GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Ukraina
Autor Wiadomość
STEN

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Pon 10 Mar, 2014 19:47   

Wjazd w majdanowców w Ługańsku :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=wh6CebmfqWQ#t=26

skinuoi 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pon 10 Mar, 2014 21:15   

nie kumam sten z czego ty się tu cieszysz? w Polsce tez jest mniejszość ruska chciałbyś żeby i ruskie nam zapieprzyli np pomorze jak świat światem ruski nie będzie polakowi bratem to oni nas wynaradawiali byli najgorszym zaborem wywozili na sybir za bycie polakiem i zabijano strzałem w tył głowy ....

fighterNR 

Wysłany: Pon 10 Mar, 2014 22:54   

Lepiej mieć za wschodnią granicą banderowców niż imperium rosyjskie...

STEN

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 00:47   

Cytat:
nie kumam sten z czego ty się tu cieszysz? w Polsce tez jest mniejszość ruska chciałbyś żeby i ruskie nam zapieprzyli np pomorze

Film jest śmieszny zwyczajnie. Resztę skomentuję podobnie jak tamto :lol:

Cytat:
jak świat światem ruski nie będzie polakowi bratem to oni nas wynaradawiali byli najgorszym zaborem wywozili na sybir za bycie polakiem i zabijano strzałem w tył głowy ....

tak było, przecież nie zaprzeczam, tylko sprawdź najpierw skład kierownictwa...

Cytat:
Lepiej mieć za wschodnią granicą banderowców niż imperium rosyjskie...

Lepiej w czym? Cieszysz się, że banderowcy pieją z zachwytu nad zbrodniami swoich dziadków? Jakoś tego samego nie widzę w Rosji. Co do granic jeszcze to rzuć okiem co masz 200 km stąd

skinuoi 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 09:50   

Sten a Polacy nie pieją nad Piłsudskim?? a co powiesz o Berezie kartuskiej i 100.000 ruskich niewolnikach po 20 roku :)?

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 10:44   

Sten skończ już z tą pro-moskiewską propagandą. Rusek nie był, nie jest i nigdy nie będzie nam bratem. Koniec kropka. Histori nie da się zmienić. A to że Lwów leży teraz nie w granicach Polski, to czyja to zasługa. Czerwonej hołoty i tyle w temacie. Więcej luzu i normalnego spojrzenia na świat. Pamiętaj słowa piosenki: "Jak dobrze nam upalnym latem ............ "

STEN

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 11:39   

skinuoi napisał/a:
Sten a Polacy nie pieją nad Piłsudskim?? a co powiesz o Berezie kartuskiej i 100.000 ruskich niewolnikach po 20 roku :)?

A sam co powiesz o tym? Bo to właśnie jest ruska propaganda. m-gryf Lwów mógł być odzyskany w latach 89-91, ale co tam o tym możesz wiedzieć...
Ostatnio zmieniony przez STEN Wto 11 Mar, 2014 11:40, w całości zmieniany 1 raz  

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 11:54   

Wszystkiego się spodziewałem, ale tego że tutaj na tym forum tak sobie na legalu ktoś będzie sławił ruskich i naśmiewał z tego, że ten czerwony benkart napada sobie na obce i suwertenne państwo, to nigdy nie sądziłem. Ja to już dostałbym 5 razy bana za takie teksty. Ale widać można pisać bezkarnie brednie i bzdury o miłości do Zwiazku Radzieckiego. K.... czego ja dożyłem. Komuś filmy i systemy się mylą, łagodnie mówiąc. Jarek zaśmiecasz tymi swoimi pro-sovieckimi wypocinami cały internet. Daj spokój i się już więcej nie kompromituj. Po co Tobie to i co chcesz poprzez czerweoną propagandę osiągnąć? Powodzenia. Na pohybel komunistom.

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:10   

STEN napisał/a:
A sam co powiesz o tym? Bo to właśnie jest ruska propaganda. m-gryf Lwów mógł być odzyskany w latach 89-91, ale co tam o tym możesz wiedzieć...
Ty Sten jesteś jak ten Maciarewicz, który działa na rzecz ruskich. On będzie winił za Smoleńsk wszystkich wkoło w Polsce, tylko nigdy nie powie że to ruskie odpowiadają za katastrofę. Ty tak samo, trzymasz w co nie mogę uwierzyć stronę czerwonych popaprańców! Ja to się cieszę, że był taki Wałęsa, który zapakował te całe bydło w wagony i w pi.... odprawił na wschód. Bo teraz to nie byłaby taka prosta sprawa no i jeszcze ludzie Twojego pokroju zwracaliby się do rosjan o ochronę :lol:
lol szkoda słów na głupotę.

d y n i o

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:13   

trzeba odróżnić to co się działo wcześniej na Ukrainie, tj. przewrót władzy. Bezmyślne gadanie że banderowcy to nasi ziomale, a tak naprawdę nas również nienawidzą jak ruskich. A co innego jest teraz. Tu zgadzam się z m-gryf, należy być przeciwko ruskim i koniec. Ale to jest kwestia taka, że z dwóch wrogów popieramy słabszego, który nam tak nie zagraża. W sumie Putin dostał pretekst i go wykorzystał. Robił to już wcześniej, patrz Gruzja czy Mołdawia. Ukraina raczej Krym straciła.

STEN

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:25   

Masz rację m-gryf, szkoda słów na głupotę, więc skończ już się ośmieszać.

