GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Władzio
Pon 02 Cze, 2008 14:22
Nasz klubowy stadion
Autor Wiadomość
d y n i o

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018 13:02   

http://bip.um.slupsk.pl/d...menty/3045.html

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018 22:19   

no, a budynek klubowy będzie żółty

d y n i o

Wysłany: Nie 04 Lis, 2018 07:24   

Na budynku klubowym rusztowania, ogólnie jak dla mnie za bardzo nie ma z czego się cieszyć, i nawet zmiana koloru elewacji tego nie zmienia. Powino to iść w innym kierunku czyli całkiem nowego budynku, nowego projektu stadionu na miarę 2018 roku który będzie nowym impulsem dla rozwoju klubu i miasta. Wiem totalna abstrakcja i fantazja.
Jedyny plus nie będziemy chyba mieli odruchu wymiotnego jak będziemy patrzeć na budynek klubowy.

d y n i o

Wysłany: Czw 08 Lis, 2018 13:43   

Jakiś bonus czy by było to wcześniej zaplanowane?
http://bip.um.slupsk.pl/z...iczne/1854.html

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 08 Lis, 2018 22:03   

przyoszczędzono na remoncie budynku, tzn. remont będzie jak należy, firma nie zdarła z miasta kasy i z tego co zostało ten monitoring, co prawda lepiej by było zrobić najpierw nagłośnienie, ale nie miałem możliwości się z tym przebić przed wyborami

d y n i o

Wysłany: Pon 03 Gru, 2018 14:34   

To tak, w tym roku elewacja i monitoring. W następnym roku jest już zapewniona kasa na płot?
Następnie wały, może kasy biletowe,tablica? Choć tablicę można wykminić z innego źródła, dobry nośnik reklamy. Małymi krokami może nasz stadion przestanie straszyć. Plus przydało by się farbą trochę pojechać A my powinniśmy odnowić graffiti.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 04 Gru, 2018 09:17   

nic nie jest na razie zapewnione bo nie ma budżetu jeszcze, a potem i tak można wszystko przekładać, w projekcie jest 25 tys. na projekty i 100 na remonty, ratusz planuje ogólnie ten płot, budynek i murawę, ja myślę, że potrzebne jest nagłośnienie, tablica wyników, i trybuna no i kasy, chociaż odnowić, bo nic nowego nie postawisz bo nie wiadomo co z ringiem

m_gryf 

Wysłany: Wto 04 Gru, 2018 18:14   

A drużyna na wiosnę będzie (klubowy budżet)? Bo wtedy ten płot itd nie przyda się nikomu :lol:

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 05 Gru, 2018 08:57   

zarząd, radni i Prezydent pracują nad budżetem

d y n i o

Wysłany: Czw 14 Mar, 2019 12:43   

może juz było ale taki mały przeglad co jest w średnich i małych miejscowościach
https://gol24.pl/zadbane-i-nowoczesne-stadiony-w-nizszych-ligach-przeglad/ga/13962568/zd/34433400#nizsze-ligi

nie ma fajnego stadionu w Siedlcach, Tarnobrzegu, znanego nam Kołobrzegu i według mnie debeściak w Janikowie miejscowość 5 tys mieszkańców.

Ogólnie chyba trzeba pomyśleć o nowym projekcie naszego stadionu i całego rejonu, wraz boiskami treningowymi których powinno być tam jak najwięcej. Powinien to być projekt kompleksowy, teren boisk powinien być poszerzony, może nowe terenu udało by się tam uzyskać i by boisk było więcej. Oczywiście na razie jest to nie realne, ale z nie powodów ekonomicznych ale bardziej mentalnych w ratuszu i jego decyzyji. Gdyby zmieniła się polityka w mieście i poszło by hasło stawiamy na piłkę nożną to by całkiem inaczej to wyglądało. Kwestia przychylności , priorytetów w dotacjach itp. Miasto w ogóle nie wykorzystuje potencjału jaki jest przy naszym klubie, tych ludzi co chcą coś robić i robią za darmo i szukają wszędzie. Wręcz go gasi, oczywiście gasi z uśmiechem i zaprzeczając temu. Ile kasy poszło na kosza wciągu 10 lat?
No nic trzeba robić swoje, każdy według swoich możliwości, chodzić na wybory i wymagać od swoich radnych by trochę zmienili optykę i trochę się zainteresowali naszym klubem. w ostatnich wyborach prezydenckich dobrych kandydatów nie było.

a tak na marginesie w Słupsku już sportu nie ma. Pamiętam w lidze i to w ekstraklasie grały siatkarki, piłkarski ręczne, kiedyś to nawet były dwie drużyny siatkarskie. Była siatka męska teraz nie ma nic. został Gryf w 4 lidze defacto 5 liga ( w ciężkich latach 90 była to 3 liga ) i Czarni defacto 2 liga a podobno mamy dobrobyt.

