GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 27 Kwi, 2018 07:06   

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 2:0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1:0
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3:0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:1
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 3:1
Start Miastko - Cartusia Kartuzy 3:1
Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 1:2
GOSRiT Luzino - GTS Kolbudy 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1

Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1:1
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 3:1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:0
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec 1:1

GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg 1:1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 1:2 bonus
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom 2:0

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 1:3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 01 Maj, 2018 12:17   

17 kolejka do piątku 18;00

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
Radunia Stężyca - Start Miastko
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec - Wigry Suwałki
GKS Tychy - Miedź Legnica

Warta Poznań - Olimpia Elbląg
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo
Sparta Sycewice - Jantar Ustka
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018 08:25   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2:0
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Radunia Stężyca - Start Miastko 2:1
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 0:1
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 1:1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 0:1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 0:4

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 0:2
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1:2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Stal Mielec - Wigry Suwałki 2:0
GKS Tychy - Miedź Legnica 2:1

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 0:1
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 3:1
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 4:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 02 Maj, 2018 11:40   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-3
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1-0
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1-2
Radunia Stężyca - Start Miastko 4-0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 1-1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 1-3

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 1-2
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 3-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 0-1
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Stal Mielec - Wigry Suwałki 0-1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1-3

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2-1
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 1-1
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 3-0 bonus
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 3-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018 16:54   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2 Bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1-1
Radunia Stężyca - Start Miastko 3-0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 1-1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 1-3

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 1-1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-2

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 1-2
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2-1
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1-1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1-2

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1-1
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 2-1
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2-1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018 18:05   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:3
Radunia Stężyca - Start Miastko 7:0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze 1:2
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 1:4

Lechia Gdańsk - Termalica Nieciecza 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 1:1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 2:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:0
GKS Tychy - Miedź Legnica 0:1

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 1:0
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 4:0
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 03 Maj, 2018 21:24   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2
Drutex-Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 1:0
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Radunia Stężyca - Start Miastko 4:0
Cartusia Kartuzy - Arka II Gdynia 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze 1:1
Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 0:3

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Piast Gliwice 0:1
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1 BONUS

Górnik Łęczna - Chojniczanka Chojnice 0:1
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Stal Mielec - Wigry Suwałki 1:1
GKS Tychy - Miedź Legnica 1:2

Warta Poznań - Olimpia Elbląg 2:0
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg 1:0
Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 4:0
Sparta Sycewice - Jantar Ustka 2:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 08 Maj, 2018 09:17   

18 kolejka do soboty 9;00

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca
Start Miastko - GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Wisła Kraków - Lech Poznań

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Chrobry Głogów - Stal Mielec
Ruch Chorzów - GKS Katowice
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce[b]
[/b]
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Wto 08 Maj, 2018 09:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 08 Maj, 2018 21:14   

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 7-0 bonus
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 3-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2-0
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 1-3
Start Miastko - GKS Kolbudy 1-1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2-0
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2-1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1-1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2-2
Ruch Chorzów - GKS Katowice 1-3
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2-1

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 1-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1-2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 08 Maj, 2018 23:19   

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 6:0 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 2:0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 1:1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 2:2
Start Miastko - GKS Kolbudy 1:0
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2:1
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:2
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:0
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1:0
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:1
Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 1:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:3
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 3:2
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 10 Maj, 2018 18:32   

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 8:0 (bonus :-D )
Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 1:0
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2:0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2:1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 0:2
Start Miastko - GKS Kolbudy 2:1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2:0
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2:1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0:1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:0
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:1
Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:1

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2:1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1:0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 10 Maj, 2018 21:00   

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 7-0 BONUS
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 2-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2-1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 1-2
Start Miastko - GKS Kolbudy 1-1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2-1
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2-1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 2-1

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 1-2
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1-2
Ruch Chorzów - GKS Katowice 1-2
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2-1

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1-2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2-1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 11 Maj, 2018 21:42   

Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 10:0 BONUS
Gedania Gdańsk - Drutex-Bytovia II Bytów 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 1:0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 2:1
Arka II Gdynia - Radunia Stężyca 1:2
Start Miastko - GKS Kolbudy 2:1
Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk 2:0
Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2:1
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:0

Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice 0:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:1
Ruch Chorzów - GKS Katowice 0:2
Drutex-Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2

Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 1:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:2
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce 2:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 15 Maj, 2018 21:06   

19 kolejka do piątku 18;00

Orkan Rumia - Gryf Słupsk
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino

Lech Poznań - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
GKS Katowice - GKS Tychy

Warta Poznań - Radomiak Radom
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin)
Resovia - Chełmianka Chełm

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 16 Maj, 2018 08:17   

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 0-2
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0-3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 2-0
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 2-1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 5-0 bonus
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 0-1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 1-2

Lech Poznań - Legia Warszawa 3-2
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 4-1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-2
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 3-2

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-0
GKS Katowice - GKS Tychy 1-1

Warta Poznań - Radomiak Radom 2-0
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2-1
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 3-1

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 2-0
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1
Resovia - Chełmianka Chełm 2-1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 16 Maj, 2018 15:02   

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0:3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 1:0
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 0:2
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 3:0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 0:2

Lech Poznań - Legia Warszawa 1:2
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:0
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2:1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0

Warta Poznań - Radomiak Radom 0:1
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2:1
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 2:0

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 1:3
Resovia - Chełmianka Chełm 1:0

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 5:1
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 16:45   

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 0-3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 2-1
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 1-1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 4-0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2-1

Lech Poznań - Legia Warszawa 0-1
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2-0
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 2-1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2-1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-1
GKS Katowice - GKS Tychy 2-1

Warta Poznań - Radomiak Radom 0-1
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2-0
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 2-1

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 0-1
Resovia - Chełmianka Chełm 2-1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 4-0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 17 Maj, 2018 19:28   

Orkan Rumia - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
Sokół Wyczechy - Gedania Gdańsk 1:3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1:0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Start Miastko 2:0
GTS Kolbudy - Arka II Gdynia 1:1
Radunia Stężyca - Pogoń Lębork 3:0
Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2:1

Lech Poznań - Legia Warszawa 0:0
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock 2:1
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 1:1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz 2:0

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 1:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0

Warta Poznań - Radomiak Radom 1;0
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków 2:0
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg 1:0

Bałtyk Gdynia - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Sokół Kleczew - Świt Skolwin (Szczecin) 0:1
Resovia - Chełmianka Chełm 2:1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3:0
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 21 Maj, 2018 17:04   

20 kolejka do soboty 11;00

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice
Stomil Olsztyn - Stal Mielec
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa

Garbarnia Kraków - Warta Poznań
Radomiak Radom - Wisła Puławy
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz
Wda Świecie - Elana Toruń

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 16:04   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3-0
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 0-3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-0
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2-0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 1-2
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1-0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 3-1

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1-1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1-0
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1-0
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 1-2

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1-2
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2-0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 1-2

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1-1
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 1-0
Wda Świecie - Elana Toruń 0-1

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 1-3 bonus
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12