GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018 12:30   TYPER 2018/19

ruszamy z nową edycją typera
zasady:
poprawny wynik- 5pkt
wskazanie zwycięzcy lub remisu- 2pkt
bonus, każdy wskazuje go sam- ilość punktów x2
nietypowanie 3 kolejek automatycznie odpadnięcie z rywalizacji, później punkty nieliczone

typujemy naszą ligę, po 4 mecze ekstraklasy, I ligi oraz wybrane niższych +reprezentacje
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Nie 29 Lip, 2018 12:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018 12:38   

DO PIĄTKU 18:00

Wda Lipusz - Gryf Słupsk
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
GKS Kowale - Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń
Jantar Ustka - Orkan Rumia
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Miedź Legnica - Górnik Zabrze

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
GKS Katowice - GKS Tychy
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna
Piast Żmigród - MKS Kluczbork]
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Nie 29 Lip, 2018 12:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018 12:49   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0-3 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 0-2
Jantar Ustka - Orkan Rumia 1-0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-0

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2-1
GKS Katowice - GKS Tychy 0-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 0-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1-2

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1-0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 0-1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Nie 29 Lip, 2018 15:47   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1-3 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1-0
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Jantar Ustka - Orkan Rumia 0-1
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-2
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-1

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1-0
GKS Katowice - GKS Tychy 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1-0
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1-0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 0-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2-0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-2
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1-2
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Wto 31 Lip, 2018 15:47   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1:0
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2:0
Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 1:1
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 3:0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Jantar Ustka - Orkan Rumia 1:0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2:1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:1

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1:0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 2:1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1:0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1:0
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Wto 31 Lip, 2018 22:46   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0-2 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 1-0
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1-1
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-1
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 0-0
Jantar Ustka - Orkan Rumia 1-2
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 0-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-0
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-0

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2-0
GKS Katowice - GKS Tychy 1-2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 0-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0-2

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1-0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-1
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 0-1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork] 0-1
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
Ostatnio zmieniony przez szym123456 Wto 31 Lip, 2018 22:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 31 Lip, 2018 23:34   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0:3 (BONUS)
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2:1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 2:2
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2:0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1:3
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Jantar Ustka - Orkan Rumia 2:0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1:2

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:2
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 0:2

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 2:2
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 0:2
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 2:0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 0:1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0:2
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018 04:32   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2:1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1:1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 1:0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0:2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Jantar Ustka - Orkan Rumia 2:0
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1:0

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1:1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1:0

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1:0
GKS Katowice - GKS Tychy 1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1:1

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 1:0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1:0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1:0
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 0:2
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018 16:56   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 0:3
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 5:0
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-0
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 0-2
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 2-2
Jantar Ustka - Orkan Rumia 0-1
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 2-1

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1:1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-2
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-2 ( bonus)

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1-0
GKS Katowice - GKS Tychy 2-1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 1:2
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 1-0

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 0-0
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2-0
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna 1-1
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 2:1
Ostatnio zmieniony przez Seba Pią 03 Sie, 2018 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
host 
TYLKO GRYF

Skąd: Francja
Wysłany: Pią 03 Sie, 2018 17:21   

Wda Lipusz - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
GTS Kolbudy - Pogoń Lębork 2-1
Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo 1-1
Bytovia II Bytów - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-2
Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kowale - Grom Nowy Staw 1-3
Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 2-3
Jantar Ustka - Orkan Rumia 2-1
Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia 1-2

Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 1-1
Śląsk Wrocław - Lech Poznań 1-1
Miedź Legnica - Górnik Zabrze 1-2

Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa 1-0
GKS Katowice - GKS Tychy 2-2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2-1
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów 0-2

Elana Toruń - Stal Stalowa Wola 3-1
Radomiak Radom - GKS Bełchatów 1-2
ROW 1964 Rybnik - Górnik Łęczna bez tego meczu
Piast Żmigród - MKS Kluczbork 1-2
_________________
Forever Gryf
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 20:16   