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 05 Sie, 2019 09:50   

5 mln na stadion:
https://gp24.pl/minister-piotr-muller-zapowiada-90-mln-zl-dla-slupska/ar/c1-14326635

Seba 

Wysłany: Pon 05 Sie, 2019 16:34   

Najpierw niech dadzą a później będziemy się cieszyć, jeszcze niech dorzuca 1 mln do budżetu Gryfa i będzie super 😊 trzeba walczyć o budżet póki wiadomo że jest kasa bo później znowu będą pier..ic w urzędzie że brakuje nanwszystko

d y n i o

Wysłany: Wto 06 Sie, 2019 10:22   

Uwierzę jak zobaczę, słowo polityka zwłaszcza przed wyborami. Ale akurat Piotr Muller pokazał że potrafi załatwić coś dla miasta i regionu. A więc jak ktoś głosuję na PiS niech odda swój głos na niego niż na pierwszego lepszego z tej listy. Ogólnie jak oddajecie głos na partię to wybierajcie kogoś że Słupska lub regionu, w PO to Konwiński nie wiem kto będzie PSL czy na lewicy ale trzeba oddać głos na kogoś stąd. To ważne.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 06 Sie, 2019 14:01   

http://prk24.pl/43812846/...zsEBBhFQEG-xZrk

wsłuchajcie się konkretnie w drugą cześć wywiadu:
- remont stadionu za 5 mln z puli 90 mln
- w sierpniu dobre info dla Gryfa
- 500 tysięcy na stadion z rezerwy budżetowej Premiera w tym roku

Marek, możesz rozliczać z posłem Konwińskim

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 13 Sie, 2019 22:14   

na murawie aktualnie robi się nawodnienie, na niedziele jeszcze nie będzie w 100% gotowe, ale na następny meczu u siebie będzie już robić psik psik psik

na nowy rok planowany jest remont kas i płotu, projekt jest naprawdę nowoczesny, nawiązujący do trybuny krytej, zniknie w końcu ten pieprzony eternit

w 2020 pojawi się też projekt stadionu tj. trybuny, dach itd. itd. w/g którego będzie modernizowany cały obiekt z rekompensaty za tarczę

jeszcze w tym roku parę gadżetów ma się pojawić z wspomnianej post wcześniej rezerwy Premiera, min. kontenery szatniowe przy bocznym boisku

a w najbliższą niedzielę sektor VIP czyli prawa strona krytej będzie nie do poznania, wejście tam tylko na karnety VIP i zaproszenia

najwierniejsi fani wykupili 30 karnetów
niech mi nikt nie mówi, że wspiera klub kupując bilet, 500 karnetów po 40 zł to 20 tysięcy i to jest zastrzyk finansowy dla klubu, który można zaplanować w budżecie

od nowego roku mamy:
przejęcie stadionu przez SOSiR
remont budynku z obrandowaniem
koordynatora od sportu przy Prezydencie miasta
wsparcie finansowe PGK
zdobycie wojewódzkiego Pucharu Polski

tak wiem, nie ma awansu i skład się osłabił, ale od kiedy na mecze chodzi się dla wyników ? :D

na przekór tym, którzy w nas nigdy nie wierzyli

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2019 10:12   

jeszcze w tym roku dodatkowe pół banieczki na Zieloną:
Dzięki wstawiennictwu Piotra Müllera rzecznika rządu u Premiera Morawieckieko, Prezydent Miasta Słupska wystąpiła do Premiera o 500 tysięcy zł na doposażenie stadionu Gryfa, będą to min. kontenery szatniowe, które zastąpią budynek przy boisku bocznym, części płotu stadionu, który zostanie zamontowany po nowym roku wraz z modernizacją kas stadionowych, nagłośnienie trybun ale i sprzęt do pielęgnacji murawy, linie nie będą już sypane wapnem. Chciałbym tu bardzo podziękować wice Prezydent Marcie Makuch i Dyrektor SOSiR Agnieszcze Klimczak, które bardzo szybko i sprawnie zorganizowały wniosek.

PS: proponuję złożyć zawiadomienie do posła Konwińskiego, niech sprawdzi czy aby 10% nie przytuliłem jako radny PiS

d y n i o

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2019 13:51   

Kurde teraz szlak człowieka trafia jak się pomyśli ile czasu zmarnowano gdy nasz stadion był w zarządzie stowarzyszenia. Brawo narazie Sosir, no i brawo poseł Muller, no i chyba brawo radni/y. Ciekawy jestem wyniku posła w nadchodzących wyborach, okręg dla jego parti ciężki. Ale on sam wyróżnia się na plus A to pewnie nie koniec.

Choć ja pamiętam o S 6, dwóch o torach do Słupska. No i węzeł przesiadkowy, bardzo ważny dla miasta a budowę jego wstrzymuje PKP. PKP w którym rządzi PiS.

Odpowiedz do tematu