GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: damjen2311
Nie 29 Lip, 2018 14:01
TYPER 2017/18
Autor Wiadomość
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 14:29   

czekaj czekaj, my w sobote tez gramy, sparing zKotwicą, dawaj go na liste
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 14:59   

lukasik_gryf napisał/a:
czekaj czekaj, my w sobote tez gramy, sparing zKotwicą, dawaj go na liste


Wrzucone
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 16:50   

Gryf- Kotwica 1-3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2-0
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 3-2
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 1-2

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 2-2
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-1
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 2-1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1-3
GKS Katowice -Raków Częstochowa 1-2
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 17:51   

Gryf- Kotwica 2-2

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2-1
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2-1
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 1-2

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 1-2
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 1-1
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 1-1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1-2

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 0-1
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2-1
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1-1
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 18:07   

Gryf- Kotwica 2:3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2:0
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2:1
Anioły Garczegorze -Start Miastko 1:1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 0:3

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 0:2
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 1:2
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 2:1
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1:3
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2:0
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 19:53   

Gryf- Kotwica 2:4

Drutex-Bytovia II Bytow-Cartusia Kartuzy 2:1
Gedania Gdansk-Powisle Dzierzgon 1:1
Anioly Garczegorze-Start Miastko 2:1
Pogon Lebork-Arka II Gdynia 0:5

Lechia Gdansk-Legia Warszawa 1:1
Sandecja Nowy Sacz-Piast Gliwice 1:1
Wisla Krakow-Slask Wroclaw 2:0
Lech Poznan-Jagiellonia Bialystok 1:1 BONUS

Podbeskidzie Bielsko-Biala-Chojniczanka Chojnice 1:1
GKS Katowice-Rakow Czestochowa 0:0
Zaglebie Sosnowiec-Miedz Legnica 0:1
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Sro 07 Mar, 2018 20:15   

Gryf- Kotwica 1-3

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 1-2
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 2-0
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-1
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 0-3

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 1-3
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-0
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 2-0
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice -Raków Częstochowa 1-0
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 1-1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 08 Mar, 2018 11:52   

Gryf – Kotwica 2:2

Bytovia II Bytów – Cartusia Kartuzy 1:1
Gedania Gdańsk – Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze – Start Miastko 1:1
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 0:2

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 1:2
Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice 1:2
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław 1:0
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 2:1 (bonus)

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice 1:1
GKS Katowice – Raków Częstochowa 1:0
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Pią 09 Mar, 2018 15:31   

Gryf- Kotwica 2-2

Drutex-Bytovia II Bytów -Cartusia Kartuzy 2-0
Gedania Gdańsk -Powiśle Dzierzgoń 1-1
Anioły Garczegorze -Start Miastko 2-0
Pogoń Lębork -Arka II Gdynia 0-1

Lechia Gdańsk -Legia Warszawa 0-1
Sandecja Nowy Sącz -Piast Gliwice 0-0
Wisła Kraków -Śląsk Wrocław 0-2
Lech Poznań -Jagiellonia Białystok 2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała -Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice -Raków Częstochowa 2-2
Zagłębie Sosnowiec -Miedź Legnica 2-3
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Sob 10 Mar, 2018 00:31   

Kotwica - Gryf 3;2

Bytovia II Bytów – Cartusia Kartuzy 1:2
Gedania Gdańsk – Powiśle Dzierzgoń 1:0
Anioły Garczegorze – Start Miastko 2:1
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 0:4

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa 2:2
Sandecja Nowy Sącz – Piast Gliwice 1:2
Wisła Kraków – Śląsk Wrocław dupa
Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 1;2

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chojniczanka Chojnice 0;2
GKS Katowice – Raków Częstochowa 0;1
Zagłębie Sosnowiec – Miedź Legnica dupa
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018 18:11   

10 kolejka
do piątku 20:00

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
Start Miastko - Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Wisła Płock

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Odra Opole
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce
Jantar Ustka - Karol Pęplino
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pon 12 Mar, 2018 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018 21:55   

czy bonus się uwzglednia bo widze,ze nie wszyscy go dali? jak działa?tylko przy trafionym wyniku?
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 12 Mar, 2018 22:19   

smigiel jr napisał/a:
czy bonus się uwzglednia bo widze,ze nie wszyscy go dali? jak działa?tylko przy trafionym wyniku?


