0
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0:1
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 3:0

troche jednak mniej tych meczy by się przydało
i teraz prawdziwy hazard, stawiam 100 PLN na moje wyniki, kto postawi 100 na swoje?, kto ściągnie wiecej punktów zbiera kasę

damjen2311 - Pią 29 Wrz, 2017 05:22

Spokojnie, pucharu nie będzie, będzie mniej. Zaczyna się bukmacherka hehe
sałata - Pią 29 Wrz, 2017 09:49

Łukasz zastanów się jeszcze raz nad tą propozycja....szczeholnie że 3 ostatnie mecze masz bez wyniku 😉
lukasik_gryf - Pią 29 Wrz, 2017 10:21

sałata napisał/a:
Łukasz zastanów się jeszcze raz nad tą propozycja....szczeholnie że 3 ostatnie mecze masz bez wyniku 😉

nie ma sie co zastanawiac hehehe
patrz nie zauwazylem tych 3 meczy

damjen2311 - Pon 02 Paź, 2017 10:20

do czwartku 18;00
Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń
Start Miastko-Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice
Barton Barcino-Koral Maszewo
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki
Sława Sławno-Orzeł Wałcz
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo

Armenia-Polska
Czarnogóra-Dania
Rumunia-Kazachstan
Dania-Rumunia
Kazachstan-Armenia
Polska-Czarnogóra

m_gryf - Pon 02 Paź, 2017 18:16

KTS-K Luzino – Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw – Powiśle Dzierzgoń 3:0
Start Miastko – Jaguar Gdańsk 1:3
Arka II Gdynia – GKS Kolbudy 2:1
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 1:2
Anioły Garczegorze – Cartusia Kartuzy 1:1
Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 2:1
Gryf Słupsk – Orkan Rumia 3:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk – Sokół Wyczechy 4:0

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 2:0
Orzeł Subkowy – Pomezania Malbork 1:2
Stal Jezierzyce – Czarni Czarne 3:0
Rowokół Smołdzino – Garbarnia Kępice 3:1
Barton Barcino – Koral Maszewo 4:2
Granit Kończewo – Polonez Bobrowniki 1:3
Sława Sławno – Orzeł Wałcz 1:2
Wrzos Wrześnica – Olimpic Warszkowo 3:2

Armenia – Polska 1:2
Czarnogóra – Dania 1:1
Rumunia – Kazachstan 2:0
Dania – Rumunia 3:0
Kazachstan – Armenia 1:2
Polska – Czarnogóra 1:0

marcin s - Pon 02 Paź, 2017 18:33

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3-0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3-2
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 1-0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1-2
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1-0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 2-0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 3-1 BONUS
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 4-0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 2-1
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 1-2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2-0
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 2-1
Barton Barcino-Koral Maszewo 2-0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 0-2
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 0-2
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1

Armenia-Polska 1-3
Czarnogóra-Dania 1-1
Rumunia-Kazachstan 2-0
Dania-Rumunia 2-0
Kazachstan-Armenia 1-1
Polska-Czarnogóra 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Pon 02 Paź, 2017 23:00

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 1:2
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3:1
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 1:2
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 2:0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1:1
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1:0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 3:0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 4:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 3:0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 1:0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 0:3
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2:0
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 3:0
Barton Barcino-Koral Maszewo 2:1
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 4:1
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 2:0
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2:1

Armenia-Polska 1:2
Czarnogóra-Dania 0:1
Rumunia-Kazachstan 1:0
Dania-Rumunia 1:0
Kazachstan-Armenia 0:0
Polska-Czarnogóra 2:0

damjen2311 - Pon 02 Paź, 2017 23:20

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3-0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3-1
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 1-3
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 2-0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1-1
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1-2
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 2-0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 3-2
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 5-0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 3-1
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 1-2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2-1
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 3-1
Barton Barcino-Koral Maszewo 4-2
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 1-2
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 0-3
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-3 BONUS

Armenia-Polska 1-3
Czarnogóra-Dania 1-1
Rumunia-Kazachstan 2-0
Dania-Rumunia 2-0
Kazachstan-Armenia 1-1
Polska-Czarnogóra 2-1

arag81 - Wto 03 Paź, 2017 22:10

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3:0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 1:2
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 2:1
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 1:3
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 2:2
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1:0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 2:0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 2:1
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 3:0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 1:0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 2:3
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2:2
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 2:1
Barton Barcino-Koral Maszewo 3:2
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 3:0
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 1:3
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2:1

Armenia-Polska 1:2
Czarnogóra-Dania 1:0
Rumunia-Kazachstan2:0
Dania-Rumunia 3:0
Kazachstan-Armenia 1:0
Polska-Czarnogóra2:2

Seba - Sro 04 Paź, 2017 12:52

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3:2
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 2:2
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 2:4
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 0:0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1:3
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 2:1
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 3:1
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 4:1 ( bonus)
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 7:0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 2:1
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 0:2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 4:3
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 4:1
Barton Barcino-Koral Maszewo 2:0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 0:3
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 1:1
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 1:0

Armenia-Polska 0:4
Czarnogóra-Dania 0:0
Rumunia-Kazachstan 3:1
Dania-Rumunia 0:1
Kazachstan-Armenia 1:2
Polska-Czarnogóra 2:2

sałata - Sro 04 Paź, 2017 18:38

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 2-0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3-1
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 2-1
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 1-1
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 0-3 (bonus)

Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 2-0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 1-0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 3-0
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 5-0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 2-0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 0-2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 3-1
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 3-0
Barton Barcino-Koral Maszewo 1-0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 2-0
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 1-3
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-4

Armenia-Polska 1-3
Czarnogóra-Dania 0-0
Rumunia-Kazachstan 2-0
Dania-Rumunia 2-0
Kazachstan-Armenia 2-1
Polska-Czarnogóra 2-0

Slasher - Czw 05 Paź, 2017 08:45

KTS-K Luzino – Bytovia II Bytów 0:1
Grom Nowy Staw – Powiśle Dzierzgoń 2:0
Start Miastko – Jaguar Gdańsk 1:0
Arka II Gdynia – GKS Kolbudy 2:1
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 0:3
Anioły Garczegorze – Cartusia Kartuzy 1:2
Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 0:1
Gryf Słupsk – Orkan Rumia 1:0 (BONUS)
Gedania Gdańsk – Sokół Wyczechy 6:0

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 2:1
Orzeł Subkowy – Pomezania Malbork 1:2
Stal Jezierzyce – Czarni Czarne 1:0
Rowokół Smołdzino – Garbarnia Kępice 0:1
Barton Barcino – Koral Maszewo 3:1
Granit Kończewo – Polonez Bobrowniki 1:0
Sława Sławno – Orzeł Wałcz 1:2
Wrzos Wrześnica – Olimpic Warszkowo 3:0

Armenia – Polska 0:2
Czarnogóra – Dania 2:2
Rumunia – Kazachstan 3:0
Dania – Rumunia 4:0
Kazachstan – Armenia 0:2
Polska – Czarnogóra 2:0

lukasik_gryf - Czw 05 Paź, 2017 09:21

KTS-K Luzino – Bytovia II Bytów 3:1
Grom Nowy Staw – Powiśle Dzierzgoń 3:2
Start Miastko – Jaguar Gdańsk 1:2
Arka II Gdynia – GKS Kolbudy 2:2
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 1:2
Anioły Garczegorze – Cartusia Kartuzy 1:2
Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 2:1
Gryf Słupsk – Orkan Rumia 3:1
Gedania Gdańsk – Sokół Wyczechy 3:0

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 2:1
Orzeł Subkowy – Pomezania Malbork 0:3
Stal Jezierzyce – Czarni Czarne 3:0
Rowokół Smołdzino – Garbarnia Kępice 3:2
Barton Barcino – Koral Maszewo 1:1
Granit Kończewo – Polonez Bobrowniki 1:2
Sława Sławno – Orzeł Wałcz 0:1
Wrzos Wrześnica – Olimpic Warszkowo 3:1

