GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 20:15   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
GKS Kowale - Pogoń Lębork 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0:1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 5:0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2:1

Polska - Portugalia 1:1
Polska - Włochy 2:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 20:52   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-3
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1-2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2-1
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0-1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3-1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0-3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2-1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2-1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 3-0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1-0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0-3
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1-3
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 1-0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 5-0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 7-0 bonus

Polska - Portugalia 2-1
Polska - Włochy 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 22:35   

Damian Ty nie powinieneś obstawiać meczów Wrzosu, tym bardziej na bonusie :-P :-D
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 13:51   

Spokojnie, nie ustawiam ich, jeszcze... :lol:
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 19:35   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0-2
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1-2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1-2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0-2
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0-3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 1-2
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2-0

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-0
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2-1
Wigry Suwałki - GKS Tychy 2-1

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1-2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 0-2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2-0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 7-0 bonus
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2-0

Polska - Portugalia 2-1
Polska - Włochy 2-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 12 Paź, 2018 17:07   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1-2 Bonus
GKS Kowale - Pogoń Lębork 2-1
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 0-2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 1-3
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0-1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2-0
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 1-2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2-1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2-1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2-1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2-0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1-0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1-2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1-0
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2-0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 3-1
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 5-1

Polska - Portugalia
Polska - Włochy 2-1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 12 Paź, 2018 18:49   

marcin s, już myslalem ze Tobie odskoczę w tabeli :-D
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 12 Paź, 2018 19:46   

ja już przed wyjazdem się zapowiedziałem że będę lekko spóźniony :-)
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 15 Paź, 2018 19:17   

w środę puchar to typujemy do środy do 15:00

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia
Wda Lipusz - Arka II Gdynia
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Lech Poznań - Korona Kielce

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Odra Opole
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
GKS Tychy - Raków Częstochowa

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk

Brda Przechlewo - Start Miastko
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka
Piast Człuchów - Gryf Słupsk
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 15 Paź, 2018 20:01   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 1-3 BONUS
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-1
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 3-0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-1
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2-1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 5-0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 4-1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2-0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1-0
Lech Poznań - Korona Kielce 1-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - Odra Opole 0-1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0-1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2-1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0-1
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1-3

Brda Przechlewo - Start Miastko 0-2
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2-1
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 1-3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 1-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 16 Paź, 2018 14:57   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0-5bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-1
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 4-0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-1
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2-1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3-0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2-1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2-0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1
Lech Poznań - Korona Kielce 1-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - Odra Opole 1-3
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0-1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 3-1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0-2
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1-5

Brda Przechlewo - Start Miastko 0-3
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2-1
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 1-3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 1-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018 09:18   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0:2 BONUS
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1:2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2:1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 1:0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2:1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1
Lech Poznań - Korona Kielce 1:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Odra Opole 2:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1:2

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 1:1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 1:1
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 0:5

Brda Przechlewo - Start Miastko 1:3
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2:1
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 0:3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 1:3
_________________
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018 10:20   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0-3 bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 2-1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0-2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2-0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1-2
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 3-0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2-0
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2-0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1-2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2-1
Lech Poznań - Korona Kielce 2-0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 0-2
Bytovia Bytów - Odra Opole 2-0
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0-2

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1-2
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2-0
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0-3
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1-3

Brda Przechlewo - Start Miastko 2-1
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 0-2
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 0-3
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 0-3
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018 11:22   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0:6 bonus
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1:4
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:3
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 2:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 1:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 2:2
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:2

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 3:1
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 1:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Odra Opole 1:2
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 1:0

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 2:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 3:3
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 1:4
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1:7

Brda Przechlewo - Start Miastko 1:4
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 2:3
Piast Człuchów - Gryf Słupsk 2:5
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze 2:1
Ostatnio zmieniony przez Seba Sro 17 Paź, 2018 11:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018 15:05   

Moje typy bez 4 meczy w środowym PP, bo znów się spóźniłem :-D
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 1:3
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 6:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 3:1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:0
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Odra Opole 1:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2:1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0:2
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1:5 (bonus)

Brda Przechlewo - Start Miastko X:X (nieoficjalnie 1:3)
Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka X:X (nieoficjalnie 2:1)
Piast Człuchów - Gryf Słupsk X:X (nieoficjalnie 0:2)
Stal Jezierzyce - Anioły Garczegorze X:X (nieoficjalnie 0:1)
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Sro 17 Paź, 2018 21:58   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 0-2
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:2
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 2:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 6:0
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 3:1
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:0

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0-1
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:0
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:1
Lech Poznań - Korona Kielce 2:0

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - Odra Opole 2:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 2:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:1

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 0:1
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 2:1
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 0:2
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 1:5

bez pucharowych
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 18 Paź, 2018 17:53   

Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 1:4 (BONUS)
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 1:3
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 2:2
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 0:1
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 4:1
GOSRiT Luzino - Jantar Ustka 0:2
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 2:1

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1:2
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 1:2
Legia Warszawa - Wisła Kraków 2:0
Lech Poznań - Korona Kielce 2:1

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chojniczanka Chojnice 1:3
Bytovia Bytów - Odra Opole 0:1
ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie 3:1
GKS Tychy - Raków Częstochowa 0:2

Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 2:0
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 3:0
Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 1:4
Smoki Podole Małe - Gryf II Słupsk 2:8
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 22 Paź, 2018 15:38   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - GKS Kowale
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
Orkan Rumia - Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018 12:36   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - GKS Kowale 2-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 0-2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0-2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2-0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-2
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1-2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 2-1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1-2

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 2-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2-0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2-1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-1

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-5 Bonus
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1-1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 2-1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018 15:39   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4:1 (BONUS)
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 1:3
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:1
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:1
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 3:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 0:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 2:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:2

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 2:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 0:1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 1:2
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2:0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 2:4
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2:1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 0:2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 4:1
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10