GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców
Gryf Słupsk

Typer - TYPER 2018/19

damjen2311 - Nie 29 Lip, 2018 12:30
Temat postu: TYPER 2018/19
ruszamy z nową edycją typera
zasady:
poprawny wynik- 5pkt
wskazanie zwycięzcy lub remisu- 2pkt
bonus, każdy wskazuje go sam- ilość punktów x2
nietypowanie 3 kolejek automatycznie odpadnięcie z rywalizacji, później punkty nieliczone

typujemy naszą ligę, po 4 mecze ekstraklasy, I ligi oraz wybrane niższych +reprezentacje

damjen2311 - Nie 29 Lip, 2018 12:38

DO PIĄTKU 18:00

Wda Lipusz - Gryf Słupsk
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
GKS Kowale - Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka - Orkan Rumia
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
GKS Katowice - GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna
Piast Żmigród - MKS Kluczbork]

damjen2311 - Nie 29 Lip, 2018 12:49

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0-3 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 0-2
Jantar Ustka - Orkan Rumia 1-0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-0

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2-1
GKS Katowice - GKS Tychy 0-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 0-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1-2

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1-0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 0-1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0-2

marcin s - Nie 29 Lip, 2018 15:47

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1-3 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1-0
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Jantar Ustka - Orkan Rumia 0-1
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-2
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-1

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1-0
GKS Katowice - GKS Tychy 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1-0
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1-0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 0-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2-0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1-2

m_gryf - Wto 31 Lip, 2018 15:47

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1:0
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2:0
Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 1:1
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 3:0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Jantar Ustka - Orkan Rumia 1:0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2:1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:1

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1:0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1:0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1:0
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1:0

szym123456 - Wto 31 Lip, 2018 22:46

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0-2 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1-0
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1-1
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-1
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 0-0
Jantar Ustka - Orkan Rumia 1-2
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 0-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-0

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2-0
GKS Katowice - GKS Tychy 1-2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 0-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0-2

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1-0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 0-1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork] 0-1

cop.A.C.A.B.ana - Wto 31 Lip, 2018 23:34

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0:3 (BONUS)
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2:1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2:2
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2:0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Jantar Ustka - Orkan Rumia 2:0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1:2

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:2

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2:2
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 0:2
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 2:0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 0:1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0:2

smigiel jr - Pią 03 Sie, 2018 04:32

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2:1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1:1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1:0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Jantar Ustka - Orkan Rumia 2:0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1:0

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:0

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1:1

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1:0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1:0
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0:2

Seba - Pią 03 Sie, 2018 16:56

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0:3
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 5:0
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 2-2
Jantar Ustka - Orkan Rumia 0-1
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-2
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-2 ( bonus)

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1-0
GKS Katowice - GKS Tychy 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:2
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1-0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 0-0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2-0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 2:1

host - Pią 03 Sie, 2018 17:21

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1-3
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 2-3
Jantar Ustka - Orkan Rumia 2-1
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1-2

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-2

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1-0
GKS Katowice - GKS Tychy 2-2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0-2

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 3-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-2
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna bez tego meczu
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1-2

damjen2311 - Pon 06 Sie, 2018 20:16

DO CZWARTKU 18:00

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy
Wda Lipusz - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kowale - Gedania Gdańsk
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - Orkan Rumia

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Odra Opole

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork

szym123456 - Pon 06 Sie, 2018 20:53

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-0 Bonus
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 2-2
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2-0
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 0-1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1-3
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 0-1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0-3
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 2-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 0-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 0-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1-0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1-1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1-2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1-1
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1-0
Raków Częstochowa - Odra Opole 2-1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork0-2

damjen2311 - Wto 07 Sie, 2018 09:32

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3-0
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-0 bonus
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1-0
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 3-1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1-2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 2-0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1-2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 4-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 1-2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 2-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1-1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń2-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1-0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 0-1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2-1
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1-0
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-2

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-1

Talerz - Wto 07 Sie, 2018 11:45

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-0 bonus
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2-0
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2-0
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 1-0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0-2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 0-1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0-1
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 2-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 0-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 2-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2-1

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-0
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 0-1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1-0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 0-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 2-1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-3

Seba - Wto 07 Sie, 2018 12:27

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:1
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 0:3
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2:0
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 3:1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1:2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 3:0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1:3
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 5:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1:3
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 3:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 2:4
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1:1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:1

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:0 (bonus)
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) -Chojniczanka Chojnice 1:2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów - Stal Mielec 0:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 2:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1:3

marcin s - Wto 07 Sie, 2018 17:28

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3-0 BONUS
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 3-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 4-0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2-1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2-0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1-2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 3-1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1-2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 3-1
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo -12
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 1-2
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1-4
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 3-1

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1-0

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1-2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2-1
Bytovia Bytów - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-2

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-3

Seba - Wto 07 Sie, 2018 23:04

ŁKS Łódź-Stomil Olsztyn 2:0


przy typowaniu nie wpisałem wyniku tego meczu .