Armenia – Polska 0:2 bonus
Czarnogóra – Dania 1:2
Rumunia – Kazachstan 1:0
Dania – Rumunia 2:0
Kazachstan – Armenia 2:1
Polska – Czarnogóra 2:0

damjen2311 - Pon 09 Paź, 2017 15:34

do piątku 20:00

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino
ZS Damnica-Garbarnia Kępice
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno
KS Skibno-Wrzos Wrześnica

Karol Pęplino-Gryf Słupsk
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów
Start Miastko-Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy

marcin s - Pon 09 Paź, 2017 17:43

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 4-0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-0
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 3-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3-1
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-2

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-1
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2-1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-1
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-1
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1-2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3-0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1-2
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1-0
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 2-0

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-4
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-2
Start Miastko-Pogoń Lębork 1-2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3-0

damjen2311 - Pon 09 Paź, 2017 17:57

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 5-0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1-2
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-0
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 2-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3-1
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-1

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 1-1
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 3-1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-1
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1-2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3-0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1-2
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1-3
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 4-1

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-5
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 1-2
Start Miastko-Pogoń Lębork 1-2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3-0

m_gryf - Sro 11 Paź, 2017 13:16

Bytovia II Bytów - Sokół Wyczechy 3:1
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0:1
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 1:1
Radunia Stężyca - Anioły Garczegorze 3:0
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1:1
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Start Miastko 2:0
KTS-K Luzino - Grom Nowy Staw 1:3

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:1
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1:1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gd. 1:0
Brda Przechlewo - Stal Jezierzyce 1:2
Rowokół Smołdzino - Barton Barcino 2:3
KS Damnica - Garbarnia Kępice 3:0
Granit Kończewo - Błękitni Główczyce 3:1
Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno 1:2
KS Skibno - Wrzos Wrześnica 4:0

Karol Pęplino - Gryf Słupsk 0:3 (Bonus)
Myśliwiec Tuchomie - Bytovia II Bytów 0:2
Start Miastko - Pogoń Lębork 1:3
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3:1

sałata - Czw 12 Paź, 2017 20:46

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3-2
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-0
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1-2
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-1
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 4-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 0-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 3-0
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 2-0
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-3

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 0-0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2-0
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-1
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-0
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 2-2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3-1
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 2-0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 0-2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 3-0

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-6 {bonus}
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-1
Start Miastko-Pogoń Lębork 1-1
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 2-0

cop.A.C.A.B.ana - Czw 12 Paź, 2017 22:52

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3:1
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 1:2
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1:3 (BONUS)
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 0:2
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 2:2
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 1:2
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3:1
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 0:1

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 1:0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 1:1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1:2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:2
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 1:0
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 2:1
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3:1
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 3:0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 0:2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 1:2

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 1:4
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0:3
Start Miastko-Pogoń Lębork 2:4
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3:0

Seba - Pią 13 Paź, 2017 01:15

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 1:0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2:1 (bonus)
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1:4
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1:2
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 0:0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2:1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3:2
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 3:1

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 0:2
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 3:0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 3:1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 0:2
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1:2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3:1
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 4:2
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1:2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 0:2

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0:5
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 1:4
Start Miastko-Pogoń Lębork 2:2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 2:1

Slasher - Pią 13 Paź, 2017 07:47

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3-0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-2
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 0-3 BONUS
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-0
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 5-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-0
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 2-0
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-2

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-1
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2-0
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-0
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 0-1
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 1-0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1-0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1-2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 0-1

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-3
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-3
Start Miastko-Pogoń Lębork 2-0
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 5-0

arag81 - Pią 13 Paź, 2017 18:03

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3:0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2:1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1:3
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1:2
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 3:0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2:0
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 1:0
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1:3

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2:0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2:2
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 0:0
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 1:1
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1:0
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 1:0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1:0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1:0
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 1:2

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 1:3
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 1:2
Start Miastko-Pogoń Lębork 1:2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy3:0

damjen2311 - Pon 16 Paź, 2017 20:00

kolejka do piatku 18:00
Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów
Start Miastko-GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia

Lechia Gdańsk-Lech Poznań
Wisła Płock-Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice
Barton Barcino-ZS Damnica
Sława Sławno-Olimp Złocieniec
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze

marcin s - Pon 16 Paź, 2017 20:26

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 4-0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1-2
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 2-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 1-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-1 BONUS
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 0-1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 1-4

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-2
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-0
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 3-1
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 3-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 2-0
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 2-0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino-ZS Damnica 2-1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-2
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 1-1
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-0

Slasher - Wto 17 Paź, 2017 08:14

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 2-0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 2-1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 0-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-0 BONUS
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 0-0
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0-6

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-0
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 0-1
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 1-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 1-0
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 0-0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-0
Barton Barcino-ZS Damnica 2-2
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-3
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3-1
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 2-0

damjen2311 - Sro 18 Paź, 2017 09:36

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 3-0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1-2
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 2-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 1-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-1
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 1-2
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0-3

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-0
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-1
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 3-1
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2-1
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 3-1
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 2-1
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino-ZS Damnica 2-1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-1
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3-1 bonus
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-0

arag81 - Sro 18 Paź, 2017 21:45

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów2:1
Start Miastko-GOSRiT Luzino 2:1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń0:1
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 2:0
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2:1
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3:1
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 1:1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0:4

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1:2
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1:2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2:0
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 1:0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2:0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 1:2
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo1:3
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 3:1
Barton Barcino-ZS Damnica2:1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 2:2
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów2:1
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze2:1

cop.A.C.A.B.ana - Sro 18 Paź, 2017 22:11

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 3:1
Start Miastko-GOSRiT Luzino 0:1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 2:1
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1:0
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2:2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3:0 BONUS
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 0:1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0:2

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1:0
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 0:1
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2:0
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 3:1
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2:0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 3:1
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 1:0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 2:1
Barton Barcino-ZS Damnica 2:0
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 2:1
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 2:0
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 2:1

m_gryf - Czw 19 Paź, 2017 11:27

Grom Nowy Staw – Bytovia II Bytów 5:0
Start Miastko – GOSRiT Luzino 1:2
Arka II Gdynia – Powiśle Dzierzgoń 2:1
Pogoń Lębork – Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Anioły Garczegorze – GTS Kolbudy 1:0
Stolem Gniewino – Radunia Stężyca 1:2
Gryf Słupsk – Cartusia Kartuzy 3:0 (bonus)
Gedania Gdańsk – Kaszubia Kościerzyna 2:2
Sokół Wyczechy – Orkan Rumia 1:3

Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:1
Wisła Płock – Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 2:0
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce 2:0
Pomezania Malbork – Spójnia Sadlinki 2:0
Stal Jezierzyce – Myśliwiec Tuchomie 2:0
(Słupia Kobylnica – Granit Kończewo 3:1
Garbarnia Kępice – Sokół Szczypkowice 3:2
Barton Barcino – ZS Damnica 3:1)

Sława Sławno – Olimp Złocieniec 2:0
Wrzos Wrześnica – Gryf II Polanów 1:3
pp Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze 0:2

Seba - Pią 20 Paź, 2017 12:05

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 2:0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1:3
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1:0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:2
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1:0
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2:1
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 5:0 (bonus)
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 2:1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 1:4

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 2:1
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 0:2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 1:2
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 3:0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 4:1
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 5:2
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 1:3
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 2:1
Barton Barcino-ZS Damnica 3:2
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1:0
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3:2
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 2:2

sałata - Pią 20 Paź, 2017 19:41

Grom Nowy Staw-Bytovia II 4-0 (bonus)
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1-3
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-0
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 2-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 0-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-1
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 2-3
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0-3

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-1
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2-0
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-1
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 2-1
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 3-0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino-ZS Damnica 3-1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-2
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 1-3
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-1

damjen2311 - Pon 23 Paź, 2017 11:08

do piątku 18:00
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Start Miastko

