GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
projekty uchwały Prezydent Rada Miasta
Autor Wiadomość
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Pią 23 Lis, 2018 23:30   projekty uchwały Prezydent Rada Miasta

sporo się uczę i czasu co raz mniej, ale coś tam już widzę w naszych sprawach, no to chyba warto wkleić nowy temat, niech ludzie wiom

budżet projekt 2019 - dopiero rzuciłem okiem wiec na dniach coś wrzucę
ogólnie jak chcecie poczytać projekty, uchwały i inne pierdoły to na slupsk.pl w bip trzeba wejść

w środę sesja, są projekty prezydenckie uchwał o zmiany w budżecie:

Cytat:
na wniosek Wydziału Edukacji zwiększa się plan wydatków o kwotę 20.000,00 zł
budżetu II Liceum Ogólnokształcącego w celu dofinansowania remontu 5 pomieszczeń
przeznaczonych na siedzibę Słupskiego Centrum Usług Wspólnych w zakresie
cyklinowania podłóg. (Zał. Nr 4)
Zwiększenie planu zostanie pokryte oszczędnościami poprzetargowymi na zadaniu
pn. „Modernizacja obiektu socjalno-administracyjnego na Stadionie przy ul. Zielonej”
(kwota – 20.000,00 zł).

tak się kręci

aha, ciekawostki, może poza tematem,

podwyżki podatku od nieruchomości

podwyżka za wywóz śmieci
było: 10 zł od mieszkańca/miesięcznie – odpady segregowane;
16 zł od mieszkańca/miesięcznie – odpady zmieszane;
proponuje się: 12 zł od mieszkańca/miesięcznie – odpady segregowane;
24 zł od mieszkańca/miesięcznie – odpady zmieszane
tutaj kabaret, bo podaje się przykłady z innych miast, jakoś 1 000 000 w Kołobrzegu na piłkarską Kotwicę przykładem już nie jest, a już jako, że na wielu ulicach nie ma możliwości wyboru segregowania no to jest złodziejstwo i niewolnictwo

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sob 24 Lis, 2018 15:33   

Kurwa ja nie mam mozliwosci segregowania ...niby mówia , że nie ma gdzie pojemnikow postawic !!! chyc ja bym miejsce znalazł ;)

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 24 Lis, 2018 20:23   

aha, bo mi umkneło

na wniosek Wydziału Edukacji zwiększa się plan wydatków o kwotę 28.354,00 zł
budżetu Przedszkola Miejskiego Nr 24 w celu dofinansowania kompleksowego remontu
ścian, podłóg, stolarki drzwiowej, instalacji elektrycznej, sal dydaktycznych grup II i III,
gdyż siedziba jednostki nie spełnia norm dla prowadzenia przedszkola. (Zał. Nr 2)
Zwiększenie planu zostanie pokryte oszczędnościami poprzetargowymi na zadaniu
pn. „Modernizacja obiektu socjalno-administracyjnego na Stadionie przy ul. Zielonej”
(kwota – 28.354,00 zł).

jestem w stanie zrozumieć, ze buduje sie nowe przedszkole, braklo kasy, na zielonej przyoszczedzili dali na przedszkole, ok, dzieci, rozumiem, ale to jest jakis kabaret bo o ile pamietam na remont mialo isc 400 tysiecy? dali 200 a teraz 50 przekazuja gdzie indziej, ale dobkos bedzie sie chwalil ze zalatwil

d y n i o

Wysłany: Wto 27 Lis, 2018 05:58   

Narazie mamy projekt budżetu, na bank wpływy do niego będą wyższe (gospodarka dobrze hula) A więc można powalczyć o kasę i to jest ten czas. Zwiększyć dotację na działalność klubu czy kolejne inwestycję w stadion? Robimy wały? Projekt czy coś innego?
Jak usłyszysz że nie ma kasy to pamiętaj to ściema.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 27 Lis, 2018 09:01   

trybuna
te 48 tys które zaoszczędzono trzeba będzie wyciągnąć w nowym roku czyli razem będzie ze 150
może trzeba zacząć myśleć o trybunie

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 07 Gru, 2018 09:33   

takie coć dostałem
https://statystykasportowa.pl/pl/c/Raporty/13
może ktoś wykupi raport i wklei ;)

d y n i o

Wysłany: Pią 28 Gru, 2018 16:07   

Budżet klepniety. Gdzie można go znaleźć na pliku i ile na sport?