lukasik_gryf - Sro 08 Sie, 2018 13:02

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:1 bonus
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2:2
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2:0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0:2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 2:1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1:3
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1:0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 2:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 0:1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 3:4
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:3
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:2

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 2:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1:1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2:2
Bytovia Bytów - Stal Mielec 2:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 2:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0:4

cop.A.C.A.B.ana - Sro 08 Sie, 2018 15:33

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:1 (BONUS)
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 1:2
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2:1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0:1
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 1:2

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0:2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 2:0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 1:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 1:1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 3:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:0

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1:2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2:0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 1:0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 2:4

m_gryf - Sro 08 Sie, 2018 18:04

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:0 (bonus)
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 1:0
Anioły Garczegorze – Orkan Rumia 2:0
Powiśle Dzierzgoń – Jantar Ustka 3:1
Grom Nowy Staw – Kaszubia Kościerzyna 4:0
Gedania Gdańsk – GOSRiT Luzino 1:1
Jaguar Gdańsk – Wda Lipusz 2:0
GKS Przodkowo – Bytovia II Bytów 2:0
GKS Kolbudy – Lechia II Gdańsk 0:2

GOSRiT Luzino – Gryf Słupsk 1:2
Lechia II Gdańsk – Pogoń Lębork 3:0
Bytovia II Bytów – GTS Kolbudy 2:1
Wda Lipusz – GKS Przodkowo 0:3
Stolem Gniewino – Jaguar Gdańsk 1:1
GKS Kowale – Gedania Gdańsk 1:1
Jantar Ustka – Grom Nowy Staw 0:2
Anioły Garczegorze – Powiśle Dzierzgoń 2:1
Arka II Gdynia – Orkan Rumia 2:1

Lechia Gdańsk – Miedź Legnica 2:0
Piast Gliwice – Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce – Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 2:2

GKS 1962 Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice 0:1
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 1:0
Bytovia Bytów – Stal Mielec 1:1
Raków Częstochowa – Odra Opole 1:0

Spójnia Sadlinki – Pomezania Malbork 0:2

smigiel jr - Sro 08 Sie, 2018 20:48

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:0
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3:0 BONUS
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 1:0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1:1
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 2:0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1:2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1:0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 1:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 0:1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:0
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1:2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1:0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1:0
Raków Częstochowa - Odra Opole 1:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1:3
_________________

damjen2311 - Wto 14 Sie, 2018 12:35

3kolejka do piątku 20:00

Gryf Słupsk - GKS Kowale
Pogoń Lębork - Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
GKS Kolbudy - Wda Lipusz
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Wisła Kraków

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław


marcin s - Sro 15 Sie, 2018 18:56

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0 BONUS
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3-1
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1-2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 1-2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 3-0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1-2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1-3
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-0
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 3-0

damjen2311 - Sro 15 Sie, 2018 20:04

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3-0 bonus
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0-1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0-2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 4-0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 3-1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0-1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0-1
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 1-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 0-1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 2-0

szym123456 - Sro 15 Sie, 2018 20:54

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0 bonus
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1-1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 2-0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 3-1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 2-1
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 0-1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-1
Lech Poznań - Wisła Kraków 0-1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1-0
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1-2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-2
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 0-2
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 1-2

Seba - Sro 15 Sie, 2018 23:25

Gryf Słupsk - GKS Kowale 4:0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 4:2
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1:4
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:1 bonus
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 2:3
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 4:2

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 3:1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 3:1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1:3
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1:1
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:1
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:0
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 4:1

lukasik_gryf - Czw 16 Sie, 2018 07:05

Gryf Słupsk - GKS Kowale 6:0 bonus
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1:1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:2
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0:2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 3:0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 4:0

Talerz - Czw 16 Sie, 2018 10:15

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0 bonus
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 0-2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3-0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0-2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0-2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 2-1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0-3
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1-2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0-2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 2-0

cop.A.C.A.B.ana - Czw 16 Sie, 2018 22:35

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3:1 (BONUS)
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 1:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0:1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:1
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0:2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 4:1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0:1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:1
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:2
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 3:1

smigiel jr - Pią 17 Sie, 2018 04:38

Gryf Słupsk - GKS Kowale 5:0 BONUS
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 2:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0:2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:1
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 1:2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 2:0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 1:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 1:0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 3:0

m_gryf - Pią 17 Sie, 2018 15:43

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3:0 (bonus)
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1:2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 1:0
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 3:0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 1:0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 3:1
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2:1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 4:0

damjen2311 - Pon 20 Sie, 2018 14:22

4kolejka do piątku 18:00

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Warta Poznań - ŁKS Łódź
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice
Widzew Łódź - Resovia
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg


marcin s - Pon 20 Sie, 2018 17:20

w środę drugi zespół gra puchar
damjen2311 - Pon 20 Sie, 2018 20:40

Do środy wszyscy nie zdąrzą z typowaniem, pójdę im chociaż raz na rękę ;)
cop.A.C.A.B.ana - Pon 20 Sie, 2018 22:01

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0:3 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 2:0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 1:3
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1:2
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 2:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Cracovia 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:2

