GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
KS GRYF SŁUPSK S.A.
Autor Wiadomość
marcin s 

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018 12:15   

http://gryf-slupsk.pl/ind...nich-w-slupsku/

marcin s 

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 17:15   

dziś Gryf wygrywa 4-2 graliśmy bez kilku podstawowych zawodników min. Tofil czy Stasiak ale bardzo dobrze prezentuje się młodzież która jesienią z powodu kontuzji nie mogła grać jak Szmydkiewiczczy czy Majcher
mecz obserwowała bardzo duża grupa kibiców spragniona piłki :-)

obserwujcie oficjalną stroną klubu na FB na dniach ciekawa niespodzianka dla kibiców

sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 17:35   

W sumie to nie tylko na fb będzie można zaobserwować tą niespodziankę ;-)
Ludzi jak na sparing to troszkę było .

karol_gryf 

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 20:38   

Przepraszam ja nie mam fb wiec poprosze o info na forum :-)

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018 22:49   

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/fr/cp0/e15/q65/26951734_1590715584402218_6564155369277897912_o.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=e1c03c4832acd7b54bac505a18825fbd&oe=5AF689CB

Talerz 

Wysłany: Pią 26 Sty, 2018 13:28   

Autobusik zajebisty wszystko elegancko dobrane szacuneczek

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 27 Sty, 2018 16:45   

dobry ten nowy i ma jebnięcie

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sob 27 Sty, 2018 17:08   

Może być miłym odkryciem na wiosnę w naszej lidze ...oby pograł u nas jak najdłużej . Na plus nowi ..obronca troszkę pogubiony ale warunki ma . Waleczny też jest nasz nowy nabytek od sąsiadek. Zrzuci parę kg i mamy super zespół . Czekamy na decyzję jeszcze jednego ...zobaczymy co wybierze 😉 Już dawno takiej sytuacji u nas nie było . 23 piłkarzy i każdy może wskoczyć do 11 .

marcin s 

Wysłany: Sob 27 Sty, 2018 17:41   

dziś nie było jeszcze 3 Pelowski Piechu i Stasiu niebawem pojawi się informacja o pierwszym nowym nabytku tej zimy

akcja przed meczem na wielki plus

kolejny sparing gdzie dużo więcej ludzi niż na większości meczów w 4 lidze w innych miejscowościach :-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 28 Sty, 2018 23:27   

przygotujcie się na to że możemy wiosnę zagrać na 650-lecia

sałata 
Braveheart

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 06:35   

Jak mówi stare dobre powiedzenie ..." chytry dwa razy traci " raz kasę a dwa prawdopodobnie stadion w kwietniu .

bop 
piknik

Wysłany: Pon 29 Sty, 2018 11:40   

lukasik_gryf napisał/a:
przygotujcie się na to że możemy wiosnę zagrać na 650-lecia
pierwszy mecz Gryfa, na jakim byłem, był na stadionie 650-lecia :) Nie pamiętam z kim, było to ponad 35 lat temu :)
Pamiętam też jakiś mecz 2-ligowy na tym stadionie, podczas którego spiker odtwarzał komentarz Ciszewskiego z bramek strzelonych przez Polaków w meczu z Peru na Mundialu w 1982r. (5:1)

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 30 Sty, 2018 11:38   

takie coś znalazłem właśnie w sieci
stowarzyszenie z P. Stępnikiem hańbią dobre imię Gryfa! że wojuje z nami to jeszcze pół biedy, ale że robi takie cyrki z dzieciakami to juz jest skandal

