GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
II liga - realizm czy tylko marzenie?
Autor Wiadomość
Dziura

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Czw 07 Maj, 2009 12:33   

Fryderyku Flinstone to wszystko przemyslana akcja ;-) zwijamy do ll ligi ze wzgledow bezpieczenstwa co by sie z Wami nie spotkac, ja wątroby na loterii nie wygrałem :->

flin

Wysłany: Pią 08 Maj, 2009 15:15   

malinowe nosy to nie my... :lol:
Przez 80 lat istnienia klubu ludzie związani z Chojniczanką wierni byli jej tradycji, dzięki czemu występowała ona zawsze pod pierwotną nazwą i legitymowała się jednym herbem oraz żółto-biało-czerwonymi barwami, z czego dziś wszyscy jesteśmy dumni!

g95s 

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 17:32   

Strasznie nie lubie takich tematów "myslał indyk o niedzieli a w sobote łeb u cieli".Ale cóż, mogę też swoje zdanie powiedzieć.
Piłkarsko uważam, że jak najbardziej druga liga jest realna. Nigdy nie widziałem takiej drużyna Gryfa, gra, ustwaienie, kombinacje, akcje, walka, wszystko odbywa się według jakiegoś planu. Naprawde widzę kawał roboty zrobionej przez trenera. Jest drużyna, jak jakaś gwiazda marudzi, nie przykłada się, nie walczy do konca wylatuje z drużyny. Nasze atuty, trener, Paweł Kryszałowicz, i młodzi piłkarze którzy się cały czas rozwijają. Jest wreście drużyna.
organizacyjnie, wydaje mi sie że jest lepiej niz to wyglada. Władze optymalnie zarządzają kasa klubową, licza każdy grosz(godziny rozgrywania meczów, karnety, zaczeli robić pamiątki dla klubów), są aktywni w poszukiwaniu sponsorów- jednym słowem działają. Nie wydają obecnie, nie racjolnalnych pieniedzy na pensje dla piłkarzy. Klub według mnie zarządzany jest profesjonalnie. No i mm wydaje mi się że w naszym budżecie są rezerwy na grę w II lidze.
Kibicowsko czy my jesteśmy gotowi na wyjazdy przynajmniej 24 godzinne na południe polski, na co idzie duża kasa. A wyjazdów sporo. No i rejony dla nas całkowicie dziewicze, i nie jedna ekipa chciałaby nas sprawdzić.

Ale ja chce tej drugiej ligi już teraz, chce to przeżyć teraz, nie czekać na jakąś nie okresloną przyszłość.

m_gryf 

Wysłany: Nie 10 Maj, 2009 17:56   

g95s napisał/a:
Ale ja chce tej drugiej ligi już teraz, chce to przeżyć teraz, nie czekać na jakąś nie okresloną przyszłość.

Jak jest szansa, trzeba ją wykorzystać, bo następna może być znów za 20-parę lat.
Tylko że dzisiaj szansa się oddaliła po wygranej Błękitnych, a właściwie to po remisie ż Dębnem. (że o straconych głupio kilku punktach jesienią nie wspomnę). Nie wiem też, czy wszyscy pamiętają, że tak naprawdę Gryf wygrał również w Stargardzie, tylko sędzia z ostatniej akcji nie uznał prawidłowej bramki Kryszała.
Trzeba wierzyć do końca, bo mimo wszystko jest to realne. Będziemy wiedzieć już w sobotę. Jak wygramy w Kartuzach i z Bałtykiem - będą baraże.

KS Grześ

Wysłany: Czw 21 Maj, 2009 21:34   

W 84 roku śpiewało się taką piosenkę Gryf gola ,Gryf gola i w II lidze znów będziesz grał na nutę Maanamu http://www.youtube.com/wa...feature=related jest to jak na razie bardzo realne
Przed kościołem Karmelitów.
Hrabia Skrzyński " Panie Marszałku a jaki program tej partii? Marszałek Piłsudski -Najprostszy z możliwych bić kurwy i złodziei mości hrabio

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2009 16:09   

No popatrz wcześniej niż Legia ten swój hit, śpiewał to Gryf ;)

michal88sla 
FC Sławno

Wysłany: Pią 22 Maj, 2009 16:44   

To na Derby ze Sławą można by spróbować to zaśpiewać

m_gryf 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2009 21:27   

lukasik_gryf napisał/a:
No popatrz wcześniej niż Legia ten swój hit, śpiewał to Gryf ;)

Tak to leciało! Jak tylko Kora to odśpiewała, myśmy od razu to przerobili. Nawet już o tym zapomniałem.

m_gryf 

Wysłany: Sob 23 Maj, 2009 10:00   

Gryf marzy o barażach o II ligę. Zobaczmy jak wygląda to w innych III ligach, które to z nich zespoły mogłyby ewentualnie być rywalami w II lidze:

III liga dolnośląsko-lubuska:
1. Górnik Polkowice 73 punkty – awans
2. Polonia Świdnica 62 – baraże

III liga kujawsko/pomorsko-wielkopolska:
1. Olimpia Grudziądz 67 - awans
2. Goplania Inowrocław 47 baraże

III liga opolsko-śląska:
1. Ruch Radzionków 66 – awans
2. BKS Bielsko-Biała 56 – baraże.

