GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lukasik_gryf
Pią 08 Sty, 2010 22:45
Wspomóż Gryfa!
Autor Wiadomość
chabek 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Pią 01 Sty, 2010 20:05   Wspomóż Gryfa!

Wiadomo jak z jest z kasą w klubie więc myślę że każda możliwość wsparcia się liczy. Długo się z tym czaiłem ale trzeba było wszystko przemyśleć. Postaram się opisać to prosto i zwięźle.
Chodzi konkretnie o fundusz emerytalny, każdy kto pracuje ma wybrany fundusz, kto zamierza podjąć pracę musi taki fundusz wybrać inaczej mu wylosują jeden z 14 ofe.
I teraz akcja polega na tym, że zmieniając lub wybierając sobie fundusz możesz wspomóc Gryfa kwotą 20 do 100zł. Ten fundusz to Nordea. Także jak ktoś już ma taki wybrany to nie pomoże. Żeby było jasne nikt tej kwoty nie straci ze swojego konta w funduszu. Tu macie aktualny ranking : http://emerytury.wp.pl/d1...,notowania.html , nie jest na pierwszym miejscu jak widać ale jest od wielu miesięcy i lat w ścisłej czołówce a w tej branży liczy się stabilność. Generalnie mało kto przykłada uwagę do tego jaki ma fundusz emerytalny, bo i w sumie aż tak istotne to nie jest, wiadomo najlepiej jednak nie być w takim z ostatniego miejsca w rankingach.
Z tego co obliczyłem z 5 osób zmieniających fundusz na konto klubu może wpłynąć ok 400zł, żeby nie było nieporozumień to na zebrania SKGS będę przynosił wszystkie kwity wpłat na konto klubu( to samo, które jest w temacie Akcja święta w Gryfie).
Jest kilka warunków zmiany lub zapisania się do funduszu emerytalnego, napiszę te najważniejsze (szerzej : http://www.emerytalnefundusze.pl/ ).
-zmieniać fundusz można co 2 lata,
-w grę wchodzą osoby pracujące albo będące na kuroniówce lub stażu,
-żeby zostać członkiem trzeba mieć 18lat,
-ci co mają 18lat ale nie podejmują pracy a chcą sobie już wybrać fundusz-pomogą ale w mniejszej kwocie( ok. 20zl),
-ci którzy mają już na koncie swojego funduszu niemałą kwotę i nie najgorzej zarabiają-pomogą kwotą 100zl,
-raz na rok do członków funduszu przychodzą informacje o składkach-trzeba to mieć, najlepiej ostatnie,

Jak coś zapomniałem to jeszcze napiszę, aha 10 stycznia jest losowanie, ktoś jak zaczął dopiero pierwszą pracę i nie wybierał jeszcze funduszu to ma niewiele czasu.

Pisać na priv !

chabek 

Wysłany: Sob 02 Sty, 2010 13:38   

właśnie, pytajcie znajomych, rodzinę, mówcie o akcji wsparcia dla Gryfa. Każdy może pomóc, a klient który zmieni fundusz otrzymuje też pełen wyciąg składek od 99roku, aktualizacje danych osobowych, jak są braki w składkach to pomoc w ich odzyskaniu. I nic samemu nie trzeba załatwiać, tylko znaleźć ostatni list ze starego funduszu i poświęcić pół godziny na spotkanie. Na razie 1 osoba się zgłosiła. Jak jakieś pytania czy pomysły jak uskutecznić akcję to tu w temacie dawać.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 02 Sty, 2010 13:55   

A można tę całą kasę poprostu ściągnąć i olać II filar?

chabek 

Wysłany: Nie 03 Sty, 2010 18:23   

hehe niestety nie

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 08 Sty, 2010 22:45   

No słyszałem, że temat idzie, a ja mam inny pomysł i podejrzewam, że dla klubu żaden problem http://oderka.doladujklub.pl/ Wielu z nas ma telefony na kartę!

LG_Dzierzgoń 

Klub: Lechia Gdańsk
Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 01:24   

Podobną rzecz zrobiono w Jezioraku Iława. Podobno całkiem dobrze to wyglądało.

wirel 

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 06:43   

A może założyć numer specjalny na nktóry mozna by było wysyłać sms. Koszt takiego sms np 1,22 zł. Moze wie ktoś czy to by sie opłacało

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 08:53   

Można by pomyśleć z takim nr. na zasadzie serwisu informacyjnego, a u nas jak coś się wydarzy to po 5 minutach i tak wszyscy wiedzą :-D

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sob 09 Sty, 2010 11:06   

Ja skorzystałem wraz z małżonką a przy okazji kolega musiał sobie wybrać fundusz. Myśle , że jak ktoś ma słaby fundusz to powinien tak zrobić. A przy okazji klub pare złotych dostanie.

