GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2019 08:03   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 0-1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 3-0
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk 1-2
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Jantar Ustka - GKS Przodkowo 1-2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy 3-1
GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 0-2
GOSRiT Luzino - Bytovia II Bytów 2-1
Stolem Gniewino - Wda Lipusz 2-1

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 2-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1-1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3-1
Legia Warszawa - Cracovia 1-1


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1-0
Lech Poznań - Legia Warszawa 1-2

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 2-1
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 2-1
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 1-2

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bytovia Bytów 2-0
Wigry Suwałki - ŁKS Łódź 1-3
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0-3 bonus
Grab Grapice - Gryf II Słupsk 1-6
Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 0-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2019 23:05   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 2:0
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk 1:2
Anioły Garczegorze - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:1
Jantar Ustka - GKS Przodkowo 0:2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy 3:0
GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 1:2
GOSRiT Luzino - Bytovia II Bytów 2:1
Stolem Gniewino - Wda Lipusz 5:0 BONUS

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 1:0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0
Legia Warszawa - Cracovia 2:1


Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:0
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 1:0
Lech Poznań - Legia Warszawa 1:1

Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1:0
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:2
Bytovia Bytów - Raków Częstochowa 0:2

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bytovia Bytów 2:0
Wigry Suwałki - ŁKS Łódź 1:2
Raków Częstochowa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0

Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 0:2
Grab Grapice - Gryf II Słupsk 1:7
Chemik Bydgoszcz - KP Starogard Gdański 1:2
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 08:28   

majówkowy maraton się szykuje :lol: do jutra, tj. środa, 17:00

Gryf Słupsk - Orkan Rumia
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
Wda Lipusz - GOSRiT Luzino
Bytovia II Bytów - GKS Kowale
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
GKS Kolbudy - Jantar Ustka
GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
Orkan Rumia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Arka II Gdynia - GKS Przodkowo
Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy
Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
GKS Kowale - Wda Lipusz
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino
Stolem Gniewino - GKS Kowale
Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna
Bytovia II Bytów - Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy - Arka II Gdynia
GKS Przodkowo - Orkan Rumia
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Powiśle Dzierzgoń

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Cracovia

Cracovia - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Piast Gliwice

PP Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Chrobry Głogów

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
GKS Katowice - Stal Mielec

KP Starogard Gdański - Górnik Konin
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)

Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty
Tęcza Brusy - Pomezania Malbork

KS Zaleskie - Gryf II Słupsk

Jantar Łącko/Korlino - Wrzos Wrześnica
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki

Pomezania Malbork - Gryf Słupsk
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański
Start Miastko - Grom Nowy Staw
Zenit Łęczyce - Anioły Garczegorze
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca
NL6 Gdynia - Jantar Ustka
Spójnia Sadlinki - Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Wto 23 Kwi, 2019 08:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 08:43   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia 2-0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1-0
Wda Lipusz - GOSRiT Luzino 2-1
Bytovia II Bytów - GKS Kowale 3-2
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-1
GKS Kolbudy - Jantar Ustka 1-0
GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Arka II Gdynia 3-0
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2-0

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk2-3
Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk 1-1
Orkan Rumia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 1-0
Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 1-0
Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 1-4
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 3-1
GKS Kowale - Wda Lipusz 1-1
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 1-0

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 1-0
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 3-0
Stolem Gniewino - GKS Kowale 2-0
Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna 1-3
Bytovia II Bytów - Jantar Ustka 2-2
Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze 3-0
GKS Kolbudy - Arka II Gdynia 1-2
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Powiśle Dzierzgoń 1-0

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 1-0
Piast Gliwice - Cracovia 2-1

Cracovia - Lechia Gdańsk 2-2
Legia Warszawa - Piast Gliwice 1-1

PP Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2-1

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0-1
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-1
Stal Mielec - Chrobry Głogów 2-0

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź 0-1
GKS Katowice - Stal Mielec 1-1

KP Starogard Gdański - Górnik Konin 2-1
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 1-1
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 2-1

Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty 4-0
Tęcza Brusy - Pomezania Malbork 0-1

KS Zaleskie - Gryf II Słupsk 1-2

Jantar Łącko/Korlino - Wrzos Wrześnica 0-3 bonus
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 8-0

Pomezania Malbork - Gryf Słupsk 1-2
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański 1-2
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0-1
Zenit Łęczyce - Anioły Garczegorze 2-1
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0-3
NL6 Gdynia - Jantar Ustka 2-1
Spójnia Sadlinki - Powiśle Dzierzgoń 1-3
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 1-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 20:12   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia 2-0 BONUS
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0-1
Wda Lipusz - GOSRiT Luzino 1-2
Bytovia II Bytów - GKS Kowale 2-1
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
GKS Kolbudy - Jantar Ustka 2-0
GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Arka II Gdynia 1-2
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2-1

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 1-2
Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk 2-0
Orkan Rumia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 2-1
Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 1-0
Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 1-3
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 2-1
GKS Kowale - Wda Lipusz 1-0
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 2-1