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 2:3
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 2:0
Widzew Łódź - Resovia 2:0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 0:1

Talerz - Wto 21 Sie, 2018 09:04

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1-2
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 2-0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 2-2
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 1-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1-2
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-3
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0-2 Bonus
Piast Gliwice - Cracovia 2-0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1-1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 1-1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-4
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1-2
Widzew Łódź - Resovia 2-0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 2-1

Seba - Wto 21 Sie, 2018 10:59

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0:3
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 4:1
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 1:3
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 0:1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 3:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3:1 bonus

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Cracovia 1:2
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:3
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 1:4
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1:2
Widzew Łódź - Resovia 1:2
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:1

damjen2311 - Wto 21 Sie, 2018 12:37

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0-1
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 3-1
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 2-2
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 1-0
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 0-1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-2 bonus
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Cracovia 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-1
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 1-1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-2
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1-2
Widzew Łódź - Resovia 2-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 3-2

smigiel jr - Czw 23 Sie, 2018 20:54

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 2:0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1:1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2:0 BONUS

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Cracovia 2:0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:1
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1
Warta Poznań - ŁKS Łódź 1:0
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0:3
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 2:0
Widzew Łódź - Resovia 2:1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:2

marcin s - Czw 23 Sie, 2018 21:02

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 3-1
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 1-0
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1-1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1-3
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Cracovia 2-0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0-1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 1-3
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 2-1
Widzew Łódź - Resovia 2-0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0

szym123456 - Pią 24 Sie, 2018 13:56

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0-2 bonus
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 1-0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 0-2
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 1-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 2-2
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 2-1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 0-2

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Cracovia 1-0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1-3
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-2

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0-2
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-2
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1-1
Widzew Łódź - Resovia 0-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 0-0

damjen2311 - Pon 27 Sie, 2018 19:00

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Jantar Ustka
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo - GKS Kowale
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
Wda Lipusz - Pogoń Lębork
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk
GKS Kowale - GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Lech Poznań - Piast Gliwice
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn

Pomezania Malbork - Wisła Tczew
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin

cop.A.C.A.B.ana - Pon 27 Sie, 2018 21:28

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 4:2 (BONUS)
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 3:0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 2:2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 0:1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1:0
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 3:1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1:2

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:2 (BONUS)
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 5:0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2:1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 0:2
GKS Kowale - GKS Kolbudy 3:1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 2:1
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:2
Lech Poznań - Piast Gliwice 0:1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2:0

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 3:1
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:1

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2:0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 0:2
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2:1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 0:1

Talerz - Wto 28 Sie, 2018 09:21

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-1 Bonus
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-2
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1-2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2-0
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 0-2
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2-1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1-2

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1-2 Bonus
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3-0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1-2
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1-1
GKS Kowale - GKS Kolbudy 2-1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 0-1
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 2-2

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0-2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2-1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2-1
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 2-1
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2-0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3-0

marcin s - Wto 28 Sie, 2018 09:37

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-0
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 3-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 0-1
GKS Przodkowo - GKS Kowale 3-1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1-1
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 3-0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 2-1

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3-0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2-1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1-0
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1-0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 1-3
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1-2

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2-0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2-0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 3-1
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2-0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2-1

Seba - Wto 28 Sie, 2018 11:20

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 4:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1:2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2:1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 2:2
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2:1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1:1

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1:3
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3:0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1:1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 0:2
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 1:1
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 4:0 bonus
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:0
Lech Poznań - Piast Gliwice 3:1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1:0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 3:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:1

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 3:2
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 1:3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 1:1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2:0

damjen2311 - Wto 28 Sie, 2018 11:50

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 2-1
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2-0
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1-1
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2-0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1-4

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 2-3
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 4-0 bonus
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2-1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 2-4
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1-2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 1-2
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 2-3

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2-2
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-3

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 3-2
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 4-3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3-1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 4-2

szym123456 - Wto 28 Sie, 2018 16:05

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 4-1 bonus
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1 -2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 0-1
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2-1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 3-3
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 3-0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 2-0

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0-2
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 2-0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów0-2
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1-1
GKS Kowale - GKS Kolbudy 2-2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 0-2
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1-3

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2-1
Lech Poznań - Piast Gliwice 3-1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 1-0-

Pomezania Malbork - Wisła Tczew `1-0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 0-2
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 1-2
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin1-1

smigiel jr - Czw 30 Sie, 2018 22:17

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3:1 BONUS
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 3:0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1:2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 1:0
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1:2
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2:0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 2:3

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:1
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 5:0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1:1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1:1
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 2:2
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1:0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2:0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 1:3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2:0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2:0

smigiel jr - Czw 30 Sie, 2018 22:20

co niektórzy daja podwojny bonus w jednym typowaniu... :?:
damjen2311 - Pią 31 Sie, 2018 06:13

Za karę żadnego nie policzę ;-)
smigiel jr - Pią 31 Sie, 2018 20:41

nie chodzi o kare ale np.z 2 bonusow trafi jeden.Ktory liczyc?
damjen2311 - Pią 31 Sie, 2018 21:10

