GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: damjen2311
Nie 29 Lip, 2018 13:01
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2017 20:35   TYPER 2017/18

1kolejka do soboty 9:00

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia
GKS Kolbudy-Start Miastko
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze-Piast Gliwice
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork
MKS Debrzno-Start Miastko
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez cop.A.C.A.B.ana Nie 08 Paź, 2017 17:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 05:31   

wystapil blad, do piatku do 18 typujemy te kolejke
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 17:56   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 1:1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0:3 (BONUS)
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1:1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2:0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1:1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3:0
GKS Kolbudy-Start Miastko 3:0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1:3
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 2:1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 2:1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0:1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2:0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2:1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1:2
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3:1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2:3
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 2:4
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 3:2
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2:0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 3:1
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1:2
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1:2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0:3
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0:4
MKS Debrzno-Start Miastko 2:1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 1:0
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 18:29   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 2-0
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 2-1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1-0
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 2-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1-1
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-2

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 2-1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0-1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2-0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2-1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1-0
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 2-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2-0
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 0-2
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 2-2
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2-0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2-0
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1-2
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 0-2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0-1
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-3
MKS Debrzno-Start Miastko 0-1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0-1
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2-1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 18:39   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 2-1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 1-3
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 2-1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 3-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 3-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-2

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 3-1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 2-3
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3-1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 3-1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1-3
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2-1
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 0-2
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 2-4
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 4-0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2-0
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1-4 BONUS
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1-2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0-1
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-4
MKS Debrzno-Start Miastko 0-2
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 1-1
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 3-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 18:58   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 0-2
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0-5
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1-1
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 2-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 4-1
GKS Kolbudy-Start Miastko 2-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1-3 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 2-1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 0-2
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 1-1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 3-0
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0-2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 2-0
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 0-4
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 2-1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 1-3
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 3-0
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 4-1


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2-3
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 2-4
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 2-1
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 3=0
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-3
MKS Debrzno-Start Miastko 2-1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 1-2
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2-0
Ostatnio zmieniony przez sałata Czw 28 Wrz, 2017 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 19:27   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 1-2
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 1-2
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1-0
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 1-0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 3-1
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3-0
GKS Kolbudy-Start Miastko 4-0
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 2-1 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1-2

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 1-0
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 1-2
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 0-1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1-0
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 3-1
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1-3
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 1-0
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 2-0
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 1-0
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 1-3
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 6-0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 1-0
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 3-0
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 1-3
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 1-2
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0-7
MKS Debrzno-Start Miastko 1-0
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 2-3
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 21:58   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 3:1
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk 0:2 (BONUS)
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1:2
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 1:1
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 1:2
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 2:0
GKS Kolbudy-Start Miastko 3:1
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 1:3
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1:0

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 2:1
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0:1
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2:1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 1:2
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 3:0
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 0:2
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 3:1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 0:1
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 2:0
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 0:2
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2:0


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 0:1
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk 1:3
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 0:2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0:2
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0:4
MKS Debrzno-Start Miastko 2:1
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0:3
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 1:1
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 22:01   

Bytovia II Bytów-Gedania Gdańsk 0:2
Sokół Wyczechy-Gryf Słupsk no nie wiem
Orkan Rumia MKS-Stolem Gniewino 1:2
Kaszubia Kościerzyn-Anioły Garczegorze 2:0
Cartusia Kartuzy-Pogoń Lębork 0:3
Radunia Stężyca-Arka II Gdynia 3:0
GKS Kolbudy-Start Miastko 1:1
Jaguar Gdańsk -Grom Nowy Staw 2:4
Powiśle Dzierzgoń-Wikęd Luzino 1:1

Lechia Gdańsk-Zagłębie Lubin 3:2
Sandecja Nowy Sącz-Śląsk Wrocław 0:2
Górnik Zabrze-Piast Gliwice 2:1
Wigry Suwałki-Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork-Pogoń Prabuty 4:0
Stal Jezierzyce-Jantar Ustka 1:3
Granit Kończewo-Rowokół Smołdzino 2:1
Koral Maszewo-Garbarnia Kępice 0:0
Wybrzeże Objazda-Barton Barcino 0:2
Jantar Korlino - Wrzos Wrześnica 3:3
Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno 2:2


Stal Jezierzyce -Karol Pęplino 2:1
Sparta Sycewice -Gryf Słupsk remis, dogrywka, odpadamy w karnych BONUS
Myśliwiec Tuchomie-Jantar Ustka 0:2
Czarni Czarne-Bytovia II Bytów 0:0 dogrywka
GTS Czarna Dąbrówka-Pogoń Lębork 0:3
MKS Debrzno-Start Miastko 2:0
Leśnik Cewice-Anioły Garczegorze 0:1
Brda Przechlewo-Sokół Wyczechy 3:0

troche jednak mniej tych meczy by się przydało
i teraz prawdziwy hazard, stawiam 100 PLN na moje wyniki, kto postawi 100 na swoje?, kto ściągnie wiecej punktów zbiera kasę
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2017 04:22   

Spokojnie, pucharu nie będzie, będzie mniej. Zaczyna się bukmacherka hehe
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2017 08:49   

Łukasz zastanów się jeszcze raz nad tą propozycja....szczeholnie że 3 ostatnie mecze masz bez wyniku 😉
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Pią 29 Wrz, 2017 09:21   

sałata napisał/a:
Łukasz zastanów się jeszcze raz nad tą propozycja....szczeholnie że 3 ostatnie mecze masz bez wyniku 😉

nie ma sie co zastanawiac hehehe
patrz nie zauwazylem tych 3 meczy
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 02 Paź, 2017 09:20   

do czwartku 18;00
Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń
Start Miastko-Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice
Barton Barcino-Koral Maszewo
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki
Sława Sławno-Orzeł Wałcz
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo

