GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Władzio
Pon 02 Cze, 2008 13:22
Nasz klubowy stadion
Autor Wiadomość
d y n i o

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Czw 30 Kwi, 2020 12:31   

Jak tam plany remontowe naszego stadionu, w pierwszym kwartale 2020 miały ruszyć pracę projektowe?

apropo kas i bramy wejściowej na stadion, tylko chodzi mi o stadion 650-lecia ma ktoś foty starej bramy, gdzie był chyba spory, niebieski napis "KS GRYF" (esencja stylu i gustu). Pierwsza wizyta na 650 lecia i najbardziej pamiętam ten właśnie napis. Musiało to być przed 90 rokiem. Zastanawiam co się z tym napisem stało. To też pokazuje jak brama wejściowa na stadion jest ważna, wtedy od razu wiedziałem kogo to jest królestwo. chodziłem wtedy do przedszkola, ledwo czytałem ale udało mi się przeczytać, i wtedy wiedziałem, że KS GRYF to coś wielkiego.
Mam nadzieję, że ten napisz istniał i go sobie nie wymyśliłem. Pewnie już teraz takiego wrażenia by na mnie nie zrobił.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 02 Maj, 2020 10:31   

na ostatniej sesji 20 tysięcy na
Modernizacja układu funkcjonalnego zagospodarowania terenu Stadionu przy ulicy Zielonej
w Słupsku - dokumentacja techniczna
to bedzie poszerzane boisko boczne z naturalną nawierzchnią, tak by miało pełny wymiar

w kwestii inwestycji w związku z koronawirusem Prezydent w maju poda info co i jak, trzeba się liczyć że sporo tematów może wyleciec

napis z 650-lecia poszedl na zlom na bank, duże to było, watpie by sobie ktoś do garażu zabrał, ale śledztwo możesz prowadzic :D

marcin s 

Wysłany: Sob 02 Maj, 2020 11:49   

z tego co wiedziałem w czwartek przycinali drzewa na Zielonej, koło sklepiku leżało tego sporo :-)

d y n i o

Wysłany: Nie 03 Maj, 2020 11:15   

inwestycję, inwestycję ale może czas najwyższy abyśmy trochę poprawili estetykę naszego stadionu - odnowić napisy "księstwo..", odmalować sklepik, albo umyć. No żeby zielona nie przypominała rosyjskiej zony gdzie nic nie jest remontowane, i nawet nowe popada w ruinę bo kazdy ma to gdzieś i czeka jak im coś władzę zrobią.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Nie 03 Maj, 2020 11:16, w całości zmieniany 1 raz  

cop.A.C.A.B.ana 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 00:02   

Temat graffity był walki dany, były jakieś propozycje podsylane i wyszło jak wyszło. Zeby ściany pomalować znajdzie sie wszystko, ale ktoś po drugiej stronie musi wyrazić zgodę.

marcin s 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 06:22   

sądzę że teraz będzie łatwiej niż za czasów poprzedniego zarządcy, chyba nadal lubią murale :-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 07:55   

żeby ktoś wyraził zgodę trzeba najpierw zapytać, chyba nawet poprzedni zarzadca nie robiłby problemów, tylko nikt nie pytał

marcin s 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 09:44   

pytał

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 22 Maj, 2020 13:58   

zmieniły się władze , ich nikt nie pytał

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 21 Lip, 2020 11:17   

Nadal szukamy! Prosimy przekażcie dalej 😃 W związku z rozwojem obiektu szukamy pracownika zaplecza sportowego do pracy na Stadionie "Gryf" przy ul. Zielonej w Słupsku‼️
⚽️🥅 Do obowiązków będzie należało przygotowywanie obiektu do treningów i meczy piłkarskich oraz współpraca z klubami i stowarzyszeniami sportowymi ⚽️🥅.
Szukamy chętnej osoby, gotowej do pracy w systemie zmianowym (II zmiany). Zapewniamy stabilne warunki w oparciu o umowę o pracę.
Zachęcamy do ✍️ ofert na adres 📨 kadry@sosir.slupsk.pl. Informacji udziela Kierownik stadionu☎️ 603 946 939.

AnBa95 

Wysłany: Wto 29 Wrz, 2020 16:31   

no remont kas postępuje zobaczymy efekty?!

Odpowiedz do tematu