GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 07 Lis, 2018 18:48   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 3-1 BONUS
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2-1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2-0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-0
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Cracovia 2-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3-1

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2-0
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2-0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1-1

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 1-2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0-2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2-0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 07 Lis, 2018 22:01   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 4:1 (BONUS)
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2:2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:1
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1:2
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 1:0
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1:2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2:0

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1:1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2:0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:2

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 2:4
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 08 Lis, 2018 21:57   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 3:0 BONUS
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:2
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 1:1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 1:3

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:0
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3:0

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:0
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 1:0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0:1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:1

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 0:3
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 1:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 12 Lis, 2018 16:20   

do czwartku 16:00

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale - Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - GKS Tychy

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice
Radomiak Radom - Ruch Chorzów
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz

Polska - Czechy
Portugalia - Polska
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pon 12 Lis, 2018 21:48   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1:1
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0:2 BONUS
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1:1
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2:0
GKS Kowale - Orkan Rumia 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 1:3
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2:0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1:1
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2:1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3:0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2:0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 1:1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1:1

Polska - Czechy 2:1
Portugalia - Polska 2:0
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 14 Lis, 2018 11:19   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0:4 bonus
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 5:3
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1:1
GKS Kowale - Orkan Rumia 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 2:4
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2:1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) -Raków Częstochowa 1:0
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 3:0
Chrobry Głogów - GKS Tychy 1:1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 4:1
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 3:0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2:2
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0:1

Polska - Czechy 1:1
Portugalia-Polska 2:0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 14 Lis, 2018 15:57   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 1-1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 2-3
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2-1
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 1-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 1-0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-2
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 1-1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2-1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3-0 bonus
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 3-1
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 4-1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1-3

Polska - Czechy 2-1
Portugalia - Polska 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 14 Lis, 2018 16:46   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-1 BONUS
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 1-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2-1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1-0
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 2-0
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2-1

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-0
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 1-1
Chrobry Głogów - GKS Tychy 1-0

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3-1
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 1-0
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0-1

Polska - Czechy 1-0
Portugalia - Polska 1-0
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 15 Lis, 2018 14:19   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2-1
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1-1
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2-0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2-0 BONUS
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-2
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0-2
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2-1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2-0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2-1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0-1

Polska - Czechy 2-0
Portugalia - Polska 2-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 15 Lis, 2018 15:09   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0:4
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 1:2
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1:2
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 0:1
GKS Kowale - Orkan Rumia 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 1:2
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2:0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 0:1
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 2:0
Chrobry Głogów - GKS Tychy 0:1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 3:1
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2:0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 0:1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 1:0

Polska - Czechy 1:1
Portugalia - Polska 2:0
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Czw 15 Lis, 2018 21:05   

Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2 bonus
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 0-3
GKS Kolbudy - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 2-0
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1-1
GOSRiT Luzino - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Kowale - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0-1
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 2-0

Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki 1-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Raków Częstochowa 1-2
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0-2
Chrobry Głogów - GKS Tychy 2-1

Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2-0
Radomiak Radom - Ruch Chorzów 2-0
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański 2-1
Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz 0-1

Portugalia - Polska 2-0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wczoraj 13:58   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
Arka II Gdynia - Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale
Grom Nowy Staw - GOSRiT Luzino
Gedania Gdańsk - Wda Lipusz
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo - GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec
Cracovia - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica

Raków Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

GKS Bełchatów - Radomiak Radom
Stal Stalowa Wola - Elana Toruń
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10