GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lukasik_gryf
Nie 19 Wrz, 2010 12:34
17 września !!!
Autor Wiadomość
m_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 16:38   

byłygryfita napisał/a:
Daruj sobie chciejco II ligi ten cynizm na żałosnym poziomie intelektualnym zresztą.

Ależ jaki cynizm? Masz 100% racji! To nie moja wina, że ludzie którzy tutaj Ciebie atakują, nie rozumieją o czym piszesz. Chłopie - głowa do góry i walcz o swoje słuszne ideały. Jestem z Tobą. Masz tutaj przynajmniej jednego zwolennika, a czepiasz się jego. Tak nie przystoi. Podziwiam Twój niebywały intelekt, Twoją wiedzę i Twoje patriotyczne oddanie Polsce. Pewnie, że lepiej byłoby, gdyby komunizm i jego całe wielkie i niesłychane dobro wróciło. Tylko jak tego dokonać? Masz jakiś sposób na powołanie takiego ruchu społecznego, aby zmienił to wszystko? Abyśmy wyszli z tej przeklętej UE i jej struktur. Jak dla mnie i z całą pewnością również dla Ciebie kolego, lepiej byłoby abyśmy poszli drogą Białorusi i związali się integralnie z Rosją. To chyba nasze )Twoje i moje) marzenie. Odpowiedz dla mnie, czy nie myślisz podobnie jak ja?
Pozdrawiam Ciebie serdecznie i nie dostrzegaj więcej we mnie wroga, a tylko przyjaciela.
Trzymaj się.

d y n i o

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 17:31   

były zacznijmy od podstaw.

czym dla ciebie jest 17 września? Czym jest Katyn? Czym jest dla ciebie zabójstwo Ks. Popiełuszki? Czym dla ciebie jest 13 grudnia?

michal88sla 
FC Sławno

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 17:56   

byłygryfita napisał/a:

Kolejny propagandowy bełkot dla motłochu zasłyszany w TV. Długi Gierka to było marne 20mld dolarów, dziś Polska zadłużona jest na kilkaset miliardów dolarów.
Za te pieniądze Gierek zbudowano praktycznie II Polskę i do dziś Polska korzysta z tego zbudowano za czasów Gierka, a cała gospodarka kapitalistycznej Polski opierała się na wyprzedawaniu tego co zbudował Gierek. Za niebotyczne długi zaciągane przez IIIRP nie zbudowano niczego.

No tak zaciągane są następne kredyty a dla czego? by spłacić te całe zadłużenie z którego odsetki zaczęły rosnąc i staly się niebotycznie większe do tych pieniędzy które zostały zaciągnięte. W ogóle dla czego żadnego ze swoich argumentów nie poprzesz jakimiś faktami.

Mówisz że Żydzi mieli dobrze za ZSRR? to dla czego wszyscy wyemigrowali z Polski kiedy nastała Komuna? nie masz żadnych faktów dowodów na swoje tezy.
Kościół miał najlepiej za komuny? No proszę ja ciebie prześladowania śmierci w męczarniach księży itp wszystko to za Komuny to świadczy o dobrobycie? Chłopie sam już się pogubiłeś w swojej teorii, żal mi Ciebie przez to, iż zostałeś tak skrzywdzony i w jakiś dziwny antypolski sposób wychowany. Oby jak najmniej takich jak Ty.

byłygryfita 

Klub: Czarni Słupsk
Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:14   

d y n i o napisał/a:

debil, lata 80, okres prosperity Polski.

Okres największej prosperity w historii państwa polskiego to lata 70te, złota dekada Gierka. Lata 80te to był okres solidaruszych burd

d y n i o napisał/a:

Teraz w Polsce nic się nie produkuje.

