GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Gryf - Bytovia Bytów
Autor Wiadomość
alex81 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 19:27   

Mecz co najważniejsze wygrany liczą się 3 pkt!!
Co do dopingu, hmm tekst typu wszyscy siedzący na prostej przychodzą i piją kawę jest zajebiście krzywdzące. Na pewno sporaaa część osób tam siedzących to kibic z popcornem itp, jednak jakieś 30% osób siedzących na prostej to osoby które kiedyśśśś same były w młynie darli gęby ile wlezie. Tylko właśnie ta część osób min ma dzieci z którymi przychodzi lub ma jakieś inne powody, dla których nie może wesprzeć Gryfa swoim gardłem w młynie.

Także szacunek dla Was za to co robicie, ale szanujcie tych co kiedyś oddali sporo zdrowia za GRYF!!!!!!

PEACE

Gandzior_KSG 
KSG

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 20:45   

alex81 napisał/a:
a pewno sporaaa część osób tam siedzących to kibic z popcornem itp, jednak jakieś 30% osób siedzących na prostej to osoby które kiedyśśśś same były w młynie darli gęby ile wlezie.

Nie sądze gdyż w mlynie zawsze jets duzo osob nie tylko mlodych ale wlasnie doroslych.
Z dziecmi i ucza ich jaki jest ukochany kub i przechodzi to z pokolenia na pokolenie

Maxx 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:06   

jesli kiedys byli w mlynie i zdzierali gardla,to powinni pokazac innym ze rowniez moga pomoc swym dopingiem.Mam na dzieje ze na nastepnym meczu DASZ PRZYKLAD!! i prosta wlaczy sie do dopingu.
POZDRAWIAMY WSZYSTKICH DOPINGUJACYCH FANOW

mularraf 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:06   

Dokladnie, i korzystne wyniki innych meczy, dzieki takiemu układowi mamy chyba 8 pkt. przewagi na 6 drużyną. A odnosząc się do próby naklaniania całej "prostej" do dopingu, to nie wydaje sie Wam, że jest to "przemielony" i nudny temat. Panowie i Panie, nie uważacie ze kazdy ma prawo kibicować na swój sposób?. NIektórzy przychodzą na mecz pokrzyczeć - sam tak miałem 15 lat temu kiedy nie liczyło się dla mnie to kto, i jaką bramkę strzelił, tylko szedłem na "starą prostą" i tam sie wydzierałem, natomiast z czasem priorytety sie zmieniają i człowiek przychodzi sam, bądź z rodziną popatrzeć na mecz, i być moze zaszeczpić w dzieciakach bakcyla do piłki. Myslę, ze zamiast skupiać sie nad tym, jak dopinguje "prosta" warto zastanowić sie co zrobić, żeby stadion zapełniał się nie 1000 osób tylko 2000. Przeciez, im Nas bedzie wiecej tym wiekszę szanse na pozyskanie potencjalnego sponsora, a także wiecej kasy w klubowej kasie. POdsumowujac, kto chce sie powydzierać, nie sie drze kto chce ogladać mecz, niech oglada.

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:14   

Galeria Bogdana (pozdro)
http://www.bytovia.pl/mod...galeria&nr=1321

Sprawa dopingu wygląda następująco, jest młyn i to nasze zadanie by było głośno, dziś poraz pierwszy chyba cały stadion, nie tylko prosta odpowiadał na pytanie Kto dzisiaj wygra mecz. Myślałem że będzie lipa, a tu miłe zaskoczenie. Oczywiście fajnie by było, gdyby np. po dobrej akcji czy po bramkach cały stadion huczał Gryf KS, ale na to trzeba czasu. Taką zabawą też przyciąga się ludzi, robi się lepsza atmosfera. Piłka nożna to nie szachy, czy tenis, stadion musi żyć, ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. Napewno miło było kibicom z prostej po meczu kiedy piłkarze podbiegli podziękować również im.

zenekredzikowo 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:18   

Mecz udany doping zajebisty oby tak dalej :-D

piana

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:18   

brawo gryf chociaz jestem juz w chile trzymam kciuki za 3 lige gratulacje

InszaKasia 

Wysłany: Nie 11 Maj, 2008 21:50   

Naprawde jeden z lepszych dopingów jakie u Nas słyszlam w mojej krótkiej 'karierze' jako kibic :P Niesamowicie pozytywnie i radośnie przez właściwie cały mecz :D No i w końcu ludzie rzucają nawet bez gadania na co i po co ta kasa :D Chyba w podziekowaniu za oddaną na oprawy kase trzeba bedzie po vlepce kazdemu co dorzuca sei do intersu zarzucić ( w miare mozliwosci :P ) zawsze to jakiś sympatyczny gest :D co do liczby na młynioe.. taka właśnie powinna być przecietna i by było dobrze :D Pozdrowienia dla Wszystkich co byli i wspierali Naszego Gryfusia :D co do okrzyków jeszcze.. to w Słupsku kibiców było słychać nawet po kilku godzinach po meczu :D co za radość :-D :mrgreen: :-D

