GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 25 Lut, 2019 20:39   

rusza wiosna

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Wda Lipusz
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Bytovia II Bytów
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw - GKS Kowale
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
Orkan Rumia - Jantar Ustka
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 26 Lut, 2019 21:23   

Gryf Słupsk - Wda Lipusz 2-0
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy 1-0
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Bytovia II Bytów 2-1
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 1-2
Grom Nowy Staw - GKS Kowale 3-0
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 2-1
Orkan Rumia - Jantar Ustka 2-0
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 3-2

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2-0
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0-1
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 0-1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2-0

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 2-0
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 3-0 bonus
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 26 Lut, 2019 21:52   

Gryf Słupsk - Wda Lipusz 2-1
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy 2-1
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Bytovia II Bytów 2-1
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 1-2
Grom Nowy Staw - GKS Kowale 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Orkan Rumia - Jantar Ustka 2-1
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2-1

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2-1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2-1
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2-1

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 1-1
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 2-1
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 28 Lut, 2019 22:53   

Gryf Słupsk - Wda Lipusz 2:1
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy 0:1
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Bytovia II Bytów 1:1
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 1:0
Grom Nowy Staw - GKS Kowale 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Orkan Rumia - Jantar Ustka 2:0
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 4:0 (BONUS)

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0:1
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:0

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 1:0
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 2:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 3:1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 28 Lut, 2019 23:24   

Gryf Słupsk - Wda Lipusz 2:1
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy 1:0
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Bytovia II Bytów 2:0
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 1:2
Grom Nowy Staw - GKS Kowale 4:0 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Orkan Rumia - Jantar Ustka 2:2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2:0

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 1:1
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:1

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 1:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 1:0
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 1:0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2:1
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pią 01 Mar, 2019 13:13   

Gryf Słupsk - Wda Lipusz 2-0
Pogoń Lębork - GKS Kolbudy 2-0
GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Bytovia II Bytów 2-0
Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino 1-2
Grom Nowy Staw - GKS Kowale 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Orkan Rumia - Jantar Ustka 0-2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 3-0

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 0-2
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1-2
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2-0

Puszcza Niepołomice - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Odra Opole 2-1
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków 3-0
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów 2-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 05 Mar, 2019 09:34   

do piątku 18:00

Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk
Wda Lipusz - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo
Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy

Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice
Stal Mielec - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Katowice - Raków Częstochowa

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 06 Mar, 2019 21:51   

Stolem Gniewino - Gryf Słupsk 1-2
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze 2-1
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw 2-1
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk 1-0
Wda Lipusz - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo 0-1
Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy 2-0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2-1
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1-2
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-0
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2-1

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 0-1
Stal Mielec - ŁKS Łódź 0-1
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
GKS Katowice - Raków Częstochowa 0-1

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1-2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1-0
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0-2
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2-1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 07 Mar, 2019 17:51   

Stolem Gniewino - Gryf Słupsk 0-1
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze 3-1
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw 2-2
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk 1-0
Wda Lipusz - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-2
Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo 0-2
Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy 3-0 bonus

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3-1
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1-3
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-1
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 3-2

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 0-2
Stal Mielec - ŁKS Łódź 0-2
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
GKS Katowice - Raków Częstochowa 0-1

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 1-3
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1-2
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0-3
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pią 08 Mar, 2019 15:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 07 Mar, 2019 19:45   

Stolem Gniewino - Gryf Słupsk 2:2
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze 1:0
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 3:0 BONUS
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw 2:2
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk 2:1
Wda Lipusz - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo 0:2
Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy 3:1

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:0
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:1
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:1
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2:1

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 1:1
Stal Mielec - ŁKS Łódź 1:1
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
GKS Katowice - Raków Częstochowa 1:1

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 2:1
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0:1
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 2:1
_________________
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pią 08 Mar, 2019 14:03   

Stolem Gniewino - Gryf Słupsk 0-2
Orkan Rumia - Anioły Garczegorze 2-0
Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw 2-1
GOSRiT Luzino - Gedania Gdańsk 2-1
Wda Lipusz - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo 0-2
Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy 3-0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2-0 BONUS
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 2-1
Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1-2
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2-1

