GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 17:17   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3:1 (BONUS)
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 1:3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 1:1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 1:0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 0:2
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1:1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2:0

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 0:1
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:2
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 0:1

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 0:2
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 0:1

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 2:1
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 0:1
Wda Świecie - Elana Toruń 0:2

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0:3
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 22 Maj, 2018 17:47   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3-0 BONUS
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 0-5
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2-1
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 1-2
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1-1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)2-1
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2-1

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1-1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1-2
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1-2
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 1-1

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1-2
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2-1
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 1-3

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1-2
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 2-1
Wda Świecie - Elana Toruń 1-2

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0-3
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 14:30   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0 (bonus)
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 0:4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2:0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 0:1
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1:1
Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk 2:1
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2:1

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:1
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 1:0
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 0:1
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 2:1

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 2:1
Radomiak Radom - Wisła Puławy 3:0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 0:2

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 25 Maj, 2018 20:18   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0 BONUS
Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 1:3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:1
Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 2:0
Anioły Garczegorze - Radunia Stężyca 1:1
Pogoń Lębork - GTS Kolbudy 1:0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Start Miastko - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino 2:0

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 1:0
Stomil Olsztyn - Stal Mielec 2:1
Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 1:2
Górnik Łęczna - Raków Częstochowa 1:0

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 1:0
Radomiak Radom - Wisła Puławy 2:0
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola 1:2

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Gdynia 1:0
KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 2:0
Wda Świecie - Elana Toruń 0:2

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 1:2
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 27 Maj, 2018 10:14   

21 kolejka do środy 17;00

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino - Start Miastko
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino
Start Miastko - Grom Nowy Staw

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy

GKS Bełchatów - Radomiak Radom
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 28 Maj, 2018 09:20   

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 0-2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-1
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 3-1
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 1-1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 3-0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2-3
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 3-0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 1-0
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 2-1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 2-2
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 1-4
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-0
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1-0
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2-1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 1-3

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3-1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2-1

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 3-0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-2
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7-0 bonus
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Nie 03 Cze, 2018 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 28 Maj, 2018 17:58   

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-2
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2-0
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2-1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 3-1
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2-1
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 4-0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 2-1
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 2-1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 2-1
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 0-3
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-1
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2-1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0-3

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 1-0

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 1-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 3-0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1-3
Wrzos Wrześnica - Derby 3-1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Wto 29 Maj, 2018 17:56   

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 0:1 BONUS-ciekawe co teraz odwala
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:2
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 3:0
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:1
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 4:0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 1:1
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:0
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 2:1
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 1:4
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 1:0
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 1:0
Start Miastko - Grom Nowy Staw 2:2

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:0
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:1

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 1:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 2:0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0:3
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7:0
_________________
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 30 Maj, 2018 07:50   

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:2
GOSRiT Luzino - Start Miastko 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 0:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2:1
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 1:0
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 3:0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 2:0
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 0:1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1:0
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:1
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2:1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 2:2

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3:1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:0

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Gwardia Koszalin 3:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0:4
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 6:2
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 30 Maj, 2018 15:48   

Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 0:2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 1:0
GOSRiT Luzino - Start Miastko 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:1
Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
GTS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Radunia Stężyca - Stolem Gniewino 3:0
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:0
Orkan Rumia - Sokół Wyczechy 4:0

Gryf Słupsk - Radunia Stężyca 2:1 (bonus)
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1:0
Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 0:3
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:1
Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk 2:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 1:0
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 1:1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2:1

GKS Bełchatów - Radomiak Radom 0:1
GKS 1962 Jastrzębie - Gwardia Koszalin 3:0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1:3
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 22:49   

22 kolejka do piatku 18;00

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Start Miastko
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański

Polska - Chile
Polska- Litwa
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 07 Cze, 2018 06:10   

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1-2
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2-1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 3-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2-0
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3-0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 3-0 bonus
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2-1

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1

Polska - Chile 1-1
Polska- Litwa 2-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 07 Cze, 2018 18:29   

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1-1 BONUS
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2-0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 1-1
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3-0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 3-0
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2-1

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2-1

Polska - Chile 2-1
Polska- Litwa 3-0
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 07 Cze, 2018 20:45   

