GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak znikają kolejne kluby/stadiony/boiska
Autor Wiadomość
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Sro 01 Lut, 2017 18:33   

d y n i o

Wysłany: Czw 02 Lut, 2017 14:47   

Wygląda na to, że Lukasik wyjątkowo:) miał rację z tą zmianą prezesa i że wtedy wszystko będzie si. Polityk nie może działać na niekorzyść swojego elektoratu.

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 03 Lut, 2017 15:09   

http://radiogdansk.pl/wia...naszej-druzynie

no, najpewniej Konwiński wjebał ostatni gwóżdż do trumny

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 01:36   

Cytat:
Mam totalnie w dupie politykę, polityków, partie, bezpartyjnych i tak wszyscy chcą nas dymać i na pewno nikt nie zrobi nic żeby było lepiej. Jestem tak przeciwny pisowi, że aż nienawidze po. Nie interesuje mnie czy to pisior czy powiec czy partia przyjaciół piwa - ja chce tylko koszykówki na najwyższym poziomie w Słupsku. W tym względzie jestem jak dziwka. Przekupny aż do szpiku kości - daj mi koszykówkę, a na ciebie zagłosuje, w końcu i tak mnie później wydymasz

Taki klimat, obciagnie każdemu, jak kurwa

AnBa95 

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 09:00   

Ja mam propozycję dla tej szmaty która liczy na wyjebanie, po co czekać ?
Najlepiej wypiąć się już teraz to może ktoś coś mu obieca i będzie miał orgazm.

d y n i o

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 15:13   

Kurde trzeba się tam zarejestrować na forum.

marcin s 

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 15:31   

a co chcesz ratować kosza za takie propozycje :-) sorrki nie mogłem :-)

d y n i o

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 17:34   

Chujo..pogoda, browara nie mogę za bardzo wypić a tam jak widzę lepsze teksty niż w uchu prezesa. Kiedyś na poprawę humoru czytało się zina Ultras Pogoń. Ty i tam też jest koleś o nicku marcin s😉

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017 17:57   

Na bank to ten sam gość :-D pojawia sie i znika :-D

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 06 Lut, 2017 20:13   

http://polskikosz.pl/powa...stawiali-mecze/

no, ogień

m_gryf 

Wysłany: Wto 07 Lut, 2017 09:50   

Jak już politycy PiS się za to biorą, to wiadomo że klub przetrwa. Zbyt intratna posada dla kolejnego swojego człowieka. Warunek – musi być nowy prezes, wiadomo z kim powiązany. No i ta nagła miłość Szczypińskiej do sportu. Jakoś, jak Gryf z wychowankami ze Słupska tonął i tonie, to ta pani cichutko, jak myszka. A tutaj proszę. Faktycznie zbyt duża kasa do wyjęcia z tego musi być. Bez emocji, dalej te lody będą się kręcić :lol:

white 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 15:58   

http://www.dziennikbaltyc...eczow,11770760/

tutaj ładnie troszkę napisali o Panu "Miękkim". Teraz, gdyby Pani B. Bugańska zrobiła z nim wywiad, to by beczał jak dziecko..., wtedy mu się upiekło, bo zakończyła wywiad.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 16:48   

m_gryf napisał/a:
Jak już politycy PiS się za to biorą, to wiadomo że klub przetrwa. :

patrz, a ja myślałem, że w/g Ciebie jak PiS się za coś bierze to rozjebie

m_gryf 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 17:53   

Tam gdzie swój człowiek może przytulić kasę, to i mediacja się znajdzie. Warunek, nowy, nasz prezes w klubie i państwowa spółka dalej tłoczy siano w ten wynalazek. Dla kogoś, kto nie ma na rachunek za prąd, państwo zdejmuje licznik. W tym samym czasie państwowe miliony wspierają negrów. Czy to teraz może upaść? Pewnie, że nie. Zaraz poznamy nowego prezesa i tyle w tym temacie. Będzie tylko kolejna "dobra zmiana" ..... na stanowisku :lol:

m_gryf 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 18:12   

Cała ta sprawa, „śmierdzi” mi podtekstami właśnie politycznymi. Patrząc na naszą obecną rzeczywistość, na te parcie dla kasy na stanowiska, to myślę, że to nie przypadek, że teraz raptem rozkręcono taką aferę koperkową. No bo skoro tak poważna państwowa spółka daje tyle milionów siana, to niby kto ma z tego tytułu sobie przytulać? Przecież nikt nie może robić tego, kto nie jest swoim człowiekiem. Bo trzeba przyznać, iż dziwne jest to, że Energa nie chce się wycofać w związku z przekrętami, tylko musi nastąpić zmiana prezesa. Jak jest poważny grosz do wyjęcia, to go wyjmą dla siebie. A negrowie dalej będą się bujać po Słupsku.

