GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 07 Wrz, 2018 04:21   

Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2:1
Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw 1:2
Gedania Gdańsk - Orkan Rumia 2:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Anioły Garczegorze 2:0
GKS Przodkowo - Jantar Ustka 1:0
GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 1:1
Lechia II Gdańsk - GKS Kowale 3:0 BONUS
Bytovia II Bytów - GOSRiT Luzino 1:1
Wda Lipusz - Stolem Gniewino 2:1

Powiśle II Dzierzgoń - Pomezania Malbork 0:2
Bytovia Bytów - GKS Tychy 1:1
Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa 0:2
Błękitni Stargard - Elana Toruń 1:1
Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg 2:0
Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik 2:0
Pogoń II Szczecin - KP Starogard Gdański 0:2
Pogoń Noskowo - Wrzos Wrześnica 1:3

Włochy - Polska 2:1
Polska - Irlandia 1:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018 19:21   

7kolejka do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie)
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz
GKS Kowale - Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
Jantar Ustka - GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Legia Warszawa - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf II Słupsk - Grab Grapice
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018 22:15   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia 2:0 (BONUS)
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 3:0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 0:1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2:0
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4:1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2:1

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1:2
Legia Warszawa - Lech Poznań 0:2
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0:1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 3:1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 0:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 1:0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0:2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 2:1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 6:2
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 15:41   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 2-0 bonus
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 1-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 0-1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 2-2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 0-1
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-2
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 0-1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 1-0

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 2-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1-0

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 1-2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 1-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 0-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 1-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 0-1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-2
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 2-0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
Ostatnio zmieniony przez szym123456 Sro 12 Wrz, 2018 15:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018 16:59   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 3-1 BONUS
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 4-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 2-1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1-2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 1-2
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-2
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4-1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 3-1

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 2-0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1-1

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 2-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 3-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018 13:00   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 3-0
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 3-0 bonus
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 2-2
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1-3
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 1-2
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1-1
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 3-1

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-0
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 0-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 3-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018 13:08   

Orkan Rumia-Gryf Słupsk 0-2 BONUS
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 2-0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 2-2
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 0-2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2-1
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 0-2
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2-0

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1-1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2-0
Legia Warszawa - Lech Poznań 1-2
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2-0

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2-0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 3-0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1-2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2-0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 2-0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2-2
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 7-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
Ostatnio zmieniony przez Talerz Czw 13 Wrz, 2018 13:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018 14:31   

Gryf Słupsk - Orkan Rumia (w Redzie) 2:1
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 4:0
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 1:0
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:3
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2:2
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:1
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2:0 bonus

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Piast Gliwice - Arka Gdynia 3:1
Legia Warszawa - Lech Poznań 0:2
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1:1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 2:1
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 4:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2:1
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1:3

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:1
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 3:0
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3:0
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 9:0
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Czw 13 Wrz, 2018 21:22   

Orkan Rumia - Gryf Slupsk 0:2
Stolem Gniewino - Pogoń Lębork 2:1
GOSRiT Luzino - Wda Lipusz 1:1
GKS Kowale - Bytovia II Bytów 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk 1:2
Jantar Ustka - GKS Kolbudy 2:0
Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo 1:0
Arka II Gdynia - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 2:0 BONUS

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:1
Piast Gliwice - Arka Gdynia 2:1
Legia Warszawa - Lech Poznań 1:1
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 2:1

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 1:0
Sandecja Nowy Sącz - Bytovia Bytów 2:1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Garbarnia Kraków 2:0
Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź 1:2

Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Chemik Bydgoszcz 3:1
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 2:1
Gryf II Słupsk - Grab Grapice 5:0
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018 16:07   

8 kolejka do piątku 18:00

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz - GKS Kowale
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - GKS Tychy

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018 19:01   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:0 bonus
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 2:4
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1:2
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 2:0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2:1
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 1:2
Wda Lipusz - GKS Kowale 1:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:0
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 2:1
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:3
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:2
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:0
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1:4
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:7
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2:1
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:0

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:3
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1:4
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:1
_________________
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 19 Wrz, 2018 15:45   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 3:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1:0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1:2
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 3:1
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Wda Lipusz - GKS Kowale 0:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:0
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:0
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:6
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:0

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:0
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018 10:01   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2-1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1-0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1-3
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2-0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2-0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3-1
Wda Lipusz - GKS Kowale 1-0
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1-1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0-2 B0NUS
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 0-1
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2-1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 0-2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2-1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2-1

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0-3
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 1-5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 2-2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2-1

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1-3
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-0
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1-2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 0-2
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018 15:51   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:0 (bonus)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2:1
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1:0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Wda Lipusz - GKS Kowale 3:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 0:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 1:0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 6:0
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018 16:10   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2:1 (BONUS)
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 1:0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 2:2
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:1
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 2:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Wda Lipusz - GKS Kowale 0:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:0
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:0
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 0:1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:2

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:4
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:0

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1:2
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018 18:30   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 2-0 BONUS
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 1-3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2-1
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1-0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 1-0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 5-0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2-0
Wda Lipusz - GKS Kowale 3-1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2-2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2-1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1-0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1-2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 1-0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1-0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2-0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 1-3
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0-4
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1-0
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2-1

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1-2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0-1
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1-2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 1-2
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2018 19:31   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 4:0 bonus
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2:1
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 1:0
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 3:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 3:0
Wda Lipusz - GKS Kowale 3:1
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 2:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 2:1
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:1

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 2:1
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie 1:2
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:1

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:6
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 3:2
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 1:2

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 2:1
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2-3
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 1-2
KP Starogard Gdański- Górnik Łęczna 1:1
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 21 Wrz, 2018 04:37   

Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 1:0
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 1:3
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Orkan Rumia 2:0
GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 2:1
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 2:0
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 3:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 2:1
Wda Lipusz - GKS Kowale 2:0 BONUS
Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino 1:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 1:0
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 1:2
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2:0

Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice 1:1
Bytovia Bytów - Wigry Suwałki 1:0
Stal Mielec - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:0
ŁKS Łódź - GKS Tychy 2:0

Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork 0:2
Unia Korzybie - Gryf II Słupsk 0:5
Siarka Tarnobrzeg - Elana Toruń 1:1
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:1

Chojniczanka Chojnice - Legia Warszawa 1:2
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 2:1
Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław 0:2
KP Starogard Gdański - Górnik Łęczna 2:1
_________________
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Nie 23 Wrz, 2018 19:19   

9 kolejka do piątku 18:00

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork
GKS Kowale - Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk)
GKS Przodkowo - Orkan Rumia

Wisła Płock - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Legia Warszawa - Arka Gdynia

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 12:44   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1-2
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-0
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 0-3
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2-1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 0-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0-2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2-0
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0 BONUS

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 2-0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 5-0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3-2
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 3-0
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10