Śmieję się, pierwszy od góry będzie liczony, w każdym wypadku, gdy ktoś się pomyli
damjen2311 - Nie 02 Wrz, 2018 20:40

6kolejka do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze
GKS Przodkowo - Jantar Ustka
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino
Wda Lipusz - Stolem Gniewino

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork
Bytovia Bytów - GKS Tychy
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica

Włochy - Polska
Polska - Irlandia

Talerz - Wto 04 Wrz, 2018 11:08

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-0 Bonus
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0-2
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-0
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 2-1
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2-2
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 2-0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-2
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2-1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0-2
Bytovia Bytów - GKS Tychy 2-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0-4
Błękitni Stargard - Elana Toruń 0-2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3-0
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0-3
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 0-2

Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Wto 04 Wrz, 2018 22:29

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3:1 (BONUS)
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1:3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 1:0
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 2:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 2:3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 1:0

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:3
Bytovia Bytów - GKS Tychy 2:1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0:1
Błękitni Stargard - Elana Toruń 0:2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1:1
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0:1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1:2
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 3:1

Włochy - Polska 2:1
Polska - Irlandia 2:2

damjen2311 - Sro 05 Wrz, 2018 19:54

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 3-0
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 3-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 5-1
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 3-1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0-2
Bytovia Bytów - GKS Tychy 1-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0-2
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3-1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1-2
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1-5 bonus

Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 2-1

marcin s - Sro 05 Wrz, 2018 20:44

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-1 BONUS
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-1
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 3-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 3-0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2-1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1-3
Bytovia Bytów - GKS Tychy 2-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1-3
Błękitni Stargard - Elana Toruń 2-1
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3-1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1-3
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 0-2

Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 2-1

Seba - Czw 06 Wrz, 2018 13:40

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0:4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 1:2
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 1:2
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 4:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2:2
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 4:0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 3:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 1:2

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:4
Bytovia Bytów - GKS Tychy 0:1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1:0
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1:2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1:0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3:1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 3:0
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1:3

Włochy - Polska 3:1
Polska - Irlandia 1:2

Seba - Czw 06 Wrz, 2018 18:04

Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 4:0 bonus
smigiel jr - Pią 07 Wrz, 2018 04:21

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1:2
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2:0
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 1:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 3:0 BONUS
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2:1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0:2
Bytovia Bytów - GKS Tychy 1:1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0:2
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1:1
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2:0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 2:0
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0:2
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1:3

Włochy - Polska 2:1
Polska - Irlandia 1:1
_________________

damjen2311 - Wto 11 Wrz, 2018 19:21

7kolejka do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie)
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz
GKS Kowale - Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka - GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf II Słupsk - Grab Grapice

cop.A.C.A.B.ana - Wto 11 Wrz, 2018 22:15

Gryf Słupsk - Orkan Rumia 2:0 (BONUS)
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 3:0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 0:1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2:0
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4:1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2:1

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:2
Legia Warszawa - Lech Poznań 0:2
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0:1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 3:1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 1:0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0:2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 2:1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 6:2

szym123456 - Sro 12 Wrz, 2018 15:41

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 2-0 bonus
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 1-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 0-1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 2-2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 0-1
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-2
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 1-0

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1-0

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 1-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 1-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 0-1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-2
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 2-0

marcin s - Sro 12 Wrz, 2018 16:59

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 3-1 BONUS
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 4-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 2-1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1-2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 1-2
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-2
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 3-1

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1-1

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 2-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 3-0

damjen2311 - Czw 13 Wrz, 2018 13:00

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 3-0
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 3-0 bonus
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 2-2
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1-3
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 1-2
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 3-1

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 0-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 3-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 3-0

Talerz - Czw 13 Wrz, 2018 13:08

Orkan Rumia-Gryf Słupsk 0-2 BONUS
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 2-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 2-2
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 0-2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2-1
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 0-2
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2-0

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-2
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-0

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 3-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 2-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-2
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 7-0

Seba - Czw 13 Wrz, 2018 14:31

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 2:1
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 4:0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 1:0
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:3
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2:2
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2:0 bonus

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Arka Gdynia 3:1
Legia Warszawa - Lech Poznań 0:2
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 4:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2:1
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1:3

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:1
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 3:0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:0
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 9:0

smigiel jr - Czw 13 Wrz, 2018 21:22

Orkan Rumia - Gryf Slupsk 0:2
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 2:1
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 1:1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2:0
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2:0 BONUS

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2:1
Legia Warszawa - Lech Poznań 1:1
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2:1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 2:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2:0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1:2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 3:1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 5:0
_________________

damjen2311 - Pon 17 Wrz, 2018 16:07

8 kolejka do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz - GKS Kowale
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - GKS Tychy

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna

Seba - Pon 17 Wrz, 2018 19:01

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:0 bonus
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 2:4
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1:2
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 2:0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2:1
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Wda Lipusz - GKS Kowale 1:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:0
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:3
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:0
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:4
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:7
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2:1
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:0

