GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: damjen2311
Nie 29 Lip, 2018 14:01
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 23 Paź, 2017 11:08   

do piątku 18:00
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Start Miastko

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Piast Gliwice - Wisła Płock
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice
Barton Barcino - ZS Damnica
Mechanik Bobolice - Sława Sławno
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 24 Paź, 2017 23:22   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 3-0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2-1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 1-1
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0-2
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2-0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3-0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 3-1
Piast Gliwice - Wisła Płock 1-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 2-1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 1-3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2-1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 4-2
Barton Barcino - ZS Damnica 2-1
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 5-2
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1-5 BONUS
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 13:39   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 5:1
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 2:1 :-D (jak przegramy to chociaż ja mam punkty
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:0 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1:1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:2
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 1:2
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2:1
Żuławy Nowy Dwór Gd. - Pomezania Malbork 2:1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0:3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 3:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 3:1
Barton Barcino - ZS Damnica 3:2
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1:3
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 16:51   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 4-0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2-1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1-1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1-0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 4-0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-1
Piast Gliwice - Wisła Płock 1-2
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2-1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 2-1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 1-3
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 3-0
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1-2
Barton Barcino - ZS Damnica 2-1
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2-0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 25 Paź, 2017 19:05   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 2:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 2:3 (BONUS)
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0:1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:1
Grom Nowy Staw - Start Miastko 4:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 2:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:2
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 2:0
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1:1
Barton Barcino - ZS Damnica 2:0
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 0:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:30
 
 
Slasher 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017 10:03   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 3:1
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 2:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 2:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 0:2
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:0 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 1:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 0:2
Grom Nowy Staw - Start Miastko 2:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:0
Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:1
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:1
Żuławy Nowy Dwór Gd. - Pomezania Malbork 1:1
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0:4
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 1:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1:1
Barton Barcino - ZS Damnica 1:2
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 3:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:3
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017 10:04   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 0:2 bonus
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 3:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:1
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 0:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2:0
Grom Nowy Staw - Start Miastko 3:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 2:3
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 0:2
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 1:1
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 1:0
Barton Barcino - ZS Damnica 0:0
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 0:2
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Czw 26 Paź, 2017 18:04   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 4:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:2
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 2:2
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 1:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 3:1
Grom Nowy Staw - Start Miastko 2:3

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Piast Gliwice - Wisła Płock 3:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:2
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 1:2
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2:3
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice3:1
Barton Barcino - ZS Damnica 2:1
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 2:0
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 2:3
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pią 27 Paź, 2017 17:23   

Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:2
Kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy 3:0
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:0
Radunia Stężyca - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
GTS Kolbudy - Stolem Gniewino 0:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2:1
Grom Nowy Staw - Start Miastko 1:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 3:2
Piast Gliwice - Wisła Płock 4:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:1
Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 1:4
Diament Trzebielino - Stal Jezierzyce 3:4
Słupia Kobylnica - Granit Kończewo 2:0
Garbarnia Kępice - Sokół Szczypkowice 3:2
Barton Barcino - ZS Damnica 5:3
Mechanik Bobolice - Sława Sławno 1:1
Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica 1:2
Ostatnio zmieniony przez Seba Pią 27 Paź, 2017 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 31 Paź, 2017 10:13   

do piątku 18:00
Start Miastko - Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda
Sława Sławno - Lech Czaplinek
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 01 Lis, 2017 08:25   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 2-1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-1
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 2-1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 3-0 Bonus
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1-3
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 1-3
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1-2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1-0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-1
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2-0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3-0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2-1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 0-1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 2-0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2-0
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 01 Lis, 2017 12:14   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 2:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 2:0
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk 1:0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 3:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 0:3
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0:2
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 0:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:1
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:0
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 1:1
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 3:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 6:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 3:1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:3
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 4:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0:3
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 1:3
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 01 Lis, 2017 19:39   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 2-1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 2-1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4-0 bonus
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1-3
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 2-4
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1-2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2-2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1-0
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-2
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2-0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2-0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3-0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2-1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 0-1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 3-0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 0-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 02 Lis, 2017 11:25   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 1:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 1:0
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4:0 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 0:2
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 1:1
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 0:1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 0:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 2:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3:1
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 0:2
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 3:1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 1:2
Sława Sławno - Lech Czaplinek 2:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4:1
 
 
Slasher 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017 11:26   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 0:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:2
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 3:0
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk 2:0
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 5:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 0:2
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0:3
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 1:0

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:2
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:0
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:1
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 1:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 3:1
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:1
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 3:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 2:1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 1:0
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017 11:49   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 3:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:4
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 1:1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4:0
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 1:1 bonus
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 0:1
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 2:1

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:2
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:0
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 4:0
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 4:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 2:0
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 1:2
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 2:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 1:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2:1
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017 12:38   

aha, na remis w Derbach stawiam 50 zł, ktoś chętny?
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017 16:25   

Start Miastko - Bytovia II Bytów 3:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:0
Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino 0:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1
Gryf Słupsk - GTS Kolbudy 4:0
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 2:1 ( bonus)
Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 1:1
Orkan Rumia - Kaszubia Kościerzyna 2:2

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:3
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 2:1
Pomezania Malbork - Powiśle II Dzierzgoń 4:2
Stal Jezierzyce - Kaszubia Studzienice 3:0
Sokół Szczypkowice - Barton Barcino 1:2
Pomorze Potęgowo - Garbarnia Kępice 2:4
Granit Kończewo - Wybrzeże Objazda 3:0
Sława Sławno - Lech Czaplinek 1:1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2:1
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017 21:27   

podbijam do stówy
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Pią 03 Lis, 2017 22:32   

hahahaale w regulaminowym był remis, no i kto myślał a się nie założył?
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12