GRYFSLUPSK.COM # Oficjalne Forum Kibiców Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lukasik_gryf
Nie 19 Wrz, 2010 12:34
17 września !!!
Autor Wiadomość
byłygryfita 

Klub: Czarni Słupsk
Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 20:00   

m_gryf napisał/a:
Powtarzam - wykasujcie wszystkie posty i ban dla tego bydlaka, byłego ZOMO-wca, który może i faktycznie swego czasu był w Słupsku w osławionej na cały kraj jednostce ZOMO!

HAHAHAHA!! Napisał kolo dumnie obnoszący się z barwami gwardyjskich (milicyjnych) klubów sportowych. ;o>
Milicja, ZOMO i SB były sponsorami takich klubów jak Gryf, a te wasze "święte" tri-colores to właśnie ich barwy. Więc zastanówcie się nim znów zaczniecie opluwać siły porządkowe PRLu. ;o>

byłygryfita 

Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 20:10   

Co zrobiłem dla Gryfa ktoś tu pyta. No cóż ja trenowałem jedynie w czasach juniorskich i jedynie na tym szczeblu startowałem. Za to mój stryj zdobywał wiele medali jako Gryfita i otarł się nawet o kadrę olimpijską. W jakiej dyscyplinie nie powiem, nie to żebym się was bał pikusie, ale mam rodzinę w Słupsku i nie chcę by jakieś ćwoki się ich czepiały.
Dlatego bardziej z barwami Gryfa ja mam prawo się identyfikować, niż stadionowi zadymiarze dla których "kibicowanie" to tylko szukanie nowej okazji do burdy i kolejnego obiektu dla ujścia swojej chorobliwej nienawiści.

lukasik_gryf 

Klub: Gryf Słupsk
Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 20:16   

A ty nie jesteś zadymiarzem?

byłygryfita 

Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 21:11   

lukasik_gryf napisał/a:
A ty nie jesteś zadymiarzem?

W jakim sensie? Jeśli w klasycznym to stanowczo nie. Jeśli zaś próbujesz sugerować że to co ja tutaj robię na forum to jakaś forma zadymiarstwa też jesteś w błędzie. Ja rzeczowo staram się przedstawić pewne argumenty, zadyma i obrażanie wypływa raczej z waszej strony.

michal88sla 
FC Sławno

Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 21:14   

byłygryfita napisał/a:
Ja rzeczowo staram się przedstawić pewne argumenty
ale byłygryfito, ty nie używasz żadnych argumentów tylko wyssanych z palca wiadomości. Ja się pytam gdzie są te twoje fakty i jakieś dokumenty potwierdzające to co Ty nam tutaj wciskasz?

lukasik_gryf 

Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 21:20   

W ogóle to po kiego się tu wpisujesz? Co uważasz że ktoś przejdzie na Twoją stronę? Myślisz, że my nie wiemy jak postrzega nas społeczeństwo?

Radzio 

Wysłany: Nie 11 Paź, 2009 22:38   

przestańcie karmić trolla!!

To nie Polak to już wiemy tylko jakiś ubek pierdolony.

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 07:24   

Niech wreszcie ktos to wykasuje. Te brednie. Jest tu jakis mod, co może to zrobic? nie raz kasowaliście mniej głupie rzeczy. To temat patriotyczny, a nie przedstawianie komunistycznych pogladów, wychwalanie ZOMO itd. Kumacie to, czy dalej z tego tematu będzie robiony smietnik?

Talerz 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 08:18   

ależ m_gryf sam w niedawnych postach chwaliłes tego kolesia i chciałes z nim nawet polemizowac :-)

lukasik_gryf 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 11:55   

Pewnie że chcieliśmy to wszystko wywalić, ale po co, to tak jak czytam rewelacje z PZPNu, taki chory beton, niech ludzie czytają i patrzą jakim można być wypranym kretynem. I tak wyjdzie nasze.

byłygryfita 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 12:18   

lukasik_gryf napisał/a:
W ogóle to po kiego się tu wpisujesz? Co uważasz że ktoś przejdzie na Twoją stronę? Myślisz, że my nie wiemy jak postrzega nas społeczeństwo?

1. Jak już napisałem wcześniej zajmuję się badaniami odruchów Pawłowa u kiboli.
2. Może zmuszę któregoś do jakielkolwiek refleksji na temat patologicznych poglądów jakie tu reprezentujecie.
3. Realistycznie patrząc szanse na 2. niemal równe zeru, ale na pewno wprowadziłem zamęt w waszych głowach że coś jednak jest z wami nie tak i trochę pogorszę samopoczucie fanatykom.

byłygryfita 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 12:22   

michal88sla napisał/a:
byłygryfita napisał/a:
Ja rzeczowo staram się przedstawić pewne argumenty
ale byłygryfito, ty nie używasz żadnych argumentów tylko wyssanych z palca wiadomości. Ja się pytam gdzie są te twoje fakty i jakieś dokumenty potwierdzające to co Ty nam tutaj wciskasz?

