GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Sob 04 Lis, 2017 09:20   

Masz szczęście, że wczoraj nie widziałem Twoich postów, podbiłbym do 200 :mrgreen:
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Sob 04 Lis, 2017 16:19   

hahaha dobra dobra
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 19:02   

7 kolejka do piątku 20:00
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
Start Miastko - Arka II Gdynia


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno

Polska- Urugwaj
Polska- Meksyk
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 06 Lis, 2017 20:48   

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2-1
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 6-0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2-1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 2-0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1-1


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1-1
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2-1
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1-2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 2-1
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 1-1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 2-0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2-0

Polska- Urugwaj 2-1
Polska- Meksyk 2-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 18:25   

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 3:1
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 4:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0:2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 3:0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1:2


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2:0
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1:2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 0:2
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 2:0
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 1:2
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 0:2

Polska- Urugwaj 2:0
Polska- Meksyk 2:1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 19:47   

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2:0
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 10:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 3:1
Jaguar Kokoszki - Gryf Słupsk 0:1 (bonus)
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0:2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 3:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 2:0
Start Miastko - Arka II Gdynia 0:2

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:2
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 2:1
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 0:1
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 2:1
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 3:0
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 3:0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1:1

Polska – Urugwaj 1:1
Polska – Meksyk 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017 09:25   

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2:0
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 7:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:1
Jaguar Kokoszki - Gryf Słupsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0:2
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 2:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 4:1
Start Miastko - Arka II Gdynia 1:2

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 1:3
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 1:2
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 0:2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 2:1
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 2:1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 3:2
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 3:0 bonus

Polska – Urugwaj 1:1
Polska – Meksyk 2:1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 08 Lis, 2017 09:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Czw 09 Lis, 2017 21:36   

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:3
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 1:0
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 3:0
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:1 bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:3
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:0
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 4:1
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 1:2
Start Miastko - Arka II Gdynia 2:0


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2:2
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 1:1
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1:2
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 1:2
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 3:2
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 2:0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 2:2

Polska- Urugwaj 1:1
Polska- Meksyk1:2
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 09 Lis, 2017 23:28   

Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia 2:1
Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy 3:1
GTS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gryf Słupsk 1:5
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1:2 bonus
GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze 5:0
Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork 5:0
Start Miastko - Arka II Gdynia 1:1


Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 0:5
Chojniczanka II Chojnice - Pomezania Malbork 1:3
MKS Debrzno - Stal Jezierzyce 1:1
Koral Maszewo Lęborskie - Granit Kończewo 1:3
Garbarnia Kępice - Sokół Kuleszewo 3:1
Barton Barcino - Pomorze Potęgowo 2:0
Astra Ustronie Morskie - Sława Sławno 1:2

Polska- Urugwaj 0:1
Polska- Meksyk 3:0
_________________
Ostatnio zmieniony przez Seba Czw 09 Lis, 2017 23:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Pon 13 Lis, 2017 15:30   

do piątku 18:00
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów
Pogoń Lębork - Start Miastko
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy
Orkan Rumia - Radunia Stężyca
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy

Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Piast Gliwice - Cracovia
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój


ostatnia kolejka w tej rundzie, następne typy na wiosnę
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
arag81 

Skąd: miejscowy
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017 21:55   

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:0
Pogoń Lębork - Start Miastko 1:3
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2:1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:0
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1:2 bonus
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2:2

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:0
Piast Gliwice - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój2:1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 13 Lis, 2017 23:41   

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 1:0
Pogoń Lębork - Start Miastko 2:1
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:2
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 3:1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:1 BONUS
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1:2
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 3:0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2:0
Piast Gliwice - Cracovia 2:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 4:1
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 3:1
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 14 Lis, 2017 17:55   

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-1
Pogoń Lębork - Start Miastko 2-0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0-1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3-0 BONUS
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1-3
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1-1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2-1

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2-0
Piast Gliwice - Cracovia 2-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-1
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1-2
Ostatnio zmieniony przez marcin s Wto 14 Lis, 2017 17:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Sro 15 Lis, 2017 03:01   

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3-1
Pogoń Lębork - Start Miastko 2-0
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 0-2
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3-0
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 0-3
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1-4
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 1-0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 2-0
Piast Gliwice - Cracovia 3-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3-1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-0 bonus
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 15 Lis, 2017 03:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 16 Lis, 2017 14:08   

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 1:0
Pogoń Lębork - Start Miastko 1:6
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:0
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2:1
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 5:1
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:3 (bonus)
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 1:1
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2:2

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 3:1
Piast Gliwice - Cracovia 2:0
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:1
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1:1
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Czw 16 Lis, 2017 14:43   

Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 1:1
Pogoń Lębork - Start Miastko 2:2
Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw 1:2
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:0
Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:0 bonus
Gedania Gdańsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:2
Sokół Wyczechy - GTS Kolbudy 0:4
Orkan Rumia - Radunia Stężyca 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 2:0

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:0
Piast Gliwice - Cracovia 2:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:0
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 3:0
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 1:1
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Pon 05 Mar, 2018 12:55   

W sobotę rusza 4 liga, więc zaczynamy typera. I teraz pytanie. Zostajemy przy tych drużynach, czy robimy mniej meczów? Jeżeli mniej, to jakie drużyny widzicie?
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pon 05 Mar, 2018 20:22   

ilość typowanych meczow wydaje się dobra,zawsze można dodac jakiś ciekawszy mecz z ekstraklasy np.Lech-Jagiellonia z następnej kolejki
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pon 05 Mar, 2018 22:36   

Ja tam bym wolał typować komplet z ekstraklasy. Zawsze to ciekawsze, niż np A-klasa (z całym szacunkiem dla tej ligi).
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica

Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 11:43   

no to zaczynamy, do piątku do 18:00

Gryf- Kotwica

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń
Anioły Garczegorze -Start Miastko
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice -Raków Częstochowa
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 07 Mar, 2018 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10