Nie będę was edukował na czym polega różnica między montowniami a produkcją przemysłową w krajach wysokorozwiniętych. Powiem w skrócie, oni mają know-how (technologię produkcji), oni produkują zaawansowane podzespoły których takie bantustany jak Polska nie są w stanie wytworzyć, u nich są "headquarters" najważniejszych korporacji (to tam gdzie zapadają strategiczne decyzje gospodarcze). Jeśli zaś chodzi o takie zacofane kraje trzeciego świata jak kapitalistyczna Polska są one skazane na to by działać w interesie gospodarczym krajów wysokorozwiniętych (tych które mają na swoim terenie "headquarters"), są całkowicie uzależnione od widzi-mi-się tych korporacji (bez know-how i podzespołów nie wytworzą niczego), a Polacy skazani są na proste prace monterskie nie wymagające kwalifikacji i wykształcenia.

d y n i o napisał/a:

Kurde tęskinsz za komuną chłopie bo wtedy takim gamonią żyło się lepiej,

gamonią ??
no comment...

d y n i o napisał/a:

POLACTWO,

Polactwem to ja bym nazwał kundelki merdające ogonkami w kierunku Waszyngtonu i Watykanu, a także tych którym aż się oczka świecą na kolejne imperialne awantury zbrojne USA i ich pachołków.

d y n i o napisał/a:

które współpracowało z sowietami.

Lepsi "sovieci" niż jankesi.

d y n i o napisał/a:

Bo sowieci to cwani goście byli znaleźli takich ludzi jak ty, ich rękami zabijali polskich patryjotów, elite narodu.

Jaką elitę?? Tą która rządziła tym burdelem zwanym IIRP i doprowadziła swoją błędną polityką do zagłady Polski? Prawdziwa elita powstała dopiero za czasów PRLu.
A patriotyzm to idiotyzm, debilne opium dla ciemnych mas. Patriotyzm służy klasie rządzącej (w postaci głównie klechów i kapitalistów) do robienia ludziom wody z mózgu. Patriotyzm kato-kapitalistyczne świnie wykorzystują by złość biednych ludzi za wyzysk i nędzę kierować nie w kierunku prawdziwych winowajców, ale w kierunku mniejszości narodowych i innych państw. Pseudo-kibice wywodzący się często z przysłowiowego rynsztoka są chyba tego najlepszym przykładem. Za swój marny los nie winią kapitalistycznych wyzyskiwaczy i klechów, ale mitycznych komunistów i Żydów.

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:20   

d y n i o napisał/a:
czym dla ciebie jest 17 września? Czym jest Katyn? Czym jest dla ciebie zabójstwo Ks. Popiełuszki? Czym dla ciebie jest 13 grudnia?

17 września to ocalenie Białorusinów, Ukraińców i bardzo wielu Żydów przed hitlerowską okupacją. Katyń to mord. Popiełuszko był chorym na nienawiść religijnym fanatykiem co nie znaczy że zasługiwał na śmierć, jego morderca został osądzony jeszcze w PRLu. 13 grudnia to ocalenie Polski przed wojną domową, zatrzymanie bogoojczyźnianych fanatyków którzy do niej dążyli i próba ucywilizowania solidarności (dzięki stanowi wojennemu udało się zmarginalizować w solidarności wpływy najgorszych kato-narodowych oszołomów).

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:25   

d y n i o napisał/a:

Dzięki tym "solidaruchom" może pisać na necie.

WOW!! Solidaruchy wynalazły internet???

d y n i o napisał/a:

a przed wojną Polska nie była zadnym ogonem Europy, nawet nie wyskakuj mi tu z Albanią i Romunia bo dopiero rządy twoich kumuchów doprowadziły do ruiny nasz kraj i zbliżyliśmy się do w/w krajów.

