GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Władzio
Pon 02 Cze, 2008 14:22
Nasz klubowy stadion
Autor Wiadomość
damjen2311 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Sro 23 Sie, 2017 19:56   

Nie znam się, nie wie kto jest dokładnie gospodarzem obiektu, ale dał dupy. Bo skoro woda jest na murawie, to automatycznie zagraża zalaniem budynku klubowego. W takim przypadku dzwonisz pod 998 i straż przyjeżdza, i wypompowuje wodę
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 23 Sie, 2017 20:28   

Stowarzyszenie zarządza w sumie stadionem, widziales kiedys prezesa?

m_gryf 

Wysłany: Sro 23 Sie, 2017 22:11   

Tak wyglądał stadion w dniu dzisiejszym o godzinie 16,3o

[img][/img]

damjen2311 

Wysłany: Sro 23 Sie, 2017 22:28   

to akurat nie jest wazne, czy widzialem, czy nie, bo nawet jak uslyszal w urzedzie "sama zejdzie", to powinien reagowac, i nie czekac, az wsiaknie w ziemie. ale bedzie zawsze wymowka, slaby wynik, bo na glownej nie trenowalismy
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!

d y n i o

Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 12:22   

Przyznam się jestem zaskoczony.
http://m.radiogdansk.pl/w...o-bedzie-remont

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 13:05   

wybory idą
mam nadzieję że stadion przejdzie pod władanie Gryf S.A.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 14:01   

Cytat:
Więc tak. Kosmetyczne poprawki, miasto przed wyborami może sobie wsadzić gdzieś. Kibice Gryfa od dawna to ciężka grupa by wciskać nam kit. Jeżeli nie zostanie przedstawiony plan budowy normalnego kameralnego stadionu to te zabiegi nie mają sensu, bo za dwa lata znowu będzie się coś rozsypywać. W takim wypadku stadion będzie dziurą bez dna. Proponowane remonty to tylko odrobina pudru na pokancerowaną twarz, mające w zamierzeniu pokazać że miasto coś robi. Potrzebna jest więlka operacja. Stadion musi przejść pod władanie Gryf S.A. i to jak najszybciej, remonty potrzebne są również na wczoraj, jednak miasto MUSI wykonać projekt NOWEGO stadionu, oraz przedstawić plan jak go wybudować!!! Koncepcja jest poniżej, proszę bardzo.

d y n i o

Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 14:33   

Ja tam uważam, że trzeba brać to co dają. I gdzieś mam ze idą wybory. Najważniejszy jest efekt czyli remont stadionu.
Budowa od zera, to dzisiaj według mnie nierealna opcja. Sam projekt może kosztować 850 tys zl a później projekt będzie leżał w szafie. Patrz nowa hala. Narazie brak nam argumentów tj. Bajzel właścicielski stadionu, nie mrawe stowarzyszenie ( czemu nie spróbowano jeszcze raz z budżetem obywatelskim?), gramy obecnie w 5 lidze, ludzi srednio 400 osób.
Nie wiem ile trzeba zainwestować kasy w stadion by nadawał sie np do 2 ligi? Ale małymi krokami można działać. Nie wierzę w budowę nowego stadionu tak jak w Kołobrzegu.

d y n i o

Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 14:42   

A i wszystko musi być konsultowane z klubem, żeby nie było porażki w stylu 650 lecia.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 29 Sie, 2017 15:09   

ja nie mowie zeby nawet najmniej realne obietnice odrzucac, mi chodzi o to ze te kosmetyczne pierdoly to takie "macie i spierdalajcie" bez perspektyw

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 30 Sie, 2017 10:27   

http://plus.gp24.pl/wiado...emontu,12431912

OK ale to pisanie o polu golfowym jest bez sensu, co ma piernik do wiatraka? Tak czy siak dobrze że coś się dzieje, mam nadzieję że doczekamy się efektów, bo obietnic już się nasłuchaliśmy

m_gryf 

Wysłany: Sob 16 Wrz, 2017 18:43   

Kiedy u nas ?????

http://www.sport.pl/pilka...l&utm_content=9

d y n i o

Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017 11:21   

Ciekawe jak tam temat remontu? Hasło rzucone, kwota znana. Ktoś z ratusza kontaktuje się z klubem? Wiadomo na co kasa pójdzie i czy pójdzie?