Cytat:
Witam chciałbym przedstawić (PRZESTRZEC przed Stowarzyszeniem Gryf Słupsk innych rodziców ) sytuację jaka spotkała mojego syna , mnie jak i obecny NASZ KLUB( któremu z miejsca wraz z Synem chcieli byśmy bardzo podziękować-KTO WALCZY MOŻE PRZEGRAĆ,KTO NIE WALCZY JUŻ PRZEGRAŁ!!!!)Więc zacznę od początku ...maj rok 2016 zespół UKS Sława I Sławno gra turniej w Malechowie gdzie KACPER zostaje zauważony przez trenerów Stow. Gryfa Słupsk(bez nazwisk) w kolejnym tygodniu rozpoczyna treningi w Słupsku , w między czasie okazuje się że za wyszkolenie dziecka trzeba zapłacić byłemu klubowi, z racji tego, że nowy klub nie posiada pieniędzy trzeba się dołożyć rodzic płaci 200 zł za wyszkolenie byłemu klubowi UKS a Gry...załatwia resztę formalności...Mija rok chłopiec gra ,rozwija się , koniec sezonu...zakończenie super sprawa statuetka za ciężką prace...lecz dziecko od 2-3 miesięcy nie jest sobą, widać ewidentnie coś go gryzie.Po rozmowie dowiaduję się,że brak chemii.... ( ale nie każdy z każdym musi się lubić )Pojawia się możliwość gry w nowej drużynie Olimpijczyk Kwakowo wraz z kolegą z Gryfa, z którym Kacper rozpoczynał sezon jako "nowy" ( Syn chciał zawsze współpracować z Trenerem tego Klubu), ale dajemy sobie jeszcze szanse wysyłamy syna na obóz z chłopcami z Gryfa, gdzie po obozie ma podjąć decyzję i poinformować mnie (nie podejmuję decyzji za dziecko zawsze uszanuje jego postanowienie), ktoś powie ale to dziecko.....no właśnie,syn decyduje, że obecny sezon chce grać jednak w Olimpijczyku...NO I SIĘ ZACZYNA KARUZELA....Ale, że jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o pieniądze,za 6 miesięcy do końca roku ubiegłego za 11 latka woła (200 zł)MIJA TEN, ŻE OKRES KLUB POSTANAWIA , ŻE NIE MA CO WYPOŻYCZAĆ TRZEBA PISAĆ O TRANSFER DEFINITYWNY SKŁADA DOKUMENTY DO PREZESA STOWARZYSZENIA PANA JAROSŁAWA S....KTÓRY WPISUJE SUMĘ TRANSFERU 1200 ZŁ!!!!!!!!!!!!!!!!! ZA 12 LATKA !!!!!!!!!!!!W ROKU OBECNYM JEDEN Z CHŁOPCÓW POSTANAWIA ODEJŚĆ Z GRYFA DO OLIMPIJCZYKA WIĘC KLUB SKŁADA DOKUMENTY I CO.....ZNÓW WPISANE 1200 ZŁ....WIĘC JAK WIDZIMY CZYSTY ZYSK(1200 +1200 =2400)...ZASTANOWIĆ SIĘ PROSZĘ CZY KAŻDEGO RODZICA BĘDZIE STAĆ NA WYKUPIENIE KARTY Z GRYFA ...JAK PRZYJDZIE MOŻLIWOŚĆ TESTÓW ZMIANY DRUŻYNY I ROZWOJU WASZYCH DZIECI...CZY DOROŚLI JUŻ NA TAKICH DZIECIACH MUSZĄ WIDZIEĆ TYLKO BIZNES, CZY TE DZIECI TO TOWAR????MOŻE NIECH KTOŚ W KOŃCU COŚ TYM DZIECIAKOM ZAPEWNI !!!!!!!!!! ..I JAK WYTŁUMACZYĆ MAM 12 LATKOWI PROSZĘ PANI ,ŻE PÓŁ ROKU MA NIE GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ GDZIE TO JEST JEGO HOBBY I PASJA (ZAINTERESOWANA NA PEWNO WIE O KOGO CHODZI), DLA PANI TO TYLKO PÓŁ ROKU ...DLA SYNA WIECZNOŚĆ!!!!TYM MIŁYM AKCENTEM CHCĘ PODZIĘKOWAĆ ZA CIERPLIWOŚĆ W CZYTANIU MOICH WYPOCIN...SZKODA ŻE TO TYLKO BIZNES DLA WIELU A NIE PASJA :(

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018 17:31   

http://gryf-slupsk.pl/ind...bian-slowinski/

sałata 
Braveheart

Wysłany: Pon 05 Lut, 2018 18:06   

Witamy oficjalnie ;) Fajnie ,że kolejny słupszczanin . Siła rażenia z przodu mamy bardzo dużą . Oby to sie przełożyło na większą ilośc bramek zdobytych . Przynajmniej w jednym meczu ;-)
Koszulki rewelacyjne !!! Firma Keeza zrobiła dobrą robote!!

d y n i o

Wysłany: Wto 06 Lut, 2018 13:41   

Co do koszulek to średnio mi się podobają. Ten wzorek na klacie nie potrzebny bajer. Trend widzę przechodzi z pamiątek kibicowskimi tam też napaćkane jakiś pierdół. Ja lubię proste wzory a ta koszulka jakoś mało piłkarska. Rozumiem reklamy ale jakieś wzorki mi się nie podobają ale chyba taka moda. Prostota najlepsza.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Wto 06 Lut, 2018 13:42, w całości zmieniany 1 raz  

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 07 Lut, 2018 19:36   

heheheeh ale przymarudziłeś, ale nie ma tego złego, kupisz sobie wyjazdową

marcin s 

Wysłany: Czw 08 Lut, 2018 16:52   

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 11 Lut, 2018 15:02   

wczoraj w Stolemie po strzeleniu gola wybuch radości jak by grali o punkty, skończyło się remisem po fajnym strzale, szkoda tego młodego z kolanem

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 15 Lut, 2018 14:24   

Odpowiedz do tematu