GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 31 Maj, 2019 14:41   

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 0-1
GKS Kowale - Jantar Ustka 1-1
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2-1
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-1
Wda Lipusz - Orkan Rumia 1-0
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw 1-0
GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 2-0

Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 3-0 bonus
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 0-1

Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 0-2
Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 31 Maj, 2019 21:18   

Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 1:1
GKS Kowale - Jantar Ustka 2:1
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 1:1
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2:2
Wda Lipusz - Orkan Rumia 2:1
Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw 3:1
GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk 2:0

Pomezania Malbork - Sławek Borzechowo 2:0
Bałtyk Koszalin - KP Starogard Gdański 1:1

Grom Nowy Staw - Radunia Stężyca 1:2
Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 05 Cze, 2019 21:51   

do piatku 18;00

Gryf Słupsk - GKS Przodkowo
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów
Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz
Orkan Rumia - Stolem Gniewino
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze - GKS Kowale
Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna

Borowiak Czersk - Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno

Macedonia Północna - Polska
Polska - Izrael
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 06 Cze, 2019 06:15   

Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 2-1 BONUS
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2-0
Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy 1-0
Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów 3-0
Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 2-1
Orkan Rumia - Stolem Gniewino 0-1
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 1-1
Anioły Garczegorze - GKS Kowale 2-1
Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna 0-1

Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 0-3
KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 1-0

Macedonia Północna - Polska 1-2
Polska - Izrael 2-1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 07 Cze, 2019 08:10   

Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2-1
Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy 1-0
Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 2-1
Orkan Rumia - Stolem Gniewino 0-2
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2-1
Anioły Garczegorze - GKS Kowale 2-1
Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna 1-1

Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 0-2 bonus
KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 1-0

Macedonia Północna - Polska 0-1
Polska - Izrael 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 07 Cze, 2019 19:34   

Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Pogoń Lębork 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów 3:0 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 2:0
Orkan Rumia - Stolem Gniewino 0:3
Arka II Gdynia - GOSRiT Luzino 2:0
Anioły Garczegorze - GKS Kowale 1:0
Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna 1:1

Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 0:3
KP Starogard Gdański - Mieszko Gniezno 2:2

Macedonia Północna - Polska 1:1
Polska - Izrael 2:1

Jeśli jakiś mecz już trwa to wiadomo......
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 11 Cze, 2019 12:20   

ostatnia kolejka
do czwartku 18:00

GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork - Jantar Ustka
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze
GKS Kowale - Arka II Gdynia
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
Wda Lipusz - Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk
GKS Przodkowo - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)

Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
GKS Przodkowo - Pogoń Lębork
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kolbudy
Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino
Orkan Rumia - GKS Kowale
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka

Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze
Jantar Ustka - Arka II Gdynia
GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
GOSRiT Luzino - Grom Nowy Staw
Wda Lipusz - Gedania Gdańsk
echia II Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kolbudy - GKS Przodkowo

Pomezania Malbork - Okland Szprudowo
Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański
Wrzos Wrześnica - Olimpik/Mieszko Warszkowo

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 11 Cze, 2019 17:04   

GKS Kolbudy - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1-0
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 2-1
GKS Kowale - Arka II Gdynia 1-2
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 3-1
Wda Lipusz - Grom Nowy Staw 1-2
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Przodkowo - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0

Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 2-1
GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kolbudy 2-1
Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 2-0
Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 2-1
Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino 0-1
Orkan Rumia - GKS Kowale 2-1
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 0-1
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 2-0

Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk 1-2
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1-0
Jantar Ustka - Arka II Gdynia 0-1
GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń 1-2
GOSRiT Luzino - Grom Nowy Staw 1-2
Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 0-1
echia II Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Kolbudy - GKS Przodkowo 1-2

Pomezania Malbork - Okland Szprudowo 2-0
Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2-0
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1-0
Wrzos Wrześnica - Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-0

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 2-1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Wto 11 Cze, 2019 18:20   

trochę chore typować ostatnia kolejke już teraz albo final PP
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 12 Cze, 2019 10:34   

Bojkotuj, znajdę dzisiaj chwilę to tabelę ogarnę
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 13 Cze, 2019 17:53   

GKS Kolbudy - Gryf Słupsk 1:3
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:2
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 2:2
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 2:1
GKS Kowale - Arka II Gdynia 1:2
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Wda Lipusz - Grom Nowy Staw 0:3
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 2:0
GKS Przodkowo - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0

Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 1:1
GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kolbudy 2:1
Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 2:2
Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino 1:0
Orkan Rumia - GKS Kowale 1:2
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 1:0

Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk 0:3 BONUS
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 2:1
Jantar Ustka - Arka II Gdynia 1:1
GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń 1:1
GOSRiT Luzino - Grom Nowy Staw 1:1
Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 1:1
echia II Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1
GKS Kolbudy - GKS Przodkowo 2:2

Pomezania Malbork - Okland Szprudowo 2:0
Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2:1
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1:1
Wrzos Wrześnica - Olimpik/Mieszko Warszkowo 2:0

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 3:2

Podtrzymuje ze jest chore typować 3 kolejki za jednym zamachem.Zostajemy pozbawieni dwukrotnego typowania wyniku meczu z bonusem.A roznice sa niewielkie.
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 13 Cze, 2019 23:43   

GKS Kolbudy - Gryf Słupsk 1-2
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino
Pogoń Lębork - Jantar Ustka 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze 3-1
GKS Kowale - Arka II Gdynia 1-2
Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 3-1
Wda Lipusz - Grom Nowy Staw 1-4
Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Przodkowo - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0

Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk 2-1
GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Kolbudy 2-1
Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów 2-1
Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 2-1
Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino 0-1
Orkan Rumia - GKS Kowale 2-1
Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 0-1
Anioły Garczegorze - Jantar Ustka 2-0

Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk 1-5
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1-4
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1-0
Jantar Ustka - Arka II Gdynia 0-1
GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń 1-2
GOSRiT Luzino - Grom Nowy Staw 1-2
Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 0-1
echia II Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-1
GKS Kolbudy - GKS Przodkowo 1-2

Pomezania Malbork - Okland Szprudowo 3-0
Pomezania Malbork - Chojniczanka II Chojnice 2-0
Jarota Jarocin - KP Starogard Gdański 1-0
Wrzos Wrześnica - Olimpik/Mieszko Warszkowo 4-0 bonus

Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 3-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10