GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pon 18 Mar, 2019 22:49   

mecz Orkan Rumia - Pogon Lebork w Leborku.Gospodarzem Orkan.
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 20 Mar, 2019 21:37   

GKS Kowale - Gryf Słupsk 1:3 BONUS
Orkan Rumia - Pogoń Lębork 0:2
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0:1
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:0
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 2:2
Wda Lipusz - GKS Kolbudy 2:1
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk 1:2

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 0:2
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2:1
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 1:2

Austria - Polska 1:1
Polska - Łotwa 2:0
_________________
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 21 Mar, 2019 19:50   

GKS Kowale - Gryf Słupsk 0:2 (BONUS)
Orkan Rumia - Pogoń Lębork 1:0
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 3:1
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:1
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:2
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 2:0
Wda Lipusz - GKS Kolbudy 1:3
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk 1:3

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 2:3
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 2:0
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:3
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 0:2

Austria - Polska 1:2
Polska - Łotwa 2:0
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pią 22 Mar, 2019 13:44   

GKS Kowale - Gryf Słupsk 0-2 BONUS
Orkan Rumia - Pogoń Lębork 0:1
Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:2
Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 2:0
GOSRiT Luzino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 2:1
Wda Lipusz - GKS Kolbudy 2:0
Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk 1:3

Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 0:2
Lech II Poznań - KP Starogard Gdański 3:1
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Stomil Olsztyn - Raków Częstochowa 0;2

Austria - Polska
Polska - Łotwa 3:0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 25 Mar, 2019 20:34   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
GKS Przodkowo - GOSRiT Luzino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kowale
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - Legia Warszawa

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków

Pomezania Malbork - Sokół Zblewo
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska
Słupia Charnowo - Gryf II Słupsk
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 25 Mar, 2019 20:59   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2-1 BONUS
Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów 0-1
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 3-0
GKS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-1
GKS Przodkowo - GOSRiT Luzino 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kowale 1-0
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 2-0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 1-0

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1-0
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1-1
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2-1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 0-1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1-2
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1-0
Piast Gliwice - Wisła Płock 2-1
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 1-0

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków 2-0

Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 2-0
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 1-0
Słupia Charnowo - Gryf II Słupsk 1-3
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 2-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 26 Mar, 2019 20:27   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów 1-1
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 3-1
GKS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-2
GKS Przodkowo - GOSRiT Luzino 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kowale 2-1
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 2-1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3-1

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2-1
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1-1
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 1-0
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-0

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1-2
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1-2
Piast Gliwice - Wisła Płock 2-1
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 3-0

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0
Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków 3-0 bonus

Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 4-0
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2-0
Słupia Charnowo - Gryf II Słupsk 1-3
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 4-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 28 Mar, 2019 11:24   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0 BONUS
Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów 2-1
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 2-0
GKS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-2
GKS Przodkowo - GOSRiT Luzino 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kowale 1-1
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 1-0
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3-0

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1-0
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1-2
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2-1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1-2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1-3
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2-0
Piast Gliwice - Wisła Płock 2-1
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2-0

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków 4-0

Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 2-0
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2-0
Słupia Charnowo - Gryf II Słupsk 2-1
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 2-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 28 Mar, 2019 20:43   

Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna 3:1 BONUS
Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów 1:1
Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz 3:0
GKS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
GKS Przodkowo - GOSRiT Luzino 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kowale 1:0
Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 2:1
Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia 1:0
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3:0

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 1:1
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 2:1
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 1:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 2:0
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica 2:0

Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0
Raków Częstochowa - Garbarnia Kraków 3:0

Pomezania Malbork - Sokół Zblewo 2:0
KP Starogard Gdański - Polonia Środa Wielkopolska 2:1
Słupia Charnowo - Gryf II Słupsk 3:1
Wrzos Wrześnica - Błękitni Tychowo 2:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 02 Kwi, 2019 19:04   

do piątku 18:00

Jantar Ustka - Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kowale - GKS Przodkowo
GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
Wda Lipusz - Bytovia II Bytów

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Raków Częstochowa

Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
Wisła Tczew - Pomezania Malbork
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice
Unia Sieciemin - Wrzos Wrześnica
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 03 Kwi, 2019 19:03   

Jantar Ustka - Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 2-1
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk 1-1
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
GKS Kowale - GKS Przodkowo 0-1
GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy 2-0
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 0-1
Wda Lipusz - Bytovia II Bytów 1-0

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-1
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2-0
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2-0

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0-1
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 2-0
Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-0

Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 1-2
Wisła Tczew - Pomezania Malbork 0-2
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice 2-0
Unia Sieciemin - Wrzos Wrześnica 1-2
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2019 05:44   

Jantar Ustka - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 2-0
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
GKS Kowale - GKS Przodkowo 1-0
GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy 2-0
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 0-2
Wda Lipusz - Bytovia II Bytów 2-0

