GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: damjen2311
Nie 29 Lip, 2018 14:01
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
Slasher 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 05 Paź, 2017 08:45   

KTS-K Luzino – Bytovia II Bytów 0:1
Grom Nowy Staw – Powiśle Dzierzgoń 2:0
Start Miastko – Jaguar Gdańsk 1:0
Arka II Gdynia – GKS Kolbudy 2:1
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 0:3
Anioły Garczegorze – Cartusia Kartuzy 1:2
Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 0:1
Gryf Słupsk – Orkan Rumia 1:0 (BONUS)
Gedania Gdańsk – Sokół Wyczechy 6:0

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 2:1
Orzeł Subkowy – Pomezania Malbork 1:2
Stal Jezierzyce – Czarni Czarne 1:0
Rowokół Smołdzino – Garbarnia Kępice 0:1
Barton Barcino – Koral Maszewo 3:1
Granit Kończewo – Polonez Bobrowniki 1:0
Sława Sławno – Orzeł Wałcz 1:2
Wrzos Wrześnica – Olimpic Warszkowo 3:0

Armenia – Polska 0:2
Czarnogóra – Dania 2:2
Rumunia – Kazachstan 3:0
Dania – Rumunia 4:0
Kazachstan – Armenia 0:2
Polska – Czarnogóra 2:0
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Czw 05 Paź, 2017 09:21   

KTS-K Luzino – Bytovia II Bytów 3:1
Grom Nowy Staw – Powiśle Dzierzgoń 3:2
Start Miastko – Jaguar Gdańsk 1:2
Arka II Gdynia – GKS Kolbudy 2:2
Pogoń Lębork – Radunia Stężyca 1:2
Anioły Garczegorze – Cartusia Kartuzy 1:2
Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 2:1
Gryf Słupsk – Orkan Rumia 3:1
Gedania Gdańsk – Sokół Wyczechy 3:0

Chojniczanka Chojnice – Górnik Łęczna 2:1
Orzeł Subkowy – Pomezania Malbork 0:3
Stal Jezierzyce – Czarni Czarne 3:0
Rowokół Smołdzino – Garbarnia Kępice 3:2
Barton Barcino – Koral Maszewo 1:1
Granit Kończewo – Polonez Bobrowniki 1:2
Sława Sławno – Orzeł Wałcz 0:1
Wrzos Wrześnica – Olimpic Warszkowo 3:1

Armenia – Polska 0:2 bonus
Czarnogóra – Dania 1:2
Rumunia – Kazachstan 1:0
Dania – Rumunia 2:0
Kazachstan – Armenia 2:1
Polska – Czarnogóra 2:0
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 09 Paź, 2017 15:34   

do piątku 20:00

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino
ZS Damnica-Garbarnia Kępice
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno
KS Skibno-Wrzos Wrześnica

Karol Pęplino-Gryf Słupsk
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów
Start Miastko-Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 09 Paź, 2017 17:43   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 4-0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-0
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 3-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3-1
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-2

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-1
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2-1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-1
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-1
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1-2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3-0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1-2
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1-0
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 2-0

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-4
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-2
Start Miastko-Pogoń Lębork 1-2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 09 Paź, 2017 17:57   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 5-0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1-2
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-0
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 2-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3-1
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-1

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 1-1
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 3-1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-1
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1-2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3-0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1-2
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1-3
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 4-1

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-5
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 1-2
Start Miastko-Pogoń Lębork 1-2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 11 Paź, 2017 13:16   

Bytovia II Bytów - Sokół Wyczechy 3:1
Orkan Rumia - Gedania Gdańsk 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0:1
Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino 1:1
Radunia Stężyca - Anioły Garczegorze 3:0
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1:1
Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Start Miastko 2:0
KTS-K Luzino - Grom Nowy Staw 1:3

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:1
Piast Gliwice - Sandecja Nowy Sącz 1:0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:1
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice 1:1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gd. 1:0
Brda Przechlewo - Stal Jezierzyce 1:2
Rowokół Smołdzino - Barton Barcino 2:3
KS Damnica - Garbarnia Kępice 3:0
Granit Kończewo - Błękitni Główczyce 3:1
Mirstal Mirosławiec - Sława Sławno 1:2
KS Skibno - Wrzos Wrześnica 4:0

