GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: damjen2311
Nie 29 Lip, 2018 14:01
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 19 Mar, 2018 17:50   

11 kolejka
do piątku 20:00

Gryf Słupsk - Start Miastko
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice
Czarni Czarne - Sparta Sycewice
Diament Trzebielino - Jantar Ustka
Brda Przechlewo - MKS Debrzno

Polska - Nigeria
Polska - Korea Płd
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 16:29   

Gryf Słupsk - Start Miastko 4-0 bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 1-2
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 3-1
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 2-1
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 3-0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-0
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 1-1

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 3-0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 2-4
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 1-2
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 1-0

Polska - Nigeria 1-0
Polska - Korea Płd 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 21 Mar, 2018 19:27   

Gryf Słupsk - Start Miastko 4-0 BONUS
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 1-1
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 2-1
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 1-2
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 4-0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-1
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 2-1

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 3-0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 0-2
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 0-2
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 2-1

Polska - Nigeria 2-1
Polska - Korea Płd 2-1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018 15:39   

Gryf Słupsk – Start Miastko 5:0 (bonus)
Bytovia II Bytów – Radunia Stężyca 1:2
Cartusia Kartuzy – GKS Kolbudy 1:0
Kaszubia Kościerzyna – Jaguar Gdańsk 1:1
Orkan Rumia – Powiśle Dzierzgoń 1:0
Gedania Gdańsk – Grom Nowy Staw 0:2
Wikęd Luzino – Sokół Wyczechy 4:0
Stolem Gniewino – Arka II Gdynia 3:1
Anioły Garczegorze – Pogoń Lębork 2:0

Stal Jezierzyce – Leśnik Cewice 2:0
Czarni Czarne – Sparta Sycewice 0:3
Diament Trzebielino – Jantar Ustka 0:3
Brda Przechlewo – MKS Debrzno 2:1

Polska – Nigeria 1:0
Polska – Korea Płd. 2:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018 19:48   

Gryf Słupsk - Start Miastko 4-0
Drutex-Bytovia II Bytów - Radunia Stężyca 1-3
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 1-2
Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0-2
Wikęd Luzino - Sokół Wyczechy 4-1 bonus
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 2-0
Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 3-0

Stal Jezierzyce - Leśnik Cewice 2-0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 1-2
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 1-2
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 3-1

Polska - Nigeria 2-0
Polska - Korea Płd 3-0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018 22:20   

Gryf Slupsk - Start Miastko 3:0 BONUS
Drutex Bytovia II Bytow - Radunia Stezyca 1:3
Cartusia Kartuzy - GKS Kolbudy 2:0
Kaszubia Koscierzyna - Jaguar Gdansk 2:2
Orkan Rumia - Powisle Dzierzgon 1:1
Gedania Gdansk - Grom Nowy Staw 0:1
Wiked Luzino - Sokol Wyczechy 5:0
Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 1:0
Anioly Garczegorze - Pogon Lebork 3:1

Stal Jezierzyce - Lesnik Cewice 2:0
Czarni Czarne - Sparta Sycewice 0:2
Diament Trzebielino - Jantar Ustka 0:3
Brda Przechlewo - MKS Debrzno 2:2

Polska - Nigeria 2:1
Polska - Korea Pld. 1:0
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 22 Mar, 2018 22:53   

Gryf Słupsk – Start Miastko 4:1 ( BONUS )
Bytovia II Bytów – Radunia Stężyca 1:2
Cartusia Kartuzy – GKS Kolbudy 1:1
Kaszubia Kościerzyna – Jaguar Gdańsk 2:1
Orkan Rumia – Powiśle Dzierzgoń 2:0
Gedania Gdańsk – Grom Nowy Staw 1:2
Wikęd Luzino – Sokół Wyczechy 2:0
Stolem Gniewino – Arka II Gdynia 2:1
Anioły Garczegorze – Pogoń Lębork 2:1

Stal Jezierzyce – Leśnik Cewice 3:1
Czarni Czarne – Sparta Sycewice 0:2
Diament Trzebielino – Jantar Ustka 1:3
Brda Przechlewo – MKS Debrzno 0:2

Polska – Nigeria 1:1
Polska – Korea Płd. 2:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 26 Mar, 2018 11:19   

12 kolejka do środy 15:00

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
Start Miastko - Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca

Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Wisła Płock - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Wisła Kraków - Lech Poznań

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pon 26 Mar, 2018 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 15:12   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 0-1
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 2-0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0-3
Start Miastko - Gedania Gdańsk 2-1
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 3-0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 3-1
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-0
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0-3

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 3-1bonus
Wisła Płock - Piast Gliwice 2-2
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 3-2

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2-1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2-1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1-0
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2-0

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 3-1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 1-2

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 3-1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 2-3
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Wto 27 Mar, 2018 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 15:44   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1-2 bonus
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1-1
Start Miastko - Gedania Gdańsk 1-0
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 6-0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2-1
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 1-1

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2-1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-1
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Kraków - Lech Poznań 0-1
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2-1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2-0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 2-1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 2-1

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1-1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2-1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 2-1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce1-2
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 20:07   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 1:2
Anioły Garczegorze - Drutex-Bytovia II Bytów 2:0 (BONUS)
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 1:2
Start Miastko - Gedania Gdańsk 0:2
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 9:0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2:0
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 1:3

