GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: lukasik_gryf
Sro 19 Sty, 2011 21:18
Różności z kibicowskiego świata
Autor Wiadomość
damjen2311 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 10:32   

http://kibole.pl/24301/kibicowski-wyjazd
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!

m_gryf 

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 21:39   

damjen2311 napisał/a:
http://kibole.pl/24301/kibicowski-wyjazd
Coś się chyba autorowi tego tekstu pomyliło? Pomyliło i to grubo. Z tego co wiemy, to w sprawach dyktatu i okupacji Polski przez UE nie ma słowa o tz. jak to określa polski rząd i media „walce z pseudokibicami”. To sprawa indywidualnego podejścia do tematu każdego rządu, danego państwa. Np. dla Angoli ich rząd zafundował brak płotów okalających boisko i odgradzających je od trybun. Bo taka wprowadził ustawę w swoim kraju i tyle. W różnych krajach, kary za stadionowe wykroczenia wynoszą np. 30 dni aresztu itp. U nas 2 – 3 lata. I nic do tego nie ma UE. Wydaje się dla mnie, a nawet jestem pewien, że autor tegoż artykułu, jest politycznym zwolennikiem jedynie słusznej ideologii. Myśli, że kibole to ciemny naród i „kupią” jego bajeczkę. Już na starcie stara się „ukierunkować myślenie”, że to teraz UE odpowiada raptem za ustawy procedowane w Sejmie, odnośnie kibiców. A tak nie było i nie jest. Tylko i wyłącznie odpowiadają rządzący Polską. Czemu raptem pisze takie głupoty teraz, a wcześniej śpiewał na stadionie „T… Ty matole, Twój rząd obalą kibole”. Teraz rządzący mają wszystko, Sejm, Senat, Prezydenta i jeszcze chcą mieć tylko dla siebie Trybunał Konstytucyjny. Nie ma obecnie żadnego, nawet najmniejszego problemu, aby w 10 minut, jednym głosowaniem, a później podpisem Prezydenta zmienić i złagodzić wszystkie ustawy dotyczące naszych stadionów i polskich kibiców. Proste jak budowa cepa. Myślę że w związku z tym, doczekamy się naprawy państwa w tej kluczowej dla kiboli sprawie. Bo jak nie, to znów zawisną transparenty i poleci tym razem „K….. matole, Twój rząd obalą kibole”. Nie szukajmy wroga gdzie indziej, tak jak autor, tylko wymagajmy tej pozytywnej zmiany od tych, którzy zasiadają i mają władzę w polskim parlamencie. Amen.

lukasik_gryf 

Wysłany: Czw 19 Lis, 2015 23:38   

Chciał bym przypomnieć, że temat "co tam panie w polityce" zniknął z tego forum a Ty sam walczyłeś żeby polityki na Gryfie nie robić, a Ty wszędzie Kaczyńskiego widzisz.

lukasik_gryf 

Wysłany: Pią 20 Lis, 2015 09:49   

jest taki program na Polsat play, o milicji w Warszawie, jakaś komurka antykibicowska chyba, spotersi, nie wiem bo trzy odcinki widziałem ale same końcówki i wczoraj mi śmiegnął jakiś materiał jak na komisariacie byli i cała ściana szalików, bankowo skrojonych z kiboli i niestety jest tam też nasz szalik

m_gryf 

Wysłany: Pią 20 Lis, 2015 10:49   

Gdzie Ty widzisz politykę? Chodzi tylko o to, że może teraz doczekamy w końcu przyjaznego państwa dla wszystkich, w tym i dla kibiców. Wszak kibice, to wbrew temu jaki wizerunek o nich prezentują media i rządzący, to są normalni ludzie, obywatele takiej samej kategorii jak wszyscy inni Polacy. Bo to są Polacy i nic więcej. Jeden lubi ryby, drugi grzyby, a ja wszystko. Kibicowanie mojemu Gryfowi, to moja miłość i pasja na całe życie. [...]

post ocenzurowany przez moderatora
Ostatnio zmieniony przez lukasik_gryf Pią 20 Lis, 2015 11:41, w całości zmieniany 1 raz  

damjen2311 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 09:02   

Energa-Anwil, z forum Anwilu
"Co do patologii to zerwał nam typ z balkonu flagę h1 on Tour, próbowaliśmy Jakoś się tam dostać. Nie udało się. Można powiedzieć ze to przez własną głupotę, ale jak mówi przysłowie raz na wozie raz pod wozem. Straciliśmy flagę, bardzo mocny cios nam zadano, jak klub przez nasze zachowanie otrzyma karę to postaramy się to jakoś oddać. Nasza reakcja nie mogła być inna, teraz byle bezpiecznie do domu dojechać."
wAS NIE BĘDZIE SKURW*****!

