GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
SOCIOS Gryf
Autor Wiadomość
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Wto 04 Cze, 2019 13:31   SOCIOS Gryf

taki pomysł na stowarzyszenie łazi mi po głowie od pewnego czasu, chodzi o projekt socios Gryf, wiecej można poczytać niżej:
https://socioswisla.pl/
https://sociosgornik.org/

oczywiście skala wiadomo, ale jest parę spraw którymi takie stowarzyszenie w Słupsku mogłoby się zająć, jak np. zorganizowanie PR w okół klubu, wykupienie co jakiś czas transmisji meczu, być może premia dla piłkarzy za osiągniecie jakiegoś wyniku, no luźno myślę, żeby to zadziałało potrzebne jest te pierwsze parę osób do założenia stowarzyszenia, obgadania strategii, dlatego chętnych zapraszam, wiadomo jak mnie znaleźć

d y n i o

Wysłany: Wto 16 Lip, 2019 14:07   

https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/832811/pko-ekstraklasa-nowy-wymiar-wspolpracy-wisly-krakow-z-kibicami-socios-zostali-po

U nas pewnie już wszyscy czekają aby takie coś wystartowało u nas, przecież każdemu z nas zależy na dobru klubu.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 17 Lip, 2019 18:27   

ta, wiesz jaki odzew
tak czy inaczej SOCIOS Gryf powstanie

m_gryf 

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019 12:36   

SOCIOS ma sens, gdy na trybunach jest zawsze (bez względu na klasę rywala i poziom ligowy) pełno kibiców. A jak jest na trybunach pustawo i kibice nie chcą wspierać klubu nawet poprzez kupno biletu?
A co z klubem 100?

d y n i o

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019 16:36   

Socios ma sens nawet jak będzie parę osób, dla klubu każdy grosz jest ważny, i w klubie by się ucieszyli. Co do ilości nie odrazu Kraków zbudowano, a po drugie klub najbardziej trzeba wspierać gdy jest bida i mało osób.

Klub 100 działa kto może i chcę to wpłaca, najniższa kwota miesięcznie do wpłaty to aż 50 zl. Robi się to bez problemowo na konto podane na stronie. Tylko chcieć.

d y n i o

Wysłany: Czw 18 Lip, 2019 16:38   

Ps. A propo biletów, znowu na tą rundę będą karnety. Liczba karnetów jaka schodzi to około 20 sztuk.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Czw 18 Lip, 2019 16:40, w całości zmieniany 1 raz  

d y n i o

Wysłany: Pon 29 Lip, 2019 11:59   

W sprzedaży są już karnety na rundę jesienną po 40 zl i 80 zł. Karnety można kupić w klubie, pewnie będą w kasach na pierwszych meczach plus na Manhattanie. Do dzieła, dobrym pomysłem jest kupienie więcej zaproponowanie ziomkowi, kuzynowi itp który nie jest wkrecony w Gryfa. Ja tak robię i teraz sami pytają kiedy karnety. Ostatno poszło mi tak 5 teraz mam zamiar pobić tę liczbę.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Pon 29 Lip, 2019 11:59, w całości zmieniany 1 raz  

m_gryf 

Wysłany: Wto 30 Lip, 2019 14:45   

Bilety biletami a ja chcę wiedzieć ile kasy wpłynęło na jedno konto. To tak trudno w imię Gryfa odpowiedzieć? Ile?
Ostatnio zmieniony przez lukasik_gryf Wto 30 Lip, 2019 15:00, w całości zmieniany 1 raz  

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 30 Lip, 2019 15:02   

nie, nie trudno, a więc
200 wpłynęło, 200 jeszcze wpłynie
500 praktycznie leci
400 w trakcie załatwiania
są plany na więcej z tych 200 może da sie zrobic 500 no i jeszcze piątaka dla cwaniaka sie załatwia, dam ci znać
zadowolony?

Odpowiedz do tematu