No tak, zapomniałem z kim rozmawiam...
Otóż towarzysze kibole, jak zauważyliście pisząc pewne dane faktograficzne podawałem taki o to skrót "GUS". GUS jest to Główny Urząd Statystyczny, który tworzy opracowania gdzie można sobie porównać dane faktograficzne z czasów współczesnych i przeszłości tak niedawnej jak i bardziej odległej. Oto ich strona:
http://www.stat.gov.pl/cps/rde/xchg/gus

byłygryfita 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 12:25   

Radzio napisał/a:
przestańcie karmić trolla!!

To nie Polak to już wiemy tylko jakiś ubek pierdolony.

UB->SB to byli m.in. sponsorzy taki gwardyjskich klubów Gryf. ;o>

STEN

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 13:57   

Popatrz sobie sympatyku komuny na tego człowieka

http://www.youtube.com/watch?v=bboHXnfgyZM

Co na to powiesz? Kim on jest? Kim są ci co go do tego doprowadzili?

Pogorszę samopoczucie? Sam sobie prawie z każdym wpisem pogarszasz. Ale widać nie zdajesz sobie z tego sprawy. Sam zatem doprowadzisz się tam, gdzie chcesz widocznie.

Powiedz jeszcze kto i gdzie to napisał?

Cytat:
Komuniści dali dupy i tyle. Mieli tyle lat by klechów i religijnych fanatyków ustawić do pionu i dupa!! Potem oddali władzę kato-solidaruchom i mamy dziś co mamy.

Cytat:
Faszystowskie chuje, nie macie szans! Za nami stoi UE, w USA rządzi czarnoskóry lewicowiec (to was musi boleć sqrwysyny ;o>), Rosji faszystowskie bydło nienawidzi z definicji, Chińczyków za kolor skóry, do kogo wy biedacy się odwołacie po pomoc? Wasze dni są policzone, obozy pracy czekają, trzeba autostrady budować! ;o>

Radzio 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 16:45   

Cytat:
. Realistycznie patrząc szanse na 2. niemal równe zeru, ale na pewno wprowadziłem zamęt w waszych głowach że coś jednak jest z wami nie tak i trochę pogorszę samopoczucie fanatykom.

To ty jesteś fanatykiem :mrgreen: a zamęt taki wprowadziłeś że udowodniłeś swoje jazdy na bani. Można by z tego kawał nie złej pracy napisać :roll: "Ludzie sterowani" to był by jej temat co nie trollu ??

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:11   

Talerz napisał/a:
ależ m_gryf sam w niedawnych postach chwaliłes tego kolesia i chciałes z nim nawet polemizowac :-)

Talerz, czy Ty nie rozróżniasz ironii z mojej strony od rzeczywistych moich poglądów? No weź proszę, przestań.

Ten leszcz nawet nie wie, że w 1964 roku decyzją ówczesnych władz miejskiej PZPR biało-zielony Gryf działający przy SFM został na siłę połączony z Gwardią Słupsk. Taka to za komuny była właśnie demokracja. Nikt nie miał nic do powiedzenia, a wszystkie decyzje zapadały w gabinetach partyjnych sekretarzy. Wcześniej w tym samy gabinecie upadł „świetny” pomysł połączenia Gryfa z Czarnymi! To był świetny ustrój, nie ma co.
Ten leszcz nawet nie wie, że mogliśmy mieć w 1995 roku na powrót biało-zielone barwy, ale zostaliśmy przy trójkolorowych, bo barwy - to tylko barwy i aż barwy. Nam pasuje to co niżej:

Nie ma co dyskutować z gamoniem, który podając się za byłegogryfitę nie zna nawet odrobiny naszej historii.
Ponadto, jak ktoś urodził się Gryfitom, to nim zostanie do końca swojego życia. Ten leszcz podaje teraz, że jest byłym, a jego obecny klub Czarni Słupsk! Czy z kimś takim warto w ogóle dyskutować? NIE! Leszczu w........aj do kibla i strzel sobie baranka. Przecież to zwykły idiota. Nie dyskutujcie więcej, nie nabijajcie sobie postów i piszcie w tematach związanych z Gryfem i rozgrywkami. Wszak, to szanujące się forum, szanującego się klubu piłkarskiego. Dziwię się mimo wszystko, że żaden z modów nie chce tego wykasować? Temat dotyczy naszych zachowań w patriotyczne rocznice, a tutaj raptem przez jakiegoś półgłówka dyskusja zeszła na psy. Proponuję, jak już nie chcecie wykasować tych bzdetów – to załóżcie nowy temat o poprzednim systemie i tam sobie dalej dyskutujcie do woli z tym debilem, który dzięki wam znalazł możliwość wyrażania swoich idiotycznych poglądów. Pewnie teraz, kiedy chcemy uczcić rocznicę 11 listopada aktywność przygłupa jeszcze bardziej wzrośnie i po przez wasze dyskusje z nim temat całkowicie się rozmyje. Mimo wszystko dziwię się dla modów, że pozwalają na besztanie tak patriotycznego tematu. Ale cóż, widać lubicie tego „gościa”. Dziwne tylko, że moje posty zupełnie normalne były wielokrotnie kasowane bez mrugnięcia oka.
To taka moja prośba – jak nie kasujecie i nie dajecie bana (on się z tego forum już nie wyniesie, aż wam się to znudzi), to przenieście te wypociny całkiem gdzie indziej. Nie będzie jakiś konfident bruździł w takim patriotycznym temacie. Chyba, że sami chcecie.