Armenia-Polska
Czarnogóra-Dania
Rumunia-Kazachstan
Dania-Rumunia
Kazachstan-Armenia
Polska-Czarnogóra
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pon 02 Paź, 2017 17:16   

KTS-K Luzino – Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw – Powiśle Dzierzgoń 3:0
Start Miastko – Jaguar Gdańsk 1:3
Arka II Gdynia – GKS Kolbudy 2:1
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 1:2
Anioły Garczegorze – Cartusia Kartuzy 1:1
Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 2:1
Gryf Słupsk – Orkan Rumia 3:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk – Sokół Wyczechy 4:0

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 2:0
Orzeł Subkowy – Pomezania Malbork 1:2
Stal Jezierzyce – Czarni Czarne 3:0
Rowokół Smołdzino – Garbarnia Kępice 3:1
Barton Barcino – Koral Maszewo 4:2
Granit Kończewo – Polonez Bobrowniki 1:3
Sława Sławno – Orzeł Wałcz 1:2
Wrzos Wrześnica – Olimpic Warszkowo 3:2

Armenia – Polska 1:2
Czarnogóra – Dania 1:1
Rumunia – Kazachstan 2:0
Dania – Rumunia 3:0
Kazachstan – Armenia 1:2
Polska – Czarnogóra 1:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 02 Paź, 2017 17:33   

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3-0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3-2
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 1-0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1-2
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1-0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 2-0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 3-1 BONUS
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 4-0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 2-1
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 1-2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2-0
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 2-1
Barton Barcino-Koral Maszewo 2-0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 0-2
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 0-2
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-1

Armenia-Polska 1-3
Czarnogóra-Dania 1-1
Rumunia-Kazachstan 2-0
Dania-Rumunia 2-0
Kazachstan-Armenia 1-1
Polska-Czarnogóra 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 02 Paź, 2017 22:00   

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 1:2
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3:1
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 1:2
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 2:0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1:1
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1:0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 3:0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 4:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 3:0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 1:0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 0:3
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2:0
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 3:0
Barton Barcino-Koral Maszewo 2:1
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 4:1
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 2:0
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2:1

Armenia-Polska 1:2
Czarnogóra-Dania 0:1
Rumunia-Kazachstan 1:0
Dania-Rumunia 1:0
Kazachstan-Armenia 0:0
Polska-Czarnogóra 2:0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 02 Paź, 2017 22:20   

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3-0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3-1
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 1-3
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 2-0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1-1
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1-2
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 2-0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 3-2
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 5-0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 3-1
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 1-2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2-1
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 3-1
Barton Barcino-Koral Maszewo 4-2
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 1-2
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 0-3
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 1-3 BONUS

Armenia-Polska 1-3
Czarnogóra-Dania 1-1
Rumunia-Kazachstan 2-0
Dania-Rumunia 2-0
Kazachstan-Armenia 1-1
Polska-Czarnogóra 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Wto 03 Paź, 2017 21:10   

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3:0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 1:2
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 2:1
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 1:3
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 2:2
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 1:0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 2:0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 2:1
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 3:0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 1:0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 2:3
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 2:2
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 2:1
Barton Barcino-Koral Maszewo 3:2
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 3:0
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 1:3
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2:1

Armenia-Polska 1:2
Czarnogóra-Dania 1:0
Rumunia-Kazachstan2:0
Dania-Rumunia 3:0
Kazachstan-Armenia 1:0
Polska-Czarnogóra2:2
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 04 Paź, 2017 11:52   

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 3:2
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 2:2
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 2:4
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 0:0
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 1:3
Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 2:1
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 3:1
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 4:1 ( bonus)
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 7:0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 2:1
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 0:2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 4:3
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 4:1
Barton Barcino-Koral Maszewo 2:0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 0:3
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 1:1
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 1:0

Armenia-Polska 0:4
Czarnogóra-Dania 0:0
Rumunia-Kazachstan 3:1
Dania-Rumunia 0:1
Kazachstan-Armenia 1:2
Polska-Czarnogóra 2:2
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Sro 04 Paź, 2017 17:38   

Wikęd Luzino-Bytovia II Bytów 2-0
Grom Nowy Staw-Powiśle Dzierzgoń 3-1
Start Miastko-Jaguar Gdańsk 2-1
Arka II Gdynia-GKS Kolbudy 1-1
Pogoń Lębork-Radunia Stężyca 0-3 (bonus)

Anioły Garczegorze-Cartusia Kartuzy 2-0
Stolem Gniewino-Kaszubia Kościerzyna 1-0
Gryf Słupsk-Orkan Rumia MKS 3-0
Gedania Gdańsk -Sokół Wyczechy 5-0

Chojniczanka Chojnice-Górnik Łęczna 2-0
Orzeł Subkowy-Pomezania Malbork 0-2
Stal Jezierzyce-Czarni Czarne 3-1
Rowokół Smołdzino-Garbarnia Kępice 3-0
Barton Barcino-Koral Maszewo 1-0
Granit Kończewo-Polonez Bobrowniki 2-0
Sława Sławno-Orzeł Wałcz 1-3
Wrzos Wrześnica-Olimpik/Mieszko Warszkowo 2-4

Armenia-Polska 1-3
Czarnogóra-Dania 0-0
Rumunia-Kazachstan 2-0
Dania-Rumunia 2-0
Kazachstan-Armenia 2-1
Polska-Czarnogóra 2-0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13