GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
KS GRYF SŁUPSK S.A.
Autor Wiadomość
marcin s 

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 21:55   

http://www.pomorski-zpn.p...stac-pieniedzmi

marcin s 

Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 16:26   

Brawa wielkie dla zawodników, sędzia zepsół mecz i to strasznie ale 90 minut a około 60 w 10 dwa karne walczyli i wywieźli 3 punkty a po 90 minucie mieliśmy dwie dogodne sytuacje

lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Sob 14 Paź, 2017 23:04   

1 pkt wywieźli, jak na taki mecz to fakt wyczyn jest i trzeba chłopakom pogratulować
kwestia awansu jest w sumie otwarta, ale jak miał by być to będzie kurewsko ciężko a nie oszukujmy się przydał by się, oby Miastko nam się czkawką w czerwcu nie odbiło

PS: media społecznościowe na Gryfie są od niedawna perfekto moim zdaniem, no strona jeszcze by się przydała żeby z niej linki wrzucać w tygodniu ale FB i Twitter no fajnie jest, chciał bym kiedyś mecz w necie live zobaczyć, bo w TV w I lidze to jeszcze poczekamy :D

bop 
piknik

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017 15:23   

lukasik_gryf napisał/a:
chciał bym kiedyś mecz w necie live zobaczyć, bo w TV w I lidze to jeszcze poczekamy

ale może warto lokalne telewizje zmobilizować do transmisji?

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017 15:31   

jakiej transmisji? live? niewykonalne, ale takimi rzeczami też może zajmie się w przyszłości klub, dziś transmisja na youtube czy na fejsie to nie jest wielki problem, tylko trzeba to organizacyjnie poukładać

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 18 Paź, 2017 19:16   

https://regiowyniki.pl/mecz/15029/Pilka_Nozna/Pomorskie/Puchar_Polski/

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 08:50   

dobry ten remis z Radunią, może coś z tego będzie, ale będzie ciężko

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 04 Lis, 2017 16:25   

fajny mecz, fajna pogoda, szybko ta runda leci, w młynie z 50 osób z fajnym głośnym dopingiem, dobry piłkarski dzień, cholera pierwszej bramki nie widziałem a karnego tak strzelać to kupa emocji, mamy 3 miejsce, fajnie, ale tych 3 pkt. z Miastka brakuje

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 04 Lis, 2017 16:33   

a i tyle się marudziło na obronę a mamy 3 obronę w lidze! a jak by Stachu był trochę bardziej pazerny, samolubny, to i z przodu było by lepiej

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017 15:03   

co to kurwa było? nie dość że Miastko chodzi po głowie jeszcze to teraz dziś już chyba definitywnie szanse zostały zaprzepaszczone, ja rozumiem że nie ma jakiegoś parcia, ale to jest zmarnowany rok po prostu

smigiel jr

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017 16:41   

szkoda gadac :evil:

d y n i o

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017 20:46   

Tu chyba przydał by się psycholog.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017 21:35   

no nie wiem czy psycholog, jak napad wali bramki to po co tam mieszać? zawsze mówiłem, nie znam się na piłce, ale jak maszyna zapierdala to się koła zębatego nie wyciąga, najebane 4 bramy i psu w dupę, szkoda chłopaków

smigiel jr

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017 21:36   

jak można poważnie myslec o awansie skoro w całej rundzie nie wygrywa się zadnego wyjazdowego meczu???

smigiel jr

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017 21:37   

Sokola nie licze...

marcin s 

Wysłany: Pią 17 Lis, 2017 18:32   

Jutro przed meczem mała uroczystość Stasiu otrzyma od klubu mały upominek za zdobycie 100 bramek w Naszych Trójkolorowych Barwach