chabek 

Wysłany: Nie 10 Sty, 2010 19:50   

pomysł z doładowaniem niegłupi, sam mam tel na kartę i co m-c 20/30zł doładowuje, tylko właśnie dobrze to ogarnąć i.. dużo dzwonić i doładowywać!
ważne że ktoś coś kombinuje, myśli, a nie siedzi z założonymi rękami i tylko narzeka.
akcja z funduszem na razie poniżej oczekiwań, właśnie tylko kolega sałata się zainteresował(3osoby) i dzięki temu ok 120-150zł będzie dla Gryfa.
jak ktoś nie wie w jakim funduszu jest, nie wie czy już jest w nim 2 lata itd to się dowiem za niego tylko potrzebuje kilku podst danych, przesłać na priv i działamy!

Ravanson 

Wysłany: Pon 11 Sty, 2010 21:45   

wirel napisał/a:
A może założyć numer specjalny na nktóry mozna by było wysyłać sms. Koszt takiego sms np 1,22 zł. Moze wie ktoś czy to by sie opłacało

https://ssl.dotpay.pl/files/oferta/Dotpay_Oferta_Uslugi_SMS_MMS.pdf

moze warto taki numer zrobic. i kazdy by pare sms'ow w miesiacu wyslal na Gryfa. a to zawsze jakas kasa bd dla klubu

1946 

Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 00:00   

Oni więcej zarobią na nas... Sms 1.22 a my z tego mamy marne grosze

chabek 

Wysłany: Wto 12 Sty, 2010 08:37   

Zgadzam się z Młodym, to już lepiej normalnie wpłacać na konto po te pare złotych

Talerz 

Wysłany: Nie 17 Sty, 2010 07:17   

Myslałem że akcja cegiełki jednak przyniesie jakis efekt ale sie pomyliłem.Napoczatku ludzie płacili składki co miesiac teraz trzeba wrecz błagać ich żeby płacili albo się nalatac za nimi i za nie swoja kasą.Dlatego od tego miesiaca rezygnuje ze zbierania pieniędzy na cegiełki bo połowa osób nie płaci.Kazdy kto wpłacił ostatnio pieniadze otrzyma je spowrotem.I nie pisać ze marudze poprostu mam dość ubiegania sie i proszenia o cos co nie jest moje.Pozdrawiam tych co na bieżąco płacili a reszcie serdecznie dziekuje za zajebiste wsparcie klubu

chabek 

Wysłany: Wto 26 Sty, 2010 23:45   

No nic, trzeba pomyśleć nad czymś innym, w akcji fundusz jeszcze tylko joker88 przyczynił się do wsparcia klubu, a tak to też lipa, myślałem że więcej ludzi się zgłosi. Szacunek dla kolegów którzy pomogli, tak jak mówiłem kwit z wpłatą na najbliższym zebraniu SKGS.
Nie wiem, skoro akcja w której nie trzeba było się łapać za kieszeń, a można było parę złotych dać na klub nie przyniosła większego efektu, trudno (przynajmniej mi) wierzyć że inny pomysł będzie skuteczniejszy,no zostaje też 1% z PITu, a chyba najprościej wpłacać normalnie na konto klubu. Jeszcze raz:

Słupski Klub Piłkarski GRYF95
ul. Zielona 9
76-200 Słupsk
nr konta: 12102046490000760200518688
z dopiskiem "Seniorzy"

Zapisać sobie w telefonie albo na kartce w portfelu i zawsze przy okazji rzucić parę złotych.

Chyba że ktoś coś wymyśli, konkurs, albo licytację? Może jakaś koszulka z podpisami drużyny Gryfa łącznie z Kryszałem i Polakiem...

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sro 27 Sty, 2010 18:20   

Dziwi mnie troszke to ,że każdy martwi się o losy naszej ukochanej drużyny, a jak przychodzi do jakieś akcji to wiekszosc ma gdzieś Gryfa.
Ja mam czyste sumienie wspomagam miesieczną składką na cegiełke , zmieniłem fundusz wraz z małżonką i znalazłem jeszcze koleżke i na świeta coś od mojej rodziny dołożyłem.
Mam pytanie do czytajacychmój wpis !!!
Ile Ty zrobiłeś dla naszego klubu?
Są pomysły na pomoc klubowi ale nic wiecej.
Szkoda

Talerz 

Wysłany: Czw 04 Lut, 2010 17:51   

rozmawiałem dzis w klubie na temat cegiełek.Kto ma ochode dalej z tej naszej grupy wpłacac pieniadze do mnie to niech sie odezwie a kto woli sam wpłacać lub zrezygnować to niech tez da mi znac bo niektórzy maja duze zaległosci i nie wiemy co mamy robić.pozdro

Odpowiedz do tematu