Tak, tak, a świstak siedzi i zawija te sreberka....

m_gryf 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:28   

byłygryfita masz we wszystkim rację! "Ciśnij" im wszystkim, aż do bólu. Chłopie widzę, że naprawdę z Ciebie mądry człowiek. Proszę odpowiedz też na moje pytanie:
czy chciałbyś tak jak ja, związku Polski z Rosją i Białorusią?
Tam nie ma tych wszystkich imperialistycznych świń. Ja bym poszedł jeszcze dalej i związał się sojuszem z Wenezuelą i jej prezydentem Hugo Chavezem - tam byśmy mieli ropę! Są jeszcze anty imperialistyczne: Kuba, Korea no i bogate kraje arabskie. Wcale nie musimy trwać w tej beznadziejnej, kapitalistycznej UE!
Mam rację, czy nie? byłygryfita proszę o merytoryczną dyskusję.

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:29   

Co do długów Gierka, tutaj macie trochę prawdy na ten temat, artykuł którego reżimowe prawicowe mass-media nie chciały wydrukować:

http://www.lewica.pl/index.php?id=20036

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:31   

m_gryf napisał/a:
Wcale nie musimy trwać w tej beznadziejnej, kapitalistycznej UE!

Unia Europejska, ze Skandynawią na czele, jest bardziej socjalistyczna niż kapitalistyczna, żałosny prowokatorze. Nigdzie w UE, nawet w najbardziej antyspołecznych krajach (UK, Irlandia) nie ma aż dalece posuniętego dzikiego kapitalizmu, wyzysku i nierówności społecznych jak w Polsce.

m_gryf 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:33   

byłygryfita czemu nie chcesz ustosunkować się do moich wypowiedzi, a tylko wdajesz się w bezsensowne dyskusje z innymi? Dyskusje, które do niczego nie prowadzą. Nie potrafisz dyskutować z kimś, kto ma poglady podobne do Twoich?
Trochę mnie to dziwi.

michal88sla 
FC Sławno

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:36   

byłygryfita napisał/a:
Co do długów Gierka, tutaj macie trochę prawdy na ten temat, artykuł którego reżimowe prawicowe mass-media nie chciały wydrukować:

http://www.lewica.pl/index.php?id=20036

ja powiem tak jeśli już wyborcza tego artykułu nie chciała wydrukować to o czymś musi to świadczyć. A i sama treść artykułu tyrochę dziwna i moim skromnym zdaniem mijająca się z prawdą ale niech tam sobie lewacy piszą w końcu teraz wolny kraj, a nie jak przed 89'

m_gryf 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:44   

byłygryfita napisał/a:
żałosny prowokatorze.

Czemu nazywasz mnie prowokatorem i to w dodatku żałosnym?
Nie lubię Amerykańców, nie lubię kapitalistów i całe życie jest dla mnie bliżej do wschodu i właśnie do takich państw jak Kuba.
Na razie Ty logując się tutaj, na tym forum próbujesz prowokować innych, a jak już trafił się jeden podobny w swoich poglądach do Ciebie, nie chcesz od niego wsparcia i na dodatek jeszcze ubliżasz. Ja Tobie nie ubliżam w żaden sposób, a Ty podważasz mój intelekt. Czy kulturalni ludzie, tacy za jakiego uważasz się Ty obrażają innych? Wątpię.
Nie wiem czy się orientujesz, ale ostatnio w Moskwie rozpoczął się proces z powództwa wnuka Stalina, przecie jakiemuś brukowcowi, który nazwał go ludobójca. Wnuk żąda zadośćuczynienie i przeprosin. Wyobraź sobie, że podobnie jak on, sądzi ponad połowa radzieckiego społeczeństwa. Czy to nie jest prawdą? Ale Ty zamiast rozmawiać ze mną normalnie, wolisz mnie w kiepskim stylu wyzywać. Ja nie jestem żałosny, więc kto nim jest? Odpowiedz sobie sam.
Pozdrawiam Ciebie mimo Twoich słów, skierowanych pod moim adresem.

sierots 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 18:58   

Moim zdaniem ten "SZANOWNY PAN byłygryfita" pluje na pamięć naszych ojców i dziadków,którzy walczyli o wolna Polske. Wielu z nich za to zgineło za inne poglądy niż te ZSRR.