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Piast Gliwice - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice
Barton Barcino - ZS Damnica
Mechanik Bobolice - Sława Sławno
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica

damjen2311 - Wto 24 Paź, 2017 23:22

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 3-0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2-1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 1-1
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0-2
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2-0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3-0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 3-1
Piast Gliwice - Wisła Płock 1-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 2-1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 1-3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2-1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 4-2
Barton Barcino - ZS Damnica 2-1
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5-2
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1-5 BONUS

m_gryf - Sro 25 Paź, 2017 13:39

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 5:1
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 2:1 :-D (jak przegramy to chociaż ja mam punkty
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:0 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1:1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:2
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 1:2
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2:1
Żuławy Nowy Dwór Gd. - Pomezania Malbork 2:1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0:3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 3:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 3:1
Barton Barcino - ZS Damnica 3:2
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1:3

marcin s - Sro 25 Paź, 2017 16:51

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 4-0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2-1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1-1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1-0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 4-0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-1
Piast Gliwice - Wisła Płock 1-2
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2-1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 2-1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 1-3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 3-0
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino - ZS Damnica 2-1
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2-0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Sro 25 Paź, 2017 19:05

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 2:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 2:3 (BONUS)
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0:1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:1
Grom Nowy Staw - Start Miastko 4:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 2:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:2
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 2:0
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1:1
Barton Barcino - ZS Damnica 2:0
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 0:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:30

Slasher - Czw 26 Paź, 2017 10:03

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 3:1
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 2:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 0:2
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:0 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 0:2
Grom Nowy Staw - Start Miastko 2:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:1
Żuławy Nowy Dwór Gd. - Pomezania Malbork 1:1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0:4
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 1:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1:1
Barton Barcino - ZS Damnica 1:2
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 3:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:3

lukasik_gryf - Czw 26 Paź, 2017 10:04

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 0:2 bonus
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 3:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2:0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 2:3
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0:2
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 1:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1:0
Barton Barcino - ZS Damnica 0:0
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:2

arag81 - Czw 26 Paź, 2017 18:04

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 4:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:2
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 2:2
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 3:1
Grom Nowy Staw - Start Miastko 2:3

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Piast Gliwice - Wisła Płock 3:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:2
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 1:2
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2:3
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice3:1
Barton Barcino - ZS Damnica 2:1
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 2:3

Seba - Pią 27 Paź, 2017 17:23

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:2
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 3:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:0
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 0:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2:1
Grom Nowy Staw - Start Miastko 1:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 3:2
Piast Gliwice - Wisła Płock 4:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:1
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:4
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 3:4
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2:0
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 3:2
Barton Barcino - ZS Damnica 5:3
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 1:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1:2

damjen2311 - Wto 31 Paź, 2017 10:13

do piątku 18:00
Start Miastko - Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda
Sława Sławno - Lech Czaplinek
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice

marcin s - Sro 01 Lis, 2017 08:25

Start Miastko - Bytovia II Bytów 2-1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-1
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 2-1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 3-0 Bonus
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1-3
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 1-3
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1-2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1-0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-1
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2-0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3-0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2-1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 0-1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 2-0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2-0

m_gryf - Sro 01 Lis, 2017 12:14

Start Miastko - Bytovia II Bytów 2:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 2:0
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk 1:0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 3:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 0:3
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0:2
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 0:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:1
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:0
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1:1
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 3:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 6:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 3:1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:3
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 4:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0:3
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 1:3

damjen2311 - Sro 01 Lis, 2017 19:39

Start Miastko - Bytovia II Bytów 2-1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 2-1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4-0 bonus
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1-3
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 2-4
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1-2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2-2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1-0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-2
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2-0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3-0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2-1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 0-1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 3-0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-2

cop.A.C.A.B.ana - Czw 02 Lis, 2017 11:25

Start Miastko - Bytovia II Bytów 1:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 1:0
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4:0 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 0:2
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 1:1
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 0:1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 0:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3:1
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 0:2
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 3:1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 1:2
Sława Sławno - Lech Czaplinek 2:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4:1

Slasher - Pią 03 Lis, 2017 11:26

Start Miastko - Bytovia II Bytów 0:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 3:0
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk 2:0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 5:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 0:2
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0:3
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1:0

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:0
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:1
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 1:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 3:1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 3:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 2:1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 1:0

lukasik_gryf - Pią 03 Lis, 2017 11:49

Start Miastko - Bytovia II Bytów 3:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:4
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 1:1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4:0
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1:1 bonus
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0:1
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 2:1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:2
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 4:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 4:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2:0
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:2
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 2:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 1:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2:1

lukasik_gryf - Pią 03 Lis, 2017 12:38

aha, na remis w Derbach stawiam 50 zł, ktoś chętny?
Seba - Pią 03 Lis, 2017 16:25

Start Miastko - Bytovia II Bytów 3:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:0
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 0:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4:0
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 2:1 ( bonus)
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 1:1
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 2:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:3
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:1
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 4:2
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 1:2
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 2:4
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 3:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 1:1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2:1

lukasik_gryf - Pią 03 Lis, 2017 21:27

podbijam do stówy
lukasik_gryf - Pią 03 Lis, 2017 22:32

hahahaale w regulaminowym był remis, no i kto myślał a się nie założył?
damjen2311 - Sob 04 Lis, 2017 09:20

Masz szczęście, że wczoraj nie widziałem Twoich postów, podbiłbym do 200 :mrgreen:
lukasik_gryf - Sob 04 Lis, 2017 16:19

hahaha dobra dobra
damjen2311 - Pon 06 Lis, 2017 19:02

7 kolejka do piątku 20:00
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
Start Miastko - Arka II Gdynia


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno

Polska- Urugwaj
Polska- Meksyk

marcin s - Pon 06 Lis, 2017 20:48

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2-1
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 6-0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2-1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 2-0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1-1


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1-1
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2-1
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1-2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 2-1
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 1-1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 2-0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2-0

Polska- Urugwaj 2-1
Polska- Meksyk 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Wto 07 Lis, 2017 18:25

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 3:1
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 4:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0:2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 3:0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1:2


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2:0
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1:2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 0:2
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 2:0
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 1:2
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 0:2

Polska- Urugwaj 2:0
Polska- Meksyk 2:1

m_gryf - Wto 07 Lis, 2017 19:47

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2:0
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 10:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 3:1
Jaguar Kokoszki - Gryf Słupsk 0:1 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0:2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 3:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 2:0
Start Miastko - Arka II Gdynia 0:2

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2:1
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 0:1
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 2:1
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 3:0
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 3:0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1:1

Polska – Urugwaj 1:1
Polska – Meksyk 2:1

damjen2311 - Sro 08 Lis, 2017 09:25

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2:0
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 7:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:1
Jaguar Kokoszki - Gryf Słupsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0:2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 4:1
Start Miastko - Arka II Gdynia 1:2

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:3
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 1:2
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 0:2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 2:1
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 2:1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 3:2
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3:0 bonus

Polska – Urugwaj 1:1
Polska – Meksyk 2:1

arag81 - Czw 09 Lis, 2017 21:36

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:3
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 1:0
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 3:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:1 bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:3
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:0
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 4:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 1:2
Start Miastko - Arka II Gdynia 2:0


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2:2
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 1:1
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1:2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 1:2
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 3:2
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 2:0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2:2

Polska- Urugwaj 1:1
Polska- Meksyk1:2

Seba - Czw 09 Lis, 2017 23:28

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2:1
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 3:1
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:5
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1:2 bonus
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 5:0
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 5:0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1:1


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0:5
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 1:3
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1:1
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 1:3
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 3:1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 2:0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1:2

Polska- Urugwaj 0:1
Polska- Meksyk 3:0
_________________

damjen2311 - Pon 13 Lis, 2017 15:30

do piątku 18:00
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Start Miastko
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy
Orkan Rumia - Radunia Stężyca
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy

Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Piast Gliwice - Cracovia
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój


ostatnia kolejka w tej rundzie, następne typy na wiosnę

arag81 - Pon 13 Lis, 2017 21:55

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:0
Pogoń Lębork - Start Miastko 1:3
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2:1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:0
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1:2 bonus
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2:2

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:0
Piast Gliwice - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój2:1

cop.A.C.A.B.ana - Pon 13 Lis, 2017 23:41

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 1:0
Pogoń Lębork - Start Miastko 2:1
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:2
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 3:1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:1 BONUS
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1:2
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 3:0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:0
Piast Gliwice - Cracovia 2:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 4:1
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 3:1

marcin s - Wto 14 Lis, 2017 17:55

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-1
Pogoń Lębork - Start Miastko 2-0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0-1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3-0 BONUS
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1-3
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1-1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2-1