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice 1-2
Stal Mielec - ŁKS Łódź 1-2
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2
GKS Katowice - Raków Częstochowa 0-3

Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański 0-2
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1-2
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0-2
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 1-2
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 11 Mar, 2019 21:54   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów
GKS Przodkowo - Wda Lipusz
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk - GKS Kowale
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
Orkan Rumia - Arka II Gdynia

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Cracovia

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów
ŁKS Łódź - Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
Brda Przechlewo - Start Miastko
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 20:04   

Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino 4-0
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 0-2
GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów 1-0
GKS Przodkowo - Wda Lipusz 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2-1
Gedania Gdańsk - GKS Kowale 2-1
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2-0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 3-3

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2-0
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Kraków - Cracovia 1-1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-0
ŁKS Łódź - Warta Poznań 3-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 2-1
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1

KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 1-2
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 2-1
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 3-1 bonus
Brda Przechlewo - Start Miastko 0-3
_________________
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 12 Mar, 2019 20:35   

Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino 2-1 BONUS
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 0-2
GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów 1-0
GKS Przodkowo - Wda Lipusz 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 1-0
Gedania Gdańsk - GKS Kowale 2-1
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 3-0
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2-0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 0-2

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2-1
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-0
Wisła Kraków - Cracovia 1-1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-0
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 2-1
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0

KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 1-0
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 2-0
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 3-1
Brda Przechlewo - Start Miastko 1-2
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 15 Mar, 2019 06:07   

Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino 3:0 BONUS
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 0:3
GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów 2:1
GKS Przodkowo - Wda Lipusz 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Kowale 1:1
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2:0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:2

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Miedź Legnica 2:0
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2:0
Wisła Kraków - Cracovia 2:2

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2:1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 1:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 3:1
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0

KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 1:0
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 2:0
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 2:1
Brda Przechlewo - Start Miastko 0:2
_________________
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pią 15 Mar, 2019 12:16   

Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino 4-0 Bonus
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 0-2
GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów 2-0
GKS Przodkowo - Wda Lipusz 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 1-0
Gedania Gdańsk - GKS Kowale 2-1
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2-0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 0-2

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 0-2
Piast Gliwice - Miedź Legnica 1-0
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Kraków - Cracovia 2-1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2-0
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 2-0
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-0

KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 2-1
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 2-0
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 2-0
Brda Przechlewo - Start Miastko 0-1
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 15 Mar, 2019 14:34   

Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino 3:0 (BONUS)
Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 0:5
GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów 2:1
GKS Przodkowo - Wda Lipusz 6:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Stolem Gniewino 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Kowale 1:1
Grom Nowy Staw - Jantar Ustka 4:1
Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 2:0
Orkan Rumia - Arka II Gdynia 1:3

Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 0:2
Piast Gliwice - Miedź Legnica 1:0
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 2:0
Wisła Kraków - Cracovia 0:1

Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów 2:1
ŁKS Łódź - Warta Poznań 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Katowice 1:0
Raków Częstochowa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0

KP Starogard Gdański - KKS 1925 Kalisz 2:0
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 1:0
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki 4:2
Brda Przechlewo - Start Miastko 0:2
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 20:46   

do czwartku 20:00

GKS Kowale - Gryf Słupsk
Orkan Rumia - Pogoń Lębork
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
Wda Lipusz - GKS Kolbudy
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa

Austria - Polska
Polska - Łotwa
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 21:16   

GKS Kowale - Gryf Słupsk 0-2
Orkan Rumia - Pogoń Lębork 1-2
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 3-1
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0-1
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2-0
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-2
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 1-2
Wda Lipusz - GKS Kolbudy 3-1
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk 2-3

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 1-3 bonus
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2-0
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1-3

Austria - Polska 1-2
Polska - Łotwa 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Wczoraj 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 22:06   

GKS Kowale - Gryf Słupsk 1-2
Orkan Rumia - Pogoń Lębork 0-1
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2-0
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 0-1
Wda Lipusz - GKS Kolbudy 1-0
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk 1-0

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 0-3
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2-0
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 0-1
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 0-1

Austria - Polska 1-2 BONUS
Polska - Łotwa 2-0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10