sałata 
Braveheart

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 19:25   

"Dla kogoś, kto nie ma na rachunek za prąd, państwo zdejmuje licznik. "

Kurwa tydzien temu był problem z gazem i kominkiem , dzis z prądem :->
Chłopie daj spokój :-D
Martwisz się bardziej o energe niz o Gryfa .....
Jesli przepierdzielisz kase to wiadomoze musisz jakies konsekwencje poniesc ....proste jak ruch.... no chyba ze tego nie rozumiesz ....
A kto bedzie nowym preziem to co nas to interesuje , jesli chodzi o mnie to chciałbym takiego co juz ich nie wyciągnie .

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 21:23   

Polityka nie kreci sie w okoł pieniędzy! Polityka to wladza, to cos czego pieniadze nie dają, w okoł koszykówki toczy sie rozgrywka polityczna, tak jak w okoł wszystkiego co ma jakiekolwiek wartości w postaci dużej ilości krzyżyków,glosow wiec marek przestań pierdolic ciągle o swoich rachunkach bo jak nazwa wskazuje sa one twoje, nikogo nie obchodzą i je plac tak jak wszyscy bo jesteś facetem a nie cipa. Wracają do tematu, twardy miał sie w tym tygodniu pojawić w gdańsku jest juz środek tygodnia, mysle ze ciężko nawę pisowi może być przejąć klub poprzez energe, tam jest za bardzo to pomieszane, a osoba które mysla ze ustawianie meczy to bzdura wkleję potem ciekawa wypowiedz

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 21:45   

Cytat:
Jak czytałem o "pozakontraktowych" wypłatach dla graczy zastanawiałem się, skąd GM niby brał na to kasę. Pomyślałem, że pewnie obracał pieniędzmi, w których przekazywaniu "pośredniczył". Ale na czym w naszym kraju można szybko zarobić kasę? Moja pierwsza myśl - zakłady bukmacherskie. Ale kiedy robi się szybką kasę na zakładach bukmacherskich? Ano wtedy, kiedy padają małoprawdopodobne rozstrzygnięcia (porażki faworytów). Ostatnia informacja o śledztwie prowadzonym w kierunku ustawiania wyników potwierdza moje przypuszczenia. Co prawda nie ująłem w swoich podejrzeniach Schetyny, ale o prezesie pomyślałem. Odejście GMa i jednocześnie kluczowych zawodników może sugerować, że to oni także byli też zamieszani w cały proceder.

Po zmianach w klubie nagle Czarni zaczęli wygrywać. Super. Ale czy wcześniejsze porażki były przypadkowe

bop 
piknik

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017 21:09   

no i już "słupscy" koszykarze nie mają prezesa...

d y n i o

Wysłany: Sob 18 Lut, 2017 19:16   

Dobra na razie żaden mega wielki sponsor nie nadchodzi, i w sumie nigdy u nas takiego nie było. Wielu zależy by Gryf wrócił na właściwe miejsce. Każdy główkuje, nie którzy nawet piszą swoje pomysły na forum. A tu proszę taka możliwość:
KLUB 100 Gryfa Słupsk. Na stronie internetowej znajduje się formularz, można go wypełnić, http://www.gryf-slupsk.pl/dzial/Wstap-do-klubu-100 i dać znać na maila klub100gryf@gryf-slupsk.pl .
Nawet nie trzeba nić wypełniać możesz szybko pomóc i dołączyć inicjatywy dokonując wpłaty na rachunek bankowy 27 1020 4649 0000 7902 0131 1828 z koniecznym dopiskiem: Klub 100 GRYF Słupsk S.A.", składka na cele statutowe, imię nazwisko, mail i telefon , wpłata minimum 50 zł. TYLE.

Taki apel przed sobotnimi balami i melanżami.

Wszelkie pytania i kontakt można kierować na maila klub100gryf@gryf-slupsk.pl

Odpowiedz do tematu