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2-0
Piast Gliwice - Cracovia 2-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-1
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1-2

damjen2311 - Sro 15 Lis, 2017 03:01

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3-1
Pogoń Lębork - Start Miastko 2-0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0-2
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3-0
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 0-3
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1-4
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 1-0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2-0
Piast Gliwice - Cracovia 3-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3-1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-0 bonus
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1-2

Seba - Czw 16 Lis, 2017 14:08

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 1:0
Pogoń Lębork - Start Miastko 1:6
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:0
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2:1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 5:1
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:3 (bonus)
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1:1
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2:2

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:1
Piast Gliwice - Cracovia 2:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1:1

lukasik_gryf - Czw 16 Lis, 2017 14:43

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 1:1
Pogoń Lębork - Start Miastko 2:2
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:2
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:0
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:0 bonus
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 0:4
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2:0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:0
Piast Gliwice - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:0
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 3:0
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1:1

damjen2311 - Pon 05 Mar, 2018 12:55

W sobotę rusza 4 liga, więc zaczynamy typera. I teraz pytanie. Zostajemy przy tych drużynach, czy robimy mniej meczów? Jeżeli mniej, to jakie drużyny widzicie?
smigiel jr - Pon 05 Mar, 2018 20:22

ilość typowanych meczow wydaje się dobra,zawsze można dodac jakiś ciekawszy mecz z ekstraklasy np.Lech-Jagiellonia z następnej kolejki
m_gryf - Pon 05 Mar, 2018 22:36

Ja tam bym wolał typować komplet z ekstraklasy. Zawsze to ciekawsze, niż np A-klasa (z całym szacunkiem dla tej ligi).
damjen2311 - Sro 07 Mar, 2018 11:43

no to zaczynamy, do piątku do 18:00

Gryf- Kotwica

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze -Start Miastko
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice -Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica

lukasik_gryf - Sro 07 Mar, 2018 14:29

czekaj czekaj, my w sobote tez gramy, sparing zKotwicą, dawaj go na liste
damjen2311 - Sro 07 Mar, 2018 14:59

lukasik_gryf napisał/a:
czekaj czekaj, my w sobote tez gramy, sparing zKotwicą, dawaj go na liste


Wrzucone

damjen2311 - Sro 07 Mar, 2018 16:50

Gryf- Kotwica 1-3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2-0
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 3-2
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 1-2

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 2-2
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-1
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 2-1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1-3
GKS Katowice -Raków Częstochowa 1-2
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1-2

marcin s - Sro 07 Mar, 2018 17:51

Gryf- Kotwica 2-2

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2-1
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2-1
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 1-2

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 1-2
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 1-1
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 1-1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 0-1
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2-1
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1-1

cop.A.C.A.B.ana - Sro 07 Mar, 2018 18:07

Gryf- Kotwica 2:3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2:0
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2:1
Anioły Garczegorze -Start Miastko 1:1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 0:3

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 0:2
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 1:2
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 2:1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1:3
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2:0
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1:0

smigiel jr - Sro 07 Mar, 2018 19:53

Gryf- Kotwica 2:4

Drutex-Bytovia II Bytow-Cartusia Kartuzy 2:1
Gedania Gdansk-Powisle Dzierzgon 1:1
Anioly Garczegorze-Start Miastko 2:1
Pogon Lebork-Arka II Gdynia 0:5

Lechia Gdansk-Legia Warszawa 1:1
Sandecja Nowy Sacz-Piast Gliwice 1:1
Wisla Krakow-Slask Wroclaw 2:0
Lech Poznan-Jagiellonia Bialystok 1:1 BONUS

Podbeskidzie Bielsko-Biala-Chojniczanka Chojnice 1:1
GKS Katowice-Rakow Czestochowa 0:0
Zaglebie Sosnowiec-Miedz Legnica 0:1

sałata - Sro 07 Mar, 2018 20:15

Gryf- Kotwica 1-3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 1-2
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2-0
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 0-3

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 1-3
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-0
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 2-0
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice -Raków Częstochowa 1-0
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1-1

m_gryf - Czw 08 Mar, 2018 11:52

Gryf – Kotwica 2:2

Bytovia II Bytów – Cartusia Kartuzy 1:1
Gedania Gdańsk – Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze – Start Miastko 1:1
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 0:2

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 1:2
Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice 1:2
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:0
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 2:1 (bonus)

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice 1:1
GKS Katowice – Raków Częstochowa 1:0
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 2:1

szym123456 - Pią 09 Mar, 2018 15:31

Gryf- Kotwica 2-2

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2-0
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 1-1
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-0
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 0-1

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 0-1
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-0
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 0-2
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2-2
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 2-3

lukasik_gryf - Sob 10 Mar, 2018 00:31

Kotwica - Gryf 3;2

Bytovia II Bytów – Cartusia Kartuzy 1:2
Gedania Gdańsk – Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze – Start Miastko 2:1
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 0:4

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 2:2
Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice 1:2
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław dupa
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 1;2

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice 0;2
GKS Katowice – Raków Częstochowa 0;1
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica dupa

damjen2311 - Pon 12 Mar, 2018 18:11

10 kolejka
do piątku 20:00

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
Start Miastko - Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Odra Opole
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce
Jantar Ustka - Karol Pęplino

smigiel jr - Pon 12 Mar, 2018 21:55

czy bonus się uwzglednia bo widze,ze nie wszyscy go dali? jak działa?tylko przy trafionym wyniku?
damjen2311 - Pon 12 Mar, 2018 22:19

smigiel jr napisał/a:
czy bonus się uwzglednia bo widze,ze nie wszyscy go dali? jak działa?tylko przy trafionym wyniku?


Jest jest, pamiętajcie o nim ;) zdobyte punkty w danym spotkaniu bonusowym liczymy podwójnie, każdy sam go wybiera

marcin s - Wto 13 Mar, 2018 20:02

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2-1
Start Miastko - Stolem Gniewino 2-2
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 3-0
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 2-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 3-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-2
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 1-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 2-1
Jantar Ustka - Karol Pęplino 3-0

damjen2311 - Sro 14 Mar, 2018 16:58

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 2-2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 3-1
Start Miastko - Stolem Gniewino 1-1
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2-3
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 4-0 bonus
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 2-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 3-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3-1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 2-1
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 2-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 3-1
Jantar Ustka - Karol Pęplino 3-0

sałata - Sro 14 Mar, 2018 19:43

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 1-2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2-0
Start Miastko - Stolem Gniewino 1-2
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2-4
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 4-0 (bonus)
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 2-1
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 3-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-2
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-0

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-1
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 3-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 3=2
Jantar Ustka - Karol Pęplino 4-1

cop.A.C.A.B.ana - Sro 14 Mar, 2018 23:17

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 1:2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2:1
Start Miastko - Stolem Gniewino 0:3 (bonus)
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2:3
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 2:0
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 1:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 2:0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1:2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice przełożony
Raków Częstochowa - Odra Opole 2:0
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 2:1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 2:4
Jantar Ustka - Karol Pęplino 3:1

smigiel jr - Czw 15 Mar, 2018 19:42

dlaczego mecz Gryfa nie jest jako pierwszy w typerze?? :evil:
smigiel jr - Czw 15 Mar, 2018 20:03

Grom Nowy Staw-Gryf Slupsk 1:1
Pogon Lebork-Drutex Bytovia II Bytow 1:0 BONUS
Arka II Gdynia-Anioly Garczegorze 1:0
Start Miastko-Stolem Gniewino 1:1
Wiked Luzino-Gedania Gdansk 2:1
Powisle Dzierzgon-Sokol Wychechy 5:0
Jaguar Gdansk-Orkan Rumia 2:1
GKS Kolbudy-Kaszubia Koscierzyna 1:1
Radunia Stezyca-Cartusia Kartuzy 3:1

Lech Poznan-Lechia Gdansk 3:0
Piast Gliwice-Zaglebie Lubin 1:0
Slask Wroclaw-Wisla Plock 1:1