Karol Pęplino - Gryf Słupsk 0:3 (Bonus)
Myśliwiec Tuchomie - Bytovia II Bytów 0:2
Start Miastko - Pogoń Lębork 1:3
Anioły Garczegorze - Sokół Wyczechy 3:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Czw 12 Paź, 2017 20:46   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3-2
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-0
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1-2
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-1
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 4-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 0-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 3-0
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 2-0
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-3

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 0-0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2-0
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-1
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-0
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 2-2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3-1
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 2-0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 0-2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 3-0

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-6 {bonus}
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-1
Start Miastko-Pogoń Lębork 1-1
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 2-0
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 12 Paź, 2017 22:52   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3:1
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 1:2
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1:3 (BONUS)
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 0:2
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 2:2
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 1:2
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3:1
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 0:1

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 1:0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 1:1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1:2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:2
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 1:0
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 2:1
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3:1
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 3:0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 0:2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 1:2

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 1:4
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0:3
Start Miastko-Pogoń Lębork 2:4
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 3:0
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 01:15   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 1:0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2:1 (bonus)
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1:4
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1:2
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 0:0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2:1
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 3:2
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 3:1

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 0:2
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 3:0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 3:1
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 0:1
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 0:2
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1:2
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 3:1
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 4:2
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1:2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 0:2

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0:5
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 1:4
Start Miastko-Pogoń Lębork 2:2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 2:1
 
 
Slasher 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 07:47   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3-0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2-2
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 0-3 BONUS
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1-0
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 5-0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2-0
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 2-0
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1-2

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2-1
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2-0
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 1-2
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 2-0
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 0-1
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 1-0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1-0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1-2
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 0-1

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 0-3
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 0-3
Start Miastko-Pogoń Lębork 2-0
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy 5-0
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Pią 13 Paź, 2017 18:03   

Bytovia II Bytów-Sokół Wyczechy 3:0
Orkan Rumia-Gedania Gdańsk 2:1
Kaszubia Kościerzyna-Gryf Słupsk 1:3
Cartusia Kartuzy-Stolem Gniewino 1:2
Radunia Stężyca-Anioły Garczegorze 3:0
GTS Kolbudy-Pogoń Lębork 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk)-Arka II Gdynia 2:0
Powiśle Dzierzgoń-Start Miastko 1:0
GOSRiT Luzino-Grom Nowy Staw 1:3

Legia Warszawa-Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sącz 2:0
Śląsk Wrocław-Wisła Kraków 2:2
Stal Mielec -Chojniczanka Chojnice 0:0
Pomezania Malbork-Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:0
Brda Przechlewo-Stal Jezierzyce 1:1
Rowokół Smołdzino-Barton Barcino 1:0
ZS Damnica-Garbarnia Kępice 1:0
Granit Kończewo-Błękitni Główczyce 1:0
Mirstal Mirosławiec-Sława Sławno 1:0
KS Skibno-Wrzos Wrześnica 1:2

Karol Pęplino-Gryf Słupsk 1:3
Myśliwiec Tuchomie-Bytovia II Bytów 1:2
Start Miastko-Pogoń Lębork 1:2
Anioły Garczegorze-Sokół Wyczechy3:0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 16 Paź, 2017 20:00   

kolejka do piatku 18:00
Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów
Start Miastko-GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia

Lechia Gdańsk-Lech Poznań
Wisła Płock-Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice
Barton Barcino-ZS Damnica
Sława Sławno-Olimp Złocieniec
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 16 Paź, 2017 20:26   

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 4-0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1-2
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 2-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 1-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-1 BONUS
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 0-1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 1-4

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-2
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-0
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 3-1
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 3-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 2-0
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 2-0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino-ZS Damnica 2-1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-2
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 1-1
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-0
 
 
Slasher 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 17 Paź, 2017 08:14   

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 2-0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 2-1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 0-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-0 BONUS
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 0-0
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0-6

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-0
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 0-1
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 1-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 1-0
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 0-0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-0
Barton Barcino-ZS Damnica 2-2
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-3
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3-1
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 2-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 18 Paź, 2017 09:36   