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 0:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 2:1
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0:2
Wisła Kraków - Lech Poznań 0:1

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2:0
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 0:1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 1:0

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 0:2
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 2:1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 3:1
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 0:2
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018 20:29   

Arka II Gdynia - Gryf Slupsk 1:1
Anioly Garczegorze - Bytovia II Bytow 2:0
Pogon Lebork - Stolem Gniewino 0:2
Start Miastko - Gedania Gdansk 2:1
Grom Nowy Staw - Sokol Wyczechy 10:0
Wiked Luzino - Orkan Rumia 2:1
Powisle Dzierzgon - Kaszubia Koscierzyna 1:1
Jaguar Gdansk - Cartusia Kartuzy 2:0
GKS Kolbudy - Radunia Stezyca 0:2

Korona Kielce - Lechia Gdansk 2:1
Wisla Plock - Piast Gliwice 2:0
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw 2:1
Wisla Krakow - Lech Poznan 2:1

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:0 BONUS
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 1:0
Miedz Legnica - Chrobry Glogow 2:0
Rakow Czestochowa - Wigry Suwalki 1:0

Gks Jastrzebie - LKS Lodz 1:0
Baltyk Gdynia - Elana Torun 1:2

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 2:0
Piast Czluchow - Stal Jezierzyce 0:1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018 14:50   

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 1:0
Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0:1
Start Miastko - Gedania Gdańsk 2:0
Grom Nowy Staw - Sokół Wyczechy 6:0
Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 1:1
GKS Kolbudy - Radunia Stężyca 0:2

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 2:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:0
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:0
Wisła Kraków - Lech Poznań 1:1

Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 1:1
GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 1:0
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 1:1
Raków Częstochowa - Wigry Suwałki 1:0

GKS Jastrzębie - ŁKS Łódź 1:1
Bałtyk Gdynia - Elana Toruń 0:1

Sparta Sycewice - Brda Przechlewo 3:0
Piast Człuchów - Stal Jezierzyce 0:2
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 01 Kwi, 2018 21:53   

13 kolejka do środy 15:00

Gryf - GKS Przodkowo
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
Sokół Wyczechy - Start Miastko
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Lech Poznań - Górnik Zabrze

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2018 10:43   

Gryf - GKS Przodkowo 2:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 1:3
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 0:3
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:2
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 0:2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 0:2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 3:0 (BONUS)
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:2
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 2:0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 3:0
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 2:3
Sokół Wyczechy - Start Miastko 0:2
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2:1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 0:2
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:2
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 3:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018 16:24   

Gryf - GKS Przodkowo 2:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:1
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 1:3
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 0:4
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:2
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 1:2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1:2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 5:1 bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:2
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 3:0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 3:0
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 1:3
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1:3
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2:1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1:2
Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 3:1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018 17:49   

Gryf - GKS Przodkowo 2-1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0-4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1-2
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1-0
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 2-1
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 0-2

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 4-0 BONUS
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 2-1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 2-1
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 1-1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 1-2
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1-3
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2-0

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 1-0
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1-0
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2-1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 2-0
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018 19:28   

Gryf - GKS Przodkowo 2-1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0-3
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0-4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 1-3
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 3-1
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 0-2
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1-4

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 6-0 bonus
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1-1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 3-0
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 2-1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 0-3
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1-3
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2-0
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 2-0

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 1-1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2-0

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-1
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 2-0
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2018 23:35   

Gryf - GKS Przodkowo 3:1
Sokół Zblewo - Powiśle Dzierzgoń 0:1
Spójnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 1:4
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia 2:1
Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Sztum 1:2
Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino 1:3
Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze 1:9

Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 14:0
Drutex-Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy 1:1
Radunia Stężyca - Jaguar Gdańsk 1:1
Cartusia Kartuzy - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 2:1
Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw 1:4
Sokół Wyczechy - Start Miastko 1:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 2:2
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3:0

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:0
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2:1
Lech Poznań - Górnik Zabrze 2:3

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:2
Pomezania Malbork - Błękitni Stare Pole 2:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2018 05:39   

Gryf Slupsk - GKS PRzodkowo 2:1
Sokol Zblewo - Powisle Dzierzgon 0:2
Spojnia Sadlinki - Wierzyca Pelplin 0:3
Arka II Gdynia - Baltyk Gdynia 1:2
Sopocka Akademia Pilkarska -Olimpia Sztum 2:1
Bytovia II Bytow ; Stolem Gniewino 1:2
Pogon Lebork - Anioly Garczegorze 0:2

Gryf Slupsk -Pogon Lebork 5:0 BONUS
Bytovia II Bytow - GKS Kolbudy 1:1
Radunia Stezyca - Jaguar Gdansk 2:0
Cartusia Kartuzy - Powisle Dzierzgon 2:0
Kaszubia Koscierzyna - Wiked Luzino 2:1
Orkan Rumia - Grom Nowy Staw 1:3
Sokol Wychechy -Start Miastko 0:2
Gedania Gdansk - Arka II Gdynia 2:1
Stolem Gniewino - Anioly Garczegorze 2:2

Lechia Gdansk - Arka Gdynia 1:1
Piast Gliwice - Termalica Nieciecza 2:0
Slask Wroclaw - Korona Kielce 2:1
Lech Poznan - Gornik Zabrze 3:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:1
Pomezania Malbork - Blekitni Stare Pole 1:0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13