HRANEK 

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 05:39   

Możemy być dumni z naszego dopingu. Po południu rozmawiałem z kumplem z AP i mówił, że w klasach nas słyszeli.
- słuchaj to wy śpiewaliście coś, że Za Nasze Miasto... :mrgreen:

STEN

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 09:16   

Opis, filmiki i zdjęcia z meczu

http://www.gp24.pl/apps/p...SPORT/973448983

DRAGON 

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 09:44   

http://pl.youtube.com/watch?v=yPqim2fCma8

a co do prostej to razem z kilkoma chłopakami rozkręciliśmy towarzystwo :mrgreen:
i mogło się podobać, tylko niektórzy jakby odcięli się od całej tej sytuacji i próbowali ściemniać że niby nie wiedzą o co chodzi :-P
ale z meczu na mecz będzie coraz lepiej, tylko zdenerwowało mnie to jak ponad 100 osób wyszło przed ostatnim gwizdkiem!!!!

Ludzie to nie mecz na gryfii tylko na GRYFIE a to jest róznica!!

m_gryf 

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 17:47   

Ja chciałbym tylko jeszcze podziękować młynarzowi. Chłop przeszedł samego siebie. Ciekawe czy dzisiaj rozmawia?
Z innych spraw to dwie rzeczy.
Pierwsza, to musimy się starać o to, aby zapełniać trybuny. Każdy mecz na Zielonej, to musi być spektakl. Marzy mi się, aby w III lidze przyszedł taki mecz, żeby ludziska nie zmieściły się na stadionie (np. z Pogonią Szczecin), bo stadion będzie zdecydowanie za mały.
No i druga sprawa to taka, aby Głos Pomorza poświęcał więcej uwagi dla Gryfa. Wszak to gazeta lokalna i powinna pisać o sprawach lokalnych (w większości), a nie poświęcać całych stron na opis "pasjonującego" zapewne wszystkich słupszczan meczu Polpak Świecie - Sopot. Jak będę chciał czytać o takich spotkaniach to kupię sobie Przegląd Sportowy. Zrozumiałbym żeby jeszcze grali Czarni, ale Polpak Świecie? No śmiech mnie ogarania. Czemu nie znajdzie się nigdy miejsce na tabele III ligi i IV zachodniopomorskiej. Wszak kibice piłki chcą śledzić na bieżąco z kim ewentualnie w przyszłym roku będzie grał Gryf. Widać że dziennikarze Głosu zbyt mocno do serca wzięli sobie koszykówkę i piszą o niej codziennie, nawet jak nie gra już Czarna Pantera (groźna nazwa - prawda). Może się czepiam, ale jest coś na rzeczy.
W obliczu historycznego awansu po 10 długich latach oczekiwań GP pisze mi o Polpaku Świecie. Ów szkoda słów.

wyga1990 

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 18:49   

prawda!!! wielkie podziekowania dla naszego młynarza bez niego było by kiepsko z dopingiem....
hej słupski Gryfie kocham Cię!

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 21:14   

Gardło było nabierząco przepłukiwane browarkiem, więc jest dobrze, ale baniak trochę pęka, w sumie co tam młynarz, bez młyna nie było by młynarza.

Majkel 

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 21:56   

Wracając do tematu "prostej" to mozna by było wydać "Śpiewnik kibica" powiedzmy w jedno tysięcznym nakładzie, gdzie zamieściło by się większość pieśni, przyspiewek itd. najczęściej śpiewanych na meczach:) śpiewnika były by dodawane np. do biletu zakupionego w kasie lub za osobna opłatą również w kasie albo ktoś by chodził podczas meczu i sprzedawał :D to taka moja idea na ten temat:P

KSG!

dyniu 
FC ZATORZE

Wysłany: Pon 12 Maj, 2008 22:14   

Majkel napisał/a:
Wracając do tematu "prostej" to mozna by było wydać "Śpiewnik kibica" powiedzmy w jedno tysięcznym nakładzie, gdzie zamieściło by się większość pieśni, przyspiewek itd. najczęściej śpiewanych na meczach:) śpiewnika były by dodawane np. do biletu zakupionego w kasie lub za osobna opłatą również w kasie albo ktoś by chodził podczas meczu i sprzedawał :D to taka moja idea na ten temat:P

Kiełbasa na prostą, ktoś chce krzyczeć to krzyknie. Nie ma sensu poruszać tematu.

www.gryfita1946.blogspot.com
WASZYM WZOREM JEST - GRYF KS !

Odpowiedz do tematu