GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Szale Gryfa Słupsk
Autor Wiadomość
fighterNR 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 15:08   Szale Gryfa Słupsk

Chciałbym, aby w tym temacie ukazywały się zdjęcia starych jak i nowych szali Gryfa. Bardzo interesuje mnie ten temat ;-)

marcin s 

Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 16:29   

Tu są wszystkei szale jakie posiadam wg. mojej wiedzy brakuej mi 3
najstarszego szala, drugiej wersji szala Gryf-Kotwica i takiej marnej podróby chyba z manhatanu zawsze wierni posiadam zdjęcia tych których mi brakuje
http://www.szaliki.fora.p...lupsk,6088.html

Zielu 

Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 17:15   

Zawsze myślałem że więcej ich powstało :P
I wiesz jak mówią na nas i wiesz jak widzą nas"

fighterNR 

Wysłany: Sro 27 Lip, 2011 17:20   

Dzięki wielkie ! ;-)

Ostatnio zmieniony przez fighterNR Sro 27 Lip, 2011 17:20, w całości zmieniany 1 raz  

marcin s 

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 11:37   

mam pytanie czy ktoś orientuje się czy był kiedyś wydany szal podobny do tego ze zdjęcia? różniący się układem(błędny) barw tzn od góry i dołu niebieskie pasy???

jest jeszcze ten jakby jeden z dwóch z lekkimi modyfikacjami

interesuje mnie czy był jeszcze jakiś podobny

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 14:30   

niebieskie napisy i czerwone litery, coś mi się kojarzy ze był

Talerz 

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 14:55   

ja bodajże kojarze jeden i drugi ze był

marcin s 

Wysłany: Nie 22 Kwi, 2012 15:21   

Mi się właśnie od jakiegoś czasu tak zaczęło w oczy rzucać na meczach jednak zanim zatrybie co i jak to po sprawie, jak widać czasami w naszych szalach różnice są minimalne więc prośbę mam wielką Panie i Panowie przetrzepcie szafy popatrzcie co tam macie i jeśli znajdziecie coś czego tu nie ma lub jakiś szal podobny z nawet najmniejszymi różnicami dajcie znać, wklejcie foty piszcie na pw za każdą informację będę wdzięczny
ja wiem jak już pisałem wcześniej o drugiej wersji szala Gryf-Kotwica o tym pierwszym szalu z firmy O.K. i tej dziwnej produkcji zawsze wierni z odwróconymi barwami i Gryfem jak smok ten udało mi się zdobyć na dniach powinien przyjść z dalekiego Lublina

http://www.szaliki.fora.p...lupsk,6088.html

marcin s 

Wysłany: Czw 03 Maj, 2012 16:48   

ostatni nabytek

ciężko nazwać mi go szalem Gryfa ale X lat temu był wydany więc i jego warto mieć
odwrócone barwy i herb nie wiem to chyba Smok Wawelski na meczach w ostatnich latach chyba tylko raz go widziałem, coś mi świta że były one do kupienia kiedyś na któreś z hal targowych ale nie jestem pewien co ciekawe Gwardia Koszalin ma identyczny z tym że i barwy i herb są praktycznie ok
to już mi drugi taki ananasik hehe

jak zawsze będę wdzięczny za informacje o szalach jakich mi brakuje jakby komuś się coś w oczy rzuciło że ten który ma w domu a ten co ja mam różni się czcionką, układem barw nie wiem jak przy pasiakach niektóre mają przy herbie napis inne nie, najmniejsze różnice będę wdzięczny za informację.

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 03 Maj, 2012 17:52   

Herb podchodzi pod Polonii Bydgoszcz, w tamtych czasach z naszym herbem był problem, nikt go nie miał, wtedy komputery, internet to była Ameryka. Projekt herbu to była wpinka, którą dziś można dostać na allegro. Więc jak robiono szalik, to podejrzewam, ze producent pomysłodawcy powiedział "słuchaj ten i ten jest podobny to taki zrobimy, bo to co mi dałeś to nic z tego nie zrobię" Dodam, że w tamtych czasach, projekt rysowało się na kartce! My robiliśmy wszystkie szaliki w sportowym na Zamenhoffa i one były w miarę ok (Polska moim krajem, Trójkolorowi I, THG albo każdy z nas), ale kilku gamoni w mieście uznało ze Gryf to dobry biznes i zaczęli robić badziew na własna rękę.

Jest jeszcze jeden szalik, którego nie masz (chyba że to 8 u Ciebie) a był robiony jako ostatni, ze tak to nazwę nielegal (czyli robiony przez gamoni bez naszej wiedzy). Szalik wyszedł chyba nawet po 2000 roku i był dostępny w małym sklepie sportowym na Sienkiewicza. Pamiętam, że na młynie była ostra reakcja i nikt go nie kupował. Przejdź się tam i podpytaj.

marcin s 

Wysłany: Czw 03 Maj, 2012 18:09   

Dzięki wielkie.

marcin s 

Wysłany: Czw 07 Cze, 2012 08:37   

aby uzupełnić temat to są dwa szale które wiem że są i że mi ich brakuje

fotka od Łukasika

fotka od koleżki z Legii

to są te o których wiem( jak ktoś ktoregoś chciałby się pozbyć :mrgreen: to się dogadamy hehe)

obecnie szali robi się ogrom różnymi sposobami dziane, tkane HD, szkoda że większość bez duszy jak biorę w rękę taki szal sprzed 10-15 lat(choćby mój pierwszy który mam do dziś Gryf moim życiem) to aż w sercu ściska tyle ważnych chwil się przypomina :-(

Od lat po głowie mi chodzi wzór jednego szala który chciałbym aby Gryf taki miał prosty a zarazem ma to coś kto wie może kiedyś.

Bedzik 

Wysłany: Sob 09 Cze, 2012 10:29   

marcin s 

Wysłany: Sob 09 Cze, 2012 11:15   

ooo i to mi sie podoba kurcze chyba tez zrobie fotki reszty moich pamiatek i powklejam
zachęcam także innych

marcin s 

Wysłany: Nie 28 Paź, 2012 19:07   

Dziś w Jantarze widziałem chłopaczka w szalu Gryfa zainteresował mnie bo wcześniej takiego nie widziałem. Szalik dziany dość krótki czarny, szary napis Gryf Słupsk(chyba że mi się coś w gałach Po…) na dole coś na pisane pod nazwą a u góry wąskie barwy jak się nie mylę na szalu było coś w rodzaju jakby chłopak kopał piłkę nie udało mi się przyjrzeć ani zapytać bo tatuś był dość elektryczny a wrzasku w pełny, sklepie nie chciałem ktoś coś kojarzy może jakieś drużyny młodzieżowe coś dostały.

Marmon 

Wysłany: Nie 28 Paź, 2012 22:27   

Ponizej link

http://zapodaj.net/633ebe6f70447.jpg.html

marcin s 

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 06:33   

No to nie ten szal ;-)

ManiutekKSG 

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 17:49   

młodzi takie w klubie dostali z napisem coś w stylu "z Gryfem od małolata tak wychował mnie tata" na jednym końcu herb a na drugim dzieciak z piłą

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 17:52   

to jest bardzo dobra koncepcja, tylko szkoda, że kolekcjonerzy nie mają szans na kupno, chyba ze się mylę

marcin s 

Wysłany: Pon 29 Paź, 2012 20:12   

Na glowie stane a go zdobęde

Odpowiedz do tematu