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 18 Lis, 2017 17:12   

nie wiem czy w historii mieliśmy taką rundę na Zielonej

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 18 Lis, 2017 23:23   

Wiecie czego bym teraz chciał? Żeby kasy Stadionu Zielona przed meczem były otwarte równo dwie godziny przed pierwszym gwizdkiem. Chciałbym wejść na stadion przez kołowrotek z biletem wydrukowanym w domu z kompa. Chciałbym móc sobie przyjść wcześniej, napić się piwa, zjeść coś, kupić fajną pamiątkę dla ziomka z Lechii lub Chojniczanki, pogadać z kumplami, pośmiać się i finalnie obejrzeć mecz. Nie spieszyć się nigdzie, pełen relaks. Chciałbym żeby piłkarze walczyli całe 90 minut, jeszcze mocniej niż teraz, jak trzeba agresji to ma być ostro, żeby to nie było 11 piłkarzy tylko jeden zespół, skład Gryfa, żeby był jeszcze większy ogień z ich strony. Żeby młyn rósł liczebnie a doping niósł się z wszystkich trybun. Chciałbym żeby wszyscy na Zielonej byli zawsze jak rodzina, żeby wszystkie tematy zostawały na trybunach, nie były wynoszone na zewnątrz, żeby nowy kibic uczył się tego od starych bo na Zielonej są takie właśnie zasady.
Wiem że nie da się postawić jupiterów na Zielonej, nawet gdyby Energa jutro przywiozła maszty to nie ma takiej możliwości by je postawić, bo stadion nie jest nasz, a obecny dzierżawca obiekt ma gdzieś i najpewniej miasto przedłuży mu umowę za nierobienie niczego. Jestem ciekawy jak miasto spełni swoją obietnicę remontu za 850 tysięcy w 2018. Wiem, że może nie da się szybko awansować na szczebel centralny, że możemy jeszcze trochę poczekać. Wiem, że wszyscy chcieli by już, ale tak się nie da, czasem na telefon, albo na wynik trzeba poczekać. Najważniejsze jest być razem i dalej budować. Cierpliwość. Ja na taki obrót spraw w Gryfie czekałem od 1992 roku, jeszcze trochę poczekam.
Dokładnie rok temu, Gryf grał ostatni mecz jesieni. Na stadionie było 30 (słownie trzydzieści) osób. W młynie było nas chyba 4 (słownie czterech). Po ostatnim gwizdku odpaliliśmy racę dla piłkarzy, którzy nam czterem podziękowali. Postanowiliśmy, że najwyższy czas coś zrobić. Zima obfitowała w spotkania z różnymi ciekawymi ludźmi, rozwijaniem kontaktów i ciężką pracą paru osób. 1 marca poszliśmy w corocznym, jednym z najstarszych marszów w Polsce ku czci Żołnierzy Wyklętych (w 2018 też idziemy!), ktoś nas w końcu docenił i sprawy poszły lawinowo. Wiosna to była ciężka praca i kolejne spotkania, aż Energa zaczęła się spotykać z klubem i po wakacjach doszło do podpisania umowy. Dziś mamy klub stabilny, który zaczął myśleć i całkiem szybko się rozwijać, oczywiście nadal brakuje ludzi do pomocy, bo roboty jest sporo, ale machina ruszyła. Wielkie tu podziękowania dla B (który pewnie nie chciał by żebym o nim pisał), dla mojego taty, który łaził koło tego i łazi dalej i nie dlatego że ma stukniętego syna na punkcie Gryfa, a bo mój staruszek łaził ze swoim kumplem ŚP Bronkiem (Irkiem) na Gryfa jak mnie jeszcze nie było na świecie i dla Pani Jolanta Szczypińska, osoby w mieście niedocenianej a to ją z Gryfem łączy nierozerwalnie. Nie sposób wymienić wszystkich, jest jeszcze parę osób, szczególnie z tych wszystkich spotkań tu i tam, osób, które tutaj pozdrawiam.
Dziś był młyn 50 osób, z oprawą o której nie miałem pojęcia, że będzie (młodzi zaskoczyli), a na całym stadionie pojawiło się 300 osób w taka pogodę, że chyba tylko fanatyk Gryfa wyjdzie na 3 godziny marznąć.
Teraz mogę się zająć wiosennymi wyjazdami młehehehe, będziemy latać jak Bush na Irak

d y n i o

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017 16:27   

W sobotę młyn prezentował się elegancko. Z fasonem i fanatyczny styl mimo że nie było jakieś mega ilości ale z klasą.

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 20 Lis, 2017 20:58   

Przeglądałem budżet miasta, projekt, nie wiem czy dobrze to przestudiowałem, ale nie widziałem tam tych 850 tysięcy na Zieloną

za to jest 1,6 mln na sport czyli jak by więcej, na stronie 330 jest napisane kto dostanie całość? jak mówię, nie wiem czy dobrze to przestudiowałem

http://bip.um.slupsk.pl/u...enta/28016.html

Odpowiedz do tematu