Chojniczanka Chojnice-GKS Katowice ---
Rakow Czestochowa-Odra Opole 1:0
Olimpia Grudziadz-Drutex-Bytovia Bytow 1:1

Sparta Sycewice-Stal Jezierzyce 3:2
Jantar Ustka-Karol Peplino 3:0

m_gryf - Pią 16 Mar, 2018 17:12

Pogoń Lębork – Bytovia II Bytów 2:0
Arka II Gdynia – Anioły Garczegorze 1:1
Start Miastko – Stolem Gniewino 2:1
Grom Nowy Staw – Gryf Słupsk 1:1 (bonus)
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 2:0 – mecz 16 maja :lol:
Powiśle Dzierzgoń – Sokół Wyczechy 6:0 – mecz 3 maja :lol:
Jaguar Gdańsk – Orkan Rumia 2:0
GKS Kolbudy – Kaszubia Kościerzyna 2:2
Radunia Stężyca – Cartusia Kartuzy 4:0

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:0
Piast Gliwice – Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław – Wisła Płock 1:1

Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice 1:0
Raków Częstochowa – Odra Opole 1:1
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów 2:1

Sparta Sycewice – Stal Jezierzyce 2:1
Jantar Ustka – Karol Pęplino 2:0

damjen2311 - Pon 19 Mar, 2018 17:50

11 kolejka
do piątku 20:00

Gryf Słupsk - Start Miastko
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice
Czarni Czarne - Sparta Sycewice
Diament Trzebielino - Jantar Ustka
Brda Przechlewo - MKS Debrzno

Polska - Nigeria
Polska - Korea Płd

damjen2311 - Sro 21 Mar, 2018 16:29

Gryf Słupsk - Start Miastko 4-0 bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 1-2
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 3-1
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 2-1
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 3-0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-0
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 1-1

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 3-0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 2-4
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 1-2
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 1-0

Polska - Nigeria 1-0
Polska - Korea Płd 1-1

marcin s - Sro 21 Mar, 2018 19:27

Gryf Słupsk - Start Miastko 4-0 BONUS
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 1-1
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 2-1
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 1-2
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 4-0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-1
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 2-1

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 3-0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 0-2
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 0-2
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 2-1

Polska - Nigeria 2-1
Polska - Korea Płd 2-1

m_gryf - Czw 22 Mar, 2018 15:39

Gryf Słupsk – Start Miastko 5:0 (bonus)
Bytovia II Bytów – Radunia Stężyca 1:2
Cartusia Kartuzy – GKS Kolbudy 1:0
Kaszubia Kościerzyna – Jaguar Gdańsk 1:1
Orkan Rumia – Powiśle Dzierzgoń 1:0
Gedania Gdańsk – Grom Nowy Staw 0:2
Wikęd Luzino – Sokół Wyczechy 4:0
Stolem Gniewino – Arka II Gdynia 3:1
Anioły Garczegorze – Pogoń Lębork 2:0

Stal Jezierzyce – Leśnik Cewice 2:0
Czarni Czarne – Sparta Sycewice 0:3
Diament Trzebielino – Jantar Ustka 0:3
Brda Przechlewo – MKS Debrzno 2:1

Polska – Nigeria 1:0
Polska – Korea Płd. 2:0

sałata - Czw 22 Mar, 2018 19:48

Gryf Słupsk - Start Miastko 4-0
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 1-3
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 1-2
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0-2
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 4-1 bonus
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-0
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 3-0

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 2-0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 1-2
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 1-2
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 3-1

Polska - Nigeria 2-0
Polska - Korea Płd 3-0

smigiel jr - Czw 22 Mar, 2018 22:20

Gryf Slupsk - Start Miastko 3:0 BONUS
Drutex Bytovia II Bytow - Radunia Stezyca 1:3
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 2:0
Kaszubia Koscierzyna - Jaguar Gdansk 2:2
Orkan Rumia - Powisle Dzierzgon 1:1
Gedania Gdansk - Grom Nowy Staw 0:1
Wiked Luzino - Sokol Wyczechy 5:0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 1:0
Anioly Garczegorze - Pogon Lebork 3:1

Stal Jezierzyce - Lesnik Cewice 2:0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 0:2
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 0:3
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 2:2

Polska - Nigeria 2:1
Polska - Korea Pld. 1:0

cop.A.C.A.B.ana - Czw 22 Mar, 2018 22:53

Gryf Słupsk – Start Miastko 4:1 ( BONUS )
Bytovia II Bytów – Radunia Stężyca 1:2
Cartusia Kartuzy – GKS Kolbudy 1:1
Kaszubia Kościerzyna – Jaguar Gdańsk 2:1
Orkan Rumia – Powiśle Dzierzgoń 2:0
Gedania Gdańsk – Grom Nowy Staw 1:2
Wikęd Luzino – Sokół Wyczechy 2:0
Stolem Gniewino – Arka II Gdynia 2:1
Anioły Garczegorze – Pogoń Lębork 2:1

Stal Jezierzyce – Leśnik Cewice 3:1
Czarni Czarne – Sparta Sycewice 0:2
Diament Trzebielino – Jantar Ustka 1:3
Brda Przechlewo – MKS Debrzno 0:2

Polska – Nigeria 1:1
Polska – Korea Płd. 2:1

damjen2311 - Pon 26 Mar, 2018 11:19

12 kolejka do środy 15:00

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
Start Miastko - Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca

Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce

damjen2311 - Wto 27 Mar, 2018 15:12

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 0-1
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 2-0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0-3
Start Miastko - Gedania Gdańsk 2-1
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 3-0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 3-1
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-0
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0-3

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 3-1bonus
Wisła Płock - Piast Gliwice 2-2
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 3-2

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2-1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2-1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1-0
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2-0

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 3-1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 1-2

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 3-1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 2-3

marcin s - Wto 27 Mar, 2018 15:44

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1-2 bonus
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1-1
Start Miastko - Gedania Gdańsk 1-0
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 6-0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-1
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 1-1

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2-1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-1
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 0-1
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2-1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2-0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2-1

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1-1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2-1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 2-1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce1-2

cop.A.C.A.B.ana - Wto 27 Mar, 2018 20:07

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1:2
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 2:0 (BONUS)
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1:2
Start Miastko - Gedania Gdańsk 0:2
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 9:0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:0
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 1:3

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 0:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 2:1
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0:2
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2:0
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 0:1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 1:0

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:2
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 3:1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 0:2

smigiel jr - Wto 27 Mar, 2018 20:29

Arka II Gdynia - Gryf Slupsk 1:1
Anioly Garczegorze - Bytovia II Bytow 2:0
Pogon Lebork - Stolem Gniewino 0:2
Start Miastko - Gedania Gdansk 2:1
Grom Nowy Staw - Sokol Wyczechy 10:0
Wiked Luzino - Orkan Rumia 2:1
Powisle Dzierzgon - Kaszubia Koscierzyna 1:1
Jaguar Gdansk - Cartusia Kartuzy 2:0
GKS Kolbudy - Radunia Stezyca 0:2

Korona Kielce - Lechia Gdansk 2:1
Wisla Plock - Piast Gliwice 2:0
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 2:1
Wisla Krakow - Lech Poznan 2:1

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:0 BONUS
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 1:0
Miedz Legnica - Chrobry Glogow 2:0
Rakow Czestochowa - Wigry Suwalki 1:0

Gks Jastrzebie - LKS Lodz 1:0
Baltyk Gdynia - Elana Torun 1:2

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 2:0
Piast Czluchow - Stal Jezierzyce 0:1

m_gryf - Sro 28 Mar, 2018 14:50

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 1:0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0:1
Start Miastko - Gedania Gdańsk 2:0
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 6:0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 1:1
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0:2

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:0
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 1:0

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 0:1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 3:0
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 0:2

damjen2311 - Nie 01 Kwi, 2018 21:53

13 kolejka do środy 15:00

Gryf - GKS Przodkowo
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy - Start Miastko
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Lech Poznań - Górnik Zabrze

