GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI MECZÓW
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 04 Paź, 2017 19:45   WYNIKI MECZÓW

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 1-1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0-6
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2-2
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 2-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 4-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1-3
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 1-0
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 1-1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 1-0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2-4
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 2-0
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 3-2
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 3-5
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 2-1
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2-1


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 0-3
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 0-0 k.1-3
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1-1 k.8-7
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0-3
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 1-3
MKS Debrzno-Start Miastko 0-4
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0-4
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 0-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez cop.A.C.A.B.ana Nie 08 Paź, 2017 18:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 09 Paź, 2017 15:00   

2 kolejka
Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 2-1
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 4-0
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 0-2
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 2-1
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 0-1
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 2-1
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 0-1
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 5-0
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 8-2

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 0-0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 1-0
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 3-2
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 2-2
Barton Barcino-Koral Maszewo 2-0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 2-3
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 3-2
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 0-2

Armenia-Polska 1-6
Czarnogóra-Dania 0-1
Rumunia-Kazachstan 3-1
Dania-Rumunia 1-1
Kazachstan-Armenia 1-1
Polska-Czarnogóra 4-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 18 Paź, 2017 20:57   

3 kolejka
Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 2-1
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 1-1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 3-3
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 0-3
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 3-2
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 0-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 2-2
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 0-4

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 1-0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-2
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 0-2
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-2
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-3
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino anulowane
ZS Damnica-Garbarnia Kępice anulowane
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce anulowane
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 4-1
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 8-3

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-6
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-2
Start Miastko-Pogoń Lębork 0-3
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 18 Paź, 2017 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 15:57   

4 kolejka
Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 1-1
Start Miastko-GOSRiT Luzino 4-1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 5-2
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 3-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2-3
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-0
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 1-2
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 3-2

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 3-3
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 4-1
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2-2
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 0-2
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 3-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 2-0
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 2-0
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3-4
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 01 Lis, 2017 16:08   

5kolejka
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 2-0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk odwołany
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 0-0
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino odwołany
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze odwołany
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0-3
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2-0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3-0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0-5
Piast Gliwice - Wisła Płock 2-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 3-0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0-0
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 0-3
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0-3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 4-4
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 3-1
Barton Barcino - ZS Damnica 2-2
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5-1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 2-7
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 18:55   

6 kolejka
Start Miastko - Bytovia II Bytów 0-0
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 0-4
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 5-0
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 2-0
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1-8
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0-7
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 2-3

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 2-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 3-0
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 0-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 1-1
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 5-0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 3-1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1-2
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 5-0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 1-1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017 11:18   

7 kolejka
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 0-1
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 1-2
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 12-0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 3-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 4-4
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-1
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 0-0
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 4-0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1-1


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0-3
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2-3
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 2-3
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 3-2
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 10-1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 3-4
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3-0

Polska- Urugwaj 0-0
Polska- Meksyk 0-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 21 Lis, 2017 11:40   

8kolejka
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-2
Pogoń Lębork - Start Miastko 3-1
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw odwołany
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-0
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 0-6
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 0-3
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 0-0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3-0
Piast Gliwice - Cracovia 1-0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1-2
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 1-1
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1-4
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018 17:47   

9kolejka

Gryf- Kotwica 0-3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 0-1
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2-1
Anioły Garczegorze -Start Miastko odwołany
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 1-0

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 1-3
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-3
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 3-1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 5-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 0-0
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2-1
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 0-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 17:54   

10 kolejka

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 0-1
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 1-1
Start Miastko - Stolem Gniewino przełożony
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-1
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk przełożony
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy przełożony
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 4-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 2-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0-0
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice przełożony
Raków Częstochowa - Odra Opole przełożony
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 2-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 3-2
Jantar Ustka - Karol Pęplino przełożony
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018 23:08   

11 kolejka

Gryf Słupsk - Start Miastko 0-1
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 0-6
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 3-3
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk przełożony
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 5-2
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 3-6
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 3-0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 1-2
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 3-0

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 2-1
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 0-1
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 0-4
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 2-2

Polska - Nigeria 0-1
Polska - Korea Płd 3-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 05 Kwi, 2018 15:35   

12 kolejka

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1-2
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 1-0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1-4
Start Miastko - Gedania Gdańsk 1-4
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 4-1
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-2
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0-3

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1-0
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 3-2
Wisła Kraków - Lech Poznań 1-3

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2-1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1-1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0-1

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1-0
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2-1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 5-1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 2-5
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 17:33   

13 kolejka

Gryf - GKS Przodkowo 1-1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0-3
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1-6
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 3-1
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 0-1
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 0-0

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 3-1
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 2-0
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 5-0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 0-4
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 1-1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 0-2
Sokół Wyczechy - Start Miastko 0-2
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 0-5
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 4-2
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1-1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2-2
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 5-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2018 22:39   

14 kolejk

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 3-2
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 0-2
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-2
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 5-1
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 4-1
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca0-3
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 1-1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1-2
Cracovia - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1-0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 1-2

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 0-2
GKS Katowice - Stal Mielec 0-2
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1-3

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 0-2
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 2-2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 24 Kwi, 2018 22:22   

15 kolejka

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 4-3
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-1
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 5-0
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 2-7
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2-0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1-1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 1-3
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 4-0

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0-1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1-0
Chrobry Głogów - GKS Katowice 0-2

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0-0
Lechia Gdańsk - Cracovia 0-0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1-2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 0-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018 12:22   

16 kolejka

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 4-0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 3-2
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 7-2
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 3-2
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 3-2
Start Miastko - Cartusia Kartuzy 2-1
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0-1
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-1

Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-4
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3-1
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1-5
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 0-1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 3-0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 3-1

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1-1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2-0
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 1-2

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 0-4
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 11 Maj, 2018 23:23   

17 kolejka

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2-0
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-2
Radunia Stężyca - Start Miastko 4-0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 3-3
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 3-2
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 2-1 na boisku (3vo0)
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 0-5

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 2-1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 3-3
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-0

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 3-0
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Stal Mielec - Wigry Suwałki 3-0
GKS Tychy - Miedź Legnica 1-0

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-0
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 3-0
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 5-0
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 15 Maj, 2018 21:12   

17 kolejka

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 7-1
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 1-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 3-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2-2
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 0-1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 0-1
Start Miastko - GKS Kolbudy 3-2
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 1-1
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 0-2

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 3-1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-0
Wisła Kraków - Lech Poznań 1-1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 3-2
Chrobry Głogów - Stal Mielec 3-5
Ruch Chorzów - GKS Katowice 1-0
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1-2

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 4-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 2-1

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0-5
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 3-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 16 Maj, 2018 05:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wczoraj 17:09   

19 kolejka

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1-0
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0-10
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 4-0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 1-1
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 2-1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 6-0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 4-3
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 1-1

Lech Poznań - Legia Warszawa 0-2 (wynik z boiska)
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2-1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-0
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-0
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 1-1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 3-0
GKS Katowice - GKS Tychy 1-2

Warta Poznań - Radomiak Radom 1-0
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 0-2
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 4-2

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 3-0
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1
Resovia - Chełmianka Chełm 0-0

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12