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 2-1
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 1-1
Stolem Gniewino - GKS Kowale 2-1
Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna 0-1
Bytovia II Bytów - Jantar Ustka 2-0
Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze 3-0
GKS Kolbudy - Arka II Gdynia 0-1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Powiśle Dzierzgoń 2-1

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0-1
Piast Gliwice - Cracovia 2-1

Cracovia - Lechia Gdańsk 1-0
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2-1

PP Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1-1

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1-2
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1-0
Stal Mielec - Chrobry Głogów 2-1

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź 0-1
GKS Katowice - Stal Mielec 0-1

KP Starogard Gdański - Górnik Konin 2-1
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 0-1
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 1-1

Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty 3-0
Tęcza Brusy - Pomezania Malbork 0-3

KS Zaleskie - Gryf II Słupsk 1-3

Jantar Łącko/Korlino - Wrzos Wrześnica 1-2
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 3-0

Pomezania Malbork - Gryf Słupsk 1-2
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański 1-0
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0-3
Zenit Łęczyce - Anioły Garczegorze 0-1
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0-3
NL6 Gdynia - Jantar Ustka 0-2
Spójnia Sadlinki - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 1-0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Wto 23 Kwi, 2019 21:58   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia 1:0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1:1
Wda Lipusz - GOSRiT Luzino 1:2
Bytovia II Bytów - GKS Kowale 1:1
Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:1
GKS Kolbudy - Jantar Ustka 1:0
GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze 3:0 BONUS
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Arka II Gdynia 1:1
Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 1:0

Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk 1:1
Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk 2:0
Orkan Rumia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:1
Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 2:2
Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 1:0
Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 2:0
GKS Kowale - Wda Lipusz 1:0
GOSRiT Luzino - Stolem Gniewino 1:1

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 1:1
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 1:0
Stolem Gniewino - GKS Kowale 2:0
Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Bytovia II Bytów - Jantar Ustka 2:1
Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze 3:0
GKS Kolbudy - Arka II Gdynia 1:1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 3:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Powiśle Dzierzgoń 1:1

Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 0:0
Piast Gliwice - Cracovia 1:0

Cracovia - Lechia Gdańsk 2:1
Legia Warszawa - Piast Gliwice 2:1

PP Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:0

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0:2
ŁKS Łódź - Raków Częstochowa 1:0
Stal Mielec - Chrobry Głogów 2:0

Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź 1:1
GKS Katowice - Stal Mielec 1:2

KP Starogard Gdański - Górnik Konin 1:0
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 0:2
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin) 1:0

Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty 2:0
Tęcza Brusy - Pomezania Malbork 0:1

KS Zaleskie - Gryf II Słupsk 1:4

Jantar Łącko/Korlino - Wrzos Wrześnica 0:1
Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki 1:0

Pomezania Malbork - Gryf Słupsk 1:2
Radunia II Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański 2:1
Start Miastko - Grom Nowy Staw 0:2
Zenit Łęczyce - Anioły Garczegorze 1:0
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0:4
NL6 Gdynia - Jantar Ustka 1:2
Spójnia Sadlinki - Powiśle Dzierzgoń 1:2
Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk 1:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 08 Maj, 2019 21:23   

do piątku 18:00

Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo
Orkan Rumia - GKS Kolbudy
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów
Jantar Ustka - Wda Lipusz
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino
GKS Kowale - GOSRiT Luzino

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy
Gryf II Słupsk - SSPN Malczkowo
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica

Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw
Zenit Łęczyce - Radunia Stężyca
Gryf Słupsk - Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 08 Maj, 2019 21:36   

Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 2-1
Grom Nowy Staw - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 0-1
Orkan Rumia - GKS Kolbudy 1-1
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 1-2
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 2-0
Jantar Ustka - Wda Lipusz 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kowale - GOSRiT Luzino 1-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1-0
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2-0
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0-1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-1

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 1-0
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1-0
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 0-1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3-0
Gryf II Słupsk - SSPN Malczkowo 5-1
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica 0-3

Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw 1-0
Zenit Łęczyce - Radunia Stężyca 0-2
Gryf Słupsk - Jantar Ustka 2-1 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 09 Maj, 2019 08:19   

Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 1-0
Grom Nowy Staw - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0
Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 1-2
Orkan Rumia - GKS Kolbudy 1-1
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 2-2
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 1-0
Jantar Ustka - Wda Lipusz 3-1
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2-1
GKS Kowale - GOSRiT Luzino 2-2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1-0
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2-2
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-3

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 1-0
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1-0
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 0-2

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3-0
Gryf II Słupsk - SSPN Malczkowo 5-0 bonus
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica 1-4

Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw 0-1
Zenit Łęczyce - Radunia Stężyca 0-3
Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino2-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Czw 09 Maj, 2019 08:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 09 Maj, 2019 23:34   

Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 2:1
Grom Nowy Staw - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo 1:1
Orkan Rumia - GKS Kolbudy 1:2
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk 2:2
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 1:0
Jantar Ustka - Wda Lipusz 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 2:1
GKS Kowale - GOSRiT Luzino 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:0
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 1:0
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 1:0
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1:0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1:1

