GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI TYPERA 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 21:23   WYNIKI TYPERA 2018/19

1.KOLEJKA

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1-4
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 3-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 0-2
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1-3
Jantar Ustka - Orkan Rumia 4-3
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-3

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2-1
GKS Katowice - GKS Tychy 1-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0-3

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 08 Sie, 2018 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 20:31   

2kolejka

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 4-1
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 3-0
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-2
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 0-2
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2-0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0-5
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 0-0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0-1
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 5-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 3-1
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 2-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 1-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 0-6
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1-2

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-0
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-3
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0-2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1-1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1-0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1-2
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1-8
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11