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole

cop.A.C.A.B.ana - Pon 02 Kwi, 2018 10:43

Gryf - GKS Przodkowo 2:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 1:3
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 0:3
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:2
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 0:2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 0:2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 3:0 (BONUS)
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:2
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 2:0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 3:0
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 2:3
Sokół Wyczechy - Start Miastko 0:2
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2:1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 0:2
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 3:1

damjen2311 - Wto 03 Kwi, 2018 16:24

Gryf - GKS Przodkowo 2:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:1
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 1:3
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 0:4
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:2
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 1:2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1:2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 5:1 bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:2
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 3:0
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 1:3
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1:3
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2:1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:2
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 3:1

marcin s - Wto 03 Kwi, 2018 17:49

Gryf - GKS Przodkowo 2-1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0-4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1-2
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1-0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 2-1
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 0-2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 4-0 BONUS
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 2-1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 2-1
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 1-1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 1-2
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1-3
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2-0

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1-0
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1-0
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2-1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 2-0

sałata - Wto 03 Kwi, 2018 19:28

Gryf - GKS Przodkowo 2-1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0-3
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0-4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1-3
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 3-1
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 0-2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1-4

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 6-0 bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1-1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 3-0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 2-1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 0-3
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1-3
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2-0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2-0

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1-1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-0

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 2-0

Seba - Wto 03 Kwi, 2018 23:35

Gryf - GKS Przodkowo 3:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:1
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 1:4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 2:1
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:2
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 1:3
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1:9

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 14:0
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 1:1
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 2:1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 1:4
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:2
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3:0

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:3

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:2
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 2:0

smigiel jr - Sro 04 Kwi, 2018 05:39

Gryf Slupsk - GKS PRzodkowo 2:1
Sokol Zblewo - Powisle Dzierzgon 0:2
Spojnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0:3
Arka II Gdynia - Baltyk Gdynia 1:2
Sopocka Akademia Pilkarska -Olimpia Sztum 2:1
Bytovia II Bytow ; Stolem Gniewino 1:2
Pogon Lebork - Anioly Garczegorze 0:2

Gryf Slupsk -Pogon Lebork 5:0 BONUS
Bytovia II Bytow - GKS Kolbudy 1:1
Radunia Stezyca - Jaguar Gdansk 2:0
Cartusia Kartuzy - Powisle Dzierzgon 2:0
Kaszubia Koscierzyna - Wiked Luzino 2:1
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 1:3
Sokol Wychechy -Start Miastko 0:2
Gedania Gdansk - Arka II Gdynia 2:1
Stolem Gniewino - Anioly Garczegorze 2:2

Lechia Gdansk - Arka Gdynia 1:1
Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2:0
Slask Wroclaw - Korona Kielce 2:1
Lech Poznan - Gornik Zabrze 3:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:1
Pomezania Malbork - Blekitni Stare Pole 1:0

m_gryf - Sro 04 Kwi, 2018 13:50

Gryf - GKS Przodkowo 3:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0:4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1:2
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 2:1
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1:2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 4:0 (bonus)
Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 1:0
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 0:2
Sokół Wyczechy - Start Miastko 0:2
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 1:0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2:1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1:0
Piast Gliwice - Bruk-Bet Nieciecza 2:1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 6:0

damjen2311 - Pon 09 Kwi, 2018 17:43

14 kolejka do piątku 18;00

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy
Start Miastko - Orkan Rumia MKS
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów

GKS Jastrzębie - Warta Poznań
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork

damjen2311 - Wto 10 Kwi, 2018 00:31

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0-2
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 2-0
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1-1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 3-0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-1
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 3-0
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 0-4bonus
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 2-1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1-2
Cracovia - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2-0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3-1

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2-0
GKS Katowice - Stal Mielec 1-0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1-0

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 3-1
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1-2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1-2

m_gryf - Wto 10 Kwi, 2018 17:37

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2:0
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2:1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 6:0
Start Miastko - Orkan Rumia 1:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 0:4
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 1:0

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:1
Cracovia - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:1

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:1
GKS Katowice - Stal Mielec 2:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 2:0
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:1
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1:2

marcin s - Czw 12 Kwi, 2018 19:12

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 3-1
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 5-0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 1-2
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 2-1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2-1
Cracovia - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2-1

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2-1
GKS Katowice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 2-1
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1-2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1-2

cop.A.C.A.B.ana - Czw 12 Kwi, 2018 23:07

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 3:1
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 2:0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 0:1
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 2:1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Cracovia - Piast Gliwice 0:1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1:1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 0:2

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:1
GKS Katowice - Stal Mielec 2:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1:0

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 1:0
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1:3

smigiel jr - Pią 13 Kwi, 2018 05:40

Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk 0:1 BONUS
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytow 2:0
Pogon Lebork -Gedania Gdansk 1:0
Arka II Gdynia - Sokol Wyczechy 4:0
Start Miastko - Orkan Rumia 1:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Koscierzyna 3:1
Wiked Luzino - Cartusia Kartuzy 1:1
Powisle Dzierzgon - Radunia Stezyca 0:2
Jaguar Gdansk - GKS Kolbudy 2:1

Arka Gdynia - Lechia Gdansk 1:1
Cracovia - Piast Gliwice 1:0
Slask Wroclaw - Sandecja Nowy Sacz 1:0
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 2:1

Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 1:0
GKS Katowice - Stal Mielec 1:0
Rakow Czestochowa - Chrobry Glogow 1:1

GKS Jastrzebie - Warta Poznan 1:0
GKS Belchatow - LKS Lodz 0:2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 0:2

Seba - Pią 13 Kwi, 2018 12:13

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1:3
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 3:0
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:4
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 5:0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 1:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 1:2 bonus
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 2:2
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 3:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Cracovia - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 4:3

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:2
GKS Katowice - Stal Mielec 1:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 1:2
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 0:1
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1:3

damjen2311 - Pon 16 Kwi, 2018 23:35

15 kolejka do piątku 18;00

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 0
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko
Orkan Rumia - Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
Chrobry Głogów - GKS Katowice

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław

Pomezania Malbork - Wda Lipusz

m_gryf - Sro 18 Kwi, 2018 21:05

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:0 (bonus)
Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 1:0
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:0
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 0:3
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2:0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 0:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 0:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:1
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:1

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:1

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 2:1

marcin s - Sro 18 Kwi, 2018 22:11

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-1 BONUS
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3-1
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2-1
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1-2
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 1-3
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2-1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 2-1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1-2
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1-2
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-1
Lechia Gdańsk - Cracovia 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1-1

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Czw 19 Kwi, 2018 16:14

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:1 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:1
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 1:0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 0:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 0:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 0:2
Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:1

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 0:2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 3:1

damjen2311 - Czw 19 Kwi, 2018 17:12

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:0
Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 1:0
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:0 bonus
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2:1
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 2:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 1:3
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 0:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:2
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:2

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:1
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 2:1

smigiel jr - Czw 19 Kwi, 2018 21:52

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:1 BONUS
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:0
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2:1
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 0:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0:1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:1
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:1

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 1:0
_________________

damjen2311 - Wto 24 Kwi, 2018 22:18

16 kolejka do piątku 17;00

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy
Pogoń Lębork - Orkan Rumia
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Start Miastko - Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Lech Poznań - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź - Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork

cop.A.C.A.B.ana - Wto 24 Kwi, 2018 22:35

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 3:1 (BONUS)
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2:0
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3:1
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 0:1
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Start Miastko - Cartusia Kartuzy 1:1
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 2:1
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy 1:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:1

Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:0
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2:1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2:0

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2:1
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 0:1

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 2:4

marcin s - Wto 24 Kwi, 2018 22:40

przespałeś bo jutro gramy z Luzinem :-)
damjen2311 - Wto 24 Kwi, 2018 23:11

marcin s napisał/a:
przespałeś bo jutro gramy z Luzinem :-)

Mogłem dać do poprzedniej kolejki, ale idzie się zakręcić z tymi przełożonymi meczami, a do typów na ten weekend za późno jest

marcin s - Sro 25 Kwi, 2018 23:07

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 2-1 BONUS
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-1
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3-0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 2-1
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Start Miastko - Cartusia Kartuzy 2-1
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 2-1
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2

Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1-1
Arka Gdynia - Piast Gliwice 2-1
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2-1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2-1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2-1

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1-2
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2-1
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 2-1