Animal 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:25   

Dobrze napisane m_gryf.

byłygryfita 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:33   

m_gryf napisał/a:

Ten leszcz nawet nie wie, że w 1964 roku decyzją ówczesnych władz miejskiej PZPR biało-zielony Gryf działający przy SFM został na siłę połączony z Gwardią Słupsk.

Ciekawe w której klasie rozgrywkowej grałby ten biało-zielony Gryf gdyby nie protekcja milicji? W drugiej lidze grała milicyjna Gwardia i potem w latach 80ych milicyjny już Gryf. Wcześniej Gryf awansował do III Ligi tylko dlatego że przeniósł się tu klub z małej wioski który ten awans na boisku wywalczył. Do czasu przejęcia przez "siłowniki" Gryf był tylko cieniem Czarnych Słupsk którzy do lat 70ych byli najlepszym klubem piłkarskim ze Słupska (wcześniej sukcesy odnosiła Gwardia).

m_gryf napisał/a:

Taka to za komuny była właśnie demokracja. Nikt nie miał nic do powiedzenia, a wszystkie decyzje zapadały w gabinetach partyjnych sekretarzy. Wcześniej w tym samy gabinecie upadł „świetny” pomysł połączenia Gryfa z Czarnymi! To był świetny ustrój, nie ma co.

O takich sprawach w każdym jednym ustroju decyduje zarząd klubu, a nie banda zadymiarzy udająca kibiców.

m_gryf napisał/a:

Ten leszcz nawet nie wie, że mogliśmy mieć w 1995 roku na powrót biało-zielone barwy, ale zostaliśmy przy trójkolorowych, bo barwy - to tylko barwy i aż barwy. Nam pasuje to co niżej:

Wy tu mieliście gówno do gadania, powtarzam decyzje zapadają w gabinecie prezesa, a nie na zadymiarskich zlotach motłochu.

m_gryf napisał/a:

Ponadto, jak ktoś urodził się Gryfitom, to nim zostanie do końca swojego życia. Ten leszcz podaje teraz, że jest byłym, a jego obecny klub Czarni Słupsk!

Typowo kibolskie brednie, ja byłem zawodnikiem Gryfa, dziś jestem kibicem (nie kibolem!) Gryfa (piłka nożna) i Czarnych (koszykówka).

m_gryf napisał/a:

Pewnie teraz, kiedy chcemy uczcić rocznicę 11 listopada

Kolejnym narodowo-szowinistycznym spektaklem nawołującym do anty-rosyjskiej nienawiści? Jaką debilną faszystowską pioseneczkę teraz zaśpiewacie, jak dobrze nam ruskich jeńców głodzić nam na śmierć??

m_gryf 

Ostrzeżeń:
 100/3/6
Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:38   

A nie mówiłem?
Pytam się modów, czego dotyczy ten temat?
Ten czerony kmer nigdy nie opuści tego forum, póki nie dostanie bana.
Proste?

Ale jak wam to pasi? Wasza sprawa.
Ja wypocin tego kmiotka, juz nawet nie czytam.
Ale czytajcie, czytajcie i dyskutujcie z nim.
Wasza sprawa. Ciekawe, kiedy wam się to znudzi?

d y n i o

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 18:46   

jesteś przeżutem, zdrajcą i debilem albo marnym prowokatorem.
Ci głupi kibole całkowice cię osmieszyli i to nie pałkami, pięściami tylko argumentami słownymi.
Ogólnie to ja nawet mam podejrzenia kim jesteś i jeśli moje przypuszczenia są prawdziwe to jesteś jedną z większych mend jakie znam.

p.s. nie kasować, kmiot sam się ośmieszył i się skasował bo już nikt merytorycznej dyskusji z nim nie prowadzi. No a dzięki dyskusji tj. wypunktowaniu tego nieudacznika o wiele więcej osób zagłebiło się w temat.

Odpowiedz do tematu