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2:0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2:0
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2:0
Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 1:1
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 5:0 (bonus)
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 4:0
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2:0

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:1

Polska - Chile 1:1
Polska- Litwa 2:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 08 Cze, 2018 15:51   

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2:1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 1:1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 0:1
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 3:0
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2:2

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5:2

Polska - Chile 2:1
Polska- Litwa 1:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 08 Cze, 2018 16:42   

GTS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:1
Bytovia II Bytów - Start Miastko 2:0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2:1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2:0
Radunia Stężyca - Gedania Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Sokół Wyczechy 5:0 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia 2:1

Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:1

Polska - Chile 1:1
Polska- Litwa 1:0
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 10:35   

23 kolejka do CZWARTKU 17;00

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
Arka II Gdynia - Start Miastko

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno

Rosja - Arabia Saudyjska
Egipt - Urugwaj
Maroko - Iran
Portugalia - Hiszpania
Francja - Australia
Peru - Dania
Argentyna - Islandia
Chorwacja - Nigeria
Kostaryka - Serbia
Brazylia - Szwajcaria
Niemcy - Meksyk
Szwecja - Korea Południowa
Belgia - Panama
Tunezja - Anglia
Kolumbia - Japonia
Polska - Senegal
Rosja - Egipt
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pon 11 Cze, 2018 10:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018 10:40   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0 BONUS
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 3-2
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 2-1
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca 0-5
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1-0
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-1
Arka II Gdynia - Start Miastko 2-0

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0-3

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 2-1
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1-4

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 5-2
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 4-1

Rosja - Arabia Saudyjska 2-1
Egipt - Urugwaj 1-3
Maroko - Iran 2-0
Portugalia - Hiszpania 1-2
Francja - Australia 2-0
Peru - Dania 0-2
Argentyna - Islandia 2-1
Chorwacja - Nigeria 1-0
Kostaryka - Serbia 0-1
Brazylia - Szwajcaria 3-0
Niemcy - Meksyk 2-0
Szwecja - Korea Południowa 2-1
Belgia - Panama 3-0
Tunezja - Anglia 0-2
Kolumbia - Japonia 3-1
Polska - Senegal 3-2
Rosja - Egipt 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018 20:47   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki 3:0 (BONUS)
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 2:1
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 2:2
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca 0:7
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0:1
Arka II Gdynia - Start Miastko 2:1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:3

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 2:2
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1:2

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 3:0
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 3:1

Rosja - Arabia Saudyjska 2:0
Egipt - Urugwaj 0:2
Maroko - Iran 1:0
Portugalia - Hiszpania 2:2
Francja - Australia 1:0
Peru - Dania 0:1
Argentyna - Islandia 2:0
Chorwacja - Nigeria 1:0
Kostaryka - Serbia 1:2
Brazylia - Szwajcaria 3:1
Niemcy - Meksyk 3:1
Szwecja - Korea Południowa 2:0
Belgia - Panama 2:1
Tunezja - Anglia 0:3
Kolumbia - Japonia 2:1
Polska - Senegal 2:2
Rosja - Egipt 2:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018 20:12   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 2:0
Orkan Rumia - Cartusia Kartuzy 2:1
Sokół Wyczechy - Radunia Stężyca 0:10 BONUS
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 2:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0:4
Arka II Gdynia - Start Miastko 2:1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:2

Świt Skolwin (Szczecin) - Lech II Poznań 2:0
Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 1:2

Jantar Ustka - Myśliwiec Tuchomie 5:0
Stal Jezierzyce - MKS Debrzno 2:1

Rosja - Arabia Saudyjska 2:1
Egipt - Urugwaj 1:1
Maroko - Iran 1:0
Portugalia - Hiszpania 1:1
Francja - Australia 2:0
Peru - Dania 1:2
Argentyna - Islandia 1:0
Chorwacja - Nigeria 1:1
Kostaryka - Serbia 1:1
Brazylia - Szwajcaria 2:0
Niemcy - Meksyk 2:0
Szwecja - Korea Południowa 1:0
Belgia - Panama 2:0
Tunezja - Anglia 0:1
Kolumbia - Japonia 2:1
Polska - Senegal 1:0
Rosja - Egipt 1:1
________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11