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1-0
Wisła Kraków - Piast Gliwice 2-1
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 0-2
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 1-0

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 1-2
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 2-0
Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2

Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0-2
Wisła Tczew - Pomezania Malbork 0-2
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice 3-1
Unia Sieciemin - Wrzos Września 0-1
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2019 06:59   

Jantar Ustka - Gryf Słupsk 2-4
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1-0
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk 0-1
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Kowale - GKS Przodkowo 2-1
GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy 1-0
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 1-3
Wda Lipusz - Bytovia II Bytów 4-1

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2-0
Wisła Kraków - Piast Gliwice 1-1
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1-1
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2-0

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 2-1
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 2-0 bonus
Stal Mielec - Raków Częstochowa 1-2

Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 1-2
Wisła Tczew - Pomezania Malbork 1-2
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice 3-0
Unia Sieciemin - Wrzos Wrześnica 2-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2019 20:24   

Jantar Ustka - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 2:1
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 0:2
Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk 0:1
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
GKS Kowale - GKS Przodkowo 1:2
GOSRiT Luzino - GKS Kolbudy 2:1
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 1:2
Wda Lipusz - Bytovia II Bytów 0:1

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 2:1
Wisła Kraków - Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 1:2
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 2:0

Stomil Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 1:1
Garbarnia Kraków - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:2
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 2:0
Stal Mielec - Raków Częstochowa 1:1

Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański 0:1
Wisła Tczew - Pomezania Malbork 1:2
Gryf II Słupsk - Szansa Siemianice 3:1
Unia Sieciemin - Wrzos Wrześnica 0:2
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2019 20:16   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
Pogoń Lębork - Wda Lipusz
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino
Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino
GKS Kolbudy - GKS Kowale
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Jantar Ustka
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń

Cracovia - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
Raków Częstochowa - Warta Poznań
GKS Tychy - ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Mielec

KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
Victoria Słupsk - Gryf II Słupsk
Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 08 Kwi, 2019 20:51   

Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze 4-0
Pogoń Lębork - Wda Lipusz 1-0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 2-1
Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino 3-0
GKS Kolbudy - GKS Kowale 2-0
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 3-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Jantar Ustka 2-0
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 3-0

Cracovia - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Korona Kielce 2-1
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2-1
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 3-2

Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 1-0
Raków Częstochowa - Warta Poznań 2-0
GKS Tychy - ŁKS Łódź 0-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Mielec 1-2

KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 2-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2-0
Victoria Słupsk - Gryf II Słupsk 1-4
Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo 5-0 bonus
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2019 20:21   

Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze 3-0 BONUS
Pogoń Lębork - Wda Lipusz 1-0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 0-1
Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-1
GKS Kolbudy - GKS Kowale 1-0
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Jantar Ustka 2-1
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 1-0
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 2-0

Cracovia - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Korona Kielce 2-1
ąsk Wrocław - Górnik Zabrze 1-0
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 2-1

Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 2-0
Raków Częstochowa - Warta Poznań 2-0
GKS Tychy - ŁKS Łódź 0-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Mielec 1-0

KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 1-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 3-0
Victoria Słupsk - Gryf II Słupsk 1-7
Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo 3-0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 12 Kwi, 2019 05:44   

Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze 3:0 BONUS
Pogoń Lębork - Wda Lipusz 2:1
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 1:1
Lechia II Gdańsk - GOSRiT Luzino 2:0
GKS Kolbudy - GKS Kowale 1:0
GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Jantar Ustka 2:0
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 1:1
Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń 2:0

Cracovia - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Korona Kielce 2:1
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:0
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1:1

Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków 2:0
Raków Częstochowa - Warta Poznań 2:0
GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Stal Mielec 0:1

KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin 3:0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 3:0
Victoria Słupsk - Gryf II Słupsk 0:10
Wrzos Wrześnica - Pogoń Noskowo 3:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 20:27   

do środy 15:00

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Jantar Ustka - GKS Przodkowo
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy
GKS Kowale - Lechia II Gdańsk
GOSRiT Luzino - Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino - Wda Lipusz

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Legia Warszawa - Cracovia


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Legia Warszawa

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - ŁKS Łódź
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
Grab Grapice - Gryf II Słupsk
Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 15 Kwi, 2019 20:31   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 3-0
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk 1-1
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Jantar Ustka - GKS Przodkowo 0-2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy 2-0
GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 0-1
GOSRiT Luzino - Bytovia II Bytów 2-1
Stolem Gniewino - Wda Lipusz 3-1

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1-0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2-1
Legia Warszawa - Cracovia 2-0


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1-0
Lech Poznań - Legia Warszawa 0-1

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 2-1
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 2-0
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1-2

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bytovia Bytów 2-0
Wigry Suwałki - ŁKS Łódź 1-2
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0-3
Grab Grapice - Gryf II Słupsk 1-3
Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 0-1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 10