lukasik_gryf 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 19:07   

A co my takiego produkowaliśmy? tandetę, a CCCP co co produkowało? tzw gniotsaniełamiotsa. Powiedz mi jaka produkcja przetrwała do dziś? Nawet sprzęt wojskowy jest przeżytkiem. A w ogóle to Beria był pedofilem a Stalin wąchał amfetaminę, a wojna w Afganistanie to myślisz że po co? O pola konopi chodziło, hasz afgan wiesz co to?

d y n i o

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 19:11   

byłygryfita napisał/a:
d y n i o napisał/a:

17 września to ocalenie Białorusinów, Ukraińców i bardzo wielu Żydów przed hitlerowską okupacją. Katyń to mord. Popiełuszko był chorym na nienawiść religijnym fanatykiem co nie znaczy że zasługiwał na śmierć, jego morderca został osądzony jeszcze w PRLu. 13 grudnia to ocalenie Polski przed wojną domową, zatrzymanie bogoojczyźnianych fanatyków którzy do niej dążyli i próba ucywilizowania solidarności (dzięki stanowi wojennemu udało się zmarginalizować w solidarności wpływy najgorszych kato-narodowych oszołomów).

Dziękuje za odpowiedź. Jak dla mnie jesteś zdrajcą,
Dla twojej wiadomości 17 września bolszewicy wkroczyli na terytorium Polski. Zgodnie z traktatem libentrop- mołotow. Tak, tak twoj bolszewicy dogadali się z nazistami. Pamiętasz? czy negujesz ten fakt?Uratowali Ukrainców, wiesz ilu Ukrainców zginęło podczas wielkiego głodu w rosji sowieckiej? Znasz ten fakt ośle?A po drugie Ukraincom bliżej było do Niemiec, nawet z nimi współpracowali, wiesz o tym? pewnie tak.
Z Księdzem Popiełuszko to przegiłąłeś pałke, nawet nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować. Ksiądz Popiełuszko był to patriota, który odprawiał mszy za ojczyznę, no i pomagał ludziom, których twoj kumple gnębili.
To co myślisz o 13 grudnia powiedz np rodzinną górników, którzy zginęli w kopalni wujek, o bitych na ubecji nie wspomnę.

ogólnie zaczynam cię odbierać za jakiegoś marnego prowokatora, który piszę takie brednie.

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 19:41   

d y n i o napisał/a:

Dziękuje za odpowiedź. Jak dla mnie jesteś zdrajcą,

Ojej!! :oO
A kogóż to ja zdradziłem??

d y n i o napisał/a:

Dla twojej wiadomości 17 września bolszewicy wkroczyli na terytorium Polski.

A gdyby nie wkroczyli to co by to takiego Polsce dało? Wolałbyś by na te ziemie już w 1939 roku wkroczyli hitlerowcy? 17 września Wojsko Polskie było już rozbite a rząd i ten pożałowania godny wódz naczelny w drodze do Rumunii.

d y n i o napisał/a:

Zgodnie z traktatem libentrop- mołotow. Tak, tak twoj bolszewicy dogadali się z nazistami. Pamiętasz?

Z nikim się nie dogadali, dali znać Hitlerowi jak daleko może się posunąć broniąc tylko i wyłącznie swoich interesów. Polska odmawiała sojuszu w ZSRR więc czemu ZSRR miał bronić jej interesów? Poza tym nie byłoby Paktu L-M gdyby nie było wcześniej Paktu Monachijskiego i rozbioru Czechosłowacji.

d y n i o napisał/a:

A po drugie Ukraincom bliżej było do Niemiec, nawet z nimi współpracowali, wiesz o tym? pewnie tak.