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 1-2

smigiel jr - Czw 26 Kwi, 2018 20:30

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 2:0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1:0
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3:0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:0
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Start Miastko - Cartusia Kartuzy 2:1
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 2:2 BONUS
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy 1:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:2

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2:1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 2:1

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 1:0
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 1:0

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 0:1
_________________

damjen2311 - Pią 27 Kwi, 2018 07:06

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 2:0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1:0
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3:0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:1
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 3:1
Start Miastko - Cartusia Kartuzy 3:1
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 1:2
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:1
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3:1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:0
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1:1

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 1:2 bonus
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 2:0

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 1:3

damjen2311 - Wto 01 Maj, 2018 12:17

17 kolejka do piątku 18;00

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca - Start Miastko
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Wigry Suwałki
GKS Tychy - Miedź Legnica

Warta Poznań - Olimpia Elbląg
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo
Sparta Sycewice - Jantar Ustka

cop.A.C.A.B.ana - Sro 02 Maj, 2018 08:25

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2:0
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Radunia Stężyca - Start Miastko 2:1
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 0:1
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 1:1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 0:1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 0:4

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 0:2
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1:2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Stal Mielec - Wigry Suwałki 2:0
GKS Tychy - Miedź Legnica 2:1

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 0:1
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 3:1
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 4:1

damjen2311 - Sro 02 Maj, 2018 11:40

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-3
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1-0
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1-2
Radunia Stężyca - Start Miastko 4-0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 1-1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 1-3

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 1-2
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 3-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 0-1
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Stal Mielec - Wigry Suwałki 0-1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1-3

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 1-1
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 3-0 bonus
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 3-2

marcin s - Czw 03 Maj, 2018 16:54

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2 Bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1-1
Radunia Stężyca - Start Miastko 3-0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 1-1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 1-3

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 1-1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-2

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 1-2
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2-1
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1-1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1-2

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 2-1
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2-1

m_gryf - Czw 03 Maj, 2018 18:05

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:3
Radunia Stężyca - Start Miastko 7:0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze 1:2
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 1:4

Lechia Gdańsk - Termalica Nieciecza 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 1:1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:0
GKS Tychy - Miedź Legnica 0:1

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:0
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 4:0
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2:1

smigiel jr - Czw 03 Maj, 2018 21:24

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 1:0
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Radunia Stężyca - Start Miastko 4:0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 1:1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 0:3

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 0:1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1 BONUS

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 0:1
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1:2

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2:0
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 1:0
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 4:0
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2:1

damjen2311 - Wto 08 Maj, 2018 09:17

18 kolejka do soboty 9;00

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca
Start Miastko - GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Lech Poznań

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Stal Mielec
Ruch Chorzów - GKS Katowice
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce[b]
[/b]

damjen2311 - Wto 08 Maj, 2018 21:14

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 7-0 bonus
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 3-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2-0
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 1-3
Start Miastko - GKS Kolbudy 1-1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2-0
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2-1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1-1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2-2
Ruch Chorzów - GKS Katowice 1-3
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2-1

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 1-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1-2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2-2

cop.A.C.A.B.ana - Wto 08 Maj, 2018 23:19

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 6:0 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 2:0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 1:1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 2:2
Start Miastko - GKS Kolbudy 1:0
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2:1
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:2
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:1
Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 1:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:3
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 3:2

m_gryf - Czw 10 Maj, 2018 18:32

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 8:0 (bonus :-D )
Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 1:0
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2:0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2:1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 0:2
Start Miastko - GKS Kolbudy 2:1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2:0
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2:1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0:1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:1
Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:1

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2:1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1:0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2:1

marcin s - Czw 10 Maj, 2018 21:00

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 7-0 BONUS
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 2-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2-1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 1-2
Start Miastko - GKS Kolbudy 1-1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2-1
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2-1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 2-1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1-2
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1-2
Ruch Chorzów - GKS Katowice 1-2
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2-1

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1-2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2-1

smigiel jr - Pią 11 Maj, 2018 21:42

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 10:0 BONUS
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 1:0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2:1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 1:2
Start Miastko - GKS Kolbudy 2:1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2:0
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:0

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:1
Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 1:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2:1
_________________

damjen2311 - Wto 15 Maj, 2018 21:06

19 kolejka do piątku 18;00

Orkan Rumia - Gryf Słupsk
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino

Lech Poznań - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
GKS Katowice - GKS Tychy

Warta Poznań - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Resovia - Chełmianka Chełm

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy

damjen2311 - Sro 16 Maj, 2018 08:17

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 0-2
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0-3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 2-0
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 2-1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 5-0 bonus
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 0-1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 1-2

Lech Poznań - Legia Warszawa 3-2
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 4-1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 3-2

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-0
GKS Katowice - GKS Tychy 1-1

Warta Poznań - Radomiak Radom 2-0
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2-1
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 3-1

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 2-0
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1
Resovia - Chełmianka Chełm 2-1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3-0

cop.A.C.A.B.ana - Sro 16 Maj, 2018 15:02

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0:3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 1:0
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 0:2
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 3:0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 0:2

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:0
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0

Warta Poznań - Radomiak Radom 0:1
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2:1
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 2:0

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1:3
Resovia - Chełmianka Chełm 1:0

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 5:1

marcin s - Czw 17 Maj, 2018 16:45

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0-3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 2-1
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 1-1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 4-0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2-1

Lech Poznań - Legia Warszawa 0-1
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2-0
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2-1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-1
GKS Katowice - GKS Tychy 2-1

Warta Poznań - Radomiak Radom 0-1
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2-0
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 2-1

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 0-1
Resovia - Chełmianka Chełm 2-1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 4-0

smigiel jr - Czw 17 Maj, 2018 19:28

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 1:3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1:0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 2:0
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 1:1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 3:0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2:1

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:0

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 1:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0

Warta Poznań - Radomiak Radom 1;0
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2:0
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 1:0

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 0:1
Resovia - Chełmianka Chełm 2:1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3:0
_________________

damjen2311 - Pon 21 Maj, 2018 17:04

20 kolejka do soboty 11;00

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa

Garbarnia Kraków - Warta Poznań
Radomiak Radom - Wisła Puławy
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz
Wda Świecie - Elana Toruń

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork

damjen2311 - Wto 22 Maj, 2018 16:04

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3-0
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 0-3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-0
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2-0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 1-2
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1-0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 3-1

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1-1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1-0
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 1-2

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1-2
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2-0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 1-2

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1-1
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 1-0
Wda Świecie - Elana Toruń 0-1

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 1-3 bonus

cop.A.C.A.B.ana - Wto 22 Maj, 2018 17:17

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3:1 (BONUS)
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 1:3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 1:1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 1:0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 0:2
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1:1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2:0

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0:1
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 0:1

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 0:2
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 0:1

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 2:1
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 0:1
Wda Świecie - Elana Toruń 0:2

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0:3

marcin s - Wto 22 Maj, 2018 17:47

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3-0 BONUS
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 0-5
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2-1
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 1-2
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1-1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)2-1
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2-1

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1-1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1-2
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 1-1

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1-2
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2-1
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 1-3

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1-2
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 2-1
Wda Świecie - Elana Toruń 1-2

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0-3

m_gryf - Pią 25 Maj, 2018 14:30

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0 (bonus)
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 0:4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2:0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 0:1
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1:1
Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk 2:1
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2:1

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1:0
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2:1

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 2:1
Radomiak Radom - Wisła Puławy 3:0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 0:2

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1:0

smigiel jr - Pią 25 Maj, 2018 20:18

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0 BONUS
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 1:3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2:0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 1:1
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1:0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2:0

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1:0
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 2:1
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 1:0

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1:0
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 1:2

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1:0
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 2:0
Wda Świecie - Elana Toruń 0:2

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 1:2

damjen2311 - Nie 27 Maj, 2018 10:14

21 kolejka do środy 17;00

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino - Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino
Start Miastko - Grom Nowy Staw

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

GKS Bełchatów - Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo

damjen2311 - Pon 28 Maj, 2018 09:20

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 0-2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-1
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 3-1
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 1-1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 3-0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2-3
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 3-0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 1-0
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 2-1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 2-2
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 1-4
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-0
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1-0
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2-1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 1-3