Jest jest, pamiętajcie o nim ;) zdobyte punkty w danym spotkaniu bonusowym liczymy podwójnie, każdy sam go wybiera
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 13 Mar, 2018 20:02   

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 2-1
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2-1
Start Miastko - Stolem Gniewino 2-2
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 3-0
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 2-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 3-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-2
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 1-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 2-1
Jantar Ustka - Karol Pęplino 3-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 16:58   

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 2-2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 3-1
Start Miastko - Stolem Gniewino 1-1
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2-3
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 4-0 bonus
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 2-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 3-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3-1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 2-1
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 2-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 3-1
Jantar Ustka - Karol Pęplino 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
sałata 
Braveheart

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk Stare Miasto
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 19:43   

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 1-2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2-0
Start Miastko - Stolem Gniewino 1-2
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2-4
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 4-0 (bonus)
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 2-1
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 3-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 3-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-2
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-0

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-1
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 3-1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 3=2
Jantar Ustka - Karol Pęplino 4-1
Ostatnio zmieniony przez sałata Sro 14 Mar, 2018 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 14 Mar, 2018 23:17   

Pogoń Lębork - Drutex-Bytovia II Bytów 1:2
Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 2:1
Start Miastko - Stolem Gniewino 0:3 (bonus)
Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2:3
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 2:0
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS 1:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy 2:0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 1:2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice przełożony
Raków Częstochowa - Odra Opole 2:0
Olimpia Grudziądz - Drutex-Bytovia Bytów 2:1

Sparta Sycewice - Stal Jezierzyce 2:4
Jantar Ustka - Karol Pęplino 3:1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018 19:42   

dlaczego mecz Gryfa nie jest jako pierwszy w typerze?? :evil:
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 15 Mar, 2018 20:03   

Grom Nowy Staw-Gryf Slupsk 1:1
Pogon Lebork-Drutex Bytovia II Bytow 1:0 BONUS
Arka II Gdynia-Anioly Garczegorze 1:0
Start Miastko-Stolem Gniewino 1:1
Wiked Luzino-Gedania Gdansk 2:1
Powisle Dzierzgon-Sokol Wychechy 5:0
Jaguar Gdansk-Orkan Rumia 2:1
GKS Kolbudy-Kaszubia Koscierzyna 1:1
Radunia Stezyca-Cartusia Kartuzy 3:1

Lech Poznan-Lechia Gdansk 3:0
Piast Gliwice-Zaglebie Lubin 1:0
Slask Wroclaw-Wisla Plock 1:1

Chojniczanka Chojnice-GKS Katowice ---
Rakow Czestochowa-Odra Opole 1:0
Olimpia Grudziadz-Drutex-Bytovia Bytow 1:1

Sparta Sycewice-Stal Jezierzyce 3:2
Jantar Ustka-Karol Peplino 3:0
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pią 16 Mar, 2018 17:12   

Pogoń Lębork – Bytovia II Bytów 2:0
Arka II Gdynia – Anioły Garczegorze 1:1
Start Miastko – Stolem Gniewino 2:1
Grom Nowy Staw – Gryf Słupsk 1:1 (bonus)
Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk 2:0 – mecz 16 maja :lol:
Powiśle Dzierzgoń – Sokół Wyczechy 6:0 – mecz 3 maja :lol:
Jaguar Gdańsk – Orkan Rumia 2:0
GKS Kolbudy – Kaszubia Kościerzyna 2:2
Radunia Stężyca – Cartusia Kartuzy 4:0

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 3:0
Piast Gliwice – Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław – Wisła Płock 1:1

Chojniczanka Chojnice – GKS Katowice 1:0
Raków Częstochowa – Odra Opole 1:1
Olimpia Grudziądz – Bytovia Bytów 2:1

Sparta Sycewice – Stal Jezierzyce 2:1
Jantar Ustka – Karol Pęplino 2:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12