Tylko degeneratom OUN/UPA z Wołynia i Galicji. Reszta Ukrainy walczyła po stronie ZSRR, w Armii Czerwonej służyło kilka milionów Ukraińców.

d y n i o napisał/a:

Z Księdzem Popiełuszko to przegiłąłeś pałke, nawet nie wiem czy jest sens z tobą dyskutować. Ksiądz Popiełuszko był to patriota,

Chyba watykański, jak cała ta czarno-purpurowa banda zboczeńców.

d y n i o napisał/a:

który odprawiał mszy za ojczyznę,

To były seanse nienawiści, gdzie nawoływał do zbrojnej konfrontacji z władzą.

d y n i o napisał/a:

no i pomagał ludziom, których twoj kumple gnębili.

Czyli pomagał przestępcom.

d y n i o napisał/a:

To co myślisz o 13 grudnia powiedz np rodzinną górników, którzy zginęli w kopalni wujek, o bitych na ubecji nie wspomnę.

Sami się o to prosili. Całą noc na warsztacie szykowali sobie chałupniczo wytworzoną broń. Ze sztachetami i własnej roboty przyrządami balistycznymi atakowali milicjantów nastając na ich życie. Każde jedne służby porządkowe na świecie postąpiły by tak jak wtedy ZOMO w Wujku. Poza tym na całym świecie zabijano ludzi z dużo bardziej błahych przyczyn. W USA, do których tak te durne solidaruchy wzdychały, mordowano studentów tylko za to że protestowali przeciw wojnie. Czepiać się więc ZOMO że zrobiło porządek z agresywną i uzbrojoną bandą jest żałosne.

d y n i o napisał/a:

ogólnie zaczynam cię odbierać za jakiegoś marnego prowokatora, który piszę takie brednie.

Ja po prostu myślę samodzielnie, nie wierzę reżimowym mass-mediom i nie daję się nabrać na religijno-patriotyczne opium dla mas.

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 19:42   

lukasik_gryf napisał/a:
A co my takiego produkowaliśmy? tandetę, a CCCP co co produkowało? tzw gniotsaniełamiotsa. Powiedz mi jaka produkcja przetrwała do dziś?

Żadna, bo po nastaniu kapitalizmu zatrzymano w Polsce rozwój technologiczny. W efekcie cała nasza technologia jest dziś 3 dekady do tyłu za Zachodem.

byłygryfita 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 19:45   

sierots napisał/a:
Moim zdaniem ten "SZANOWNY PAN byłygryfita" pluje na pamięć naszych ojców i dziadków,którzy walczyli o wolna Polske.

Słucham??? To wy plujecie na naszych ojców i dziadków którzy walczyli o wolną od faszyzmu Polskę, powtarzacie Goebelsowską propagandę i szkalujecie ZSRR - pgromcę faszyzmu.

sierots napisał/a:

Wielu z nich za to zgineło za inne poglądy niż te ZSRR.

Jeszcze więcej zginęło za poglądy socjalistyczne w czasach Sanacji i potem okupacji faszystowskiej.

sierots 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 20:18   

To jeszcze nazwij Niemców bohaterami odpowiedzialny za IWŚ ,którzy przemycili Lenina do Rosji w ,której mógł przeprowadzić swą rewolucje. A czy nie następne pokolenie Niemców było faszytami?

Radzio 

Wysłany: Sob 10 Paź, 2009 20:50   

byłygryfita zrób światu przysługę i pierdolnij se w łeb machając czerwoną szmatą, wypierdalaj z Polski skurwielu!

Dobrze że takich jak ty to jest i było zawsze mało, bo w przeciwnym wypadku Polska nie podniosła by się po tylu wojnach i rozbiorach (też ruskiego). Ciesz się z tej wolności i bądź wdzięczny wszystkim którzy walczyli o ten kraj, dzięki temu możesz pisać na klawiaturze korzystając z amerykańskiego systemu (nie ruskiego)

Nie gadajcie z nim, szkoda zdzierania literek na klawiaturze.

Odpowiedz do tematu