GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Juniorzy Gryfa
Autor Wiadomość
marcin s 

Wysłany: Pią 29 Sty, 2016 16:32   

Kto zagra w przyszłym sezonie w CLJ? Już znamy pary barażowe!

W wyniku losowania wyłoniono następujące pary i gospodarzy meczów barażowych o udział w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów w sezonie 2016/2017:

Wielkopolski ZPN - Pomorski ZPN

marcin s 

Wysłany: Nie 20 Mar, 2016 18:49   

Dziś juniorzy wygrywają z Pogonią Prabuty 6-1 w środę grają w Bytowie z wiceliderem Bytovią

marcin s 

Wysłany: Nie 03 Kwi, 2016 22:00   

Dziś nasi Juniorzy z racji że mieli pauzę zagrali sparing z występującymi w 4 lidze także pauzującymi w tej kolejce zawodnikami MKS Władysławowo mecz zakończył się wynikiem 3-3 gdzie nasi młodzi gracze prowadzili 2-0 i 3-1 trener dał pograć w tym meczu wszystkim zawodnikom

marcin s 

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2016 13:21   

przed chwilą zakończył się mecz w Lęborku nasz Junior A wygrywa 3-1

marcin s 

Wysłany: Sob 14 Maj, 2016 10:31   

Pierwsza drużyna pauzuje ale jutro o 17 na Zielonej mecz na szczycie Pomorskiej Ligi Juniorów Gryf - Chojniczanka w wypadku wygrania młodych Gryfitów kilka kolejek przed końcem rozgrywek już będą mogli praktycznie przygotowywać się do baraży o ligę centralną
w tej chwili bilans naszego zespołu to 14 zwycięstw 1 remis i 1 porażka bilans bramek 59-13

marcin s 

Wysłany: Nie 15 Maj, 2016 20:28   

rywale nie przyjeżdżają Gryf wygrywa ligę

Buli1946

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Nie 05 Cze, 2016 07:05   

Nie do konca juz z Gryfa ale slowa uznania Dlugi za jednego z synow
http://www.gp24.pl/sport/...szawa,10066476/

smigiel jr

Wysłany: Sob 11 Cze, 2016 17:26   

Juniorzy graja baraż o awans do Centralnej Ligi Juniorow a kurwa w glosie i na gp nie ma nic na ten temat!!!

smigiel jr

Wysłany: Sob 11 Cze, 2016 20:55   

sorki pojebaly mi sie daty

lukasik_gryf 

Wysłany: Sro 15 Cze, 2016 17:47   

junior wygrywa 2:1 do przerwy

marcin s 

Wysłany: Czw 16 Cze, 2016 13:17   

juniorzy ostatecznie przegrali 3-2 ale rewanż w przyszłą środę zapowiada się niesamowicie ciekawie
awans byłby największym sukcesem młodzieżowej piłki od wielu wielu lat w Słupsku

marcin s 

Wysłany: Sro 22 Cze, 2016 20:24   

Mamy to :-) a klimat na meczu przedni :-)

m_gryf 

Wysłany: Pią 24 Cze, 2016 11:59   

Tak to chyba wygląda:

Gryf Słupsk (beniaminek)
Pogoń Szczecin (wicemistrz Polski w sezonie 2015/2016)
Lech Poznań (półfinalista w sezonie 2015/2016)
Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
Arka Gdynia
Górnik Zabrze
Gwarek Zabrze
FC Wrocław Academy
Bałtyk Koszalin
Warta Poznań
Falubaz Zielona Góra
Salos Szczecin (beniaminek)
Miedz Legnica (beniaminek)
Piast Gliwice (beniaminek)

ryba280 

Wysłany: Pią 24 Cze, 2016 16:30   

Gratuluję juniorom i życzę utrzymania. Mecze z takimi drużynami na pewno zaowocują w przyszłości. Pozdrawiam. ;-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 26 Cze, 2016 16:11   

ten awans to ostatnia szansa na jakieś porządki i jakąś przyszłość dla całego klubu

d y n i o

Wysłany: Pon 27 Cze, 2016 15:24   

jakaś przyszłość dla klubu - to paru kolesi co wrzuci miesięcznie parę tysi, lub ponad 100 osób w klubie 100. Do tego i chyba najważniejsze, paru ludzi co w klubie za free ogarnie parę spraw w tym towarzyski mecz na 70 lecie Gryfa.

