GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER 2018/19
Autor Wiadomość
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 25 Wrz, 2018 18:56   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-1 BONUS
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 3-1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1-3
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 0-1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2-1
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-0
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1-2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2-1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 2-0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 5-1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3-0
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2-0
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018 18:06   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 3-1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-2
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1-3
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 0-1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-4
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2-0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2-1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1-3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 3-1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-1

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 2-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 3-1

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 4-0 bonus
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 6-1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 2-0
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 3-0
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
Ostatnio zmieniony przez damjen2311 Pią 28 Wrz, 2018 05:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Czw 27 Wrz, 2018 13:23   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2:4
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 4:0
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1:0
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 2:2
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1:3
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 4-2 bonus
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 3:1
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-1

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0:2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 1:2
Legia Warszawa - Arka Gdynia 3:1

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-1
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2-0
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1:3
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) -Warta Poznań 2-1

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 5-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 7-0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2:1
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018 04:47   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 1:1
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2:1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1:1
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 0:2 BONUS
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1:1
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 2:0
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 2:0
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2:1

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:2
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 2:0
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2:1
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1:0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1:0
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 1:0

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3:0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 5:0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2:1
_________________
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018 07:09   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 2:4 (BONUS)
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 1:1
GKS Kowale - Stolem Gniewino 2:0
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 1:2
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 2:1
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 0:2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 3:1
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1:2
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2:0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 1:3
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:1
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 0:2
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2:0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2:0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 2:1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 0:2
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 1:1

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 3:1
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 7:1
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 3:1
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 2:0
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2018 17:45   

Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 0-2 bonus
GOSRiT Luzino - Pogoń Lębork 2-0
GKS Kowale - Stolem Gniewino 1-1
Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 2-0
Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 1-2
Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 1-2
Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 0-2
Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1-3
GKS Przodkowo - Orkan Rumia 2-0

Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0-1
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1-2
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 2-2
Legia Warszawa - Arka Gdynia 2-0

Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2-0
Raków Częstochowa - Bytovia Bytów 0-1
Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 1-1
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Warta Poznań 1-2

Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 1-0
Gryf II Słupsk - KS Zaleskie 4-0
Wrzos Wrześnica - Gryf II Polanów 5-0
KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin 1-0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 19:20   

do piątku 18:00

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń
GKS Kolbudy - Orkan Rumia
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze
Wda Lipusz - Jantar Ustka
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
GOSRiT Luzino - GKS Kowale

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Lech Poznań

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański
Radomiak Radom - Widzew Łódź
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
szym123456 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: 76-200 Słupsk
Wysłany: Pon 01 Paź, 2018 21:20   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 0-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1-2
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 1-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-2
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 1-0
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 2-2
Wda Lipusz - Jantar Ustka 2-0
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna1-2
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec1--0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 0-1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 0-1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-1

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0-2
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-4 bonus
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1-2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1-0
_________________
GRYF KS

A.C.A.B
 
 
marcin s 

Skąd: Słupsk
Wysłany: Wto 02 Paź, 2018 07:31   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1-3
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 4-0
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 3-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 2-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2-0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1-2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 1-3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-4 BONUS
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-1
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1-0
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 03 Paź, 2018 12:06   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2:2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1:3 (BONUS)
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 1:0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2:0
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 3:1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2:1
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 0:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:0
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 0:2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 0:2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:4
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 2:5
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 2:0
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1:2
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Sro 03 Paź, 2018 17:43   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 0:0
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1:0
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2:2
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1:2
Wda Lipusz - Jantar Ustka 5:2 bonus
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1:1

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2:0
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:0

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1:3
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1:7
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1:0
Radomiak Radom - Widzew Łódź 2:1
Ostatnio zmieniony przez Seba Sro 03 Paź, 2018 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Czw 04 Paź, 2018 19:10   

ogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1-2
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1-3
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 3-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 2-1
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2-1
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 4-1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3-1
Miedź Legnica - Piast Gliwice 2-1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 2-1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1-2

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-3

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 1-5bonus
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 1-7
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1-2
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Pią 05 Paź, 2018 04:37   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2:1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 1:3
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:1
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 3:1
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 1:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 2:0
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2:0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0:1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 1:2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2:1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:1

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:2
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 0:5 Bonus
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 1:2
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1:1
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Pią 05 Paź, 2018 14:04   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 1:1
Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:2
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2:0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1:1
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2:1 (bonus)
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 2:0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 2:1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 3:0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1:0