ŁKS Łódź - Chojniczanka Chojnice 2:0
Sandecja Nowy Sącz - Raków Częstochowa 1:1
Bytovia Bytów - Chrobry Głogów 1:1
Garbarnia Kraków - Stomil Olsztyn 0:1

Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 3:0
Gryf II Słupsk - SSPN Malczkowo 8:0
Gryf II Polanów - Wrzos Wrześnica 0:3

Czarni Pruszcz Gdański - Grom Nowy Staw 0:1
Zenit Łęczyce - Radunia Stężyca 0:2
Gryf Słupsk - Jantar Ustka 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:2
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 20:18   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk
Pogoń Lębork - GKS Kowale
GOSRiT Luzino - Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino - Jantar Ustka
w Ustce; Stolem gospodarzem
Wda Lipusz - Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń
GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw

Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork
Sokół Kuleszewo - Gryf II Słupsk
Wrzos Wrześnica - KS Skibno
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy
Odra Opole - ŁKS Łódź
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 14 Maj, 2019 20:28   

Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 2-1 BONUS
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0-2
Pogoń Lębork - GKS Kowale 2-0
GOSRiT Luzino - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Stolem Gniewino - Jantar Ustka 2-0
w Ustce; Stolem gospodarzem
Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 1-1
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 0-2
GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw 2-1

Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 0-2
Sokół Kuleszewo - Gryf II Słupsk 1-3
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 3-1
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 2-1

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2-1
Piast Gliwice - Lech Poznań 1-0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1-0
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1-0
Odra Opole - ŁKS Łódź 1-0
GKS Katowice - Bytovia Bytów 2-1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 1-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019 09:06   

Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 3-1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0-1
Pogoń Lębork - GKS Kowale 1-0
GOSRiT Luzino - Kaszubia Kościerzyna 2-2
Stolem Gniewino - Jantar Ustka 1-3
w Ustce; Stolem gospodarzem
Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 2-1
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 1-2
GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 2-1
GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw 1-1

Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 0-1
Sokół Kuleszewo - Gryf II Słupsk 1-3
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 2-1
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1-0

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 2-1
Piast Gliwice - Lech Poznań 1-0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1-0
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1-0
Odra Opole - ŁKS Łódź 0-1
GKS Katowice - Bytovia Bytów 2-1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 17 Maj, 2019 06:20   

Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 2:0 BONUS
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:3
Pogoń Lębork - GKS Kowale 2:1
GOSRiT Luzino - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Stolem Gniewino - Jantar Ustka 1:1
w Ustce; Stolem gospodarzem
Wda Lipusz - Anioły Garczegorze 1:2
Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 0:2
GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1:1
GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw 2:2

Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:2
Sokół Kuleszewo - Gryf II Słupsk 0:3
Wrzos Wrześnica - KS Skibno 3:1
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg 1:2

Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:1
Piast Gliwice - Lech Poznań 2:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:0
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1

Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 1:0
Odra Opole - ŁKS Łódź 1:0
GKS Katowice - Bytovia Bytów 1:1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 0:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 20 Maj, 2019 20:26   

do piatku 20-00

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia - Wda Lipusz
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino
Jantar Ustka - GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale

Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia
Gryf II Słupsk - Smoki Podole Małe
Darłovia Darłowo - Sława Sławno
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 24 Maj, 2019 10:26   

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 3:1
Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 0:2
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1:1
Arka II Gdynia - Wda Lipusz 3:0
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 1-2
Jantar Ustka - GOSRiT Luzino 2:2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 4:1

Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin 2:0
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 1:0
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 2:1
Gryf II Słupsk - Smoki Podole Małe 5:0
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 3:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:6 bonus
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 24 Maj, 2019 17:35   

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 2:1 BONUS
Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 0:2
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1:2
Arka II Gdynia - Wda Lipusz 3:0
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 1:1
Jantar Ustka - GOSRiT Luzino 1:1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 2:0

Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin 1:1
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 2:0
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 1:1
Gryf II Słupsk - Smoki Podole Małe 5:0
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 2:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1:3
_________________
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 24 Maj, 2019 21:39   

jak się załapie ok jak nie trudno

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 3-1 BONUS
Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 0-1
Orkan Rumia - Bytovia II Bytów 1-0
Arka II Gdynia - Wda Lipusz 3-0
Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino 1-2
antar Ustka - GOSRiT Luzino 0-1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale 2-0

Pomezania Malbork - Gwiazda Karsin 2-1
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 2-0
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia 3-1
Gryf II Słupsk - Smoki Podole Małe 7-0
Darłovia Darłowo - Sława Sławno 2-0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1-3
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 29 Maj, 2019 20:39   

do soboty 11

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna
GKS Kowale - Jantar Ustka
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
Wda Lipusz - Orkan Rumia
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw
GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk

Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański

Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca
Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 29 Maj, 2019 21:15   

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 0-1
GKS Kowale - Jantar Ustka 1-0
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 1-0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-1
Wda Lipusz - Orkan Rumia 1-0
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw 1-0
GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 2-0

Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 2-0
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 2-1

Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0-1
Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 10