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:3
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1:4
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:1
_________________

cop.A.C.A.B.ana - Sro 19 Wrz, 2018 15:45

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1:0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1:2
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 3:1
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Wda Lipusz - GKS Kowale 0:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:0
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:0
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:6
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:0

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:0

Talerz - Czw 20 Wrz, 2018 10:01

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1-0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1-3
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2-0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2-0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3-1
Wda Lipusz - GKS Kowale 1-0
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1-1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0-2 B0NUS
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0-1
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2-1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 0-2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2-1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2-1

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0-3
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 1-5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2-1

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1-3
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-0
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1-2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 0-2

m_gryf - Czw 20 Wrz, 2018 15:51

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2:1
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1:0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Wda Lipusz - GKS Kowale 3:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 0:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 1:0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 6:0
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1:1

szym123456 - Czw 20 Wrz, 2018 16:10

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1:0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 2:2
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Wda Lipusz - GKS Kowale 0:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:0
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:0
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:4
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:0

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:0

marcin s - Czw 20 Wrz, 2018 18:30

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2-0 BONUS
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 1-3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2-1
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1-0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 1-0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 5-0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Wda Lipusz - GKS Kowale 3-1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1-0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 1-0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1-0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2-0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1-3
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0-4
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1-0
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2-1

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1-2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-1
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1-2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 1-2

damjen2311 - Czw 20 Wrz, 2018 19:31

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 4:0 bonus
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2:1
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1:0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 3:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Wda Lipusz - GKS Kowale 3:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 1:2
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:1

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:6
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 3:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1:2

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2:1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-3
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1-2
KP Starogard Gdański- Górnik Łęczna 1:1

smigiel jr - Pią 21 Wrz, 2018 04:37

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 1:3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2:0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 2:1
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 3:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Wda Lipusz - GKS Kowale 2:0 BONUS
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:1
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:1

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:1
_________________

damjen2311 - Nie 23 Wrz, 2018 19:19

9 kolejka do piątku 18:00

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork
GKS Kowale - Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Przodkowo - Orkan Rumia

Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Arka Gdynia

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin

Talerz - Wto 25 Wrz, 2018 12:44

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1-2
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-0
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 0-3
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2-1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 0-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0-2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2-0
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0 BONUS

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 2-0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 5-0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3-2
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 3-0

marcin s - Wto 25 Wrz, 2018 18:56

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-1 BONUS
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 3-1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1-3
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 0-1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2-1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 2-0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 5-1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3-0
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2-0

damjen2311 - Sro 26 Wrz, 2018 18:06

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 3-1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1-3
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 0-1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-4
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1-3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 3-1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-1

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 3-1

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 4-0 bonus
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 6-1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 2-0
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 3-0

Seba - Czw 27 Wrz, 2018 13:23

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2:4
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 4:0
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 2:2
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1:3
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 4-2 bonus
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-1

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0:2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:2
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3:1

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1:3
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) -Warta Poznań 2-1

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 7-0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2:1

smigiel jr - Pią 28 Wrz, 2018 04:47

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1:1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2:1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 0:2 BONUS
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1:1
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2:1

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:0
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 1:0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3:0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 5:0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2:1
_________________

cop.A.C.A.B.ana - Pią 28 Wrz, 2018 07:09

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2:4 (BONUS)
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 1:1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1:2
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 0:2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:2
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2:0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0:2
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2:0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 0:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 1:1

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3:1
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 7:1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2:0

szym123456 - Pią 28 Wrz, 2018 17:45

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-2 bonus
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-0
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-1
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 2-0
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 1-2
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 0-2
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0-1
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-2
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-2
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 0-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 1-2

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 1-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 4-0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 5-0
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 1-0

damjen2311 - Pon 01 Paź, 2018 19:20

do piątku 18:00

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy - Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze
Wda Lipusz - Jantar Ustka
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino - GKS Kowale

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Lech Poznań

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Radomiak Radom - Widzew Łódź

szym123456 - Pon 01 Paź, 2018 21:20

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1-2
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-2
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 1-0
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 2-2
Wda Lipusz - Jantar Ustka 2-0
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna1-2
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec1--0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 0-1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-1

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0-2
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-4 bonus
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1-2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1-0

marcin s - Wto 02 Paź, 2018 07:31

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1-3
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 4-0
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 3-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 2-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2-0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1-2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 1-3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-4 BONUS
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-1
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1-0

cop.A.C.A.B.ana - Sro 03 Paź, 2018 12:06

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1:3 (BONUS)
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 1:0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 3:1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2:1
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 0:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 0:2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 0:2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:4
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 2:5
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 2:0
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1:2

Seba - Sro 03 Paź, 2018 17:43

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 0:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1:0
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2:2
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1:2
Wda Lipusz - Jantar Ustka 5:2 bonus
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2:0
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:0

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:3
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1:7
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1:0
Radomiak Radom - Widzew Łódź 2:1

damjen2311 - Czw 04 Paź, 2018 19:10

ogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1-3
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 3-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-1
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 4-1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3-1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-3

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 1-5bonus
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-7
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1-2

smigiel jr - Pią 05 Paź, 2018 04:37

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1:3
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 3:1
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 2:0
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:1

