GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
WYNIKI TYPERA 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 21:23   WYNIKI TYPERA 2018/19

1.KOLEJKA

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1-4
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 3-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 0-2
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1-3
Jantar Ustka - Orkan Rumia 4-3
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 0-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 0-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-3

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2-1
GKS Katowice - GKS Tychy 1-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0-3

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Sro 08 Sie, 2018 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 20:31   

2kolejka

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 4-1
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 3-0
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-2
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 0-2
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2-0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0-5
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 0-0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0-1
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 5-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 3-1
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 2-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 1-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 0-6
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1-2

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-0
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-3
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0-2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1-1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1-0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1-2
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1-8
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 10:52   

3kolejka

Gryf Słupsk - GKS Kowale 2-0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 3-0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 4-0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1-1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 1-1
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 3-3
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 1-1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2-5

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 1-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 3-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0-1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2-2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 20:12   

4 kolejka

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 2-3
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 0-0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk6-3
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 2-1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 3-0
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 6-1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2-0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 2-3
Piast Gliwice - Cracovia 3-1
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 3-3
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 2-0
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0-2
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-2
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 5-1
Widzew Łódź - Resovia 2-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pon 27 Sie, 2018 20:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018 21:34   

5kolejka

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 5-0
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 3-2
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 6-1
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 4-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1-0
GKS Przodkowo - GKS Kowale 1-2
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 0-3
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2-1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1-1

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0-1
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3-2
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 7-3
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 2-0
GKS Kowale - GKS Kolbudy 2-0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 2-3
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 5-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0-0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0-1
Lech Poznań - Piast Gliwice 1-1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2-3
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-2
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 1-0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 3-2
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2-0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 19:59   

6kolejka

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-5
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 1-1
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 1-1
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 4-1
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 4-0
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 1-0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1-1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2-3

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 2-3
Bytovia Bytów - GKS Tychy 4-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1-1
Błękitni Stargard - Elana Toruń odwołany
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0-2
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1-4
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 0-7
Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 19:51   

7kolejka
Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 1-0
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 0-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 1-2
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 5-0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1-4
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 6-3
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-4
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 3-2

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 5-2
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 4-0

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków1-2
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-1
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 4-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 8-1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 7-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 20:25   

8kolejka

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 5-0
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0-4
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 3-3
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 5-1
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 0-0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 1-1
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Wda Lipusz - GKS Kowale 1-0
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 3-1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 3-3
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 4-1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-3
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 3-1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1-1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0
ŁKS Łódź - GKS Tychy 0-0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0-5
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 2-5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2-2

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 0-1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0-3
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 1-0

9 kolejka

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 3-6
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1-0
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2-0
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 3-3
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 3-1

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1-0
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0-4
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1-0
Legia Warszawa - Arka Gdynia 1-1

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-2
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 0-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 0-0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 6-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 9-1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 1-4
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pon 01 Paź, 2018 20:38, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 20:28   

brakuje wynikow z 8 kolejki
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 20:33   

ok
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 20:35   

Za chwilę będą podliczone punkty za obie kolejki
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 20:45   

10KOLEJKA

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 2-1
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 4-1
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-3
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 4-3
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 3-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 0-1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 5-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 4-1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 2-2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2-2

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 0-0

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0-3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-5
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-0
Radomiak Radom - Widzew Łódź 0-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 20:35   

11kolejka

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 2-3
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 2-3
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1-8
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 1-0
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 4-0
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk przełożony
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 1-1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 0-0

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 1-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 0-0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 2-2

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 2-5
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 5-2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 4-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2-1

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 6-1
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 6-0

Polska - Portugalia 2-3
Polska - Włochy 0-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 12