GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018 13:50   

Gryf - GKS Przodkowo 3:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0:4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1:2
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 2:1
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1:2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 4:0 (bonus)
Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 1:0
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 0:2
Sokół Wyczechy - Start Miastko 0:2
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 1:0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2:1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1:0
Piast Gliwice - Bruk-Bet Nieciecza 2:1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 6:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Pon 09 Kwi, 2018 17:43   

14 kolejka do piątku 18;00

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy
Start Miastko - Orkan Rumia MKS
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec
GKS Katowice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów

GKS Jastrzębie - Warta Poznań
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 00:31   

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0-2
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 2-0
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1-1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 3-0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-1
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 3-0
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 0-4bonus
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 2-1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1-2
Cracovia - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2-0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3-1

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2-0
GKS Katowice - Stal Mielec 1-0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1-0

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 3-1
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1-2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Wto 10 Kwi, 2018 17:37   

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2:0
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2:1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 6:0
Start Miastko - Orkan Rumia 1:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 0:4
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 1:0

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:1
Cracovia - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:1

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:1
GKS Katowice - Stal Mielec 2:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 2:0
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:1
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1:2
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018 19:12   

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 3-1
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 5-0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 1-2
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 2-1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2-1
Cracovia - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2-1

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2-1
GKS Katowice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 2-1
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1-2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1-2
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018 23:07   

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 3:1
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:1
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 2:0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 2:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 0:1
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 2:1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Cracovia - Piast Gliwice 0:1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 1:1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 0:2

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:1
GKS Katowice - Stal Mielec 2:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 1:0

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 1:0
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 1:2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1:3
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2018 05:40   

Anioly Garczegorze - Gryf Slupsk 0:1 BONUS
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytow 2:0
Pogon Lebork -Gedania Gdansk 1:0
Arka II Gdynia - Sokol Wyczechy 4:0
Start Miastko - Orkan Rumia 1:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Koscierzyna 3:1
Wiked Luzino - Cartusia Kartuzy 1:1
Powisle Dzierzgon - Radunia Stezyca 0:2
Jaguar Gdansk - GKS Kolbudy 2:1

Arka Gdynia - Lechia Gdansk 1:1
Cracovia - Piast Gliwice 1:0
Slask Wroclaw - Sandecja Nowy Sacz 1:0
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 2:1

Chojniczanka Chojnice - Zaglebie Sosnowiec 1:0
GKS Katowice - Stal Mielec 1:0
Rakow Czestochowa - Chrobry Glogow 1:1

GKS Jastrzebie - Warta Poznan 1:0
GKS Belchatow - LKS Lodz 0:2
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 0:2
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pią 13 Kwi, 2018 12:13   

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1:3
Stolem Gniewino - Drutex-Bytovia II Bytów 3:0
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:4
Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 5:0
Start Miastko - Orkan Rumia MKS 1:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 1:2 bonus
Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Radunia Stężyca 2:2
Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy 3:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Cracovia - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz 2:0
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 4:3

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:2
GKS Katowice - Stal Mielec 1:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1

GKS Jastrzębie - Warta Poznań 1:2
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 0:1
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1:3
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018 23:35   

15 kolejka do piątku 18;00

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 0
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko
Orkan Rumia - Arka II Gdynia
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa
Chrobry Głogów - GKS Katowice

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Cracovia
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław

Pomezania Malbork - Wda Lipusz
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Wczoraj 21:05   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:0 (bonus)
Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 1:0
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:0
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 0:3
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2:0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 0:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 0:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:1
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:1

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:1

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wczoraj 22:11   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-1 BONUS
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3-1
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2-1
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1-2
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 1-3
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2-1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 2-1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1-2
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1-2
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2-1
Lechia Gdańsk - Cracovia 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1-1

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Dzisiaj 16:14   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:1 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:1
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 1:0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 0:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 0:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 0:2
Chrobry Głogów - GKS Katowice 0:1

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 0:2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 3:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Dzisiaj 17:12   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:0
Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 1:0
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:0 bonus
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2:1
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 2:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 1:3
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 0:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:2
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:2

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 2:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:1
Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 2:1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Dzisiaj 21:52   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:1 BONUS
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GTS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Radunia Stężyca - GOSRiT Luzino 3:0
Cartusia Kartuzy - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Start Miastko 2:1
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:1
Sokół Wyczechy - Pogoń Lębork 0:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:1

Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice 0:1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1:1
Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:1

Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:0
Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław 1:2

Pomezania Malbork - Wda Lipusz 1:0
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12