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 3-0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1-2
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 2-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 1-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-1
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 1-2
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0-3

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-0
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-1
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 3-1
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2-1
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 3-1
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 2-1
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino-ZS Damnica 2-1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-1
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3-1 bonus
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Sro 18 Paź, 2017 21:45   

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów2:1
Start Miastko-GOSRiT Luzino 2:1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń0:1
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 2:0
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2:1
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3:1
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 1:1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0:4

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1:2
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1:2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2:0
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 1:0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2:0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 1:2
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo1:3
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 3:1
Barton Barcino-ZS Damnica2:1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 2:2
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów2:1
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze2:1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 18 Paź, 2017 22:11   

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 3:1
Start Miastko-GOSRiT Luzino 0:1
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 2:1
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1:0
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2:2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3:0 BONUS
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 0:1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0:2

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1:0
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 0:1
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2:0
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 3:1
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2:0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 3:1
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 1:0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 2:1
Barton Barcino-ZS Damnica 2:0
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 2:1
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 2:0
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 2:1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 19 Paź, 2017 11:27   

Grom Nowy Staw – Bytovia II Bytów 5:0
Start Miastko – GOSRiT Luzino 1:2
Arka II Gdynia – Powiśle Dzierzgoń 2:1
Pogoń Lębork – Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Anioły Garczegorze – GTS Kolbudy 1:0
Stolem Gniewino – Radunia Stężyca 1:2
Gryf Słupsk – Cartusia Kartuzy 3:0 (bonus)
Gedania Gdańsk – Kaszubia Kościerzyna 2:2
Sokół Wyczechy – Orkan Rumia 1:3

Lechia Gdańsk – Lech Poznań 1:1
Wisła Płock – Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin – Piast Gliwice 2:0
Chojniczanka Chojnice – Pogoń Siedlce 2:0
Pomezania Malbork – Spójnia Sadlinki 2:0
Stal Jezierzyce – Myśliwiec Tuchomie 2:0
(Słupia Kobylnica – Granit Kończewo 3:1
Garbarnia Kępice – Sokół Szczypkowice 3:2
Barton Barcino – ZS Damnica 3:1)

Sława Sławno – Olimp Złocieniec 2:0
Wrzos Wrześnica – Gryf II Polanów 1:3
pp Chojniczanka Chojnice – Górnik Zabrze 0:2
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pią 20 Paź, 2017 12:05   

Grom Nowy Staw-Bytovia II Bytów 2:0
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1:3
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1:0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:2
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 1:0
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 2:1
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 5:0 (bonus)
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 2:1
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 1:4

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 2:1
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 0:2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 1:2
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 3:0
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 4:1
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 5:2
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 1:3
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 2:1
Barton Barcino-ZS Damnica 3:2
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1:0
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 3:2
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 2:2
Ostatnio zmieniony przez Seba Pią 20 Paź, 2017 12:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Pią 20 Paź, 2017 19:41   

Grom Nowy Staw-Bytovia II 4-0 (bonus)
Start Miastko-GOSRiT Luzino 1-3
Arka II Gdynia-Powiśle Dzierzgoń 1-0
Pogoń Lębork-Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-0
Anioły Garczegorze-GTS Kolbudy 2-1
Stolem Gniewino-Radunia Stężyca 0-2
Gryf Słupsk-Cartusia Kartuzy 3-1
Gedania Gdańsk -Kaszubia Kościerzyna 2-3
Sokół Wyczechy -Orkan Rumia 0-3

Lechia Gdańsk-Lech Poznań 1-1
Wisła Płock-Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin-Piast Gliwice 2-0
Chojniczanka Chojnice-Pogoń Siedlce 2-1
Pomezania Malbork-Spójnia Sadlinki 2-0
Stal Jezierzyce-Myśliwiec Tuchomie 2-1
Słupia Kobylnica-Granit Kończewo 3-0
Garbarnia Kępice-Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino-ZS Damnica 3-1
Sława Sławno-Olimp Złocieniec 1-2
Wrzos Wrześnica-Gryf II Polanów 1-3
pp Chojniczanka Chojnice-Górnik Zabrze 1-1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12