GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lukasik_gryf
Czw 17 Sty, 2008 23:28
Słupsk
Autor Wiadomość
IrydionNr 

Wysłany: Sob 29 Mar, 2008 21:17   

nie taka słupska :P Słupszczan tam moze byla 100 reszta to anarchiści i lewacy z innych miast.

InszaKasia 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Nie 30 Mar, 2008 13:05   

całkiem mozliwe, raczej mn ei to nei interesowalo :P a ze przypadkiem zobaczylam to i wkleiłam :P pzdr ;)

g95s 

Wysłany: Nie 18 Maj, 2008 14:17   

Nie którzy po wyjezdzie do dzieźgonia (który trwał prawie 10 h), ruszyli jeszcze na miasto. Przy okazji imprezy "noc muzeów" zahaczylismy o wystawe " TWARZE SŁUPSKIEJ BEZPIEKI" http://www.gp24.pl/apps/p...UPSK/151220307, i
ogólnie w imie zasad należy ją zobaczyć

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 01 Cze, 2008 15:09   

Zasłyszane od koleżki.

Dzisiaj na Pl. Zwycięstwa była jakaś imprezka z okazji Dnia Dziecka, jakiś typ zadawał pytania dzieciakom, taki konkurs i padło pytanie: Wymień dwa kluby sportowe w Słupsku, jakoś 4 letni maluch nie zastanawiając się długo wymienił Gryfa i Salos, hehe, jakie było obużenie prowadzącego, który odpowiedź uznał za złą, bo ten drugi klub to Energa Czarni miało być. Facec ze złościł zrobił się cały czerwony. Brawa dla malucha.

m_gryf 

Wysłany: Nie 29 Cze, 2008 09:32   

Wczoraj podobało mi się bardzo jak na pełnym ludzi Pl. Zwycięstwa przed występem Mannam Krzysztof Ibisz pozwolił będącym w tym momencie na wielkiej scenie krzyknąć coś do mikrofonu. I jak myślicie co usłyszało parę tysięcy ludzi? Najpierw jakaś laska krzyknęła „Jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda”, a po chwili dwóch chłopaków na pół Słupska: „GRYF KS, GRYF KS” Piękna sprawa.

Talerz 

Wysłany: Nie 29 Cze, 2008 15:34   

Jednym z tych chłopaków był Romek a ta co spiewała na Wisłe Kraków miała na imie Kasia.Podobało mi się że wrescie nie śpiewa się na Czarnych na takich imprezach :-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Wto 15 Lip, 2008 22:07   

http://www.gp24.pl/apps/p...LUPSK/970133186

tymoteusz 
FC Eliasz

Wysłany: Sro 16 Lip, 2008 11:16   

Znajac zycie chuja zroia psu ktory go potracil :cry:

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 01 Sie, 2008 10:54   

64. rocznica Powstania Warszawskiego
http://www.gp24.pl/apps/p...LUPSK/792121039

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 10 Sie, 2008 20:10   

Po sobotnim meczu Gryfici zdobywali jeszcze Basztę Czarownic, awantura na plus, minus za sprzęt:
http://www.gp24.pl/apps/p...70533863&Ref=PH

Talerz 

Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 16:37   

W niedziele o 16 00 w Parku Kultury i Wypoczynku z okazji Świeta Miasta odbędzie się mecz pomiędzy zespołem Gryfa Słupsk a zespołem reprezentującym urzędników z ratusza.Widać samorzadowcy przestali grac w kosza :-P na takich imprezach a wzieli sie za gre w piłke nożną.Chyba futbol zaczął dominować w mieście :-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 14 Sie, 2008 22:38   

Ta, a o 17:00 prezentacja Czarnych, czyli robimy za support.

m_gryf 

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008 19:45   

Nie róbcie zakupów w centrum handlowym "Jantar".

http://www.ch-jantar.pl/main/news/galeria

shw 

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008 21:15   

że niby czemu?, chcieli się wkupić w miasto i jedną z pierwszych ich decyzji był jakiś sponsoring Czarnych Słupsk. Ja nie widzę w tym problemu ;)

m_gryf 

Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008 21:28   

No jak nie widzisz to kupuj. Ja tam np.nigdy nie piłem piwa BROK. Jest tyle sklepów w Słupsku, że nie muszę odwiedzać tej galerii.Tak samo z browarem. Nie dam zarobić ani centa dla takich firm. Ale każdy ma prawo lokować kasę, tam gdzie tylko chce i wspierać w ten symboliczny sposób kogo tylko chce. Ja nie widzę w tym problemu, bo niby czemu?

