GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: lukasik_gryf
Czw 26 Wrz, 2019 07:59
SOCIOS Gryf
Autor Wiadomość
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Wto 04 Cze, 2019 12:31   SOCIOS Gryf

taki pomysł na stowarzyszenie łazi mi po głowie od pewnego czasu, chodzi o projekt socios Gryf, wiecej można poczytać niżej:
https://socioswisla.pl/
https://sociosgornik.org/

oczywiście skala wiadomo, ale jest parę spraw którymi takie stowarzyszenie w Słupsku mogłoby się zająć, jak np. zorganizowanie PR w okół klubu, wykupienie co jakiś czas transmisji meczu, być może premia dla piłkarzy za osiągniecie jakiegoś wyniku, no luźno myślę, żeby to zadziałało potrzebne jest te pierwsze parę osób do założenia stowarzyszenia, obgadania strategii, dlatego chętnych zapraszam, wiadomo jak mnie znaleźć

d y n i o

Wysłany: Wto 16 Lip, 2019 13:07   

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/832811/pko-ekstraklasa-nowy-wymiar-wspolpracy-wisly-krakow-z-kibicami-socios-zostali-po

U nas pewnie już wszyscy czekają aby takie coś wystartowało u nas, przecież każdemu z nas zależy na dobru klubu.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 17 Lip, 2019 17:27   

ta, wiesz jaki odzew
tak czy inaczej SOCIOS Gryf powstanie

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Czw 18 Lip, 2019 11:36   

SOCIOS ma sens, gdy na trybunach jest zawsze (bez względu na klasę rywala i poziom ligowy) pełno kibiców. A jak jest na trybunach pustawo i kibice nie chcą wspierać klubu nawet poprzez kupno biletu?
A co z klubem 100?

d y n i o

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019 15:36   

Socios ma sens nawet jak będzie parę osób, dla klubu każdy grosz jest ważny, i w klubie by się ucieszyli. Co do ilości nie odrazu Kraków zbudowano, a po drugie klub najbardziej trzeba wspierać gdy jest bida i mało osób.

Klub 100 działa kto może i chcę to wpłaca, najniższa kwota miesięcznie do wpłaty to aż 50 zl. Robi się to bez problemowo na konto podane na stronie. Tylko chcieć.

d y n i o

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019 15:38   

Ps. A propo biletów, znowu na tą rundę będą karnety. Liczba karnetów jaka schodzi to około 20 sztuk.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Czw 18 Lip, 2019 15:40, w całości zmieniany 1 raz  

d y n i o

Wysłany: Pon 29 Lip, 2019 10:59   

W sprzedaży są już karnety na rundę jesienną po 40 zl i 80 zł. Karnety można kupić w klubie, pewnie będą w kasach na pierwszych meczach plus na Manhattanie. Do dzieła, dobrym pomysłem jest kupienie więcej zaproponowanie ziomkowi, kuzynowi itp który nie jest wkrecony w Gryfa. Ja tak robię i teraz sami pytają kiedy karnety. Ostatno poszło mi tak 5 teraz mam zamiar pobić tę liczbę.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Pon 29 Lip, 2019 10:59, w całości zmieniany 1 raz  

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019 14:06   

no i teraz, takie SOCIOS jakby istniało, mogło by cześć zebranej kasy przeznaczyć na premie dla naszych chłopaków za awans do następnej rundy PP

m_gryf gratulacje!

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Wto 24 Wrz, 2019 18:06   

lukasik_gryf napisał/a:
m_gryf gratulacje!
No i wiadomo już kto jest winny: m_gryf
Piłkarze przeze mnie nie dostaną premii. No fajnie.
Ja chcę dożyć spektakularnego awansu i lepszych czasów klubu, a czekam już na to ponad 40 lat, chodząc na Gryfa.
Raczej nie dożyję tego, bo się na nic nie zanosi.
Jakieś SOCIOS i temu typu podobne sprawy już mnie nie interesują. Na plewy to młodego.
Był awans w ubiegłym sezonie – odpuszczono.
Teraz jest niby wielka kasa, ale nie ma zespołu na awans. I tak to się kręci, a lata mijają.
Trzeba teraz zbudować w dwa lata zespół – nie będzie wtedy kasy.
O czym tu gadać? 40 lat na Gryfie, a czas zatrzymał się w miejscu. Inni awansują, spadają, rozwiązują kluby, powołują niby nowe, a u nas nic. Bla, bla, bla, będzie lepiej.
Ja nigdy na kubie nie zarobiłem ani 1 złotówki. Straciłem za to nie wiem sam ile. Pomogłem ostatnio Tobie z informacjami na koszulki. Ty zarobisz na Gryfie, a ja nie.
I to jest ta fundamentalna różnica pomiędzy nami.
Jak klub sam nie chce awansować, to żadne SOSIOS tego awansu nie zrobi.
Niech wszyscy wreszcie przyjmą to do wiadomości.

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 26 Wrz, 2019 07:59   

a i tu masz ten ból dupy, że ty nie zarobisz na klubie :D koszulki były pretekstem, to nie będą koszulki tylko wielki mural, oczywiście o ile uda się go załatwić, a ja zarabiam ciężką pracą a nie na kimś

najlepiej nic nie robić, kupić bilet, krytykować i liczyć że się wszystko samo zrobi

widzę, że masz takie pojęcie o tym co się dzieje w klubie jak świnia o błękitnym niebie

nie dla młodych miał być ten projekt

i dostajesz bana, bo to moje forum które opłacam w 90% a z tobą nie chce już mi się gadać, ty przez lata nie dołożyłeś do sprawy nawet złotówki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi