GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 23 Paź, 2018 20:02   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 1-0
Jantar Ustka - GKS Kowale 4-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 1-2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 3-0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3-1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-2
Wisła Płock - Piast Gliwice 2-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 1-0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 3-1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-3 bonus
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1-0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice3-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 24 Paź, 2018 10:35   

Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 2:0 (bonus)
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 2:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:2
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 0:1
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1:1
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:2

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 0:1
GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy 1:1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 1:0
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:6
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1:1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 2:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3:2
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 24 Paź, 2018 17:10   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-1
Jantar Ustka - GKS Kowale 1-0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-3
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 1-0
Orkan Rumia - Wda Lipusz 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2-1
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-0
Wisła Płock - Piast Gliwice 1-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0-1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2-1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2-0
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1-0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-4
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2-1
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 2-0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-0
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Czw 25 Paź, 2018 19:25   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0 bonus
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2-0
Jantar Ustka - GKS Kowale 3-1
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 0-1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 1-2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 0-3
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1-1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 0-1

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2-0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1-2
Wisła Płock - Piast Gliwice 2-1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2-1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 1-0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 3-1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 2-1

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0-2
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 1-0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1-2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3-0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 26 Paź, 2018 04:40   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 2:0
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 1:1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:2
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:0
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 1:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:0
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1:0
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:1
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 1:1

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 0:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2:0
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów 2:1
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1:0

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:2
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 0:0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1:0
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3:0
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sob 27 Paź, 2018 09:58   

Gryf Słupsk - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:0 BONUS
Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 2:1
Jantar Ustka - GKS Kowale 3:2
Anioły Garczegorze - GOSRiT Luzino 2:1
Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 2:3
Orkan Rumia - Wda Lipusz 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 2:3
Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 2:1
Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 3:1
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Wisła Płock - Piast Gliwice 1:2
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Chojniczanka Chojnice - ŁKS Łódź 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - GKS Tychy 2:1
Chrobry Głogów - Bytovia Bytów
Raków Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz 1:1

Sławek Borzechowo - Pomezania Malbork 0:2
KP Starogard Gdański - Radunia Stężyca 2:0
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 3:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 29 Paź, 2018 19:45   

do piątku 18:00

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń
Stolem Gniewino - Orkan Rumia
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia
GKS Kowale - Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Wisła Płock
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Odra Opole

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Sława Sławno - Darłovia Darłowo
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 30 Paź, 2018 12:04   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1-2
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 0-1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 1-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2-0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1-1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2-0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1-2

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0-1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2-0 Bonus
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 2-1

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1-1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0-3
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 30 Paź, 2018 17:49   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0-1
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-0
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-1
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 4-0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 0-1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 3-2

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 3-1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 3-1

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 3-2
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0-3 bonus
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Wto 30 Paź, 2018 17:57   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0-2 bonus
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-2
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2-0
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-1
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2-0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 0-1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1-0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2-0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2-1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 3-1

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1-2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 3-2
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0-4
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 01 Lis, 2018 09:26   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1:2
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 2:1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 2:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:0
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 4:1 bonus
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:2
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2:1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:2

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:1
Sandecja Nowy Sącz -GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:0
ŁKS Łódź - Odra Opole 2:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3:1
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1:2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2:1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 0:3
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 01 Lis, 2018 09:44   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0-1 BONUS
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1-1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0-2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 3-1
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2-0
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2-1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 2-1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1-1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2-1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1-0

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1-0
Bytovia Bytów - GKS Katowice 1-0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
ŁKS Łódź - Odra Opole 1-0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3-0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0-1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 1-0
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1-3
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 01 Lis, 2018 13:55   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1:2 (BONUS)
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0:2
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 2:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:2
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 1:1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Wisła Kraków 2:0
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0:1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 0:2
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - Odra Opole 2:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3:1
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 1:2
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 0:2
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1:4
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 02 Lis, 2018 16:51   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 1:1 BONUS
Pogoń Lębork - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:2
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 3:0
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 1:1
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2:1
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 1:1

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:1
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1:0

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 2:1
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:1
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
ŁKS Łódź - Odra Opole 2:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 3:0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0:1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2:1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1:3
_________________
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pią 02 Lis, 2018 16:54   

GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 0:1 bonus
Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 0:1
GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 1:1
Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 0:2
Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 2:1
Stolem Gniewino - Orkan Rumia 3:0
GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia 2:2
GKS Kowale - Anioły Garczegorze 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 1:0

Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Wisła Kraków 1:1
Śląsk Wrocław - Wisła Płock 2:0
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 2:1

GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS Katowice 2:0
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie 1:0
ŁKS Łódź - Odra Opole 1:0

Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 4:0
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 0:1
Sława Sławno - Darłovia Darłowo 2:1
Olimpik/Mieszko Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1:3
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 05 Lis, 2018 19:30   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy
Jantar Ustka - Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
Arka II Gdynia - GKS Kowale
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo

Lechia Gdańsk - Cracovia
Korona Kielce - Piast Gliwice
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 10:01   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 4-0 Bonus
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 2-0
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 0-2
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2-1
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 0-1
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 0-2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 1-2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 2-1

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2-1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2-0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1-2

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 0-2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0-3
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2-0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 1-1
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 20:06   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 4-0 bonus
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 4-2
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Arka II Gdynia - GKS Kowale 0-1
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 1-3
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2-0
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GKS Przodkowo 1-2

Lechia Gdańsk - Cracovia 3-0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1-2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2-1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3-1

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 1-1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2-1
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 0-2

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 0-2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1-3
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2-0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 1-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Wto 06 Lis, 2018 20:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 07 Lis, 2018 16:44   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 5:0
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 4:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:1 bonus
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2:1
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) -GKS Przodkowo 1:2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:2
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 3:2

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:2
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 3:1
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0:0
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:1

Okland Szprudowo - Pomezania Malbork 1:4
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 1:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 2:1
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Sro 07 Lis, 2018 18:01   

Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 5:0 bonus
Jantar Ustka - Pogoń Lębork 3:1
Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 0:1
Arka II Gdynia - GKS Kowale 2:0
Orkan Rumia - GOSRiT Luzino 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 2:1
Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 2:0
Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 1:1
Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo 0:2

Lechia Gdańsk - Cracovia 2:0
Korona Kielce - Piast Gliwice 1:1
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 0:2
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań 1:0

Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka Chojnice 2:1
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów 2:0
Wigry Suwałki - GKS 1962 Jastrzębie 1:1
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa 1:2

Keramzyt Szprudowo - Pomezania Malbork 0:2
Olimpia Elbląg - Widzew Łódź 0:2
KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin 3:0
KKS 1925 Kalisz - Radunia Stężyca 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 10