DO CZWARTKU 18:00

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy
Wda Lipusz - GKS Przodkowo
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kowale - Gedania Gdańsk
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - Orkan Rumia

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Odra Opole

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Pon 06 Sie, 2018 20:53   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-0 Bonus
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 2-2
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2-0
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 0-1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1-3
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 0-1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0-3
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 2-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 0-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 0-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1-2
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1-0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 1-1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1-2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1-1
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1-0
Raków Częstochowa - Odra Opole 2-1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork0-2
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018 09:32   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3-0
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3-0 bonus
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1-0
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 3-1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1-2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 2-0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1-2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 4-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 1-2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 2-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1-1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń2-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 1-0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2-2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 0-1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2-1
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1-0
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-2

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018 11:45   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2-0 bonus
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2-0
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2-0
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 1-0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0-2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 0-1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0-1
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2-0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 2-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 0-1
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 2-1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 0-2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2-1

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-0
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0-1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 0-1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1-0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 0-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 2-1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-3
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018 12:27   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:1
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 0:3
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2:0
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 3:1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1:2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 3:0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1:3
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 5:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1:3
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 3:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 2:4
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1:1
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:1

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:0 (bonus)
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:2
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:2

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) -Chojniczanka Chojnice 1:2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Bytovia Bytów - Stal Mielec 0:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 2:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1:3
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018 17:28   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3-0 BONUS
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 3-1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 4-0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2-1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2-0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1-2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 3-1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1-2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 3-1
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1-0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo -12
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 1-2
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1-4
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 3-1

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2-1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 0-1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1-0

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1-2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2-1
Bytovia Bytów - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Odra Opole 1-2

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0-3
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Wto 07 Sie, 2018 23:04   

ŁKS Łódź-Stomil Olsztyn 2:0


przy typowaniu nie wpisałem wyniku tego meczu .
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Sro 08 Sie, 2018 13:02   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:1 bonus
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2:2
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2:0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0:2
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 2:1

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1:3
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1:0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 2:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 0:1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 3:4
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:3
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:2

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 2:2
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 0:1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1:1
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2:2
Bytovia Bytów - Stal Mielec 2:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 2:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 0:4
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 08 Sie, 2018 15:33   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:1 (BONUS)
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 1:2
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 1:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 2:1
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 0:1
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 1:2

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 0:2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 2:0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 1:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 1:1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 3:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 0:1
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:0

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1:2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 2:0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1:2
Raków Częstochowa - Odra Opole 1:0

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 2:4
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 08 Sie, 2018 18:04   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 3:0 (bonus)
Pogoń Lębork – Arka II Gdynia 1:0
Anioły Garczegorze – Orkan Rumia 2:0
Powiśle Dzierzgoń – Jantar Ustka 3:1
Grom Nowy Staw – Kaszubia Kościerzyna 4:0
Gedania Gdańsk – GOSRiT Luzino 1:1
Jaguar Gdańsk – Wda Lipusz 2:0
GKS Przodkowo – Bytovia II Bytów 2:0
GKS Kolbudy – Lechia II Gdańsk 0:2

GOSRiT Luzino – Gryf Słupsk 1:2
Lechia II Gdańsk – Pogoń Lębork 3:0
Bytovia II Bytów – GTS Kolbudy 2:1
Wda Lipusz – GKS Przodkowo 0:3
Stolem Gniewino – Jaguar Gdańsk 1:1
GKS Kowale – Gedania Gdańsk 1:1
Jantar Ustka – Grom Nowy Staw 0:2
Anioły Garczegorze – Powiśle Dzierzgoń 2:1
Arka II Gdynia – Orkan Rumia 2:1

Lechia Gdańsk – Miedź Legnica 2:0
Piast Gliwice – Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce – Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok 2:2

GKS 1962 Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice 0:1
ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 1:0
Bytovia Bytów – Stal Mielec 1:1
Raków Częstochowa – Odra Opole 1:0

Spójnia Sadlinki – Pomezania Malbork 0:2
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11