GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 08 Sie, 2018 20:48   

Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 2:0
Pogoń Lębork - Arka II Gdynia 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka 2:1
Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 3:0 BONUS
Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Wda Lipusz 2:1
GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów 1:0
GTS Kolbudy - Lechia II Gdańsk 1:1
Anioły Garczegorze - Orkan Rumia 2:0

GOSRiT Luzino - Gryf Słupsk 1:2
Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork 2:0
Bytovia II Bytów - GTS Kolbudy 1:0
Wda Lipusz - GKS Przodkowo 1:2
Stolem Gniewino - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:0
GKS Kowale - Gedania Gdańsk 0:1
Jantar Ustka - Grom Nowy Staw 1:2
Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Arka II Gdynia - Orkan Rumia 2:0

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica 2:1
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:1
Korona Kielce - Śląsk Wrocław 1:0
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 1:1

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Chojniczanka Chojnice 1:2
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn 1:0
Bytovia Bytów - Stal Mielec 1:0
Raków Częstochowa - Odra Opole 1:1

Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 1:3
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 14 Sie, 2018 12:35   

3kolejka do piątku 20:00

Gryf Słupsk - GKS Kowale
Pogoń Lębork - Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
GKS Kolbudy - Wda Lipusz
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Wisła Kraków

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław

_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 18:56   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0 BONUS
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3-1
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1-2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 1-2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 3-0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1-2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1-3
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-0
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 3-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 20:04   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3-0 bonus
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0-1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0-2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 4-0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 3-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 3-1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0-1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0-1
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 1-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 0-1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 2-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 20:54   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0 bonus
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1-1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 2-0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 3-1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 3-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 2-1
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 0-1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-1
Lech Poznań - Wisła Kraków 0-1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1-2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1-0
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1-2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-2
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 0-2
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 1-2
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 15 Sie, 2018 23:25   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 4:0
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 0:2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 4:2
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1:4
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:1 bonus
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 2:3
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 4:2

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 3:1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 3:1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 1:3
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1:1
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:1
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:0
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 4:1
 
 
lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Księstwo Słupskie
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018 07:05   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 6:0 bonus
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1:1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:2
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0:2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 3:0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 4:0
_________________
Tricolores Hooligans Gryf
 
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018 10:15   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3-0 bonus
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 0-2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 2-0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3-0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0-2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2-0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0-2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 2-1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0-2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1-1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2-0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2-0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2-1
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0-3
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1-2
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0-2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2-0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2-1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 2-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 16 Sie, 2018 22:35   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3:1 (BONUS)
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:2
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:1
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 1:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0:1
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:1
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 0:2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 4:1

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 2:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 0:1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:2
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 0:1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 2:1
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:2
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 3:1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 17 Sie, 2018 04:38   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 5:0 BONUS
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 2:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 2:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 0:2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:1
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 1:2
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 2:0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:1

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 1:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 1:1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 0:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 1:0
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 1:1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 3:0
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pią 17 Sie, 2018 15:43   

Gryf Słupsk - GKS Kowale 3:0 (bonus)
Pogoń Lębork - Orkan Rumia 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 1:0
Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 3:0
Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - GOSRiT Luzino 1:2
GKS Przodkowo - Stolem Gniewino 2:0
GKS Kolbudy - Wda Lipusz 1:0
Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów 3:0

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:2
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 2:0

Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice 2:0
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź 0:1
Chrobry Głogów - Raków Częstochowa 2:1
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 1:0

Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin 3:1
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork 2:1
Pomezania Malbork - Czarni Przemysław 4:0
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 14:22   

4kolejka do piątku 18:00

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Cracovia
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Warta Poznań - ŁKS Łódź
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice
Widzew Łódź - Resovia
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg

_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 17:20   

w środę drugi zespół gra puchar
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 20:40   

Do środy wszyscy nie zdąrzą z typowaniem, pójdę im chociaż raz na rękę ;)
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 20 Sie, 2018 22:01   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0:3 (BONUS)
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 2:0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 1:3
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1:2
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 2:1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0:1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Cracovia 1:0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 0:2

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 0:2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 2:3
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 2:0
Widzew Łódź - Resovia 2:0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 0:1
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 09:04   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1-2
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 2-0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 2-2
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 1-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1-2
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3-0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-3
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0-2 Bonus
Piast Gliwice - Cracovia 2-0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1-1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 1-1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-4
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1-2
Widzew Łódź - Resovia 2-0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 2-1
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
Ostatnio zmieniony przez Talerz Wto 21 Sie, 2018 09:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 10:59   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0:3
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 4:1
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 1:3
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 0:1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 3:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 2:2
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3:1 bonus

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Cracovia 1:2
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:3
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0:1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 1:4
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1:2
Widzew Łódź - Resovia 1:2
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:1
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 21 Sie, 2018 12:37   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0-1
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 3-1
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 2-2
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 1-0
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 0-1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 0-2 bonus
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Cracovia 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1-2
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-1
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 1-1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-2
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1-2
Widzew Łódź - Resovia 2-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 3-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018 20:54   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1:2
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 2:0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 2:1
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1:1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1:2
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 2:0 BONUS

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:1
Piast Gliwice - Cracovia 2:0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1:1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1:1
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1
Warta Poznań - ŁKS Łódź 1:0
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0:3
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 2:0
Widzew Łódź - Resovia 2:1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1:2
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018 21:02   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 3-1
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 1-0
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 2-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 1-1
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 1-3
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1-1
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 3-1

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Cracovia 2-0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 0-1
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2-1

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0-1
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 1-3
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 2-1
Widzew Łódź - Resovia 2-0
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 1-0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10