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:2
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 0:5 Bonus
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1:2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1:1

m_gryf - Pią 05 Paź, 2018 14:04

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:1
Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:1
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2:1 (bonus)
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 2:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 2:1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 3:0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 0:1
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie 1:1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 0:6
Świt Skolwin Szczecin - KP Starogard Gdański 0:1
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1:2

Talerz - Pią 05 Paź, 2018 14:53

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 0-2
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1-0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2-0
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 2-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 3-1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2-0 bonus
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1-2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 0-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0-5
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 0-6
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-4
Radomiak Radom - Widzew Łódź

damjen2311 - Pon 08 Paź, 2018 19:40

DO CZWARTKU 20:00

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
GKS Kowale - Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino
Jantar Ustka - Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Stal Mielec
Wigry Suwałki - GKS Tychy

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Wda Świecie

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo

Polska - Portugalia
Polska - Włochy

m_gryf - Wto 09 Paź, 2018 15:36

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
GKS Kowale - Pogoń Lębork 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 0:2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:1
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 1:3
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:0
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:1
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:3
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 3:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 4:1
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 3:2

Polska - Portugalia 1:1
Polska – Włochy 2:1

Seba - Wto 09 Paź, 2018 16:36

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0:4
GKS Kowale - Pogoń Lębork 3:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1:0
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 3:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 2:1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 6:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:6
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:0

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3:0
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 2:2

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1:1
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 3:4
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0 bonus

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 8:0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2:0

Polska - Portugalia 2:0
Polska - Włochy 2:0

cop.A.C.A.B.ana - Sro 10 Paź, 2018 15:20

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:3 (BONUS)
GKS Kowale - Pogoń Lębork 3:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 2:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 0:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 1:2
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:0
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 1:1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:2

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:1
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 8:2
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 3:2

Polska - Portugalia 2:1
Polska - Włochy 2:2

smigiel jr - Sro 10 Paź, 2018 20:15

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
GKS Kowale - Pogoń Lębork 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0:1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 5:0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2:1

Polska - Portugalia 1:1
Polska - Włochy 2:1
_________________

smigiel jr - Sro 10 Paź, 2018 20:15

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
GKS Kowale - Pogoń Lębork 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0:1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 5:0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2:1

Polska - Portugalia 1:1
Polska - Włochy 2:1
_________________

damjen2311 - Sro 10 Paź, 2018 20:52

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-3
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1-2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2-1
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0-1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3-1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0-3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2-1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2-1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 3-0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1-0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0-3
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1-3
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 1-0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 5-0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7-0 bonus

Polska - Portugalia 2-1
Polska - Włochy 1-1

Seba - Sro 10 Paź, 2018 22:35

Damian Ty nie powinieneś obstawiać meczów Wrzosu, tym bardziej na bonusie :-P :-D
damjen2311 - Czw 11 Paź, 2018 13:51

Spokojnie, nie ustawiam ich, jeszcze... :lol:
Talerz - Czw 11 Paź, 2018 19:35

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0-2
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1-2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1-2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0-2
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0-3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 1-2
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2-0

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-0
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2-1
Wigry Suwałki - GKS Tychy 2-1

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1-2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0-2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2-0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 7-0 bonus
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2-0

Polska - Portugalia 2-1
Polska - Włochy 2-0

marcin s - Pią 12 Paź, 2018 17:07

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2 Bonus
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-1
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 0-2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1-3
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0-1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-0
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 1-2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2-1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2-1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2-0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1-0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1-2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1-0
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2-0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 3-1
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 5-1

Polska - Portugalia
Polska - Włochy 2-1

smigiel jr - Pią 12 Paź, 2018 18:49

marcin s, już myslalem ze Tobie odskoczę w tabeli :-D
marcin s - Pią 12 Paź, 2018 19:46

ja już przed wyjazdem się zapowiedziałem że będę lekko spóźniony :-)
damjen2311 - Pon 15 Paź, 2018 19:17

w środę puchar to typujemy do środy do 15:00

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia
Wda Lipusz - Arka II Gdynia
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Lech Poznań - Korona Kielce

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Odra Opole
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Tychy - Raków Częstochowa

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk

Brda Przechlewo - Start Miastko
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka
Piast Człuchów - Gryf Słupsk
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze

marcin s - Pon 15 Paź, 2018 20:01

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-1
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 3-0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-1
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2-1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 5-0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 4-1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2-0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-0
Lech Poznań - Korona Kielce 1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - Odra Opole 0-1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0-1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2-1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0-1
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1-3

Brda Przechlewo - Start Miastko 0-2
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2-1
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 1-3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 1-0

damjen2311 - Wto 16 Paź, 2018 14:57

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0-5bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-1
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 4-0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-1
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2-1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3-0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2-1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2-0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1
Lech Poznań - Korona Kielce 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - Odra Opole 1-3
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0-1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 3-1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0-2
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1-5

Brda Przechlewo - Start Miastko 0-3
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2-1
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 1-3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 1-2

smigiel jr - Sro 17 Paź, 2018 09:18

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0:2 BONUS
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1:2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2:1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 1:0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Odra Opole 2:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1:2

