GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018 13:56   

Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 0-2 bonus
Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork 1-0
Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk 0-2
Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 1-1
GOSRiT Luzino - GKS Przodkowo 2-2
GKS Kowale - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Jantar Ustka - Gedania Gdańsk 2-1
Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 1-2
Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia 0-2

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1-2
Piast Gliwice - Cracovia 1-0
Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 1-3
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1-2

Chrobry Głogów - Chojniczanka Chojnice 1-2
GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2
Warta Poznań - ŁKS Łódź 0-2
Bytovia Bytów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2

Sokół Zblewo - Pomezania Malbork 0-2
Lipniczanka Lipnica - Sparta Sycewice 1-1
Widzew Łódź - Resovia 0-1
Ruch Chorzów - Olimpia Elbląg 0-0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 19:00   

do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Jantar Ustka
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna
GKS Przodkowo - GKS Kowale
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
Wda Lipusz - Pogoń Lębork
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk
GKS Kowale - GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw

Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Lech Poznań - Piast Gliwice
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn

Pomezania Malbork - Wisła Tczew
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pon 27 Sie, 2018 21:28   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 4:2 (BONUS)
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 3:0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 2:2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 0:1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1:0
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 3:1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1:2

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:2 (BONUS)
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 5:0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2:1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 0:2
GKS Kowale - GKS Kolbudy 3:1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 2:1
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 0:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:2
Lech Poznań - Piast Gliwice 0:1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 2:0

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 3:1
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:1

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2:0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 0:2
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2:1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 0:1
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 09:21   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-1 Bonus
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-2
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1-2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2-0
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 0-2
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2-1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1-2

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1-2 Bonus
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3-0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1-2
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1-1
GKS Kowale - GKS Kolbudy 2-1
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 0-1
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 1-0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 2-2

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 0-2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2-1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2-1
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 2-1
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2-0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 3-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 09:37   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-0
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 3-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 0-1
GKS Przodkowo - GKS Kowale 3-1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1-1
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 3-0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 2-1

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1-2 BONUS
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3-0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2-1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1-0
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1-0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 1-3
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1-2

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2-0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-1
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2-0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 3-1
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2-0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2-1
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 11:20   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 4:1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2:2
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1:2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2:1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 2:2
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2:1
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1:1

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 1:3
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 3:0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1:1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 0:2
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 1:1
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:1
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 4:0 bonus
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:0

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2:0
Lech Poznań - Piast Gliwice 3:1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1:0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 3:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:1

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 3:2
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 1:3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 1:1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2:0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 11:50   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3-1
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 2-1
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2-0
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1-1
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2-0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 1-4

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 2-3
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 4-0 bonus
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 2-1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 2-4
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1-2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 1-2
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 3-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 2-3

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2-1
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1-2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2-2
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-3

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2-0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 3-2
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 4-3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 3-1
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 4-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 16:05   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 4-1 bonus
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0-1
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 2-0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1 -2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 0-1
GKS Przodkowo - GKS Kowale 2-1
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 3-3
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 3-0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 2-0

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0-2
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 2-0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów0-2
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1-1
GKS Kowale - GKS Kolbudy 2-2
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 0-2
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1-3

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1-0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 2-1
Lech Poznań - Piast Gliwice 3-1
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1-2

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 2-1
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-2
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 1-0-

Pomezania Malbork - Wisła Tczew `1-0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 0-2
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 1-2
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin1-1
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 30 Sie, 2018 22:17   

Gryf Słupsk - Jantar Ustka 3:1 BONUS
Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 0:2
Grom Nowy Staw - Orkan Rumia 3:0
Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 1:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Kaszubia Kościerzyna 1:2
GKS Przodkowo - GKS Kowale 1:0
GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino 1:2
Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 2:0
Bytovia II Bytów - Wda Lipusz 2:3

Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 0:1
Wda Lipusz - Pogoń Lębork 5:0
Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1:1
GOSRiT Luzino - Lechia II Gdańsk 1:1
GKS Kowale - GKS Kolbudy 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 2:2
Jantar Ustka - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 1:1

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 2:0
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 1:2
Lech Poznań - Piast Gliwice 2:0
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok 1:1

Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice 1:0
ŁKS Łódź - Bytovia Bytów 1:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:0
Raków Częstochowa - Stomil Olsztyn 2:0

Pomezania Malbork - Wisła Tczew 2:0
Szansa Siemianice - Gryf II Słupsk 1:3
KP Starogard Gdański - Gwardia Koszalin 2:0
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 30 Sie, 2018 22:20   

co niektórzy daja podwojny bonus w jednym typowaniu... :?:
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 31 Sie, 2018 06:13   

Za karę żadnego nie policzę ;-)
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 31 Sie, 2018 20:41   

nie chodzi o kare ale np.z 2 bonusow trafi jeden.Ktory liczyc?
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pią 31 Sie, 2018 21:10   

Śmieję się, pierwszy od góry będzie liczony, w każdym wypadku, gdy ktoś się pomyli
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 02 Wrz, 2018 20:40   

6kolejka do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze
GKS Przodkowo - Jantar Ustka
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino
Wda Lipusz - Stolem Gniewino

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork
Bytovia Bytów - GKS Tychy
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa
Błękitni Stargard - Elana Toruń
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica

Włochy - Polska
Polska - Irlandia
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2018 11:08   

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-0 Bonus
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0-2
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-0
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 2-1
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2-2
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 2-0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-2
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2-1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0-2
Bytovia Bytów - GKS Tychy 2-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0-4
Błękitni Stargard - Elana Toruń 0-2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 3-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3-0
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0-3
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 0-2

Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 2-1
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2018 22:29   

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3:1 (BONUS)
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1:3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 1:0
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 2:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2:0
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 2:3
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 1:0

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:3
Bytovia Bytów - GKS Tychy 2:1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0:1
Błękitni Stargard - Elana Toruń 0:2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1:1
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 0:1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1:2
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 3:1

Włochy - Polska 2:1
Polska - Irlandia 2:2
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2018 19:54   

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 3-0
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 3-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-0
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 5-1
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 3-1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0-2
Bytovia Bytów - GKS Tychy 1-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0-2
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1-2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3-1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1-2
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1-5 bonus

Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 2-1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 05 Wrz, 2018 20:44   

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 3-1 BONUS
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1-3
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2-1
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2-1
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 3-0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1-1
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 3-0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 2-1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2-1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1-3
Bytovia Bytów - GKS Tychy 2-1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1-3
Błękitni Stargard - Elana Toruń 2-1
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2-0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3-1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 1-3
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 0-2

Włochy - Polska 1-1
Polska - Irlandia 2-1
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018 13:40   

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 0:4
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 1:2
aguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 1:2
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 4:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 2:2
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 4:0
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 3:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 1:2

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 1:4
Bytovia Bytów - GKS Tychy 0:1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 1:0
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1:2
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 1:0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 3:1
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 3:0
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1:3

Włochy - Polska 3:1
Polska - Irlandia 1:2
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 06 Wrz, 2018 18:04   

Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 4:0 bonus
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10