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 17:23   

ale reakcja hali no kurwa niepojęte dla mnie, brawo bić ochronie i krzyczeć do tego jebac Anvil

sałata 
Braveheart

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 19:20   

Co chciałeś żeby się rzucili ??przestań tam jest inny klimat jeszcze z ucha by zajebali ...

sałata 
Braveheart

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 19:26   

Właśnie zobaczyłem filmik z tego meczu .... jaja są takie że ten "ochroniarz" co uchwytem szyjnym :-/ wyciąga kibica Anwilu to stary kibol Czarnych z ekipy Bad Boys ..... :-D

marcin s 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 19:37   

flagę kroją czyli są gotowi na wrażenia na wyjazdach :-)

d y n i o

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 21:05   

też rozpoznałem tego bad boya w akcji.

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 22:00   

ten co do wojska przed Gryfem uciekł

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015 22:40   

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Vixen7 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Pią 11 Gru, 2015 19:40   

http://www.gp24.pl/sport/...lawek,id,t.html video z zajscia na Gryfii

KS Grześ

Wysłany: Sro 16 Gru, 2015 17:14   

Oprawa roku o kużwa oprawa roku http://wiadomosci.onet.pl...-polakow/qyk67m na A klasowych boiskach o niebo lepiej jest ogarnięte Ale to elita Narodu posłowie może lepiej niż z Nami parę lat walczyć to uczyć się od lepszych http://legionisci.com/new...iady_Wisly.html
Przed kościołem Karmelitów.
Hrabia Skrzyński " Panie Marszałku a jaki program tej partii? Marszałek Piłsudski -Najprostszy z możliwych bić kurwy i złodziei mości hrabio
Ostatnio zmieniony przez lukasik_gryf Czw 17 Gru, 2015 18:35, w całości zmieniany 1 raz  

m_gryf 

Wysłany: Czw 17 Gru, 2015 16:05   

Oprawa oprawą Grzesiu. To amatorzy nie z trybun i tyle. Ja najbardziej czekam na zmianę ustawy dotyczącej kibiców i represji wobec nich. Przy obecnym działaniu większości, to dosłownie „pstryknięcie palcem”. Wystarczy jedna noc, a w dzień jedna połowa meczu. Na to czekaja chyba wszyscy kibole w kraju.

KS Grześ

Wysłany: Sob 19 Gru, 2015 15:12   

Codo tej oprawy roku nie moje zdanie a pewnie mądrzejszych < Nikt wszystkich rozumów nie zjadł>http://fanatik.ogicom.pl/?p=6016
Przed kościołem Karmelitów.
Hrabia Skrzyński " Panie Marszałku a jaki program tej partii? Marszałek Piłsudski -Najprostszy z możliwych bić kurwy i złodziei mości hrabio

marcin s 

Wysłany: Nie 20 Gru, 2015 13:13   

sami bandyci :-) jeszcze halę zamkną
http://www.gp24.pl/sport/...wideo,id,t.html

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 21 Gru, 2015 00:40   

niezłe cwaniaczki tam ta ochrona, jak ten wysoki łysy próbował wjechać na sektor i to się tam będzie popierać to nadejdzie gruba awantura tam już niedługo tym bardziej, że to się dzieje przy aplauzie miejscowych, bo kilka osób krzyczących zostaw kibica raczej ginie w tłumie, ciekawe kiedy tam zajedzie AZS

marcin s 

Wysłany: Pon 21 Gru, 2015 06:17   

wg terminarza 11.01 2016 ale czy ich wpuszczą

Odpowiedz do tematu