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017 18:26   

pamiętaj że to obietnica na przyszłoroczny budżet dopiero, więc teraz trzeba czekać na budżet miasta 2018 a potem na wykonanie inwestycji a z tym w mieście jest problem, bo robi się jak pamiętam nawet nie połowę

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 11 Paź, 2017 15:19   

https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/66948-spor-w-radzie-miasta-slupska-modernizacja-czterech-boisk-wypadla-z-budzetu-na-ten-rok

boiska z budżetu obywatelskiego z 2016 roku i jeszcze nie mogą się z tym ogarnąć, u mnie przy SP5 też mieli z tego budżetu budować jakiś plac zabaw, o drodze na osiedlu nie wspomnę, hehe miała być już gotowa, dlatego jak ktoś łyka jak pelikan kit że nam 850 tysięcy na remont stadionu dadzą to gratuluję, takich gamoni w ratuszu chyba jeszcze nie było

polecam teraz sięgnąć pamięcią jak w pikną pogodę na Wileńskiej przy przedszkolu Prezydent mówiła o inwestycjach w mieście, też o stadionie, no ja odkąd sięgam pamięcią to pamiętam tylko ten chodnik i masę murali, super inwestycje uśmiechniętego Roberta z Rymanowa

d y n i o

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 08:57   

Ja nie wiem czy to że teraz jest taki marazm jeśli chodzi o stadion to nie jest komuś na rękę. Ogólnie w dobie gdy tyle jest kasy na inwestycje sportowe, dotacje z unii czy z ministerstwa to skandal że zarządca nie piszę wniosków. Przecież wszyscy kombinują szukają robią. Szkoda straconych szans. No i kwestia małych remontów na które nie trzeba jakiś mega pieniędzy a nie są robione i mamy np odpadających tynk czy eternit na kasach. DO ROBOTY, zwłaszcza teraz.

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 10:35   

prosta sprawa, zarządca stadionu jest do dupy, ale to się raczej nie zmieni, bo w mieście nie rozróżniają spółki od stowarzyszenia

d y n i o

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 13:13   

bez przesady ogólna teoria względności Einsteina to nie jest by tych zależności nie kumać. Jak ktoś w ratuszu tego nie kuma, to nie powinien nawet listów wysyłać. Jak zarząd w firmie źle działa to właściciel zmienia go. Tu tego nie ma. Gdyby ktoś zarządzał tak np. teatrem, biblioteką jak tym stadionem to już by został zmieniony. Czasami najlepiej zarabia się na upadłości i likwidacji .
Do czego zmierzam, czas ruszyć z tym tematem, czas na zmiany, szukania kasy na inwestycję.
Ostatnio zmieniony przez d y n i o Nie 15 Paź, 2017 13:14, w całości zmieniany 1 raz  

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017 13:28   

hehe wyobraź sobie, ze oni naprawdę nie rozróżniają spółki od stowarzyszenia, mało tego u nas zarząd w firmie (stowarzyszenie) nie zostanie zmieniony przez właściciela (miasto) w najbliższej przyszłości, a wszyscy widzimy że stadion popada w ruinę, jedyny jakiś podryg to ściągnięcie na stadion ostatnio radnego Dobkowskiego i pomysł z remontem za 850 tysięcy, w który nie wierzę ale już sama deklaracja to jest coś i to jest nasza zasługa kiboli jak kurwa zwykle, a stowarzyszenie zadowolone nic nie robi, pasują do Roberta z Rymanowa jak ta lala i teraz będą korzystać z naszej jakiejś tam pracy, więcej nie napiszę, pogadamy na meczu, ale jestem wkurwiony i tyle

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 19 Paź, 2017 16:35   

Boniek chce zrobić mistrzostwa U-20, jeżeli do tego dojdzie, a myślę że są na to wielkie szanse to Trójmiasto będzie jednym ze stadionów to też trzeba będzie ogarniać bazy jak Hiszpanie byli w Gniewinie, rysuje się wiec jakaś szansa żeby tu kogoś ściągnąć tylko trzeba mieć obiekt

Odpowiedz do tematu