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 1:1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 1:1
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 0:5

Brda Przechlewo - Start Miastko 1:3
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2:1
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 0:3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 1:3
_________________

Talerz - Sro 17 Paź, 2018 10:20

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0-3 bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1-2
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3-0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2-0
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2-0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1-2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1
Lech Poznań - Korona Kielce 2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 0-2
Bytovia Bytów - Odra Opole 2-0
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-2

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1-2
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2-0
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0-3
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1-3

Brda Przechlewo - Start Miastko 2-1
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 0-2
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 0-3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 0-3

Seba - Sro 17 Paź, 2018 11:22

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0:6 bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1:4
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:3
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 1:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2:2
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Odra Opole 1:2
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1:0

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 2:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 3:3
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 1:4
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1:7

Brda Przechlewo - Start Miastko 1:4
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2:3
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 2:5
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 2:1

m_gryf - Sro 17 Paź, 2018 15:05

Moje typy bez 4 meczy w środowym PP, bo znów się spóźniłem :-D
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 1:3
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 6:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 3:1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:0
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Odra Opole 1:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2:1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0:2
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1:5 (bonus)

Brda Przechlewo - Start Miastko X:X (nieoficjalnie 1:3)
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka X:X (nieoficjalnie 2:1)
Piast Człuchów - Gryf Słupsk X:X (nieoficjalnie 0:2)
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze X:X (nieoficjalnie 0:1)

szym123456 - Sro 17 Paź, 2018 21:58

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0-2
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 6:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 3:1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:0
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - Odra Opole 2:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2:1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0:2
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1:5

bez pucharowych

cop.A.C.A.B.ana - Czw 18 Paź, 2018 17:53

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 1:4 (BONUS)
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1:3
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:2
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 0:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 4:1
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 0:2
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:1

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:3
Bytovia Bytów - Odra Opole 0:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 3:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:2

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 2:0
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 3:0
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 1:4
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 2:8

damjen2311 - Pon 22 Paź, 2018 15:38

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
Orkan Rumia - Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice

Talerz - Wto 23 Paź, 2018 12:36

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - GKS Kowale 2-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 0-2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0-2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2-0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-2
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1-2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-2

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 2-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2-0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2-1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-1

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-5 Bonus
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1-1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4-0

cop.A.C.A.B.ana - Wto 23 Paź, 2018 15:39

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4:1 (BONUS)
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 1:3
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:1
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:1
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 3:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 2:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 2:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 0:1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 1:2
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2:0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 2:4
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2:1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4:1

damjen2311 - Wto 23 Paź, 2018 20:02

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 1-0
Jantar Ustka - GKS Kowale 4-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 1-2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 3-0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3-1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-2
Wisła Płock - Piast Gliwice 2-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 1-0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 3-1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-3 bonus
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1-0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice3-2

m_gryf - Sro 24 Paź, 2018 10:35

Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 2:0 (bonus)
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 2:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:2
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 0:1
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:2

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 0:1
GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy 1:1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 1:0
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:6
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1:1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 2:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3:2

marcin s - Sro 24 Paź, 2018 17:10

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-1
Jantar Ustka - GKS Kowale 1-0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-3
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 1-0
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2-1
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-0
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2-1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2-0
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-4
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2-1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 2-0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-0

szym123456 - Czw 25 Paź, 2018 19:25

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0 bonus
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - GKS Kowale 3-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 1-2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 0-3
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-2
Wisła Płock - Piast Gliwice 2-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 1-0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 3-1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-1

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-2
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1-0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-0

smigiel jr - Pią 26 Paź, 2018 04:40

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 2:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1:0
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 0:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2:0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2:1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:2
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0:0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3:0

Seba - Sob 27 Paź, 2018 09:58

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:0 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 3:2
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 2:1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:3
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:3
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2:1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:2
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2:0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3:1

damjen2311 - Pon 29 Paź, 2018 19:45

do piątku 18:00

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino - Orkan Rumia
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia
GKS Kowale - Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Odra Opole

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Sława Sławno - Darłovia Darłowo
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica

Talerz - Wto 30 Paź, 2018 12:04

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 0-1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2-0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1-1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1-2

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0-1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2-0 Bonus
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 2-1

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1-1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0-3

damjen2311 - Wto 30 Paź, 2018 17:49

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0-1
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-0
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-1
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 4-0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 0-1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 3-2

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3-1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 3-1

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 3-2
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0-3 bonus

szym123456 - Wto 30 Paź, 2018 17:57

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0-2 bonus
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-0
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-1
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2-0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 0-1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 3-1

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 3-2
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0-4

Seba - Czw 01 Lis, 2018 09:26

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1:2
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 2:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 4:1 bonus
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:2
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2:1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:2

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:1
Sandecja Nowy Sącz -GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:0
ŁKS Łódź - Odra Opole 2:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3:1
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1:2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2:1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0:3

marcin s - Czw 01 Lis, 2018 09:44

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0-1 BONUS
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1-1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 3-1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2-0
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1-0