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:0
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:1
Górnik Zabrze - Lech Poznań 1:1

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 0:1
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie 1:1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 1:0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1:2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0:3
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 0:6
Świt Skolwin Szczecin - KP Starogard Gdański 0:1
Radomiak Radom - Widzew Łódź 1:2
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
Talerz 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: stare miasto
Wysłany: Pią 05 Paź, 2018 14:53   

Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 2-1
Jaguar Kokoszki (Gdańsk) - Grom Nowy Staw 0-2
GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 2-0
GKS Kolbudy - Orkan Rumia 1-0
Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 2-0
Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 2-0
Wda Lipusz - Jantar Ustka 3-1
Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 2-0
GOSRiT Luzino - GKS Kowale 1-2

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2-0 bonus
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1-2
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-2
Górnik Zabrze - Lech Poznań 0-2

Warta Poznań - Chojniczanka Chojnice 0-2
Bytovia Bytów - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-1
ŁKS Łódź - Wigry Suwałki 2-0
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Raków Częstochowa 1-2

Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 0-5
SSPN Malczkowo - Gryf II Słupsk 0-6
Świt Skolwin (Szczecin) - KP Starogard Gdański 0-4
Radomiak Radom - Widzew Łódź
_________________
STARE POKOLENIE NIGDY NIE ZGINIE! GRYF ZAWSZE BYŁ I BĘDZIE!!!
 
 
 
damjen2311 


Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Wrześnica
Wysłany: Pon 08 Paź, 2018 19:40   

DO CZWARTKU 20:00

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
GKS Kowale - Pogoń Lębork
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino
Jantar Ustka - Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
Chrobry Głogów - Stal Mielec
Wigry Suwałki - GKS Tychy

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański - Wda Świecie

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo

Polska - Portugalia
Polska - Włochy
_________________
JAK POWIEDZIAŁ STARY GÓRAL,
POLSKA BĘDZIE AŻ PO URAL.
ZA URALEM BĘDĄ CHINY,
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!
 
 
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Mały Paryż
Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 15:36   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0:2 (bonus)
GKS Kowale - Pogoń Lębork 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 0:2
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:1
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 1:3
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:3
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:0
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:1
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:3
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 2:1
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 3:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 4:1
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 3:2

Polska - Portugalia 1:1
Polska – Włochy 2:1
_________________
CHCEMY GRYFA W II LIDZE !!!
 
 
Seba 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Nadrzecze
Wysłany: Wto 09 Paź, 2018 16:36   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 0:4
GKS Kowale - Pogoń Lębork 3:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1:0
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 3:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 2:1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 6:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:6
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:0

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 3:0
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 2:2

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 1:1
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 3:4
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0 bonus

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 8:0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2:0

Polska - Portugalia 2:0
Polska - Włochy 2:0
Ostatnio zmieniony przez Seba Wto 09 Paź, 2018 16:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
cop.A.C.A.B.ana 

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: Słupsk
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 15:20   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:3 (BONUS)
GKS Kowale - Pogoń Lębork 3:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 2:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 0:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 1:2
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 2:0
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 1:1
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 2:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 2:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:2

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:1
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 8:2
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3:1
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 3:2

Polska - Portugalia 2:1
Polska - Włochy 2:2
 
 
smigiel jr

Klub: Gryf Słupsk
Skąd: ponownie Slupsk!!!
Wysłany: Sro 10 Paź, 2018 20:15   

Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 1:2 BONUS
GKS Kowale - Pogoń Lębork 1:0
Kaszubia Kościerzyna - GOSRiT Luzino 1:1
Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2:2
Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 0:1
Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 3:1
Orkan Rumia - Lechia II Gdańsk 0:2
Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 2:0
Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 1:1

Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów 2:1
Chrobry Głogów - Stal Mielec 1:0
Wigry Suwałki - GKS Tychy 1:0

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca 0:2
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg 1:2
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 2:0
KP Starogard Gdański - Wda Świecie 2:0

Gryf II Słupsk - Sokół Kuleszewo 5:0
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 2:0
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2:1

Polska - Portugalia 1:1
Polska - Włochy 2:1
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
WSPIERAMY NASZYCH KIBICÓW
#



Strony i Fora które polecamy :

Gryfa Słupsk Lechia Gdańsk Pomezania Malbork Chojniczanka Chojnice

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10