GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
KS GRYF SŁUPSK S.A.
Autor Wiadomość
marcin s 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Wto 02 Lip, 2019 16:50   

terminarz na przyszły sezon http://www.90minut.pl/liga/1/liga10607.html

DrawQ 

Wysłany: Wto 02 Lip, 2019 21:39   

Gdzieś dzisiaj na fb czytałem o problemach finansowych Gromu, co uniemożliwiłoby im grę w 3 lidze. Czysto hipotetycznie doszło do takiej sytuacji. Wtedy z 3 ligi spada jedna drużyna mniej czy wtedy awansuje Gryf z 2 miejsca?

Dziura

Wysłany: Sro 03 Lip, 2019 01:12   

nie dam se reki uciac ale Gryf w tedy wszedl by z 2 miejsca, gdyby nie to ze Pelplin spadl i w takim wypadku chyba Pelplin sie utrzyma, ale to tylko moja malo kompetentna wiedza, na pilce to ja sie znam tylko tyle ze jest okragla i wiem co to spalony ;-)

marcin s 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2019 06:12   

Póki co nic oficjalnego nie ma z tego co słyszałem Grom próbuje op.... licencje na 3 ligę ale chyba nie zdają sobie sprawy że wtedy zaczynają od Serie B bo tak jakby klub musi przestać istnieć :-)

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Sro 03 Lip, 2019 07:19   

Taka mała informacja i ciekawostka. W 8 kolejce nowego sezonu, Gryf gra w Ustce z Jantarem. Niby mecz, jak mecz. W tym jednak przypadku, będzie to mecz ligowy naszego klubu numer 1800 (!) Warto byłoby uczcić wygraną taki mały jubileusz.

d y n i o

Wysłany: Sro 03 Lip, 2019 08:55   

marcin s napisał/a:
Póki co nic oficjalnego nie ma z tego co słyszałem Grom próbuje op.... licencje na 3 ligę ale chyba nie zdają sobie sprawy że wtedy zaczynają od Serie B bo tak jakby klub musi przestać istnieć :-)

Za ile ? Wciągam :mrgreen:

Seba 

Wysłany: Sro 03 Lip, 2019 11:17   

Czyli jest szansa na awans ale klub odpuści gdyby Grom się wycofał?

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Sro 03 Lip, 2019 12:25   

Już odpuścił zimą :lol:

marcin s 

Wysłany: Czw 04 Lip, 2019 16:30   

rozkład jazdy uległ całkowitej zmianie :-)
http://pomorskifutbol.pl/liga.php?id=1170

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Czw 11 Lip, 2019 07:49   

Na inaugurację B klasy (31 sierpień / 01 wrzesień) mecz Skotawia Dębnica K. – Gryf II :-D

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 11 Lip, 2019 09:19   

lubię to

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Sob 13 Lip, 2019 19:54   

W dzisiejszym sparingu w Koszalinie dwie różne jedenastki (w I i II połowie). Wiele nowych nazwisk, niektóre znane w przeszłości w Gryfie, dużo młodzieży. Dodatkowo nie grało chyba z 6 gości, co występowali wiosną. Nie liczę tych co już odeszli. Wynik 0:3 w tej sytuacji sprawą całkowicie drugorzędną.

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Nie 14 Lip, 2019 23:39   

Bałtyk Koszalin - GRYF:
http://ligowiec.net/news/...koszalinie.html

marcin s 

Wysłany: Wto 23 Lip, 2019 21:17   

Dziś dałem się namówić na wyjazd na sparing do Sławna
Świt to jedna z czołowych drużyn 3 ligi która bardzo mocno się wzmocniła i przyznam że trochę się obawiałem o grę i wynik
zabrakło
Fabiana, Piecha, Kędzi, Szmytkiewicza i na ławce był z urazem Gołąb
pierwsza połowa gdzie wyszliśmy najmocniejszym składem jaki mogliśmy tego dnia wystawić, gra wyglądała dobrze Świt miał przewagę ale radziliśmy sobie w defensywie i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0-0
W drugiej Bedny dokonał kilku zmian weszło kilku młodych chłopaków i sądziłem że dużo mocniejszy personalnie Świt nas mocno przydusi i tak było przez chwilę gdzie po dość problematycznym karnym zdobyli bramkę na 1-0, nasi otrząsnęli się dość szybko i co ciekawe w końcówce osiągnęli przewagę i po przepięknych strzale Majchera doprowadzili do remisu. Później mieli jeszcze dwie dogodne sytuacje ale wynik nie uległ zmianie
nie tyle wynik ale przede wszystkim powodują że ten sparing był bardzo pozytywnym doświadczeniem

damjen2311 

Wysłany: Wto 23 Lip, 2019 21:44   

Szkoda, że oficjalna strona podawała miejsce sparingu Szczecin, do Sławna pewnie wybrałoby się więcej osób zobaczyć Gryfa przed ligą. Wiadomo już kto wzmocni zespół po ostatnich ubytkach?
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!

marcin s 

Wysłany: Sro 24 Lip, 2019 06:09   

Jest ta kilku nowych którzy trenują i grają ale czy są już na 100 załatwieni nie wiem
na pewno wrócił Wandzio, zresztą niektórzy wśród tych co byli podawani że odchodzą są tacy co znów trenują z zespołem.

smigiel jr

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 17:25   

we wczorajszym sparingu w drugiej polowie zagral drobny ciemnowłosy zawodnik,jako ze przeważnie biegal po przeciwnej stronie boiska nie miałem możliwości mu się bardziej przyjrzeć.Dopiero po meczu moglem stwierdzić ze to skośnooki zawodnik.Czyzbysmy mieli w Gryfie Japonczyka??? Marcin oswiec mnie skad się u nas wzial?

marcin s 

Wysłany: Nie 04 Sie, 2019 19:39   

przez tydzień był testowany ale z tego co wiem nie będzie u nas grał jak się dobrze orientuje był polecany przez tą samą osobę co swego czasu do Gwardii ściągała Japończyków
ale obcokrajowiec musi być dużo lepszy od miejscowych aby grać, ciężko będzie o drugiego takiego Józka, inna sprawa że dwóch obcokrajowców z poza Unii to już problemy rejestracyjne
przyznam że sam go nie widziałem więc nie oceniam.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 07 Sie, 2019 17:58   

w nadchodzącym sezonie wprowadzają baraże, drugi zespół ligi zagra dodatkowy dwumecz o awans

smigiel jr

Wysłany: Sro 07 Sie, 2019 23:26   

to co piszesz to chodzi o 5 lige.wiceliderzy 3 okregowek graja baraz o awans do 4 ligi.Dlatego w tym sezonie z 4 ligi spadają 3 zespoly

Odpowiedz do tematu