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-0
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 1-0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0-1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1-0
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1-3

cop.A.C.A.B.ana - Czw 01 Lis, 2018 13:55

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:2
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:2
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 1:1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - Odra Opole 2:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3:1
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1:2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 0:2
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1:4

smigiel jr - Pią 02 Lis, 2018 16:51

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1:1 BONUS
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 3:0
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 1:1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:0

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2:1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:1
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
ŁKS Łódź - Odra Opole 2:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3:0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0:1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2:1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1:3
_________________

m_gryf - Pią 02 Lis, 2018 16:54

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0:1 bonus
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 0:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2:2
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 1:0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:0
ŁKS Łódź - Odra Opole 1:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 4:0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0:1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2:1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1:3

damjen2311 - Pon 05 Lis, 2018 19:30

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy
Jantar Ustka - Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia - GKS Kowale
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo

Lechia Gdańsk - Cracovia
Korona Kielce - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca

Talerz - Wto 06 Lis, 2018 10:01

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 4-0 Bonus
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2-0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2-1
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0-1
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 0-2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2-1

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2-1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2-0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1-2

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 0-2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0-3
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2-0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 1-1

damjen2311 - Wto 06 Lis, 2018 20:06

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 4-0 bonus
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 4-2
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Arka II Gdynia - GKS Kowale 0-1
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-3
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-0
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 1-2

Lechia Gdańsk - Cracovia 3-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3-1

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1-1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2-1
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 0-2

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 0-2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1-3
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2-0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 1-1

Seba - Sro 07 Lis, 2018 16:44

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 5:0
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 4:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:1 bonus
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2:1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) -GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3:2

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:2
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 3:1
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0:0
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:1

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 1:4
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:1
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:1

m_gryf - Sro 07 Lis, 2018 18:01

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 5:0 bonus
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 3:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:1
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2:0
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:1
Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo 0:2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2:0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie 1:1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:2

Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork 0:2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3:0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:1

marcin s - Sro 07 Lis, 2018 18:48

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 3-1 BONUS
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2-0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-0
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Cracovia 2-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3-1

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2-0
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2-0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1-1

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 1-2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0-2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2-0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2-1

cop.A.C.A.B.ana - Sro 07 Lis, 2018 22:01

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 4:1 (BONUS)
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2:2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:1
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1:2
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 1:0
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:0

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1:1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2:0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:2

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 2:4
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:0

smigiel jr - Czw 08 Lis, 2018 21:57

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 3:0 BONUS
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:2
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 1:1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 1:3

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3:0

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:0
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 1:0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0:1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:1

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 0:3
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 1:1

damjen2311 - Pon 12 Lis, 2018 16:20

do czwartku 16:00

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale - Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - GKS Tychy

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice
Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz

Polska - Czechy
Portugalia - Polska

smigiel jr - Pon 12 Lis, 2018 21:48

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1:1
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0:2 BONUS
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1:1
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2:0
GKS Kowale - Orkan Rumia 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 1:3
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2:0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1:1
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2:1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3:0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2:0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 1:1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1:1

Polska - Czechy 2:1
Portugalia - Polska 2:0

Seba - Sro 14 Lis, 2018 11:19

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0:4 bonus
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 5:3
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1:1
GKS Kowale - Orkan Rumia 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 2:4
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2:1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) -Raków Częstochowa 1:0
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 3:0
Chrobry Głogów - GKS Tychy 1:1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 4:1
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 3:0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2:2
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0:1

Polska - Czechy 1:1
Portugalia-Polska 2:0

damjen2311 - Sro 14 Lis, 2018 15:57

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 1-1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 2-3
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2-1
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 1-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 1-0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-2
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 1-1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2-1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3-0 bonus
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 3-1
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 4-1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1-3

Polska - Czechy 2-1
Portugalia - Polska 2-1

marcin s - Sro 14 Lis, 2018 16:46

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-1 BONUS
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 1-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2-1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1-0
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2-0
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2-1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-0
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 1-1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 1-0

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3-1
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 1-0
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0-1

Polska - Czechy 1-0
Portugalia - Polska 1-0

Talerz - Czw 15 Lis, 2018 14:19

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2-1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1-1
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2-0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2-0 BONUS
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-2
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0-2
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2-1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2-0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2-1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0-1

Polska - Czechy 2-0
Portugalia - Polska 2-0

cop.A.C.A.B.ana - Czw 15 Lis, 2018 15:09

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0:4
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 1:2
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1:2
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 0:1
GKS Kowale - Orkan Rumia 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 1:2
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2:0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 0:1
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 2:0
Chrobry Głogów - GKS Tychy 0:1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3:1
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2:0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 0:1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1:0

Polska - Czechy 1:1
Portugalia - Polska 2:0

szym123456 - Czw 15 Lis, 2018 21:05

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2 bonus
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2-0
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1-1
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2-0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-2
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0-2
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2-1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2-0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2-1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0-1

Portugalia - Polska 2-0

damjen2311 - Wczoraj 13:58

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
Arka II Gdynia - Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk - Wda Lipusz
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo - GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group