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 29 Gru, 2018 22:22   

https://tablet.esesja.pl/zalaczniki/33649/druk_nr_3_8_307547.pdf
tutaj uchwała o hajcu dla org. pozarządowych i z tego będzie działka dla Gryfa
970 tys jest do podziału
w tamtym roku dostaliśmy jakoś 205 tys, liczę że w tym roku będzie lepiej, no ale to juz klub musi wniocha napisać na konkurs
do tego na wniosek PiS wywalono coś takiego:
Opracowanie i wydanie
materiałów dotyczących
edukacji równościowej
w wolnym tłumaczeniu ulotki i plakaty o cholera wie czym, ale kojarzy się jednoznacznie

budżet
https://tablet.esesja.pl/zalaczniki/33649/druk_nr_3_18_307570.pdf
100 tysięcy na modernizację stadionu
po wniosku PiS:
https://tablet.esesja.pl/zalaczniki/33649/druk_nr_3_18_autopoprawka_307572.pdf
Dokonuje się zwiększenia planu wydatków majątkowych Słupskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji o kwotę 162.000,- zł z przeznaczeniem na realizację zadania pn. „Modernizacja
płyty boiska piłkarskiego obiektu – Stadion przy ul. Zielonej – roboty budowlane”.

to tak na dziś w naszych tematach, o ulicach i innych rzeczach nie będę pisał bo nie ma chyba sensu, ja osobiście dość szybko się tego rzemiosła uczę i myślę ze będę tam sobie radził co raz lepiej, na komisji finansów mówiłem, że murawa nie jest aż tak konieczna jak inne inwestycje na stadionie, tak wiec miasto już rozglądało się za zegarem/tablicą wyników
w/g mnie potrzebne jeszcze jest nagłośnienie, kołowrotki, ogrodzenie, wykończyć budynek, można zacząć myśleć o drugiej trybunie, ale frekwencja musi skoczyć
sporo radnych wszystkich opcji zapowiada się wiosną na Zielonej

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 30 Gru, 2018 01:00   

aha i taka robota w ratuszu jest:
http://bip.um.slupsk.pl/praca/632.html

d y n i o

Wysłany: Pon 31 Gru, 2018 07:44   

Spoko że powoli w budżecie miasta znajduję się kasa na nasz stadion. Zastanawiam się tylko czy nie warto zrobić jakiś konkurs na projekt naszego stadionu i otoczenia. Wiem poprzedni prezydent uwielbiał konkursy i nic tego nie wynikało. Ale uważam że te inwestycję które beda etapami powinny odbywać się według jakiegoś planu. Żeby to do siebie pasowało i współgrało. Bo teraz to jest partyzantka A to budynek A to płot.
Druga sprawa płot i kasy czy w remoncie płotu jest planowany remont kas. Zjednej strony te kasy to komuna azbest itp ale jakiś klimat mają . Uważam że kasy, wejście na stadion musi być reprezentacyjne. Pamiętam wejście kiedyś na 650 lecia i wielki napis KS GRYF który po remoncie zniknął.

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 24 Sty, 2019 22:34   

1 lutego zbiera się komisja konkursowa w temacie szkolenia i organizacji szkolenia bla bla bla, czyli będą dzielić hajc na sport czyli na Gryfa

budynek na stadionie z zewnątrz gotowy, jeszcze napis i herb na elewacji od strony Salusa będzie, w środku jest ciepło, robią jeszcze w niektórych pomieszczeniach jakieś remonty, Gryf S.A. ma swoją/naszą szatnie i jeszcze jedno pomieszczenie, jest trochę spraw do ogarnięcia, ale po wejściu SosiR trzeba się po prostu dotrzeć

na stadionie są już kamery

do marca pojawią się najpewniej dwie tablice świetlne, może nagłośnienie, tam cały czas myślą i wiedzą jakie są potrzeby i krok po kroku będzie to robione, osobiście uważam, że mogli by nie robić murawy, ze ten hajc mogli by dać na inne potrzeby na obiekcie, no ale chyba się uparli na ta murawę

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 04 Lut, 2019 17:05   

nasz człowiek w ratuszu - Rafał Szymański Pełnomocnik Prezydenta Miasta Słupska
ds. sportu

d y n i o

Wysłany: Nie 10 Lut, 2019 11:44   

Tylko żeby ta funkcja nie była fasadowa i takie mamienie że coś się robi. Bez kasy to nawet genialny plan nie pomoże.

200 000 zl dla Gryfa co za niespodzianka. Czy się stoi czy się leży 200 000 zl się należy. Czy to 2000 rok czy to 2019, jednak innec czasy wartość pieniądza totalnie inna.
A nasz zniewieściały ratusz ładuje jakoś kasę w szopy, dziwne akcje, murale itp rzeczy A na sport coraz mniej.

d y n i o

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 13:49   

http://bip.um.slupsk.pl/ogloszenia/3104.html

My 206000 zl, na wszystkie kluby 920 000 zł , plus chyba ponad 700 000 zl koszykówkę.
Chyba bez komentarza .

smigiel jr

Wysłany: Wto 12 Lut, 2019 17:59   

w tym miescie wszystko idzie w gore podatki,diety dla radnych tylko pieniądze na sport od kilku lat te same a koszta rosna z roku na rok.A 700.000 na 2 lige kosza to czysta kpina.

Odpowiedz do tematu