GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Czarni Czarne - Gryf
Autor Wiadomość
Dziura

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 00:19   

AnBa95 napisał/a:
W klatce 2 panów z OZPN i pewnie dostaniemy zakaz do końca 2012 roku

tych 2 meneli to byli "panowie z OPZPNu"? ta polska piłka naprawde schodzi na psy, to jeśli takie niedopitki sa w OZPN to ja ide na prezesa PZPN, bo po moich wnioskach im wiecej pijesz tym wyzej stoisz... dajcie nam zakaz do 2050 moze bede miał wnuki to oni tez sie załapią na zakaz, a co tam wam szkodzi...
co do meczu to wynik rewelacja i pozostaje nadal wierzyc w ta 3 lige bo nic innego nam nie zostaje, skoro my juz dawno awansowalismy z tej 4 ligi (kibicowsko patrzac) to chyba najwyzsza pora na pilkarzy...

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 01:35   

Wiadomo było ze mimo zakazów kibice Gryfa pojawią się w Pruszczu i w Czarnym, w końcu jeździmy wszędzie. Na ostatnimn posiedzeniu WD OZPN powiedział że jest zakaz, ma być współpraca z kibicami co podejmujemy, ale na Pruszcz i Czarne zostanie przymknięte oko, mięknie rura poprostu. Teraz lecimy w czwartek na Arkę, ja już mam 34 osoby na liście, co jak na nas jest dla mnie szokiem. Zaczynamy działać tak jak życzy sobie OZPN, dla nas to nie problem, a zakazy zostaną cofnięte i szykujemy się na podbój III ligi, a tych co się srają przed listami imiennymi 3 litery w 4, strach was paraliżuje ciotki.

Buli 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 09:50   

a tych co się srają przed listami imiennymi 3 litery w 4, strach was paraliżuje ciotki.

Przestan chlopie tyle wlewac w siebie.Pic trzeba umiec.Takim mysleniem nikogo nie zmusisz do tego by pojechac,to po pierwsze.Po drugie nie wszyscy moga wziasc wolne,tak jak akurat TY!!!Kto bedzie mogl ten napewno pojedzie i wszystko w temacie.Mobilizacja,mobilizacja,ale nie w taki sposob

Talerz 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 09:52   

popieram przedmówce nasz kolega Łukasiuk ma ostatnio za duzo emocji i nie potrafi panować i napewno nikogo do wyjazdu nie zmusi takim pisaniem

m_gryf 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 10:06   

Talerz napisał/a:
popieram przedmówce nasz kolega Łukasiuk ma ostatnio za duzo emocji i nie potrafi panować i napewno nikogo do wyjazdu nie zmusi takim pisaniem

No nie tylko lukasik ostatnio nie zawsze panuje nad tym co pisze. Innym też się to zdarza. Mnie w..... to, że tyle meczy jest w środku tygodnia. Nie każdy może mieć wolne. Z czegoś trzeba żyć przecież. Te terminy w środku tygodnia to patologia i tyle. Jednak mobilizacja musi być. Koszt mały, emocji dużo. Kto może niech jedzie. Nie ma innej możliwości. Trzeba wreszcie z Gdyni przywieść 3 punkty, które otworzyłyby już na poważnie bramy III ligi.

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:06   

Ja nikogo nie zmuszam, kto będzie mógł ten pojedzie, a kto się sra temu wiadomo co. Abstynenci się kurwa odezwali.

HRANEK 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:15   

He Hee temat do rozmów w toku a nie w tym temacie na forum :-P

KS Grześ

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:29   

fajnie że na koniec meczu pięć z nami przybił Darek Kasperowicz O Gryfie się nie zapomina !!!
Przed kościołem Karmelitów.
Hrabia Skrzyński " Panie Marszałku a jaki program tej partii? Marszałek Piłsudski -Najprostszy z możliwych bić kurwy i złodziei mości hrabio

Buli 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 11:58   

lukasik_gryf napisał/a:
Ja nikogo nie zmuszam, kto będzie mógł ten pojedzie, a kto się sra temu wiadomo co. Abstynenci się kurwa odezwali.

Tonu nadal nie trzymasz!!!Nie chodzi o to,ze masz nie pic i ze my nie pijemy tylko o to bys pisal normalnie.Jak Ty gdzies nie pojedziesz to oznacza ze sie...srasz?Zastanow sie troche.

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 12:04   

Jak ja nie jadę to poprostu nie mogę, ale są tacy co nie jeżdża bo sie sraja i ty ich bronisz?

m_gryf 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 12:13   

lukasik_gryf napisał/a:
Jak ja nie jadę to poprostu nie mogę, ale są tacy co nie jeżdża bo sie sraja i ty ich bronisz?

Święta racja - kto chce a nie jedzie bo nie może to wiadomo. Ale kto może a nie jedzie to też wiadomo. Koniec dyskusji. Mnie mój kolega też wyzywa bez powodu i się nie obrażam. Widać ma chwilę słabości.
Najważniejszy jest mecz w Gdyni i kolejne 3 punkty. Oby się powiodło. Szanse na mój wyjazd są jak 1:99. Będę się starał, ale to już nie zależy ode mnie. Tak czy owak - jadą wszyscy ci co mogą. Trzeba pomóc Gryfowi i tyle.

Buli 

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 12:53   

lukasik_gryf napisał/a:

Nikogo nie bronie.Patrze sie glownie na siebie.Ujales to tak,jakby wszyscy,ktorzy nie pojada sie srali,stad taka reakcja.Moze i ktos taki jest,niewiem.Nie mnie to oceniac.

STEN

Wysłany: Czw 01 Maj, 2008 16:16   

Czarni Czarne - Gryf Słupsk 0:3 (0:2)

http://www.gp24.pl/apps/p...SPORT/621504257

Krótki opis i parę fotek. Potem będzie jeszcze filmik

KPN_BRDA

Wysłany: Wto 06 Maj, 2008 07:19   

na tym meczu 11 Fanatyków Brdy(w tym jedna panna)dla niezorientowanych

lis gryf 
ss gryf ks

Wysłany: Wto 06 Maj, 2008 22:27   

Buli napisał/a:
a tych co się srają przed listami imiennymi 3 litery w 4, strach was paraliżuje ciotki.

.Pic trzeba umiec.

bo przypomne powrot z czarnego. No. Spokojnie tam.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 10 Maj, 2008 08:51   

Cytat:
Czarni Czarne - Gryf 95 Słupsk 0:3 vo (brak wymaganej liczby zawodników młodzieżowych)

http://www.pomorski-zpn.pl/news.php?id=5438

dyniu 
FC ZATORZE

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:26   

http://img140.imageshack....fskarbisvd0.jpg

www.gryfita1946.blogspot.com
WASZYM WZOREM JEST - GRYF KS !

Odpowiedz do tematu