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3-1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2-1

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 3-0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-2
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7-0 bonus

marcin s - Pon 28 Maj, 2018 17:58

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-2
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2-0
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2-1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 3-1
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2-1
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 4-0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 2-1
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 2-1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 2-1
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 0-3
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-1
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2-1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0-3

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1-0

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 1-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 3-0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1-3
Wrzos Wrześnica - Derby 3-1

smigiel jr - Wto 29 Maj, 2018 17:56

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 0:1 BONUS-ciekawe co teraz odwala
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:2
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 3:0
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:1
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 4:0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 1:1
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:0
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 2:1
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 1:4
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 1:0
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 1:0
Start Miastko - Grom Nowy Staw 2:2

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:1

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 1:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 2:0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0:3
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7:0
_________________

cop.A.C.A.B.ana - Sro 30 Maj, 2018 07:50

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:2
GOSRiT Luzino - Start Miastko 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 0:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2:1
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 1:0
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 3:0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 2:0
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 0:1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1:0
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:1
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2:1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 2:2

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3:1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:0

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 3:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0:4
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 6:2

m_gryf - Sro 30 Maj, 2018 15:48

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 0:2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:0
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:1
Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 3:0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:0
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 4:0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 2:1 (bonus)
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1:0
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 0:3
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:1
Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk 2:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 1:0
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 1:1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:1

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1
GKS 1962 Jastrzębie - Gwardia Koszalin 3:0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1:3
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7:0

damjen2311 - Wto 05 Cze, 2018 22:49

22 kolejka do piatku 18;00

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Start Miastko
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański

Polska - Chile
Polska- Litwa

damjen2311 - Czw 07 Cze, 2018 06:10

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1-2
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2-1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 3-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2-0
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3-0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 3-0 bonus
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2-1

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1

Polska - Chile 1-1
Polska- Litwa 2-0

marcin s - Czw 07 Cze, 2018 18:29

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1-1 BONUS
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2-0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 1-1
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3-0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 3-0
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2-1

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1

Polska - Chile 2-1
Polska- Litwa 3-0

m_gryf - Czw 07 Cze, 2018 20:45

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2:0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2:0
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2:0
Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 1:1
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 5:0 (bonus)
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 4:0
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2:0

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:1

Polska - Chile 1:1
Polska- Litwa 2:0

cop.A.C.A.B.ana - Pią 08 Cze, 2018 15:51

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2:1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 1:1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 0:1
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 3:0
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2:2

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:2

Polska - Chile 2:1
Polska- Litwa 1:0

smigiel jr - Pią 08 Cze, 2018 16:42

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:1
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2:0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2:1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2:0
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 5:0 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2:1

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:1

Polska - Chile 1:1
Polska- Litwa 1:0
_________________

damjen2311 - Pon 11 Cze, 2018 10:35

23 kolejka do CZWARTKU 17;00

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia - Start Miastko

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno

Rosja - Arabia Saudyjska
Egipt - Urugwaj
Maroko - Iran
Portugalia - Hiszpania
Francja - Australia
Peru - Dania
Argentyna - Islandia
Chorwacja - Nigeria
Kostaryka - Serbia
Brazylia - Szwajcaria
Niemcy - Meksyk
Szwecja - Korea Południowa
Belgia - Panama
Tunezja - Anglia
Kolumbia - Japonia
Polska - Senegal
Rosja - Egipt

damjen2311 - Pon 11 Cze, 2018 10:40

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 BONUS
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 3-2
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 2-1
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca 0-5
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1-0
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-1
Arka II Gdynia - Start Miastko 2-0

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0-3

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 2-1
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1-4

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 5-2
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 4-1

Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
Egipt - Urugwaj 1-3
Maroko - Iran 2-0
Portugalia - Hiszpania 1-2
Francja - Australia 2-0
Peru - Dania 0-2
Argentyna - Islandia 2-1
Chorwacja - Nigeria 1-0
Kostaryka - Serbia 0-1
Brazylia - Szwajcaria 3-0
Niemcy - Meksyk 2-0
Szwecja - Korea Południowa 2-1
Belgia - Panama 3-0
Tunezja - Anglia 0-2
Kolumbia - Japonia 3-1
Polska - Senegal 3-2
Rosja - Egipt 1-1

cop.A.C.A.B.ana - Wto 12 Cze, 2018 20:47

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki 3:0 (BONUS)
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 2:1
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 2:2
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca 0:7
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0:1
Arka II Gdynia - Start Miastko 2:1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:3

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 2:2
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1:2

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 3:0
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 3:1

Rosja - Arabia Saudyjska 2:0
Egipt - Urugwaj 0:2
Maroko - Iran 1:0
Portugalia - Hiszpania 2:2
Francja - Australia 1:0
Peru - Dania 0:1
Argentyna - Islandia 2:0
Chorwacja - Nigeria 1:0
Kostaryka - Serbia 1:2
Brazylia - Szwajcaria 3:1
Niemcy - Meksyk 3:1
Szwecja - Korea Południowa 2:0
Belgia - Panama 2:1
Tunezja - Anglia 0:3
Kolumbia - Japonia 2:1
Polska - Senegal 2:2
Rosja - Egipt 2:0

smigiel jr - Sro 13 Cze, 2018 20:12

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 2:0
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 2:1
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca 0:10 BONUS
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 2:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0:4
Arka II Gdynia - Start Miastko 2:1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:2

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 2:0
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1:2

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 5:0
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 2:1

Rosja - Arabia Saudyjska 2:1
Egipt - Urugwaj 1:1
Maroko - Iran 1:0
Portugalia - Hiszpania 1:1
Francja - Australia 2:0
Peru - Dania 1:2
Argentyna - Islandia 1:0
Chorwacja - Nigeria 1:1
Kostaryka - Serbia 1:1
Brazylia - Szwajcaria 2:0
Niemcy - Meksyk 2:0
Szwecja - Korea Południowa 1:0
Belgia - Panama 2:0
Tunezja - Anglia 0:1
Kolumbia - Japonia 2:1
Polska - Senegal 1:0
Rosja - Egipt 1:1
________

damjen2311 - Pon 18 Cze, 2018 13:59

OSTATNIA KOLEJKA (24) do soboty 8:00

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
Start Miastko - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk
GTS Kolbudy - Sokół Wyczechy
Radunia Stężyca - Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice

Japonia - Senegal
Polska - Kolumbia
Japonia - Polska
Senegal - Kolumbia

cop.A.C.A.B.ana - Czw 21 Cze, 2018 19:51

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 2:1
Start Miastko - Pogoń Lębork 2:1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 1:0
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 1:1
GTS Kolbudy - Sokół Wyczechy 2:0
Radunia Stężyca - Orkan Rumia 4:0
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 2:2

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 1:2

Japonia - Senegal 1:0
Polska - Kolumbia 2:0
Japonia - Polska 1:2
Senegal - Kolumbia 1:1

damjen2311 - Pią 22 Cze, 2018 11:58

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 2:1
Start Miastko - Pogoń Lębork 3:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 2:0
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2:1
GTS Kolbudy - Sokół Wyczechy 3:0 bonus
Radunia Stężyca - Orkan Rumia 3:0
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 2:3

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3:1

Japonia - Senegal 1:1
Polska - Kolumbia 2:1
Japonia - Polska 1:2
Senegal - Kolumbia 1:2

smigiel jr - Pią 22 Cze, 2018 20:14

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 1:1
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 2:1
Start Miastko - Pogoń Lębork 2:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3:1
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 1:0
GTS Kolbudy - Sokół Wyczechy 5:0 BONUS
Radunia Stężyca - Orkan Rumia 3:0
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 1:2

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2:0

Japonia - Senegal 1:1
Polska - Kolumbia 1:1
Japonia - Polska 1:1
Senegal - Kolumbia 2:1

m_gryf - Pią 20 Lip, 2018 20:20

Co z typerem? Gra ekstraklasa, I liga, Gryf gra sparing, a tutaj cisza.
damjen2311 - Pią 20 Lip, 2018 21:16

Typer ruszy wraz z 1 kolejką IV ligi

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group