Ukraina straci nie tylko Krym. Było od początku wiadomo jak to się skończy. Zachód na którego pasku idą nawet palcem nie kiwnie w jej sprawie.

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:31   

d y n i o napisał/a:
Ukraina raczej Krym straciła.
Nie raczej, a na pewno. Nigdy nie twierdziłem, że Ukraina jest nam bratem. Ale chyba to logiczne, że normalnie myślący człowiek w XXI wieku w środku Europy stanie po stronie ciemiężonego, a nie ciemiężyciela. Tym bardziej jak jest to ruska swołocz, która zabrała nam 1/3 kraju, tak pod pretekstem obrony mniejszości narodowych. Trzeba mieć klapki na oczach, żeby tego nie widzieć. Czerwone to ścierwo, czerwone to system zbrodniczy i żeby go popierać, to trzeba mieć coś nie tak. .

d y n i o

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:37   

M-gryf tylko pamiętaj to jest podobna sytuacja jak z Kosowem, którego powstanie ty byłeś orędownikiem. Ci z Krymu zrobili tak samo, tylko zamiast poparcia Ameryki mają poparcie ruskich. Zachód z tym Kosowem to sobie naprawdę strzelił w stopę, zwłaszcza parę państw z zachodu,które mogą mieć u siebie podobny problem kiedyś. Czyli zawsze trzeba myśleć zwłaszcza o konsekwencjach.

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:37   

STEN napisał/a:
Masz rację m-gryf, szkoda słów na głupotę, więc skończ już się ośmieszać.
Ja się ośmieszam? To Ty masz zadatki na rasowego UB-owca. To pochwal jeszcze Lenina, Stalina, Dzierżyńskiego, Rokosowskiego na białym koniu Marszałka Polski itd. Widzisz jak niedaleko jest od normalności do obłędu i opętania. Czaerwony kolor w tym wypadku na Ciebie działa, więc koniec polemiki, bo z komunistami nie dyskutuję. Każdy niech wyciągnie sobie wnioski sam. Dasfidania czy jak to jest po twojemu.

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:47   

d y n i o napisał/a:
M-gryf tylko pamiętaj to jest podobna sytuacja jak z Kosowem, którego powstanie ty byłeś orędownikiem.
Nigdy nie byłem i nie będę orędownikiem Krymu, Rzymu czy Kosowa. Z tym Kosowem, to alianci Rosji, Serbowie sami sobie strzelili samobója. Zostawili to dla muzoli i tak wyszło. Przez dziesięciolecia na byli łaskawie zauważyć, że ludność w Kosowie wymienia się z pro-rosyjskiej na muzoli. Ale za to winny jest Tusk. Co do Krymu, to jest zupełnie inna sytuacja. Doszło do normalnej napaści jednego państwa na drugie. I dziwię się, że są jeszcze w Polsce osoby, które po przykrych doświadczeniach z naszej ojczyzny popierają jak zwykłe czerwone pająki ten soviecki, zbrodniczy system. Do mnie to nie dociera. Szok.

d y n i o

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 12:59   

Identyczna, na Krymie Rosjanie też mają większość. Mało tego Serbia była bombardowana przez NATO, ruscy to robią bez żadnego wystrzału, na razie.
Ukraina gdy pozbyła się broni atomowej dostała gwarancje nie naruszenia jej granic sygnowane przez: rosjan, amerykanów, anglików, francuzów. Zapamiętajmy co warte są takie gwarancje, bo nie którzy myślą że coś się zmieniło od 1939 roku. Bo nie którzy sądzą, że NATO nas obroni. A Sikorski powinien przeprosić za uznanie Kosowa co zrobił wbrew opini prezydenta Kaczyńskiego.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 13:01   

trzeba się martwić o siebie, Krym to sobie Turcy niech wezmą, będzie najuczciwiej

STEN

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 13:14   

m_gryf napisał/a:
Ja się ośmieszam? To Ty masz zadatki na rasowego UB-owca. To pochwal jeszcze Lenina, Stalina, Dzierżyńskiego, Rokosowskiego na białym koniu Marszałka Polski itd. Widzisz jak niedaleko jest od normalności do obłędu i opętania. Czaerwony kolor w tym wypadku na Ciebie działa, więc koniec polemiki, bo z komunistami nie dyskutuję. Każdy niech wyciągnie sobie wnioski sam. Dasfidania czy jak to jest po twojemu.

Właśnie widzę, że zupełnie niedaleko. Dobra, pisz jednak, lepsze to niż kabaret.

m_gryf 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 15:43   

lukasik_gryf napisał/a:
trzeba się martwić o siebie, Krym to sobie Turcy niech wezmą, będzie najuczciwiej
No i tak byłoby najuczciwiej. Tylko że teraz doszło do jakiegoś rozdwojenia jaźni. Polak patriota wg. niektórych, to typ opowiadający się po stronie Moskwy. Inaczej jest zdrajcą. Czego myśmy dożyli? A myślałem, że już mnie w polskiej polityce nic nie zdziwi. W Polsce nie trzeba wojny, aby wariaci sami się załatwili.

fighterNR 

Wysłany: Wto 11 Mar, 2014 16:26   

Rosja z samego Obwody Kaliningradzkiego w chwili obecnej jest w stanie zając całkowity teren Polski w 7 dni. Nie jestem wielkim czcicielem Piłsudskiego, ale jego polityka odgradzania się od Rosji państwami buforowymi jest dla nas najbardziej korzysta.

Odpowiedz do tematu