Chciałbym, aby w tym towarzystwie nie zabrakło Gryfa.

bop 
piknik

Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 07:50   

II liga.Myślę, że mamy pełne prawo marzyć o drugiej lidze (chociaż musimy pamiętać, że to nie jest ta sama druga liga, w której Gryf grał ponad 25 lat temu - wtedy to było zaplecze ekstraklasy). To wstyd, żeby stutysięczne miasto nie miało drużyny piłkarskiej przynajmniej w II lidze. Zobaczcie, kto teraz jest w ligach wyższych: malutki Otwock, Kołobrzeg, Wągrowiec, Janikowo, Koronowo, Wieliczka, Iława, Wolbrom... A gdzie Gryf?
Co do realizmu... II liga wymaga wzmocnień, a to kosztuje. Bez sponsora będzie ciężko, na miasto raczej nie ma co liczyć. Piłkarze jeszcze więcej czasu muszą poświęcić na treningi, muszą być również wynagradzani. II liga - to dalsze wyjazdy. Najbliższy wyjazd to Kołobrzeg, ale trzeba będzie też jeździć do Częstochowy czy Żagania. Daleki wyjazd - to również konieczność noclegu. Skąd na to brać pieniądze? NIe chciałbym, żeby Gryf podzielił los Słupii, która awansowała do ekstraklasy, z braku kasy nie robiła żadnych wzmocnień i przegrywała w lidze prawie wszystkie mecze.
Ja jednak wierzę w drugoligowego Gryfa.

Szymon KSG

Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 15:00   

Myślę, że w przypadku awansu znalazły by sie pieniądze na utrzymanie II-ligowego klubu, jednak aby awansować Gryf musi conajmniej zremisować z Regą. Porażka pozbawi nas szans na awans dlatego, TYLKO ZWYCIĘSTWO HEJ GRYFIE TYLKO ZWYCIĘSTWO

Criss 

Wysłany: Pon 25 Maj, 2009 15:24   

Wierze ze uda sie zajac 2 miejsce a potem awansowac do II ligi.
Warto zauwazyc ze W.Polakowski do Gryfa przybyl wlasnie z Regi... nie chce nic sugerowac ale jakies wzgledy tam ma :D Moim zdaniem finansowo to wlasnie Gryf ma wieksze szanse podolac II ligowym wymaganiom niz to mialoby miejsce ze strony Regi ( ktora jakby nie patrzec ma takie same szanse na awans jak Gryf). Takze wierze ze z Trzebiatowa pilkarze przywiaza 3 ptk.

Przed Blekitnymi dwa trudne mecze i nie wierze ze nie straca punktow. Takze Gryf musi zdobyc komplet punktow a baraze beda bardzo realne

kurak 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 26 Maj, 2009 08:13   

http://www.gp24.pl/apps/p...NOZNA/986802694

tgr

Wysłany: Wto 26 Maj, 2009 10:41   

Criss napisał/a:
Warto zauwazyc ze W.Polakowski do Gryfa przybyl wlasnie z Regi... nie chce nic sugerowac ale jakies wzgledy tam ma :D

no no ma takie wzgledy ze wygrana bankowo :-D
patrz wynik z jesieni ( na Zielonej 2-3) :-D

GryfitaBK 

Wysłany: Pią 29 Maj, 2009 11:41   

Raczej beda gryzsc trawe zeby z nim wygrac, poza tym kilku naszych pilkarzy gralo tam.

A co do 2 ligi to pilkarsko jestesmy w stanie zajac miejsce barazowe (choc duzo zalezy od innych) i napewno beda walczyli do konca a juz same baraze moga byc w plecy z tego wzgledu ze nie ma kasy na 2 lige a gdybanie ze potem MOZE przyjsc sponsor nie sa argumentem, poza tym pilkarsko chyba az tacy mocni nie jestesmy. Dobrze by bylo w takim barazu chociaz zagrac zeby wlasnie ewentualni sponsorzy zwrocicli na klub uwage.

krzysiek517 

Wysłany: Sro 03 Cze, 2009 20:57   

A miało byc tak pięknie ale Bałtyk sie nas bał więc oddał mecz.Jeszcze kiedys sie spotkamy ma taką nadzieje :evil:

STEN

Wysłany: Sro 03 Cze, 2009 21:50   

Bałtyk nie oddał meczu. Sędzia zrobił swoje. Tyle powiem i wystarczy. Bez polemik.

Miłosz 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro 03 Cze, 2009 22:02   

Cytat:
– Szczerze mówiąc spodziewałem się wygranej Błękitnych. Do pełni szczęścia zabrakło nam tylko jednego punktu, który zgubiliśmy gdzieś wcześniej. Osiągnęliśmy olbrzymi wynik i jesteśmy na aż trzecim miejscu, pomimo naszych problemów finansowych i kadrowych – tłumaczy Wojciech Polakowski. – Z naszej strony zrobiliśmy wszystko co możliwe, by znaleźć się jak najwyżej w tabeli. Gdyby ktoś rok temu przed sezonem powiedział, że do ostatniej kolejki będziemy walczyć o miejsce barażowe, chyba by został uznany za wariata – dodaje Kryszałowicz.

reszte mozna przeczytac na forum Czarnych w dziale Inne Sporty, lub bedzie w tygodniku Nasze Miasto

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 03 Cze, 2009 22:42   

Jebał pies Bałtyk, tak dawać dupy to tylko oni potrafią, wszystko na jesień wjebać na wyjeździe to dla lidera smutek jest, Gryf nie jest na drugim miejscu z własnej winy, ale jest na trzecim miescu bo to wywalczyliśmy, na Zielonej lała się krew a na wyjazdach Gryf zdobywał punkty. Na wiosnę jesteśmy najlepszą drużyną ligi. To jest nie byle co.

misiekgryf 

Wysłany: Sro 03 Cze, 2009 23:57   

Nowy sezon tuż tuż zbierać kasę na wyjazdy. To będzie Masakra. Pozdro dla wszystkich normalnych. Zero głupich wpisów !.

Odpowiedz do tematu