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 28 Cze, 2016 23:23   

jedyna przyszłość to albo ktoś to kupi i będzie miał milion na rok, albo ktoś zainteresuje się wyciągnięciem kasy z portfela kibica czyli 1000 osób średnio (bilety, katering, pamiątki, piwo) na meczu i wtedy z dotacją miasta jest milion rocznie bez sponsorów, czyli realnie przyszłość maluje się w IV lidze za samą dotację do usranej śmierci

marcin s 

Wysłany: Pią 01 Lip, 2016 19:46   

Temat już był wiele razy wałkowany i każdy ma swoje racje wszystko zależy od perspektywy z jakiej się patrzy.
ja napiszę kilka zdań od siebie obecnie i zapewne dłuższy czas będę z boku klubu tak się poskładało coś tam ewentualnie popiszę czy pisma czy tu na forum i jestem tyle co w kontakcie telefonicznym

Powiem tak sytuacja moim zdaniem jest lepsza niż 2-3 lata temu i to pod każdym prawie względem
awans juniorów jest to ogromny sukces chłopcy są dostrzegani przez duże ośrodki i coraz częściej zapraszani na testy

Czy kiedyś będzie lepiej nie wiem, wierze że tak
fajnie jakby pojawiły się ogarnięte osoby pewnie byłoby łatwiej ale nie ma to nie ma
i jak widać można mecze w 1-2 osoby zorganizować trochę się za.... jak w meczu z Gwardią ale można jak się chce potem do poniedziałku ma się dość ale nowy tydzień znowu się chce :-)

sądzę że i granie w nowej 3 lidze czy nawet awans do 2 nie ściągnąłby na trybuny tłumów czasy sprzed kilku sezonów nie wrócą z wielu względów

piwa nigdy nie będzie na Zielonej a przynajmniej nie prędko
a) nikt by tych sikaczy 3,2% nie kupował
b) cena zapewne byłaby spora
c) przemyt kwitłby w najlepsze :-)

katering u nas to jest tak dużo szumu a potem omijanie szerokim łukiem a dlaczego napisze dalej choć jest postęp jest food truck i jakoś to funkcjonuje

ja powiem tak jak dla mnie chciałbym do organizowania meczu dwóch rzeczy które wielu osobom się nie spodobają ale to i reszta jest pikusiem
płot - którego się nie doczekamy z kilku względów

profesjonalna ochrona - wiem wielu to wk... ale niestety unormowało by to wiele rzeczy, często gęsto ciężko "zebrać" ludziom 5 zl na bilet i robią wsio aby nie zapłacić przykre ale prawdziwe
i tu napiszę szczerze jak przed meczem z Gwardią udało mi się dogadać i było jak trzeba że złego słowa nie mogę powiedzieć do spraw na stadionie to z ludźmi z przypadku co na meczu są raz na 10 lat zabawy było sporo i zamiast skupiać się na milionie innych spraw musiałem co chwilę latać przepychać się negocjować jednak realia są takie że przy takim meczu miałaby być ochrona musiałaby kosztować z 8 koła plus vat ale jak się nie ma no to nie robi się tak jak można i wychodzi
wiem ochrona to rygor większy na stadionie i więcej obostrzeń i mniej swobód ale pewnie by to ułatwiło sprawę
ale nie ma raczej nie będzie i tak damy radę więc nie ma co płakać nadal istniejemy byliśmy w mega g... 99,9% nawet w obecnej naszej sytuacji by pewnie się wycofała a my nadal jesteśmy i k... będziemy spadliśmy ale było kilka momentów radości w meczach była walka i oby tak dalej

jest wielu którzy by chcieli aby nie było Gryfa klubu i kibiców bo mieli by problem z głowy ale się nie da jeszcze muszą się pomęczyć

damjen2311 

Wysłany: Pon 04 Lip, 2016 19:35   

no to zaczynamy 6/7 sierpnia z Gornikiem http://www.90minut.pl/liga/0/liga8748.html
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!

marcin s 

Wysłany: Sro 06 Lip, 2016 12:33   

http://www.gp24.pl/sport/...inarz,10375996/

Odpowiedz do tematu