[ Dodano: Wto 21 Paź, 2008 20:46 ]
Słupsk większy?
http://www.gp24.pl/apps/p...LUPSK/571298809

[ Dodano: Czw 18 Gru, 2008 21:08 ]
Prezydentowi Słupska postawiono zarzut zbrodni komunistycznej.

http://www.gp24.pl/apps/p...LUPSK/793881022

Przeydent i jeden z jego kolesi.

g95s 

Wysłany: Pon 23 Lut, 2009 21:24   

W mieście, no i w sąsiednich gminach trwają konsultacje na temat powiększenia granic naszego miasta o:włynkówko, bierkowo, strzelino. Tu w temacie cisza, ja jestem jak najbardziej za. Naszemu miastu nowe tereny należą się, jak psu buda. Koszalin nieco większy od Słupska posiada dwa razy większą powierzchnie, i wchłania kolejne. A więc Słupsk też powinien bo inaczej nie ma szans na rozwój. Narazie wsie ostro protestują, zapominając co zawdzieczają miastu.
więcej:
http://www.slupsk.pl/aktualnosci/6917.html

http://obywatelski.slupsk...r=asc&start=300

gryfita_18 

Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 19:48   

nie jestem akurat z tych miejscowosci w/w ale postaw sie w miejscu tych mieszkancow. gmina wiecej kasy daje na drogi, inwestycje, [jak chociazby nasza hala w jezierzycach] a po przylaczeniu do slupska juz takiego rozrzucania kasa nie bedzie..

no i jeszcze ten kryzys :D

19WTJ89 
FC Sławno

Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 20:47   

Jak dla mnie to normalna rzeczą jest że miasto się rozrasta . Prędzej czy później wchłonie te wioski . Chyba nie wyobrażasz sobie żeby je Słupsk obtoczył dookoła :?: I dziwi mnie to że się nie zgadzają. Im szybciej się do Słupska włączą tym szybciej się rozbudują . Jest szansa na zagospodarowanie tych wszystkich terenów czemu nie ludzie prace znajdą , Słupsk stanie się jeszcze bardziej atrakcyjniejszym miastem , przybędzie mieszkańców i frekfencja na Gryfie się powiększy same + :mrgreen:

gryfita_18 

Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 21:09   

jeżeli to rozrastanie miasta byloby takie oczywiste i byloby tylko kwestia czasu to ludzi nie pytano by w referendum czy sa za powiekszeniem granic slupska, ylko taka po prostu bylaby kolej rzeczy. ba! jezeli mieszkancy uwazaliby za korzystne przylaczenie swoich wiosek do slupska to bezproblemowo zgodziliby sie na taka zmiane. co do inwestycji i zagospodarowania - inwestorzy ktorym naprawde zalezy na otwarciu dzialalnosci w tym regionie nie patrza czy uczynia to w slupsku czy np w bierkowie ktore jest 2-3 km czy ile tam jest dalej od slupska. a tak jak pisaelm mieszkancy sie na to nie godza bo srodki ktore otrzymuja od gminy [ a ta ma srodki wlasne i srodki ue ] sa o wiele wieksze niz te ktore dostawalyby od kobylinskiego. :-D

STEN

Wysłany: Wto 24 Lut, 2009 21:22   

Pomysł przyłączenia akurat tych wsi (Strzelino, Bierkowo i Włynkowo) jest całkowitym niewypałem i aberracją. Bo niby po co? 100 tysięcy i tak nie będzie, wsie są daleko i całkowicie się różnią od miasta. Nie ma co brać nowych terenów jak się nie umie zarządzać tym co jest. Popatrzcie sobie na bałagan w centrum miasta (to dopiero paradoks!) i niezabudowane działki. A patrząc dalej. Ogromny teren po byłym poligonie między Gdańską, a Westerplatte. Jakoś nic tam się nie dzieje, a takich terenów jest jeszcze trochę i na Zatorzu. W 1962 roku włączyliśmy Ryczewo. I co? Co tam się zmieniło? Jak wygląda Sportowa? Nawet boisko tam zlikwidowano, nie wspominając o cmentarzu o którym jakoś nikt nie raczy pamiętać.

Jeśli włączać, to tylko Kobylnicę, w dużo dalszym kręgu Redzikowo (lotnisko być musi i won z okupantami nowymi!) i Siemianice. W żadnym wypadku to co się proponuje. Koncepcja rozrostu miasta w kierunku Ustki też była dobra, ale w latach 70-80-tych, gdy był wielki przyrost naturalny i wiele zakładów, które po 89 roku zniszczono w cholerę. Słupsk nigdy nie będzie atrakcyjniejszym miastem zwłaszcza dla turystów jak dalej będą tu urzędować niszczyciele zabytków i malarze chlapiący żółtą farbą na styropian. Dzięki sztucznie wywołanemu kryzysowi światowemu to doszczętnie nikt się nie pojawi, aby tu zainwestować. A kryzys będzie ogromny, zobaczycie już za parę miesięcy... Wszyscy zobaczymy. Następne 4 lata będą ciekawe.

Odpowiedz do tematu